Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

σχολες χορου θεσσαλονικη!


Recommended Posts

Γεια σας!Ελπιζω να γραφω στην σωστη κατηγορια!Λοιπον,θα ηθελα να σας ρωτησω αν ξερετε καποια σχολη χορου στο κεντρο ή προς ανω τουμπα κλπ που να κανει μαθηματα συγχρονου χορου και σε ενηλικες!Αν παει το παιδακι σας σε καποια μηπως θα μπορουσατε να ρωτησετε αν υπαρχει τετοιο τμημα??Οποιος γνωριζει κατι ας μου απαντησει!

Ευχαριστω πολυ πολυ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


deborah hill ΠΛΑΤΩΝΟΣ 70, ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

χρύσα ψωμιάδου FULL OUT, ΙΟΥΣΤΙΝΙΑΝΟΥ 8 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΑ ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΧΑΝΘ 54621

LIZ SHAW-ΚΡΥΤΣΟΛΗ, "Χοροδημιουργίες", Δορυλαίου 86 - Κ.Τούμπα, Θεσσαλονίκη

"ARABESQUE" Σ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - Α.ΚΟΥΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ 36 - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΛ: 2310.346064

ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ ΦΥΛΛΙΣ: Λ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1Α, ΠΕΡΑΙΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΛ: 23920.76060

γκουντης θωμάς ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 71 ΑΝΑΛΗΨΗ 2310 856111

 

οι παραπάνω ακολουθούν το σύστημα εκπαιδευσης και διδασκαλίας rad, που με βρίσκει σύμφωνει για να ξεκινησει ενα παιδί. μπορέις σε ολες να ρωτήσεις για το σύγχρονο που θέλεις, γιατί τετοιες λεπόμέρειες... δεν τις γνωρίζω.

 

 

ΣΙΑΝΟΥ ΒΙΚΗ: ΠΕΤΡΟΥ ΣΥΝΔΙΚΑ 7 - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΛ: 2310.849392

άσπα φούτση ΒΟΓΑ ΚΙΜ. 6 2310 827006

πολυζου χριστινα ΙΟΥΣΤΙΝΙΑΝΟΥ 6 2310 272968

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!

Να ρωτησω και κατι αλλο,ξερει καποιος την σχολη χορου "Χαλικια" ή καπως ετσι που βρισκεται στην 17 νοεμβρη πανω απο την γρ.λαμπρακη?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!

Να ρωτησω και κατι αλλο,ξερει καποιος την σχολη χορου "Χαλικια" ή καπως ετσι που βρισκεται στην 17 νοεμβρη πανω απο την γρ.λαμπρακη?

 

μιλάμε για θεσ/νίκη;

ειναι σχολή χορού ή μπαλέτου; ακολουθεί το εκπαιδευτικό συστημα της rad ή vaganova;

πες μου μερικές λεπτομέρειες, αν ξέρεις, για να μάθω πράγματα...

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

ismeni μου νομιζω οτι ειναι σχολη μπαλετου..Ποιο συστημα ακολουθει δεν ξερω και ναι ειναι στην θεσσαλονικη τερμα ανω τουμπας,αρχες Πυλαιας,διευθυνση 17 νοεμβρη 30...Και μιας που ξερεις,μηπως μπορεις να μου πεις αν υπαρχουν διαφορετικα εκπαιδευτικα συστηματα και στον συγχρονο χορο?Γιατι εχω δει χορογραφιες με πολυ ενταση,αλματα,δυναμικη μουσικη και τετοια και αλλες πολυ ηρεμες με πολλα στοιχεια απο μπαλετο...(Προσωπικα προτιμώ τη 1η κατηγορια!)

Και κατι αλλο..ειμαι 20 εχω κανει 2 χρονια μπαλετο οταν ημουν μικρη και 7 χρονια μοντερνο μεχρι τα 16 μου...Θελω να ξεκινησω συγχρονο αλλα αναρωτιεμαι αν θα μπορεσω!Ευλυγισια γενικα εχω απο φυσικου μου αλλα δυσκολευομαι να το παρω αποφαση αν και μ'αρεσει πολυ...Λεω μηπως ειμαι πολυ μεγαλη...Καθε συμβουλη ευπρόσδεκτη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ismeni μου νομιζω οτι ειναι σχολη μπαλετου..Ποιο συστημα ακολουθει δεν ξερω και ναι ειναι στην θεσσαλονικη τερμα ανω τουμπας,αρχες Πυλαιας,διευθυνση 17 νοεμβρη 30...Και μιας που ξερεις,μηπως μπορεις να μου πεις αν υπαρχουν διαφορετικα εκπαιδευτικα συστηματα και στον συγχρονο χορο?Γιατι εχω δει χορογραφιες με πολυ ενταση,αλματα,δυναμικη μουσικη και τετοια και αλλες πολυ ηρεμες με πολλα στοιχεια απο μπαλετο...(Προσωπικα προτιμώ τη 1η κατηγορια!)

Και κατι αλλο..ειμαι 20 εχω κανει 2 χρονια μπαλετο οταν ημουν μικρη και 7 χρονια μοντερνο μεχρι τα 16 μου...Θελω να ξεκινησω συγχρονο αλλα αναρωτιεμαι αν θα μπορεσω!Ευλυγισια γενικα εχω απο φυσικου μου αλλα δυσκολευομαι να το παρω αποφαση αν και μ'αρεσει πολυ...Λεω μηπως ειμαι πολυ μεγαλη...Καθε συμβουλη ευπρόσδεκτη!!!

 

δεν ξερω καθόλου από θεσαλονίκη. μπορείς να ρωτήσεις βεβαια να μαθεις και να μου πεις.

 

βεβαίως υπάρχουν και συστηματα στο σύγχρονο χορό. αρχικα θα ελεγα το σύστημα graham, limone, cannigham, peter goss, istd, release, horton κλπ κλπ

 

ο χορός δεν εχει ηλικία, οπως ο αθλητισμός ή η ενόργανη ή η ρυθμική. μπορείς να κάνεις χορό σε οποια ηλικία και να 'σαι. ούτε η ευλυγισία παίζει ρόλο. ο χορός είναι έκφραση συναισθημάτων του ανθρωπου! αυτό τα λέει όλα.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

 

βεβαίως υπάρχουν και συστηματα στο σύγχρονο χορό. αρχικα θα ελεγα το σύστημα graham, limone, cannigham, peter goss, istd, release, horton κλπ κλπ

QUOTE]

ismeni μου ελπιζω να μην σ'εχω πρηξει αλλα θελω να ρωτησω αλλο ενα πραγμα!Απο τα συστηματα αυτα που μου ειπες,ποιο ταιριαζει περισσοτερο με την περιγραφη που σου εκανα?Δηλαδη εντονες κινησεις και αλματα,οχι τοσο φανερα τα στοιχεια του μπαλετου δυναμικη μουσικη και τετοια?Ωστε να μπορω να ρωτησω στις σχολες ποιο συστημα ακολουθουν και να επιλεξω...

Link to comment
Share on other sites

η κορη μου φετος κανει hip hop.και εχω μια ερωτηση αν και γενικα δεν ειμαι και πολυ ενθουσιασμενη απο την σχολη.ποσο κοστιζει ο χρονος εγω εδωσα φετος 580 ευρο.

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

 

βεβαίως υπάρχουν και συστηματα στο σύγχρονο χορό. αρχικα θα ελεγα το σύστημα graham, limone, cannigham, peter goss, istd, release, horton κλπ κλπ

QUOTE]

ismeni μου ελπιζω να μην σ'εχω πρηξει αλλα θελω να ρωτησω αλλο ενα πραγμα!Απο τα συστηματα αυτα που μου ειπες,ποιο ταιριαζει περισσοτερο με την περιγραφη που σου εκανα?Δηλαδη εντονες κινησεις και αλματα,οχι τοσο φανερα τα στοιχεια του μπαλετου δυναμικη μουσικη και τετοια?Ωστε να μπορω να ρωτησω στις σχολες ποιο συστημα ακολουθουν και να επιλεξω...

 

στην επαγγελματική σχολή που σπούδασα, διδάχτηκα μόνο Limone και goss. μετα πήγα στην αμερική και εκανα graham.

αυτό που σιγπυρα ξέρω είανι της istd που μοιάζει (αν μπορώ να το πω) με jazz και ειναι πιο εντονο.

γενικά, ολα εχουν στοιχεία έντονα και δυναμικά.

μπορείς να ζητησεις να κανεις κανα δυο δοκιμαστικά μαθήματα και να δεις τι τελικά σου ταιριάζει.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

η κορη μου φετος κανει hip hop.και εχω μια ερωτηση αν και γενικα δεν ειμαι και πολυ ενθουσιασμενη απο την σχολη.ποσο κοστιζει ο χρονος εγω εδωσα φετος 580 ευρο.

 

η τιμή των διδάκτρων εξαρταται από τα λειτουργικά έξοδα (ενοίκιο, δεκο, αμοιβή δασκάλας κλπ) καθε σχολής και πόσες ωρες την εβδομαδα κανουν μαθήματα.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πηγαινοντας σε μια παρασταση χορου βρηκα οτι οι σχολες που ταιριαζουν περισσοτερο στο γουστο μου ειναι της Χαλικιας Ελευθεριας οδος 17 Νοεμβρη 30,Πυλαια, και της Πριγγοπουλου Βασιλικης "Εκφραση" οδος Αγαπης 3(στην οποια νομιζω κανουν istd).Γνωριζετε κατι για αυτες τις σχολες?Στην δευτερη η τιμη ειναι 70 ή 80 ευρω τον μηνα για 2 μαθηματα τη βδομαδα δεν ειναι πολλα??

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινοντας σε μια παρασταση χορου βρηκα οτι οι σχολες που ταιριαζουν περισσοτερο στο γουστο μου ειναι της Χαλικιας Ελευθεριας οδος 17 Νοεμβρη 30,Πυλαια, και της Πριγγοπουλου Βασιλικης "Εκφραση" οδος Αγαπης 3(στην οποια νομιζω κανουν istd).Γνωριζετε κατι για αυτες τις σχολες?Στην δευτερη η τιμη ειναι 70 ή 80 ευρω τον μηνα για 2 μαθηματα τη βδομαδα δεν ειναι πολλα??

 

προσωπικά κα΄μία συνάδελφο δεν γνωρίζω. αν όμως η Πριγγοπούλου διδάκσει rad και istd θα ήταν κα΄λό να πας εκεί την κόρη σου.

για τα δίδακτρα... θα σου πω... οτι είναι ανάλογα με τα λειτουργικά έξοδα κάθε σχολής.

 

θα σου πω την προσωπικη μου άποψη. θεωρω οτι είναι πολλά για μικρά παιδιά, ειδικά τη σημερινή εποχή. οι γονείς θελουν να πηγαίνουν τα παιιδά για μπαλέτο, ετσι....για να περνάνε καλά και δεν θελουν να πληρώνουν πολλά.

αλλά... αν τα εξοδα των σχολών είναι πολλά, θα εχουν ακριβά δίδακτρα αναγκαστικά.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

η δικια μου κανει δυο φορες την εβδομαδα απο μια ωρα δηλ. 2ωρες την βδομαδα.την παρασκευη στις 30 του μηνα ηταν η παγκοσμια μερα χορου και ειχαν πολλες σχολες εδω θεσ/νικη παρασταση στο θεατρο-κινηματογραφο Αθηναιον.ηταν παρα πολυ ωραια χαζεψα με τα παιδια απο την προτυπη σχολη χορου της καλαμαριας(πριν τα χορευτικα ανακοινωναν τις σχολες που χορευαν)παρα πολυ ωραια, φοβερη δουλεια,και φυσικα με την κορουλα μου.

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινοντας σε μια παρασταση χορου βρηκα οτι οι σχολες που ταιριαζουν περισσοτερο στο γουστο μου ειναι της Χαλικιας Ελευθεριας οδος 17 Νοεμβρη 30,Πυλαια,

 

Η κορη μου παει δυο χρονια τωρα στην σχολη που αναφερεις.

 

Δηλαδη ξεκινησε απο 4 χρονων (μολις ειχε αρχισει τα προνηπια)

 

τα μαθηματα ειναι 2 ωρες την εβδομαδα και κοστιζει το μηνα 60 ευρω

 

Την σχολη αυτην την εχουν δυο κοριτσια γυρω στα 27 που εχουν κανει χρονια χορο με πολλα πτυχια και η μια κιολας ειναι αποφοιτη των ΤΕΦΑΑ

εγω προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη και νομιζω και η κορη μου το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινοντας σε μια παρασταση χορου βρηκα οτι οι σχολες που ταιριαζουν περισσοτερο στο γουστο μου ειναι της Χαλικιας Ελευθεριας οδος 17 Νοεμβρη 30,Πυλαια,

 

Η κορη μου παει δυο χρονια τωρα στην σχολη που αναφερεις.

 

Δηλαδη ξεκινησε απο 4 χρονων (μολις ειχε αρχισει τα προνηπια)

 

τα μαθηματα ειναι 2 ωρες την εβδομαδα και κοστιζει το μηνα 60 ευρω

 

Την σχολη αυτην την εχουν δυο κοριτσια γυρω στα 27 που εχουν κανει χρονια χορο με πολλα πτυχια και η μια κιολας ειναι αποφοιτη των ΤΕΦΑΑ

εγω προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη και νομιζω και η κορη μου το ιδιο.

ναντια ειχε διαφορα μεγαλη αυτο που ειδα με τις υπολοιπες σχολες!δηλ. 600 ευρο στους 10 μηνες.να σου πω ομως τα παιδια ΧΟΡΕΥΑΝ.που ακριβως ειναι?του χρονου αν θελει και η δικια μου προτιμω να την στειλω εκει!δηλ. ημασταν στο αθηναιον και οι δυο την παρασκευη?ααα καλοοο:D

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η δικια μου κανει δυο φορες την εβδομαδα απο μια ωρα δηλ. 2ωρες την βδομαδα.την παρασκευη στις 30 του μηνα ηταν η παγκοσμια μερα χορου και ειχαν πολλες σχολες εδω θεσ/νικη παρασταση στο θεατρο-κινηματογραφο Αθηναιον.ηταν παρα πολυ ωραια χαζεψα με τα παιδια απο την προτυπη σχολη χορου της καλαμαριας(πριν τα χορευτικα ανακοινωναν τις σχολες που χορευαν)παρα πολυ ωραια, φοβερη δουλεια,και φυσικα με την κορουλα μου.

 

μπραβο στη θεσαλλονίκη και σε οποιον το οργανωσε ολο αυτό!

μπραβο! μπραβο!

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινοντας σε μια παρασταση χορου βρηκα οτι οι σχολες που ταιριαζουν περισσοτερο στο γουστο μου ειναι της Χαλικιας Ελευθεριας οδος 17 Νοεμβρη 30,Πυλαια,

 

Η κορη μου παει δυο χρονια τωρα στην σχολη που αναφερεις.

 

Δηλαδη ξεκινησε απο 4 χρονων (μολις ειχε αρχισει τα προνηπια)

 

τα μαθηματα ειναι 2 ωρες την εβδομαδα και κοστιζει το μηνα 60 ευρω

 

Την σχολη αυτην την εχουν δυο κοριτσια γυρω στα 27 που εχουν κανει χρονια χορο με πολλα πτυχια και η μια κιολας ειναι αποφοιτη των ΤΕΦΑΑ

εγω προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη και νομιζω και η κορη μου το ιδιο.

 

για να ανοίξεις σχολή μπαλέτου πρέπει να έχει δίπλωμα ανώτερης επαγγελαμτικής σχολής χορού. φανταζομια τα κορίτσια αυτά, κάποια τετεοια σχολή θα εχουν τελειώσει (ανεξάρτητα από τα τεφαα).

μήπως ξέρεις ποια σχολή; (πέτροβα, κονταξάκη, γρηγοριάδου, κρατική, μάνου, δημοτική σχολή λάρισας κλπ κλπ;)

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

ναντια ειχε διαφορα μεγαλη αυτο που ειδα με τις υπολοιπες σχολες!δηλ. 600 ευρο στους 10 μηνες.να σου πω ομως τα παιδια ΧΟΡΕΥΑΝ.που ακριβως ειναι?του χρονου αν θελει και η δικια μου προτιμω να την στειλω εκει!δηλ. ημασταν στο αθηναιον και οι δυο την παρασκευη?ααα καλοοο:D

 

δεν αρκεί να ΧΟΡΕΥΟΥΝ εινια και το πως χορεύουν. να μάθουν σωστή τεχνική! αυτες είανι οι σωστες σχολές μπαλετου, αυτές που διδάσκουν τεχνική. αυτες να ψαχνετε για τα παιδιά σας!

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

 

δεν αρκεί να ΧΟΡΕΥΟΥΝ εινια και το πως χορεύουν. να μάθουν σωστή τεχνική! αυτες είανι οι σωστες σχολές μπαλετου, αυτές που διδάσκουν τεχνική. αυτες να ψαχνετε για τα παιδιά σας!

 

 

ολα ωραια αυτα που λες Ισμηνη μου αλλα οταν δεν ξερουμε απο τεχνικη εμεις πως θα ψαξουμε τεχνικη για τα παιδια μας ?

χααχααχ

 

Για πες μας λιγο για αυτην την τεχνικη????

Link to comment
Share on other sites

 

δεν αρκεί να ΧΟΡΕΥΟΥΝ εινια και το πως χορεύουν. να μάθουν σωστή τεχνική! αυτες είανι οι σωστες σχολές μπαλετου, αυτές που διδάσκουν τεχνική. αυτες να ψαχνετε για τα παιδιά σας!

στα νιατα μου εκανα λιγο χορο αλλα πως μπορω να το καταλαβω?αυτο που ειδα ηταν αψογο απο την προτυπη σχολη!εγω ας πουμε βλεπω την δικια μου για το ειδος χορου που κανει ειναι κλειδωμενο το σωμα της και εκανε ταεκβοντο πριν εχει ανοιγματα δεν λεω αυτο ειναι που πρεπει ο καθηγητης να την πει πως αυτο εννοεις μαλλον γτ εγω δεν θελω να παρεμβω μην δωσω λαθος συμβουλες!που ειναι ρε κοριτσια αυτη η σχολη θα την παω του χρονου εκει δεν θελω να την αφησω εδω που ειναι παντα βεβαια αν θελει και η μικρη

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

 

για να ανοίξεις σχολή μπαλέτου πρέπει να έχει δίπλωμα ανώτερης επαγγελαμτικής σχολής χορού. φανταζομια τα κορίτσια αυτά, κάποια τετεοια σχολή θα εχουν τελειώσει (ανεξάρτητα από τα τεφαα).

μήπως ξέρεις ποια σχολή; (πέτροβα, κονταξάκη, γρηγοριάδου, κρατική, μάνου, δημοτική σχολή λάρισας κλπ κλπ;)

 

 

Χμ νομιζω κρατικης αλλα δεν ειμαι και σιγουρη αυριο που θα παω θα ριξω μια ματια στα πτυχια που ειναι κορνιζομενα στον τοιχο ;)

Link to comment
Share on other sites

ναντια ειχε διαφορα μεγαλη αυτο που ειδα με τις υπολοιπες σχολες!δηλ. 600 ευρο στους 10 μηνες.να σου πω ομως τα παιδια ΧΟΡΕΥΑΝ.που ακριβως ειναι?του χρονου αν θελει και η δικια μου προτιμω να την στειλω εκει!δηλ. ημασταν στο αθηναιον και οι δυο την παρασκευη?ααα καλοοο:D

 

 

Κουφετακι μου λοιπον αυριο η δικια μου εχει μαθημα 6-7 θελεις να ρθεις να κανεις ενα μαθημα δοκιμαστικο δηλαδη οχι εσυ η κορη σου :D

 

Λοιπον ειναι στα κωνσταντινοπολιτικα αναμεσα στην ανω τουμπα και πυλαια

 

Αν ξερεις καθολου απο εκει κοντα στο ζαχαροπλαστειο Ξαιδος

Link to comment
Share on other sites

 

 

Κουφετακι μου λοιπον αυριο η δικια μου εχει μαθημα 6-7 θελεις να ρθεις να κανεις ενα μαθημα δοκιμαστικο δηλαδη οχι εσυ η κορη σου :D

 

Λοιπον ειναι στα κωνσταντινοπολιτικα αναμεσα στην ανω τουμπα και πυλαια

 

Αν ξερεις καθολου απο εκει κοντα στο ζαχαροπλαστειο Ξαιδος

το λεω στην κορη μου και αν θελει ερχομαστε αλλα τα παιδια τωρα ειναι προχω πως θα νιωσει η δικια μου?ειναι και ντροπαλη...μηπως να το κανα εγω το δοκιμαστικο να παρει θαρρος η κορη μου με αυτα που θα δει και ξεψαρωσει?...χιουμορ....το 30 με βολευει αλλα πολυ μακρια ρε γμτ.

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

το λεω στην κορη μου και αν θελει ερχομαστε αλλα τα παιδια τωρα ειναι προχω πως θα νιωσει η δικια μου?ειναι και ντροπαλη...μηπως να το κανα εγω το δοκιμαστικο να παρει θαρρος η κορη μου με αυτα που θα δει και ξεψαρωσει?...χιουμορ....το 30 με βολευει αλλα πολυ μακρια ρε γμτ.

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:

 

 

Η σταση του 30 μεχρι την σχολη ειναι μακρια ομως θελει να παρεις και αλλο λεωφορειο το 14....

Link to comment
Share on other sites

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:

 

 

Η σταση του 30 μεχρι την σχολη ειναι μακρια ομως θελει να παρεις και αλλο λεωφορειο το 14....

00020459.gifμισο λεπτο να σου στειλω με πμ την περιοχη που μενω....και θα πρεπει να το κανω αυτο δυο φορες την βδομαδα ...με 3 παιδια...μες στον χειμωνα....χωρις διπλωμα αυτοκινητου?....

 

 

 

 

 

 

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...