Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

animateur στο Ηρακλειο Κρητης


STROUMFAKI25

Recommended Posts

νεο θεμα ανοίγω πάλι και συγγνώμη γι'αυτο αλλα 2 μερες ψάχνω για καποιον να απασχολήσει τα παιδακια στο τραπεζι και η τιμές που μου λένε ειναι εξωφρενικές.....250? για 3ώρες???δηλαδη πρεπει να δουλευω μια βδομάδα....δεν αντιλέγω η δουλεια που κάνουν τα κοριτσια ειναι και κουραστικη και αξιολογη αλλα μηπως εχουμε ξεφυγει λιγο???? εχετε να μου προτεινετε κάτι????μηπως ειμαι υπερβολικη εγω????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ που έκλεισα (παρεμπιπτόντως μάλλον στο ίδιο ρωτήσαμε) την ίδια τιμή μου είπαν. Δεν ξέρω αν πρέπει να αναφερθώ σε όνομα αλλά νομίζω ότι είναι οι πιο επαγγελματίες στο είδος τους. Δεν ρώτησα αλλού, αλλά πιστευώ ότι μάλλον σε ταρίφα το κόβω, παντού το ίδιο. Μια άλλη ΄λύση είναι να κόψεις από κάτι άλλο ή να μην έχεις κλόουν. Αλλά έτσι κινδυνεύεις να έχεις ένα τσούρμο γκρινιάρικα παιδιά να τρέχουν πάνω κάτω. Πάντως δεν νομίζω ότι υπάρχουν και πολλοί άλλοι εκτός από την πολλή γνωστή που το όνομα παραπέμπει σε πράσινο λαχανικό (Μ.......α). Άντε κάνα δυο ακόμα. Δεν ρωτάς και σε μαγαζιά με μπαλονοκατασκευές???Μπορεί να διαθέτουν κι αυτοί τέτοια πακέτα. Αν πάρεις και μπαλόνια μπορεί να πετύχεις καλύτερη τιμή.

an1cCw--SeR1210MTE5ZGx6fDI1ODQ5MDgwZGF8T3VyIGFuZ2VsIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

ναι ναι ναι αυτην ρωτησα.....θελω να εχει κλοουν γιατι εκει που θα κανουμε το τραπεζι εχει εναν ολοκληρο χωρο για παιχνιδι οπου αν δεν ειναι κανεις θα ειναι πολυ ασχημο να ειναι αδειος....ρωτησα και αλλες 2 αλλα μου ειπαν και αυτες γυρω στα 150/2ωρο.μηπως τελικα να τα δωσω????και ασ μην κανω μπαλονια????mamakoula εισαι απο ηρακλειο???

Link to comment
Share on other sites

Ναι από Ηράκλειο είμαι!!Κι εγώ συμφωνώ μαζί σου!Καλύτερα στον κλόουν!!!Εξάλλου ο κλόουν, τουλάχιστον σε 3 βαπτίσεις που έχω πάει και έιχαν τον συγκεκριμένο, κάνει κατασκευές με μπαλόνια και δίνει στα παιδιά!!Λουλούδια, καρδιες, περικεφαλαίες, ξίφη για τα αγοράκια, ζωάκια κλπ. Οπότε δεν θα στερηθούν και το μπαλόνι. Άσε που θα τα κρατήσει απασχολημένα και δεν θα ξεροσταλιάσουν οι καημένοι οι γονείς να τα κυνηγάνε. Νομίζω ότι αξίζει να δώσεις τα χρήματα έστω κι αν όλοι συνειδητοποιούμε ότι είναι λίγο πιάσιμο..........Εγώ βαπτίζω τέλος Αυγούστου και να σου πω την αλήθεια τον έκλεισα ήδη.

an1cCw--SeR1210MTE5ZGx6fDI1ODQ5MDgwZGF8T3VyIGFuZ2VsIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια η αδελφη μου και οσες γνωστες εκλεισαν την Μαρουλιτα

εμειναν πολυ εφχαριστημενες

Να ζητησεις ομωςτην ιδια οχι συνεργατη της

Εγω στη βαφτιση του 2ου εστειλε συνεργατη και καμια σχεση....μα καμια ομως

4

Link to comment
Share on other sites

και εγω που ειχα ρωτησει στον γιο μου ειχα παθει (χανια).

να σας πω τι εχω σκεφτει αλλα αν ειναι βλακεια μη με μαλωσετε :)

οταν με το καλο ερθει η ωρα για να βαφτισω την μικρη μου σκεφτηκα να βρω μια κοπελα να εχω παρει ρουχα νεραιδας -πριγκιπισσας και να τις δωσω 50-100 και να κατσει για2-3 .θα μου πειτε τι κοπελα καμια ξαδερφη ,φιλη γνωστη .εγω παντως αν μου το προτινε καποια φιλη μου θα το εκανα.

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι Ηρακλειο και σου το προτίνω....θα έρθεις????χαχαχα....!!!!!!!!πολυ καλη ιδέα αλλα δεν πιστευω να θελει κανεις απο τους γνωστους μου να το κανει.

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι Ηρακλειο και σου το προτίνω....θα έρθεις????χαχαχα....!!!!!!!!πολυ καλη ιδέα αλλα δεν πιστευω να θελει κανεις απο τους γνωστους μου να το κανει.

 

αν ησουν χανια ή εγω ηρακλειο θα ερχομουν.μετα τις 9 ομως που να ειχα τακτοποιησει τα παιδια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η κοπελα που συνεργαζομαι οταν κανω τις βαφτισεις της δινω 30 ευρω την ωρα

αν καποια ενδιαφερετε να μου πει αν υπαρχουν ημερομηνιες διαθεσιμες

εχουμε απο ολες τις στολες σχεδον

P3Ko.jpgNDT5.jpg

Link to comment
Share on other sites

η κοπελα που συνεργαζομαι οταν κανω τις βαφτισεις της δινω 30 ευρω την ωρα

αν καποια ενδιαφερετε να μου πει αν υπαρχουν ημερομηνιες διαθεσιμες

εχουμε απο ολες τις στολες σχεδον

κ εμενα με ενδιαφερει η βαπτιση ειναι 20 σεπτεβριου μεσημερι αλλα ειναι σχετικα μακρια Κρουσωνα αν εχεις ακουστα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ εμενα με ενδιαφερει η βαπτιση ειναι 20 σεπτεβριου μεσημερι αλλα ειναι σχετικα μακρια Κρουσωνα αν εχεις ακουστα

 

6946102038 το τηλ μου για ανιματερ, παρε οποτε 8ες

P3Ko.jpgNDT5.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Κοριτσια η αδελφη μου και οσες γνωστες εκλεισαν την Μαρουλιτα εμειναν πολυ εφχαριστημενες

Να ζητησεις ομωςτην ιδια οχι συνεργατη της

Εγω στη βαφτιση του 2ου εστειλε συνεργατη και καμια σχεση....μα καμια ομως

 

Τώρα αγχώθηκα. Στη βάφτιση του γιου μου είχαμε τη Μαρουλίτα και ήταν καταπληκτική. Τώρα βαφτίζω την κόρη μου και η ίδια έχει κλείσει αλλού. Έκλεισα λοιπόν συνεργάτη της!!??!

Με συμβουλεύετε να τον ακυρώσω? Να ζητήσω (ή να μην ζητήσω) κάποιον/κάποια συγκεκριμένο?

 

helppppppppp!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκλεισα μια κοπελα για την βαφτηση της κορης μου με 140e για 2.30 ωρες.Ειχε την καρτα της στον διαφιμιστικο φακελο του μαγαζιου που κλεισαμε.Τωρα αν θα μεινουμε ευχαριστημενοι θα το δουμε στην πορια...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
6946102038 το τηλ μου για ανιματερ, παρε οποτε 8ες

 

Γιατί και να πάρει και να κλείσει τον κλόουν πρόκειται να εμφανιστεί ο κλόουν? Γιατί και εγώ "έκλεισα" να έρθει μιά "νεράιδα" στο πάρτυ του παιδιού μου αλλά δεν ήρθε ποτέ!!!!!!!!!!!!!

Φοβεροί επαγγελματίες! Σαν δεν ντρέπεστε!!!!!

Στη μαρουλίτα μπορεί να πλήρωνα κάτι παραπάνω αλλά τα παιδιά πάντα περνούσαν τέλεια!!!

Οχι να μην εμφανιστεί καθόλου και να μην απανάει στα τηλεφωνήματά μου.

ΝΤΡΟΠΗ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...