Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστηματα για φορεματα Θεσσαλονικη


renata

Recommended Posts

τελικά πήρα φόρεμα απο το midway του mischalis 300 ευρόπουλα πολύ όμορφο απλό και αρκετά μοντέρνο όπως το θελα,στο χρώμα της άμμου με πετρούλες στο λαιμό(έχει κάτι σαν κολάρο να το πω?)στο χρώμα του ήλεκτρου και του χρυσού και τις ίδιες πέτρες τις 'εχει και γύρω απο ένα άνοιγμα που κάνει ανάμεσα στο στήθος θα ανεβάσω φωτό όταν το πάρω γιατι το έχουνε κρατήσει για επιδιόρθωση....Πάντως στο κατάστημα έχει τέλεια πράγματα...

Αααααα βρε κορίτσι ξέρει καμια να μου πεί τί μπορώ να κάνω με κάτι σαν σημαδάκια που σπυράκια που είχα βγάλει παλαιότερα στην πλάτη μου?δεν θέλω να φαίνεται έτσι....

 

που ειναι το μαγαζί renata; οσο για τα σημαδάκια συμφωνώ για ελαφρύ μακιγιάζ μην λερωθεί και το ρούχο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

renata μου πάααααααααρα πολύ ωραία κομμάτια έχει το midway στη Νεάπολη, είναι ακριβώς απέναντι από τον Αι Γιώργη...

 

υ.γ: χα χα χα μόλις διάβασα ότι πήρες ήδη

Επεξεργάστηκαν by DALIA
δεν είχα διαβάσει όλο το ποστ
rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρααα!! έχει ψωνίσει καμιά σας από το Γεράνια? ήρθε ένα διαφημιστικό στα χέρια μου και μου άρεσαν αρκετά τα φορέματα που είδα.:-) (σε 16 μέρες βαπτιζόμαστε και ακόμα ρούχο δεν έχω πάρει :()

...άνθρωπέ μου τί ξεφτύλα,να σου χαλάνε το όνειρο κι εσύ να τους αφήνεις

Link to comment
Share on other sites

καλημέρααα!! έχει ψωνίσει καμιά σας από το Γεράνια? ήρθε ένα διαφημιστικό στα χέρια μου και μου άρεσαν αρκετά τα φορέματα που είδα.:-) (σε 16 μέρες βαπτιζόμαστε και ακόμα ρούχο δεν έχω πάρει :()

 

στο παρελθόν έχω ψωνίσει πολλές φορές...είχε πάντα ωραία πράγματα οπότε φαντάζομαι οτι ακόμη θα έχει...δεν χάνεις τίποτα να κάνεις μια βόλτα

Link to comment
Share on other sites

Γεράνια, silhouette, veluso

Πρ. Κορομηλά γενικώς απ την αρχή της ως το τέλος έχει τόσο ωραία καταστήματα

στις τιμές που συζητάς μέχρι και ο Βάρδας κι ο Καρούζος έχουν φορέματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ στο άσχετο βρήκα ένα μαγαζί στην Τούμπα, στην Λαμπράκη, λέγεται ΠΑΛΛΑΣ. Απλά τέλειο, αποκλείεται να μη βρείς κάτι να σου αρέσει. Πολύ εξυπηρέτηση, νορμάλ τιμές και νούμερα!!

2eLjp3.png
Link to comment
Share on other sites

στο παρελθόν έχω ψωνίσει πολλές φορές...είχε πάντα ωραία πράγματα οπότε φαντάζομαι οτι ακόμη θα έχει...δεν χάνεις τίποτα να κάνεις μια βόλτα

 

ευχαριστώ παπί!

...άνθρωπέ μου τί ξεφτύλα,να σου χαλάνε το όνειρο κι εσύ να τους αφήνεις

Link to comment
Share on other sites

εγώ στο άσχετο βρήκα ένα μαγαζί στην Τούμπα, στην Λαμπράκη, λέγεται ΠΑΛΛΑΣ. Απλά τέλειο, αποκλείεται να μη βρείς κάτι να σου αρέσει. Πολύ εξυπηρέτηση, νορμάλ τιμές και νούμερα!!

 

που κοντά είναι?

...άνθρωπέ μου τί ξεφτύλα,να σου χαλάνε το όνειρο κι εσύ να τους αφήνεις

Link to comment
Share on other sites

Είναι Γρ.Λαμπράκη 198, κοντά στα Expert, πολύ κοντά στον κόμβο για περιφερειακό στα Κωνσταντινοπολίτικα. Πάντως αξίζει τον κόπο, έχει πολλά πράγματα για όλα τα γούστα. Μόνο αν ψάχνεις πολύ κυριλέ τουαλέτα δε θα βρείς

2eLjp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι Γρ.Λαμπράκη 198, κοντά στα Expert, πολύ κοντά στον κόμβο για περιφερειακό στα Κωνσταντινοπολίτικα. Πάντως αξίζει τον κόπο, έχει πολλά πράγματα για όλα τα γούστα. Μόνο αν ψάχνεις πολύ κυριλέ τουαλέτα δε θα βρείς

 

ευχαριστώ!!!:wink:

...άνθρωπέ μου τί ξεφτύλα,να σου χαλάνε το όνειρο κι εσύ να τους αφήνεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια, επεσε στα χερια μου ενα εντυπο με ρουχα του Νικου Σιδηροπουλου και ειναι ΦΑ..ΝΤΑ..ΣΤΙ..ΚΑ!!!!!.Μπηκα και στο site του και εχει φορεματα και παππουτσια το ενα καλυτερο απο το αλλο.Ειναι στη Θεσσαλονικη και το site ειναι http://www.designbynikos.gr.Το μονο κακο ειναι οτι δεν αναφερει τιμες.Εσεις που ειστε απο Θεσσαλονικη αν σας παει ο δρομος προς τα εκει, δεν μας ενημερωνεται και εμας,ετσι για να μας φυγει και η απορια.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο ευδοξια ...καλο ανεκδοτο!!!ενα εχω να σας πω...ειχα παει πριν ενα χρονο ψαχνοντας φορεμα για τον πολιτικο μου κ δεν ειχα προβλημα για το ποσο που θα δινα,οχι κ 1000 ευρω βεβαια.Αυτη εκει μεσα ηταν μια μαλ......η,ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ,δεν ηθελε να μου δωσει τιποτα να δοκιμασω γιατι ημουν εγκυος κ τζαμπα κοπος κ φοβοταν μη τα σκισω:shock::shock::shock::shock::shock:,ειχε ολο φωτο απο τραγουδιαρες στο μαγαζι κ αυτη φεροταν λες κ ηταν δεν ξερω εγω ποια..Περιττω να πω οτι ημουν στον τεταρτο μηνα,64 κιλα κ φορουσα τα ρουχα μου small απο πριν,γιατι ηταν ολα φορεματακια κ ελαστικα.Τιμες απο 400 κ πανω,κ δεν θα ξεχασω ποτε την εξης απαντηση ¨στα κιλα που ησαστε,φοβαμαι οτι θα πρεπει να κανετε παραγγελια,ησαστε πολυ γεματη για τα ρουχα μας:shock::shock::shock::shock::shock::shock:¨Και ξανατονιζω 1.70 με 64 κιλα τεσσαρων μηνων εγκυος.Σορρυ για το μεγαλο ποστ αλλα τα θυμηθηκα κ τρελαθηκα...ειναι τρελοι.

ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΟΥ!!!!

 

url=http://lilypie.com].png[/url]

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα,

θα μοιραστώ και εγώ την εμπειρία μου μαζί σας. πήρα ένα καταπληκτικό φόρεμα από ένα μαγαζί στη Λ.Στρατού για τη βάπτιση της μικρούλας μου και πολύ το ευχαριστήθηκα. λογικότατες τιμές, μεγάλη ποικιλία, και το βασικότερο ευγένεια στην εξυπηρέτηση, κάτι το οποίο σπανίζει απο ότι διάβασα και στα μηνύματά σας. το μαγαζί λέγεται Τζούλια και είναι στο 8 της Λ.Στρατού.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο ευδοξια ...καλο ανεκδοτο!!!ενα εχω να σας πω...ειχα παει πριν ενα χρονο ψαχνοντας φορεμα για τον πολιτικο μου κ δεν ειχα προβλημα για το ποσο που θα δινα,οχι κ 1000 ευρω βεβαια.Αυτη εκει μεσα ηταν μια μαλ......η,ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ,δεν ηθελε να μου δωσει τιποτα να δοκιμασω γιατι ημουν εγκυος κ τζαμπα κοπος κ φοβοταν μη τα σκισω:shock::shock::shock::shock::shock:,ειχε ολο φωτο απο τραγουδιαρες στο μαγαζι κ αυτη φεροταν λες κ ηταν δεν ξερω εγω ποια..Περιττω να πω οτι ημουν στον τεταρτο μηνα,64 κιλα κ φορουσα τα ρουχα μου small απο πριν,γιατι ηταν ολα φορεματακια κ ελαστικα.Τιμες απο 400 κ πανω,κ δεν θα ξεχασω ποτε την εξης απαντηση ¨στα κιλα που ησαστε,φοβαμαι οτι θα πρεπει να κανετε παραγγελια,ησαστε πολυ γεματη για τα ρουχα μας:shock::shock::shock::shock::shock::shock:¨Και ξανατονιζω 1.70 με 64 κιλα τεσσαρων μηνων εγκυος.Σορρυ για το μεγαλο ποστ αλλα τα θυμηθηκα κ τρελαθηκα...ειναι τρελοι.

 

Τετοιου ειδους συμπεριφορες απο πωλητριες, ειναι, αν μη τι αλλο, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μπορείτε να δείτε και στο Φένα στοκ στο φοίνικα, όλο τον μαίο έχουν προσφορά 1+1. Δηλαδή πέρνεις 2 κομάτια και πληρώνεις αυτό που έχει την μεγαλύτερη τιμή. Εγώ για την βάφτιση του μικρού μου βολεύτηκα από τα Φένα. οπότε και σας τα προτείνω ανεπιφύλακτα.

:D

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο ευδοξια ...καλο ανεκδοτο!!!ενα εχω να σας πω...ειχα παει πριν ενα χρονο ψαχνοντας φορεμα για τον πολιτικο μου κ δεν ειχα προβλημα για το ποσο που θα δινα,οχι κ 1000 ευρω βεβαια.Αυτη εκει μεσα ηταν μια μαλ......η,ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ,δεν ηθελε να μου δωσει τιποτα να δοκιμασω γιατι ημουν εγκυος κ τζαμπα κοπος κ φοβοταν μη τα σκισω:shock::shock::shock::shock::shock:,ειχε ολο φωτο απο τραγουδιαρες στο μαγαζι κ αυτη φεροταν λες κ ηταν δεν ξερω εγω ποια..Περιττω να πω οτι ημουν στον τεταρτο μηνα,64 κιλα κ φορουσα τα ρουχα μου small απο πριν,γιατι ηταν ολα φορεματακια κ ελαστικα.Τιμες απο 400 κ πανω,κ δεν θα ξεχασω ποτε την εξης απαντηση ¨στα κιλα που ησαστε,φοβαμαι οτι θα πρεπει να κανετε παραγγελια,ησαστε πολυ γεματη για τα ρουχα μας:shock::shock::shock::shock::shock::shock:¨Και ξανατονιζω 1.70 με 64 κιλα τεσσαρων μηνων εγκυος.Σορρυ για το μεγαλο ποστ αλλα τα θυμηθηκα κ τρελαθηκα...ειναι τρελοι.

 

ΑΑΑΑ.... Καταπληκτικά! Πού είναι αυτό το μαγαζί να περάσω καμια βόλτα αν προλάβω.... έτσι για να σπάσω τα νεύρα της πωλήτριας! Εμένα αν μου συμπεριφέρονται με αυτό τον τρόπο τους περιποιούμαι για τα καλά! Γιααα δώστε μου τη διεύθυνση......

manoula giorgou πότε πήγες εσύ; τώρα πρόσφατα ή έχει καιρό;

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδάβασα το ποστ σου κ είδα πως είχες πάει πριν ένα χρόνο!

Ελπίζω να είναι ακόμα εκεί αυτή η πωλήτρια κ να μην έχει φύγει! Αν κ πιστεύω ένα-δυο άτομα να είπαν στο αφεντικό της το πως συμπεριφέρεται, θα έχει πάρει πόδι (που λέμε κ στο χωριό μου) :)

Link to comment
Share on other sites

αχ μιλαμε ηταν απιστευτη η ...μανιολα για να το πω διπλωματικα..ασε που εκεινη την περιοδο που εψαχνα φορεμα για τον πολιτικο ειχα συναντησει πολυ παρομοιες συμπεριφορες,αν κ οχι τοσο τραβηγμενες.Πολυ μα πολυ ευγενικη ηταν μια κυρια στον τασο μητροπουλο στο κοσμος,που εχει ρουχαρες..κ μου λεγε για να καταλαβω τι εστι ΚΙΛΑ πως εκεινη στην εγκυμοσυνη της ειχε παρει 36:shock::shock::shock::shock::shock:

ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΟΥ!!!!

 

url=http://lilypie.com].png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Αν διαθέτετε αρκετά, πάτε και από ντενιζ ελευθερίου . Από κει πήρα το νυφικό μου. Είχε θυμάμαι υπέροχα φορέματα, και αν είχα χάσει τα κιλά μου θα πήγαινα να ρίξω μια ματιά.

...άνθρωπέ μου τί ξεφτύλα,να σου χαλάνε το όνειρο κι εσύ να τους αφήνεις

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 χρόνο μετά...

Κορίτσια τι χρήσιμο θέμα!!!!! Και εγώ ετοιμάζομαι για την βάπτιση της μικρής και δεν ήξερα που να πάω!!!! Είχα και εγώ κατα νου το Γεράνια και χαίρομαι που ακούω και απο εσάς καλά λόγια!

Θα φτιάξω έναν χάρτη με τα καταστηματα που λέτε, να επισκευτώ όσα προλάβω!!!

 

Ελπίζω να μην πετύχω καμιά αγενέστατη πωλήτρια, μιας και είμαι 10 κιλά πάνω απο το κανονικό μου και δυσκολεύομαι να βρω ρούχα. Και είναι ένα θέμα που με ενοχλεί πολύ, δεν ξέρω πως θα αντιδάσω εάν "μου την πει" καμιά πωλήτρια!

KVQKp3.png5gpbp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

αχ κοριτσια ΣΟΣ. βαπτιζω το μωρακι μου σε ενα μηνα και δεν βρισκω ρουχα για μενα. πηγα στο DAK, FAN FAN MISCHALIS ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΔΕΑ (θα ηθελα κατι καλο, χωρις υπερβολες, κατα προτιμηση μιντι)

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια ΣΟΣ. βαπτιζω το μωρακι μου σε ενα μηνα και δεν βρισκω ρουχα για μενα. πηγα στο DAK, FAN FAN MISCHALIS ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΔΕΑ (θα ηθελα κατι καλο, χωρις υπερβολες, κατα προτιμηση μιντι)

Στη Raxevsky;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...