Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

σ' ευχαριστω πολύ myangel..μήπως θα μπορούσες να μου πεις που έχει το ιατρείο του...???

 

Μαμόπουλος

ΜΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ. Περιγραφή, ΤΣΙΜΙΣΚΗ 133 54621 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Τηλ.:2310275601

σόρι για την καθυστέρηση τώρα το είδα... εμένα με καλύπτει πλήρως και μου δημιουργεί αίσθημα εμπιστοσύνης. Κι είδα κι έπαθα με τον προηγούμενο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εισαι πολυ τυχερη που εφυγες με μια χμμ θεραπεια.εγω κοντεψα να χασω το μωρο μου και την ζωη μου.την εχω πει στις αρχικες σελ. την ιστορια μου.μακριααααα απο πραπεικο οπως ειπες

 

:|ποπο κοριτσι μου!!ελπιζω ολα καλα.

Βασικα πριν λιγους μηνες που ηθελα να κανω β' επιπεδου-4d(δεν ξερω πως ακριβως το λενε) πηρα τηλ αρκετους γυναικολογους εκ των οποιων και σε ενα γυναικολογικοιατρικο κεντρο something,και μου ειπαν θα με καλεσουν πισω και οντως με καλεσαν-μαλλον η γραμματεας-και με λεει να σας συνδεσω με τον Κ.πραπα (:confused:και σκεφτομαι ελεος:!:αυτον πηρα??διοτι πριν χρονια που ειχα παει εγω ειχε γραφειο με τον αδερφο του)anyway τον ρωταω ποσο κοστιζει το 4d και μου απανταει με υφος ε αυτα δεν λεγοντε απο το τηλ!!σιγα!!λες και του ζητησα το Ε9.και απανταω οκ δε πειραζει και απανταει το αρπακτικο πριν κλεισω το τηλ : 120 (αν θυμαμαι καλα παντως σιγουρα πανω απο 100)!!120 για ενα 4d??ξεφυγαμε λεω εγωωω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

A whole new world!!ti 1 week leei??7 minwn koritsara exw!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Τελικά δεν χρειάστηκε ο γεννετιστής. Αλλά αν χρειαζόταν θα έψαχνα στη Θεσσαλονίκη. Το κόστος ήταν πολύ μεγάλο στην Αθήνα. Εκτός ότι φεύγουν σε τιμές οι γιατροί εκεί (όπως σου είπα προηγουμένως αλλά και από ότι έχω ακούσει από μία φίλη) θα έπρεπε να συμπεριλάβουμε στα έξοδα της όλης διαδικασίας και την διαμονή μας εκεί και τα αεροπορικά εισιτήρια όποτε χρειαζόταν. Και το συμπέρασμά; Μία μόνο φορά στην Αθήνα αντιστοιχεί σε περισσότερες στη Θεσσαλονίκη.
Εμενα η δικια μου ειναι και Αθηνα κ Θεσ/νικη Στριλιγκα Αναστασια λεγεται ειναι πολυ καλος επιστημονας κ ανθρωπος απ'οτι γνωριζω αναλαμβανει κ δυσκολες εγκυμοσυνες .Ειχε αναλαβει να ξεγεννησει την γυναικα του Θεοφανους σε 3η καισαρικη (υπηρχε μια επικυνδηνοτητα απ'οτι μου ειπε )κ νορμαλ τιμες...

καπου διαβασα και για τον Πραπα,(πηγα τον μικρουλη μου για επανεξεταση ικτερου στο Γενεσις) κ τον ακουσα να κανονιζει για τις καλοκαιρινες του διακοπες με ιστιοφορο που θα νοικιασει για κρουαζιερα στα νησια του Αιγαιου πανω απο μηνα.Καπως ετσι βγαινουν αυτα τα γουστα οταν σε βλεπει σαν 100€..

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ???????????????

1ος Αγγελος :31/10/08 ;)

2ος Αγγελος :01/04/10.:P

Link to comment
Share on other sites

ολοι οι γυναικολογοι κανουν τετοιες διακοπες..λογο δουλειας τους βλεπω ολους στο πορτο καρρας σε σουιτες και σε κοτερα...αυτο ομως δεν με ενδιαφερει αρκει να κανουν καλα τη δουλεια τους..βγαζουν πολυ χρημα οι ανθρωποι..ποσοστα απο αυχενικη pap A ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ αιματολογικες χειρουργεια ,βλαστοκυταρα ,κλινικες και οτι προκυψει ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ως μαια και εγυος εχω κανει μεγαλη ερευνα και επιπλεον μετα απο χρονια στο παπαγεωργειου εχω δει απειρες ...πατατες απο πολλους γιατρους που αναφερονται παραπανω καθως και απο αυτους του παπαγεωργειοου μονο που εκει τα κουκουλωνουν μονοι τους...

λοιπον εχω να σας συμβουλεψω να τσεκαρετε παντα οτι ο γιατρος σας εχει κανει ολη την ειδικοτητα στο εξωτερικο και εννοω τουλαχιστον 4-5 χρονια και κατα προτιμηση αγγλια. οι περισσοτεροι στους οποιους αναφερεστε τελειωσαν ενα ιπποκρατειο με οχι πανς απο 10 καισαρικεσ και ειναι απλα ..επικινδυνοι! ειναι να μην σου τυχει αν καταλαβαινετε τι εννοω...εγω θα γεννησω στο πουρναροπουλο πυ κατα την γνωμη ολων των μαιων του παπαγεωργειου και των κλινικων ειναι κορυφαιος χειρουργος...καισαρικη σε 15 λεπτα με λαζερ και σπιτι την επομενη μερα περπατωντας αλλα κσερω και μερικους πολυ καλους ακομα, αν θελετε ρωτατε, ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Διάβασα και το πμ σου και επειδή με ενδιαφέρει να μάθω περισσότερα για τον Πουρναρόπουλο μπορείς να μου πεις κάποιες λεπτομέρειες όπως, αν είναι αναλυτικός στα ραντεβού του, πως είναι σαν άνθρωπος και σαν συμπεριφορά, αν είναι υπέρ του Φ.Τ. καθώς και τις τιμές για επισκέψεις γεννα κλπ.

eNortjKzUjIytDQzNVayBlwwFZsC1w,,87.pngeNortjKzUjIyMjAyslCyBlwwFVsCzQ,,29.png
Link to comment
Share on other sites

ως μαια και εγυος εχω κανει μεγαλη ερευνα και επιπλεον μετα απο χρονια στο παπαγεωργειου εχω δει απειρες ...πατατες απο πολλους γιατρους που αναφερονται παραπανω καθως και απο αυτους του παπαγεωργειοου μονο που εκει τα κουκουλωνουν μονοι τους...

λοιπον εχω να σας συμβουλεψω να τσεκαρετε παντα οτι ο γιατρος σας εχει κανει ολη την ειδικοτητα στο εξωτερικο και εννοω τουλαχιστον 4-5 χρονια και κατα προτιμηση αγγλια. οι περισσοτεροι στους οποιους αναφερεστε τελειωσαν ενα ιπποκρατειο με οχι πανς απο 10 καισαρικεσ και ειναι απλα ..επικινδυνοι! ειναι να μην σου τυχει αν καταλαβαινετε τι εννοω...εγω θα γεννησω στο πουρναροπουλο πυ κατα την γνωμη ολων των μαιων του παπαγεωργειου και των κλινικων ειναι κορυφαιος χειρουργος...καισαρικη σε 15 λεπτα με λαζερ και σπιτι την επομενη μερα περπατωντας αλλα κσερω και μερικους πολυ καλους ακομα, αν θελετε ρωτατε, ευχαριστω

 

 

Μήπως έχει καμιά ιδέα για Βάτση και για Τσιβελεκίδου?? ή για κάποια άλλη γυναίκα γυναικολόγο? δεν έχω κάτι με τους άντρες αλλά έχω συνηθίσει πλέον παρότι παλιά είχα άντρα γυναικολόγο. Για εξωσωματική επίσης κάποια που να εξειδικεύτεται???

 

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα και το πμ σου και επειδή με ενδιαφέρει να μάθω περισσότερα για τον Πουρναρόπουλο μπορείς να μου πεις κάποιες λεπτομέρειες όπως, αν είναι αναλυτικός στα ραντεβού του, πως είναι σαν άνθρωπος και σαν συμπεριφορά, αν είναι υπέρ του Φ.Τ. καθώς και τις τιμές για επισκέψεις γεννα κλπ.

κοιτα, υπαρχουν αρκετοι ικανοτατοι καθως και πολλοι μετριοι. εγω τον δικο μου τον διαλεξα γιατι τον εχω δει να δουλευει στις εφημερειες του παπαγεωργιου και να σωζει ζωες στο παραπεντε εκει που οι ...καθηγητες ειχαν σηκωσει τα χερια..δεν ειναι τυχαιο οτι στα 40 ηταν διευθυντης σε κρατικο νοσοκομειο στην αγγλια. λεγετε πουρναροπουλος φωτης , τηλ. 6937140852. επισης μου ειχε κανει εντυπωση οτι στις εφημερειες του σπανια βαζαμε καισαρικες, ειχε υπομονη και περιμενε ως τα ξημερωματα.

τωρα για τα ραντεβου του θα σου πω τις εντυπωσεις της κουνιαδας μου γιατι με μενα τα ραντεβου ειναι πολυ συντομα καθως δεν εχω αποριες.. ειναι υπεραναλυτικος και δεν βιαζετε να σε διωξει, δεν βαζει ποτε πανω απο 8-10 ραντεβου την μερα και αφιερωνει τουλαχιστον 30 λεπτα στο καθενα. παιρνει 50 ευρω σε καθε επισκεψη(8-9 συνολικα) και 1000 για τοκετο η καισαρικη και παντα με αποδειξη θες δεν θες.

ειναι τις αγγλικης σχολης στην γεννα που σημαινει οχι πολλες προκλησεις και υπομονη να κατεβει το μωρο μονο του.

στον συστηνω ανεπιφυλακτα...ισως να μην εχει και τοσο σημασια αλλα ειναι βρε παιδι μου και με ενα χαμογελο στο στομα ολη την ωρα! ανοιγει η καρδια σου να μιλας μαζι του!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

kalamaraki αν επιτρέπεται γιατί τόσο άσχημη εμπειρία από τον συγκεκριμένο? δεν τον ξέρω καλά, σου λέω πως ήταν της θείας μου γυναικολόγος πρίν πολλά χρόνια, αλλά είχα τελείως διαφορετική εντύπωση....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια ένας εξαίρετος γιατρός που προσπαθεί χωρίς καισαρική είναι ο Δημητρίου Αλέξης. εχω μείνει υπέρ ευχαριστημένη:lol:απο την αντιμετώπιση του καθόλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης αλλα και την ώρα του τοκετού. περίμενε να γεννήσω 3 ώρες και την κουμπάρα μου 12 (χωρίς να πεί τη λέξη καισαρική) και με γέλια και ατάκες, ούτε φόβο, ούτε πανικο:!:

πάνω απ'όλα δεν σε αγχώνει και σου φέρεται σαν την καλύτερη του φίλη. Σωστος σε όλα του και πραγματικά ανθρωπος:cool:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΣΤΗΝ ΚΙΣΚΙΝΙΔΟΥ. ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΜΙΑΣ ΔΥΣΚΟΛΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ

ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ ΤΕΛΙΚΑ

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΩ την κορη του κωνσταντουλα η οποια ειναι εξαιρετικος ανθρωπος και την καισαρικη της την εκανε ο πατερας της φυσικα και ηταν ΑΨΟΓΗ απο ολες τις αποψεις...

εγω παω στον Ζεπειριδη που ειναι στο παπαγεωργιου και εχω μονο καλα λογια να πω...

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΜΕ ΑΝΕΛΑΒΕ ΟΤΑΝ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Η ΚΙΣΚΙΝΙΔΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΜΙΑΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ

ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΟΛΙΓΟΡΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΩ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ 22η ΕΒΔΟΜΑΔΑ

Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΙ ΤΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΜΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΗΚΕ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΟΛΥ.

ΑΙ ΣΕ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΚΕΙ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΜΕ ΑΝΕΛΑΒΕ ΟΤΑΝ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Η ΚΙΣΚΙΝΙΔΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΜΙΑΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ

ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΟΛΙΓΟΡΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΩ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ 22η ΕΒΔΟΜΑΔΑ

Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΙ ΤΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΜΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΗΚΕ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΟΛΥ.

ΑΙ ΣΕ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΚΕΙ

Για την Κισκινίδου είχα ακούσει καλά λόγια.Ότι ασχολείται και με δύσκολες περιπτώσεις.Μου κάνει εντύπωση αυτό που λες.Και μια κοπέλα που δούλευε σε φαρμακείο απέναντι από το ιατρείο της μου είπε ότι μόνο καλά λόγια άκουγε για αυτήν...:roll:

Όσο για τον Κωσταντούλα μια γνωστή μου πίνει νερό στο όνομά του.Της είπαν μόνο εξωσωματική,πήγε σε αυτόν , της έκανε λαπαροσκόπιση(βρήκε το πρόβλημα που είχε) και ύστερα από λίγο έμεινε μόνη της έγκυος.Το μόνο που δεν ξέρω είναι η ηλικία του.Είναι μεγάλος?

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

και ο κωνσταντινιδης μανωλης ειναι πολυ καλος....εγω εφυγα απο εκει απο μια χαζη παρεξηγηση το μετανιωσα ομως....ειναι πολυ καλος..

 

 

πραγματικα ειναι καλος. Μολις γεννησα το 2ο παιδακι μου με αυτον τον γιατρο. Το μονο ελατωμα ειναι με τις αποδειξεις...

αλλα μαλλον αυτο ειναι γενικο κακο στο ελλαντα σημερα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κι απο μενα..... κοριτσια εξαρταται απο τον γιατρο..... εμενα μου ειδνε παντα αποδειξη ακομα και οταν δεν του ζητουσα...... αλλα γενικα σ'αυτη τη χωρα υπαρχει ενα μεγαλο θεμα με τους γιατρους και τις αποδειξεις.....

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΣΚΙΝΙΔΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΙΝΑ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ

ΠΗΓΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΥΨΗΛΗ ΡΗΞΗ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΙΔΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΕΝΩ Ο ΑΜΝΙΑΚΟΣ ΣΑΚΟΣ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟΣ ΜΕ ΥΓΡΟ ΘΕΩΡΗΣΕ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΗΔΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!!!! ΚΑΙ ΙΟΥΝΙΟΣ ΜΗΝΑΣ

ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΚΩΝΤΑΝΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΦΕΥΓΕ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΑ ΔΕΧΤΗΚΕ ΝΕ ΜΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΥΨΗΛΗ ΡΗΞΗ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΜΕΣΩΣ ΠΕΡΙΔΕΣΗ. ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ Ο ΖΑΒΛΑΝΟΣ ΣΤΟ ΓΕΝΝΕΣΙΣ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΟΥ ΕΚΕΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 12 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ. Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΝΑΣΤΕΙΛΕΙ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ.

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ "ΓΙΑΤΡΟΙ" & ΓΙΑΤΡΟΙ !!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites

Ki εγω και στα δο μου παιδακια ειχα τον πραπα...και μου φαμηκε εξαιρετικος@ μαλιστα στην κορη μου ειχα πολυ δυσκολο τοκετο κι ομως γεννησα φυσιολογικα χαρη σ ατον...οπως καταλαβαινεται το θεμα ειναι υποκειμενικο!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω εχω τον Χατζηγεωργιου Κωνσταντίνο. Πολύ ήρεμος άνθρωπος και πολύ καλός.Όσες φορές χρειάστηκε να τον πάρω τηλ.(είχα κάποιο σοβαρό πρόβλημα με τον μεγάλο υπέρηχο) δεν τον ενόχλησα καθόλου και με μιλούσε σα να ναι δικός μου άνθρωπος.Το πρώτο μου το γέννησα σε άλλον και έφαγα πίκρα.Αυτόν μου τον σύστησαν πολλές κοπέλες που τις ξεγέννησε και ειδικά μια φίλη μου μαία που δούλεψε μαζί του και μου είπε ότι είναι πολύ καλός στο χειρουργείο.ΆΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελα μου !! ακριβως λογω του θεματος σου σου προτεινω τον γιατρο μου επειδη ειναι συνεργατης στη Β' του ιπποκρατειου ! ξερω παρομοια με σενα περιπτωση που του την εστειλα και ολα πηγαν καλα και η κοπελα ειναι κατενθουσιασμενη ! Δημητρης Γουλής αγιας σοφιας 5 (2310 234300) στον προτεινω ανεπιφυλακτα και θα καταλαβεις εαν πας το γιατι !!

Zounzoun γέννησα πριν ένα χρόνο στο Ιπποκράτειο και ο γιατρός που με ξεγέννησε λεγόταν Γουλής Δημήτρης,είχε εφημερία.Τέλειος άνθρωπος και γιατρός.'Εψαχνα παντού και δεν μπορούσα να βρω που έχει ιατρείο μέχρι που διάβασα το μήνυμά σου.Μπορείς να με ενημερώσεις με pm πόσα παίρνει την επίσκεψη και τον τοκετό?Βλέπεις ετοιμάζομαι για δεύτερη εγκυμοσύνη και θα τον ήθελα να με παρακολουθεί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντεχω να μην το πω! κωνσταντουλα ακουω!!να πως πως ξερω κοπελα που μου ειπε πως την εκοψε κομματι απο την μητρα ζωντανη!!χωρισ αναισθησια χωρις τιποτα,απο τον πονο επαθε σοκ,ετρεμε κσι τσιριξε και ακουστηκε σε ολο το ιατρειο!!και πηγε η γραμματεας και της επιασε το χερι !!!αυτος ανετος ειπε ελα ενταξει μην κανεις ετσι!!:twisted::twisted::twisted:

Μετα απο αυτο η κοπελα δεν μπορεσε να κανει παιδια!!Θα ηταν αμαρτια να μην το πω μιας και ειδα το ονομα αυτουνου!

[sIGPIC][/sIGPIC]

A whole new world!!ti 1 week leei??7 minwn koritsara exw!!

Link to comment
Share on other sites

Zounzoun γέννησα πριν ένα χρόνο στο Ιπποκράτειο και ο γιατρός που με ξεγέννησε λεγόταν Γουλής Δημήτρης,είχε εφημερία.Τέλειος άνθρωπος και γιατρός.'Εψαχνα παντού και δεν μπορούσα να βρω που έχει ιατρείο μέχρι που διάβασα το μήνυμά σου.Μπορείς να με ενημερώσεις με pm πόσα παίρνει την επίσκεψη και τον τοκετό?Βλέπεις ετοιμάζομαι για δεύτερη εγκυμοσύνη και θα τον ήθελα να με παρακολουθεί.

καλημερα κοπελα μου μολις σου εστειλα πμ.....πραγματικα ειναι υπεροχος γιατρος και ανθρωπος !! περιμενω νεα σου !! καλη επιτυχια !!

Link to comment
Share on other sites

Ki εγω και στα δο μου παιδακια ειχα τον πραπα...και μου φαμηκε εξαιρετικος@ μαλιστα στην κορη μου ειχα πολυ δυσκολο τοκετο κι ομως γεννησα φυσιολογικα χαρη σ ατον...οπως καταλαβαινεται το θεμα ειναι υποκειμενικο!!!

αμα εισαι η κουμπαρα της κουμπαρας μου φανερωσου γτ η μονη που τελιωσε εγκυμοσυνη σε αυτον ηταν εκεινη και ειχαμε παει ενα τσουρμο γυναικες μαζι και η κουμπαρα ε!!συγνωμη αλλα ουτε για αστειο δεν μπορω να δεχτω το υποκειμενικο ....μηπως λες για τον μικρο του αδερφο ειναι καλος ανθρωπος του λογου του.

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...