Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χώρος για πάρτυ στη Θεσσαλονίκη;


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ΤΕλικά έχουμε τόσα όμορφα μέρη και δεν τα ξέρουμε... που είναι αυτό το nouvelle βρε παιδί μου??? θέλω να πάμε καμιά Κυριακή.

ΡΙΑΚΙ όταν με το καλό τελειώσω είμαι στην διάθεση σου για ότι μπορώ να βοηθήσω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α ναι καλε ξεχασα το "Skara's Village" αναμεσα στη Λητη και στο Μελλισσοχωρι που ειναι πολυυυυυυυυυ πιο φτηνο απο το Λικνο. Εκει ονειρευομουν μια ζωη να παντρευτω αλλα δεν ηθελε ο γαμπρος γιατι υπαρχει πιθανοτητα να βαλει 2 γαμους εναν στον κηπο κι εναν στην πισινα κ δεν ηθελε... Για βαφτιση δεν παιζει αυτο το σεναριο ομως... Ειναι ονειρεμενος χώρος με γκαζον πισινα γεφυρακια ποταμακια κιοσκια κλπ...αξιζει να τον δειτε και η τιμη επισης πολυ καλη. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έκλεισα τελικά στο villa valentina.Πολύ όμορφος χώρος. Τεράστια έκταση με γκαζόν,απίστευτη θέα(όλη η λιμνη του Αγ. Βασιλείου)και παιχνίδια για τα παιδιά. Ωραίο μενού και τη Κυρική που έχουν βάφτιση θα πάνε οι γονείς μου να δουν και να δοκιμάσουν. Σημειοτέον ότι η πευθυνη του catering και ο ιδιοκτήτης είναι ευγενέστατοι και εξυπηρετικότατη. Α! τιμη 20ε συν φπα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στο ΣΚΑΡΑ στο Μελισσοχωρι παντρευτηκα εγω...ολα ηταν σχετικα καλα ΟΧΙ αψογα απλα καλα...στο τελος μας κλεψανε και ολα τα ρεσω (τις βασεις)και μια κατασκευη που ειχε κανει η ανθοπωλησα για την πισινα και μας ψιλοπριξανε με διαφορα θεματα...δεν θα πηγαινα ξανα εκει.

Link to comment
Share on other sites

στο ΣΚΑΡΑ στο Μελισσοχωρι παντρευτηκα εγω...ολα ηταν σχετικα καλα ΟΧΙ αψογα απλα καλα...στο τελος μας κλεψανε και ολα τα ρεσω (τις βασεις)και μια κατασκευη που ειχε κανει η ανθοπωλησα για την πισινα και μας ψιλοπριξανε με διαφορα θεματα...δεν θα πηγαινα ξανα εκει.

 

Για πες για πες γιατι το εχω καημο 7χρονια τωρα που δεν ηθελε ο συζυξ να παντρευτουμε στο Σκαρα κι ακομα δεν του το εχω συγχωρησει... Ηταν το ονειρο μου ο συγκεκριμενος χώρος...Τουλαχιστον να μου φυγει το παραπονο... :?

 

Εννοεις οτι τα ρεσω κλπ τα κλεψανε απο το μαγαζι? :shock:

 

Βαζει οντως δύο γαμους μαζι? :roll:

 

Απο σερβις,φαγητο κλπ τι λεει?

Link to comment
Share on other sites

MHN στεναχωριεσαι κοπελα μου που δεν παντρευτηκες εκει...

πηγαμε εκει διοτι βολευε πολυ ο χωρος γιατι ο γαμος εγινε στο εκκλησακι και ουτε που χαιρετησαμε τον κοσμο πηγαμε κατευθειαν στον χωρο δεξιωσης (εξω)..ητανε οντως ομορφα σαν χωρος αλλα ενω ο ιδιοκτητης ηταν θαυμασιος ανθρωπος ειχε μια τυπισα εκει που ηθελε αυτη ν ααναλαβει στολισμο και πυροτεχνηματα και τετοια...οπως επισης αν δεν αναλαμβανε αυτη τον στολισμο απαγορευεται να στολισεις την πισινα και απαγορευονται τα πυροτεχνηματα...ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ειχε δικαιωμα να τα αναλαβει αυτα....

ελα ομως που η κολλητη μου ειναι ανθοπωλισα και ο καλυτερος φιλος του αντρα μου εχει το boom(Πυρτεχνηματα)και η συγκεκριμενη μας τα χρεωνε ολα διπλη και τριπλη τιμη....με πολλες φασαριες τον στολισμο ΚΑΙ μεσα στην πισινα τον καναμε εμεις τα πυροτεχνηματα αυτη....η οποια κυριουλα ηταν μια γυναικα του χωριου και δεν ειχε ιδιεταιρες γνωσεις απο στολισμους κλπ.

η κατασκευη που εγινε στην πισινα ηταν κατι πρωτογνωρο για αυτην και απλα μετα τον γαμο εξαφανιστηκε...οπως εξαφανιστηκαν πολλα πραγματα μας ρεσω ,βασεις κλπ..οταν πηγα να τα ζητησω μου ειπαν οτι τ αεκλεψε ο σερβιτορος που ειχαν προσλαβει για πρωτη φορα και δεν ξερουν στοιχεια του...........

το φαγητο μετριο σε μικρες ποσοτητες...

ΚΟΙΤΑ αθλιο δεν ητανε ..ητανε καλο..απλα στον γαμο σου τα θελεις ολα αψογα και αψογα δεν ητανε...βεβαια για να πω και το αλλο η τιμη ητανε πολυ καλη και ισως με τετοια τιμη δεν θα επρεπε να εχω απαιτησεις στην ποσοτητα του φαγητου...

εγω εκνευριστηκα με την συγκεκριμενη κυρια και οτι χασαμε τα πραγματα μετα..

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

Εγω ειμαι απο Αθηνα, αλλα ετυχε περσι τον Ιουλιο να παω σε βαφτιση στο

nouvelle,στο Ωραιοκαστρο, ηταν φανταστικα και το φαγητο, αλλα και ο χωρος!!!!

Το ΣΚ που μας περασε, ξαναπηγα σε γαμο και ηταν παλι ωραια,

το μονο που δεν μας πολυαρεσε ηταν η ζωντανη μουσικη γιατι σε περιοριζε λιγο σε επιλογες!!!!!

Ελπιζω να βοηθησα λιγο........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα!

Κι εγώ θεσσαλονικιά είμαι, αλλά μένω (δυστυχώς) στην Αθήνα τα τελευταία 5 χρόνια..

Διάβαζα το θέμα αυτό και απλά ήθελα να σας γράψω πόσο τυχερές είστε που βρίσκετε τέτοιους χώρους με 20-25 ευρώ! Το ποσό είναι αδιανόητο για αθηναϊκά δεδομένα..

Εδώ με αυτά τα λεφτά το πολύ πολύ σε καμμιά ταβερνούλα της γειτονιάς να βρεις..

:evil:

Σας ζηλεύω..

O gios mou-3 H korh mou-4

weight.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

οι τιμες ξεκινανε απο 15 ευρω και σε πληροφορω οτι σχετικα ειναι καλο το φαγητο...

η βαφτιση του παιδιου εγινε σε ταβερνα στον Χορτιατη θεσ-νικης και οι καλεσμενοι εσκασαν απο το φαγητο..αλλα δεν ειχε πισινα και παιδοτοπο..ειχα καλεσει εγω μια ομαδα απο κλοουν ταχυδακτυλουργο κλπ κα περασανε φινα και οι γονεις και τα παιδια..η τιμη ηταν 16 ευρω και εκτος απο τις κλασσικες μεριδες εβγαλαν και γουρουνοπουλο ,αρνι και κατσικι...σκασαμε απο φαγητο λεμε...

οντως η θεσσαλονικη σε αυτα ειναι πολυ πιο φτηνη...τοσο καιρο που διαβαζω και γραφω στο φορουμ το εχω διαπιστωσει αυτο...

απλα το θεμα ειναι τι θελει κανεις για την βαφτιση και οπσο υψηλα ειναι τα κριτηρια του στο φαγητο..

δηλ.εμενα ο συζυγος ειναι ΠΟΙΟΤΙΚΟς καλοφαγας και δεν θα καναμε ποτε κετεριγκ ας πουμε...θεωρει απαραδεκτη την ποιοτητα των φαγητων...(Εγω δεν θα ειχα προβλημα με το κετεριγκ)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κοριτσια πειτε μερικα μαγαζια με βαπτιστικα στην θεσσαλονικη αλλα να εχει ωραια ρουχαλακια οχι τα κλασσικα να γινεται το παιδακι σαν μπουμπουνιερα!!!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...