Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ


ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ  

603

  1. 1. ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ



Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 346
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στην αρχή μου έκανε εντύπωση η πρωτιά του Sex and the city αλλά λόγω της γυναικίας φύσης του site το ξεπέρασα.

Εγώ ψήφισα LOST...Μικρή διαφορά το 24...Στο 24 τρώς μεγαλύτερο κόλλημα απο το LOST ,αλλα το LOST κερδίζει την πρωτιά λόγω εμπνευσης...

Προσθέτω Dexter και How i met your mother(Κωμική).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα περιμένω να ξεκινήσει το desperate housewives. Δυστυχώς άλλαξε η ώρα μετάδοσης και θεωρώ ότι είναι πολύ αργά και δεν μπορώ να το βλέπω συνέχεια. Συμφωνείτε?

 

 

μελιτα συμφωνω απολυτως!οχι μονο το πηγαν αργα αλλα συμπιπτει και με το sex and the city που ομολογω οτι ειναι το αγαπημενο μου!το ξερω απ' εξω!παλι καλα τωρα το ξεκινησαν απο την αρχη η οποια αρχη δεν λεει και πολλα αρα μαλλον θα βλεπω το desperate housewives.

NNPYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εντάξει κάποια από τα παραπάνω. LOST λίγο και Dexter καθόλου (πολύ σκοτεινά βρε παιδί μου) αλλά κράξτε με όταν πήγα Θεσσαλονίκη στις γιορτές είδα λίγο το τούρκικο Χίλιες και μια νύχτες στο Μακεδονία και κόλλησα. Καταπληκτικά πλάνα από Κων/πολη, άπειρα εξωτερικά γυρίσματα, feel good σενάριο, μεγάλος έρωτας, η πρωταγωνίστρια κούκλα. Και δεν βλέπω ποτέ απογευματινές σειρές, τις βαριέμαι. Λοιπόν τώρα εδώ δεν πιάνει Μακεδονία και το βλέπω στο youtube με ρουμανικούς υπότιτλους. Κλαψ, κλαψ. Κοντεύω να μάθω ρουμανικά.

Link to comment
Share on other sites

mairoula pera απο αυτον τον κυκλο,υπαρχει και αλλος?που καταλαβαινουμε οτι η izi ζει τελικα?

 

 

 

H Ιζι ζει και βασιλεύει!!!

 

φυσικά και υπάρχει και άλλος κύκλος.....

Η ύπαρξή μας είναι αποτέλεσμα των πράξεών μας ...

Link to comment
Share on other sites

H αγαπημενη μου ταινια εξακολουθει να ειναι ο Τιτανικος και απο σειρες δεν χανω ποτε μα ποτε το sex and the sity (κυριως η Carry και ο Μ. BIG) καθως επισης το Gray's anatomy και ολα τα CSI... Μηπως θυμαται καμια μανουλα τους πλαστικους χειρουργους του 90210 που εκανα παρουσια καμερας εγχειρησεις σε στηθη,κοιλιοπλαστικες και αλλα?????? Το εδειχνε το καλοκαιρι νυχτα στον Alpha. Ανατριχιαστικες εικονες ομολογουμενως αλλα μου αρεσουν τρελα!!

Link to comment
Share on other sites

LOST!!!!!!!!!!!!!! Περιμένω τον 6ο κύκλο με αγωνία, όμως έκλεισε το site που κατεβάζαμε την σειρά και τώρα θα περιμένουμε πότε θα την ξεκινήσει η NOVA.

 

Μη σκας , θα την βρουμε την ακρη.

Ειμαι ικανος να μισθωσω ανθρωπο να μου στελνει τα επεισοδια εβδομαδιαιως.

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολλα sites υπαρχουν για να κατεβαζεις LOST. και εμενα εκλεισε αυτο που κατεβαζα κ βρηκα αλλα μετα.

 

3-2 ξεκιναει το πρωτο επεισοδιο στην Αμερική, 4-2 εχει ιδιωτικη, "παρανομη" προβολη στην Ελλαδα:-P

Μετα την καταιγίδα, έρχεται πάντα η λιακάδα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς και τί θα κάνω για να το δω αλλά εννοείται ότι θα το δω έστω και με καθυστέρηση αν και με ψιλοχαλάει λίγο αλλά τί να κάνω?? Οπως λέει και η Πειραιώτισσα portishead, θα πληρώνουμε άνθρωπο για να το βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς και τί θα κάνω για να το δω αλλά εννοείται ότι θα το δω έστω και με καθυστέρηση αν και με ψιλοχαλάει λίγο αλλά τί να κάνω?? Οπως λέει και η Πειραιώτισσα portishead, θα πληρώνουμε άνθρωπο για να το βλέπουμε.

 

bangin.gif

whip.gif

 

Αντρας ειμαι :(

Link to comment
Share on other sites

grey's anatomy δαγκωτό. Εχω ψύχωση με αυτή την σειρά μου αρέσει πολύ παρ'όλο που δεν βλέπω πολύ τηλεόραση. Αλλά μας έχουν βγάλει την ψυχή με το σταγονόμετρο περιμένουμε ένα χρόνο να δούμε τα επόμενα επεισόδια. Γι' αυτό και εγώ έχω κατεβάσει όλον τον επόμενο κύκλο που θα πεχτεί οπότε ξέρω τι θα γίνει στην συνέχεια......

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μενα..

δεν χανω με τιποτα το sex and the city!!ειναι τελειο!!!κουτουλαω εκεινη την ωρα βεβαια απο την νυστα αλλα εγω εκει,ας εχω δει το επισοδειο και 49 φορες θα το δω ακομα μια να γινουνε 50...

τωρα περιμενω την δευτερη ταινια με ανυπομονησια αλλα ποιος ξερει ποτε θα ερθει εδω????στην αμερικη θα βγει τον ιουνιο ακουσα!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

δεν χανω με τιποτα το sex and the city!!..ας εχω δει το επισοδειο και 49 φορες θα το δω ακομα μια να γινουνε 50...

 

κι εγω μονο γι αυτο το λογο εβαλα το sex'n'the city. γιατι ειναι το μονο που θα δω ξανα και ξανα. ολες τις εβλεπα εκτος απο το lost. αλλα ρε παιδια, νομιζω τελεια σειρα ηταν και το"the tudors" που εδειχνε κατι καλοκαιρια το mega το βλεπατε?

the hand that rocks the cradle, is the hand that rules the world..

πριγκιπακος και νεραϊδουλα ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...