Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μετα την εμβρυομεταφορα, και τωρα???????


Recommended Posts

μετα απο 7 εξωσωματικες και πηγαινοντας για την 8η μπορω να πω με σιγουρια οτι αυτες οι μερες αναμονης δεν περνανε με τιποτα!!! το μυαλο τρεχει συνεχεια στην κοιλια μου. πιασανε? δεν πιασανε, το στηθος ποναει? εχω πονους περιοδου? ειδα ροζ! μηπως αδιαθετησω η ειναι απο την εμφυτευση. μια τρελλα!!!!!!!! και να μην μπορεις να κανεις και τιποτα για να ξεχαστεις. να μην μπορεις να κοιμηθεις γιατι εχεις χορτασει υπνο. βοηθεια!!!!!! εσεις κοριτσια πως τις περνατε αυτες τις μερες? καμια ιδεα για να περασουν πιο ανωδυνα?

an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

as1cMmScso00020NzUzNzFifDE1Mzk4ZGJ8c2UgcGVyaW1lbm91bWUhISE.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Xρειάζεται όλες τις μέρες της αναμονής να είσαι στο κρεβάτι? Ρωτάω γιατί εγώ μόνο 3 μέρες καθόμουνα μετά επέστρεφα και στη δουλειά αλλά όλα σε slow motion. Mήπως να οργανώσεις κανένα καφεδάκι με φίλες σου?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια. καλα αποτελεσματα να εχεις κοριτσακι...ευχομαι μια τερααααστια χοριακα!!!!εγω ειμαι στην φαση των ενεσεων. απο οτι ξερω ομως μετα την εμβρυομεταφορα καλο ειναι τις 5 πρωτες μερες να εισαι πιο πολυ ξαπλα και μετα χαλαρη δραστηριοτητα, οχι πολυ ορθοστασια κλπ

:);)
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακομα και εγω ενεσεις κανω προσπαθω ομως να βρω πως να σκοτωσω τοτε τις μερες μου. εγω καθομαι στο κρεβατι και τις 10 μερες!!! (κανω εμβρυομεταφορα σε βλαστοκυστη)

an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

as1cMmScso00020NzUzNzFifDE1Mzk4ZGJ8c2UgcGVyaW1lbm91bWUhISE.gif

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΡΙΨΙΦΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΑΥΠΝΙΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ!!!!!!

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ......

Link to comment
Share on other sites

Τania μου εύχομαι οι μέρες της αναμονής να περάσουν γρήγορα...Αυτά που περιγράφεις τα πέρασα τα ίδια στις σπερματεγχύσεις που έκανα γιατί ο γιατρός μου είχε πει να κάτσω σπίτι, ξάπλα, μέχρι τη μέρα της χοριακής...Δύσκολο! Πολύ δύσκολο! Ταινίες, βιβλία, παρέα οτιδήποτε για να σε κάνει να ξεχνιέσαι είναι καλό!!!! Και φυσικά internet!!! Καμιά συζήτηση σε φόρουμ...εγώ μέχρι στο facebook είχα ξεκινήσει να παίζω αυτό με τις φάρμες, άνοιξα καφέ...χεχεχε...μιλάμε για μεγάλες επιχειρήσεις!!!! Πότε θα κάνεις τη χοριακή;

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 7 εξωσωματικες και πηγαινοντας για την 8η μπορω να πω με σιγουρια οτι αυτες οι μερες αναμονης δεν περνανε με τιποτα!!! το μυαλο τρεχει συνεχεια στην κοιλια μου. πιασανε? δεν πιασανε, το στηθος ποναει? εχω πονους περιοδου? ειδα ροζ! μηπως αδιαθετησω η ειναι απο την εμφυτευση. μια τρελλα!!!!!!!! και να μην μπορεις να κανεις και τιποτα για να ξεχαστεις. να μην μπορεις να κοιμηθεις γιατι εχεις χορτασει υπνο. βοηθεια!!!!!! εσεις κοριτσια πως τις περνατε αυτες τις μερες? καμια ιδεα για να περασουν πιο ανωδυνα?

ΤΑΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!!:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΙΜΑΙ 31.6 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ....2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ Κ ΠΡΟΓΡΑΜ/ΝΗ ΕΠΑΦΗ ΚΤΛ. 3 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΕΚΑΝΑ ΑΡΚΕΤΑ (ΑΥΓΑΚΙΑ) 20+ ΜΟΥ ΠΕΙΡΕ 12 Κ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ 3 ΕΜΒΡΥΑ 4ΡΩΝ ΚΥΤΤΑΡΩΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ 4 ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.....ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΒΓΗΚΕ 18,9.ΧΑΡΗΚΑ ΑΝ Κ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ ΑΛΛΑ.....ΔΕΝ ΗΤΑΝ 0!!!!!!!ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΑ UTROGESTAN ΚΤΛ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα αποτελεσματα να εχεις κοριτσακι...

ειναι ψιλομανικι ι αναμονη αυτη..θα την περασω και εγω οποτε ...

ειμαι στην φαση των ενεσεων και τριτη ξαναπαω για υπερηχο και αιματολογικες.ειναι και εμενα η πρωτη μου εξωσωματικη.μακαρι να μας πανε ολα καλα!!!!!!!!

θα ανεβει ειμαι σιγουρη!!!!που την εκανες;

:);)
Link to comment
Share on other sites

Tiτίτα θα ανέβει η χοριακή θα το δεις!!!! Ξανάκουσα για τέτοιες περιπτώσεις από τις κοπέλες στο καφέ της εξωσωματικής στο parentscafe. Να προσέχεις και όλα καλά θα πάνε!!!! Στην πορεία εδώ θα είμαστε να σου κράταμε παρέα!!!!:D

Ελένη είσαι στη διαδικασία βλέπω...άντε μακάρι να προχωρήσουν όλα καλά!!!! Και μένα θα είναι η πρώτη μου εξωσωματική που θα κάνω...Ξεκινάω τέλη του Ιούνη αν όλα πάνε καλά!!!!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΗ ΑΓΩΝΙΑ ΩΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ....ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ....

eleni......ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ''ΚΕΝΤΡΟ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ''.ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...