Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

RITELLO Ηλεκ. σκούπα με νερό


Recommended Posts

Κορίτσια, μόλις παρήγγειλα μια συσκευή που κοστίζει 1700 ευρώ και τώρα με ζώσανε τα μαύρα φίδια μήπως έκανα βλακεία!!!

Λέγεται RITELLO και γεμίζεις τον κάδο της με νερό και όλες οι σκόνες, τα χνούδια και τα μικροσωματίδια πέφτουν μέσα στο νερό, δε χρησιμιοποιείς σακούλες και λόγω του νερού δεν ανακυκλώνεται η σκόνη, βγαίνει καθαρός αέρας. Μπορείς να καθαρίσεις καναπέδες, στρώματα και μαξιλάρια από τα ακάρεα, να ξεσκονίσεις έπιπλα, κάδρα, πληκτρολόγια κ.λ.π., να πλύνεις τα χαλιά με νερό και ειδικό σαμπουάν χωρίς να τα μετακινήσεις και να είναι στεγνά μόλις τελειώσεις και επίσης μπορείς να το χρησιμοποιήσεις για να καθαρίσει τον αέρα από τη σκόνη και ρυθμίζει και τα επίπεδα υγρασίας στο σπίτι!!!

Το έχει πάρει καμιά σας; Τα αξίζει τα λεφτά του ή να υπαναχωρήσω;

Υπάρχει το ίδιο μηχάνημα και σε άλλες μάρκες.

Περιμένω με αγωνία τις απαντήσεις σας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Την εχει η μαμα της κολλητης μου και πραγματικα κανει θαυματα. Καμια σχεση με αλλες σκουπες. Ψηνομαι και εγω να την παρω αλλα με προβληματιζει το κοστος της.

Link to comment
Share on other sites

Αχ, να 'σαι καλά Marco Polo,

με ανακούφισες λιγάκι, γιατί είναι πολλά τα λεφτά!!!

Εμείς την πήραμε με 48 δόσεις των 46,06 ευρώ, δηλαδή θα μας βγει 2210 ευρώ στο τέλος της τετραετίας!!!! Τα 1700 είναι τιμή μετρητοίς.

Αν ξέρει και κάποια άλλη, ας καταθέσει την εμπειρία της, θα ήθελα πολύ να μάθω πιο πολλά. Δεν τη φέρανε ακόμη κι έτσι έχω λίγο περιθώριο να το ξανασκεφτώ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κι εγώ σκέφτομαι να την αγοράσω, θα ήθελα τις γνώμες από μανούλες οι οποίες την έχουν! Πόσες παρόμοιες σκούπες υπάρχουν, πόσο εύκολες στη χρήση τους είναι και πόσο μεγάλες;

Τη θέλω κυρίως για τα στρώματα, αλλά τι άλλο καθαρίζετε με αυτή;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

Link to comment
Share on other sites

Καθαρά προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι το ποσό είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ όσο καλή και να είναι η σκούπα.

Εγώ δε θα έδινα 2200 για μια σκούπα ακόμα και αν αυτή καθάριζε μόνη της όσο εγώ ήμουν για καφέ!:twisted:

.....δε νομίζω τάκη....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια η σκουπα ειναι φοβερη, ειναι...ηταν πλασιε μια φιλη και τωρα πηρα την σκουπα και εκανε συνεργειο καθαρισμου.

ειναι πολυ καλη ειδικα για τα ακαρεα που ευθυνονται για πολλες αλλεργιες, επισης το κοστος να υπολογισεις απο τον καθαρισμο των χαλιων καθε χρονο...εχεις κανει αποσβεση. το μονο...θυμαμαι οτι κατι μου ελεγε και για μια αλλη εταιρεια...μαιμου,αν προλαβω θα την ρωτησω και θα σας πω!!!

Υπερπολύτεκνη!!!

Link to comment
Share on other sites

και γω την την εχω δει αυτη τη σκουπα,την πηρε ο αδερφος μου που εχει διδυμα(αγορι κοριτσι) κανει πολυ καλη δουλεια αλλα ειναι πολυ ακριβη και δυσκινητη.

εγω που εχω ενα 4 μηνων baby boy θα παω να παρω απο την αγορα καμια σκουπα με φιλτρο ατμου πιο φτηνα και ξεχωριστο ιονιστη.

ειναι πολλα τα λεφτα για μενα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου φαίνονται πάρα πολλά τα λεφτά για μία σκούπα. Εμείς για τα χαλιά έχουμε πάρει πιεστικό και τα καθαρίζει άψογα. Το να πάρεις μία σκούπα που πιο πολύ θα σε βολεψει στα χαλιά (γιατί σκούπισμα άψογο κάνουν και οι σκούπες με το 1/10 της τιμής ) δε νομίζω ότι αξίζει. Επίσης εμένα τα παιδιά μου όταν ήταν μικρότερα όλο εμμετούς έκαναν στα χαλιά. Δε πιστευω ότι τέτοιοι λεκέδες (και μυρωδιές) καθαρίζουν μόνο με τη σκούπα.

Link to comment
Share on other sites

Στο site δεν είδα πουθενά να γράφει για το ακάρι. Το ρωτάω γιατί αν όντως είναι η ειδική σκούπα που καθαρίζει από το ακάρι τότε τα χρήματα είναι καλα σε σχέση με πιο παλιά που έκανε σε δραχμές 1,5 εκατ.!!!!! Αν είναι αυτή τότε πες μου από που την παρήγγειλες και πως μπορώ και εγώ να κάνω παραγγελία. Παιδεύομαι με αυτή την αλεργία χρόνια τώρα και από φθινόπωρο έως και άνοιξη είμαι άρρωστη. Μόνο 2,5 μήνες ντάλα καλοκαίρι είμαι οκ και τελευταία μόνο εκτός πόλεως!!!!!

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

http://www.robocleanhellas.gr/gr/products_1.php

 

Μια σκουπα ειναι και αυτη.Μια συναδερφος που εχει -αλλη μαρκα ομως -ειναι πουλ ικανοποιημενη.Παντως και για μενα ειναι πααααααααααααρα πολλα τα λεφτα και δεν βλεπω να την παιρνω...

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι ό,τι καλύτερο θα μπορούσες να αγοράσεις για το σπίτι σου.

Η μαμά μου έχει το ίδιο σύστημα αλλά σε rainbow,την έχει πάνω από 15 χρόνια,δεν έχει πάθει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα,καθαρίζει καταπληκτικά και τα πάντα και δε βγάζει ούτε κόκο σκόνης.

Εγώ τώρα που θέλω να πάρω καλή σκούπα,θα πάρω οπωσδήποτε με κάδο νερού..

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια η λύση για τα ακάρεα είναι να λιάζουμε το στρώμα όσο πιο συχνά γίνεται. Τα ακάρεα αναπτύσονται με την υγρασία. Αυτό που έκαναν οι γιαγιάδες μας να βγάζουν συχνά πυκνά τα στρώματα στον ήλιο ήταν τελικά θαυματουργό. Αυτό το είχα ακούσει σε μία εκπομπή στη τηλεόραση. Είναι βέβαια δύσκολα εφαρμόσιμο αυτό αλλά από την άλλη δε νομίζω μία σκούπα να μπορεί να κάνει κάτι για τα ακάρεα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Mitaki,

συγνώμη που δεν απάντησα νωρίτερα (γέννησα βλέπεις και την ξέχασα λίγο τη σκούπα), αυτός από εκεί που την πήρα, έρχεται στο σπίτι και κάνει επιδείξεις, οπότε αν θες, μπορώ να σου δώσω το κινητό του και τη διαύθυνση του μαγαζιού στη Θεσσαλονίκη με π.μ. Είναι στην Καλαμαριά, στη Γεωργίου Γεννηματά.

Link to comment
Share on other sites

την δανειστικα απο μια φιλη μου και δεν τρελλαθηκα.το εντυπωσιακο μ αυτην την σκουπα ειναι οτι επειδη μαζευει τις σκονες στο νερο,βλεπεις τη βρωμια και νομιζεις οτι κανει κατι το φοβερο.πιστευω πως μια απλη σκουπα καλη(300-400 ευρω)κανει την ιδια και καλυτερη δουλεια.σορυ,αλλα πιστευω οτι ειναι παρα πολυ υπερβολικη η τιμη της σε σχεση και με το τι "προσφερει":rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας φιλες μου τυχαια ειδα τα σχολια σας πραγματικα ενδιαφερον αλλα σας πληροφορω οτι οσες κυριες εχουν αυτο το μηχανημα ritello αλλαξε η ζωη τους αν πραγματικα την χρησιμοποιουν σωστα, τυνχανη να ειμαι πωλητης σ αυτην την εταιρεια .και σας λεω οτι προκειται για ενα μηχανημα που αλλαζη την ζωη μας.αρα φιλη μου εκανες την καλυτερη αγορα τις ζωης σου,περισοτερες πληροφοριες για οσες - οσους

θελουν στο τηλ.edit admin .ναστε καλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Να ρωτήσω όσες έχετε ήδη την Ritello είσαστε ευχαριστημένες?Επίσης ξέρει κανείς τιμή για τις άλλες 2 αντίστοιχες που κυκλοφορούν(Roboclean & Rainbow)?Ποιά είναι η "μαιμού" που αναφέρθηκε πριν?Ευχαριστώ εκ των προτέρων κ sorry για τις πολλες ερωτήσεις αλλα είμαι μελλουσα μαμά κ ενδιαφέρομαι για κάτι τέτοιο μετά από όσα διάβασα για το τι βγαίνει απο την κοινή ηλεκτρική σκούπα κατάτην διάρκεια του σκουπίσματος.

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/TnbEp3.png[/IMG][/URL]
[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/nZOup3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι για κάτι τέτοιο μετά από όσα διάβασα για το τι βγαίνει απο την κοινή ηλεκτρική σκούπα κατάτην διάρκεια του σκουπίσματος.
΄

θελοντας να σχολιάσω αυτό,

γραφω τα εξής!

Γεια σου!

δεν εχω τη συγκεκριμεενη που αναφέρεις αλλα επειδη εχω ψαξει πααααρα πολυ το θεμα,

στα αγγλικα στα γερμμανικα και σε ολα τα βιντεο που υπαρχουν,

αυτο που χρειαζεσαι ειναι μια σκουπα με φίλτρο hepa γιατι αυτο κατακρατά τα σωματιδια που βγαίνουν απο τη σκουπα,

όπως κα ιεπισης η καλή αεροστεγής κατασκευή κατά τα άλλα ετσι ώστε μονο απο εκεί να περνάει ο αέρας.

 

εχω γράψει εδώ

http://parentscafe.gr/showpost.php?p=140&postcount=1

αυτό που κατέληξα,

είναι φανταστική σκούπα και δεν θα έπαιρνα ποτέ άλλου είδους σκοουπα πλέον.

και ειχα παλιότερα και πιο μεγαλες και πιο ακριβές.

(ειχα κερδισει μια σουπερ ντουπερ σκουπα miele καποτε)

ΔΕΝ αξίζουν..!

το φίλτρο το εχω πλύνει ήδη μια φορά , όλα μια χαρά.

ειναι παααρα πολυ δυνατή και σε χαλιά εξαιρετική..!

 

βρε κορίτσια μην ξοδεύεστε πραγματικά δεν αξίζει !:idea:. !! υπαρχουν και άλλοι τρόποι να τα κάνει κανείς αυτά....

 

όπως και να έχει αν ειναι να αγοράσετε κάτι μην πάρετε τα ενδιάμεσα, αυτα που κανουν 200-300 ευρώ - με τίποτα. :idea::idea:αν ειναιι να πάρετε κάτι ακριβό τότε αυτά με τον ατμό, αλλα αλλιώς, αυτο που προτείνω ειναι πολυ πολυ καλυτερο και οικονομικό και λειτουργει σουπερ ντουπερ.

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Μαρία ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες πήγα και στο link που παρέθεσες(πολύ ενδιαφέρον).Οντως αυτό που προτείνεις το έχω δει κ εγώ παρ'όλα αυτα τα άλλα που προανέφερα δεν είναι μόνο ηλεκτρικές σκούπες αλλα πολυμηχανήματα που σε βοηθούν να πλύνεις τα χαλιά χωρίς κόπο όσο συχνα θέλεις μιας κ πρόκειται για κάτι σαν στεγνό καθάρισμα καθώς επίσης έχουν εξάρτημα καθαρισμού στρωμάτων απο ακάρεα κλπ.Γιάυτό ρωτάω για τις συγκεκριμένες εταιρείες.Όσο για τη miele που έχω τώρα υποτίθεται οτι έχει αυτο το φίλτρο ή κάτι παρόμοιο (anti bacterial safe) γράφει αλλα...ασ΄τα να πάνε...:?:?

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/TnbEp3.png[/IMG][/URL]
[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/nZOup3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΦΙΛΤΡΟΥ ΝΕΡΟΥ ΚΑΙ ΗΕΡΑ.ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΚΟΥΛΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΗΕΡΑ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΡΟΙ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΣΚΟΥΠΑ ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ.ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 4-5 ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 1936 ΕΙΝΑΙ ΤΟ RAINBOW,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 2.450 ΕΥΡΩ.ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΤΕΝΤΑΡΙΣΜΕΝΟ ΓΙΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ.ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ROBOCLEAN ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ 2007 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 2008 ΤΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΙ ΣΤΟ WALDORF ΤΗΣ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 1.698 ΕΥΡΩ.ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η HULLA ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΤΕ ΣΤΗ ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 1.950 ΕΥΡΩ.ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ PRO AQUA ,ΙΤΑΛΙΚΟ 1.850 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΞΤΡΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΥ ΥΨΗΛΟΤΕΡΑ,ΚΑΙ ΤΕΛΛΟΣ ΤΟ RITELLO TO ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΛΙΒΑΝΕΖΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ MADE IN CHINA(ΚΙΝΕΖΙΚΟ) ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 1.700 ΕΥΡΩ.ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΧΟΥΝ ΚΑΔΟ ΝΕΡΟΥ ΠΟΥ ΦΙΛΤΡΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΕΣ ΚΑΙ HEPA,ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ(ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ,ΑΡΩΜΑΤΙΣΜΑ,ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ,ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΓΡΑΣΙΑΣ ΚΤΛ),ΤΙΝΑΓΜΑ ΧΑΛΙΩΝ,ΜΟΚΕΤΩΝ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΠΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟ ΑΚΑΡΕΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΝΙΓΟΥΝ ΣΤΟ ΝΕΡΟ,ΠΛΥΣΙΜΟ ΧΑΛΙΩΝ ΚΤΛ.

ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΣΚΟΥΠΕΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΕΣ,Η MAGESTIC AΠΟ TH FILTER QWEEN 1.998 EYΡΩ, ΚΑΙ Η ΚΙΡΒΥ 2.700 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΩΛΗΣΗΣ ΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΣΚΟΥΠΕΣ.

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΘΕΩΡΩ ΚΟΙΝΕΣ ΣΚΟΥΠΕΣ ,

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ 100% ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ.

ΑΦΗΝΩ ΣΕ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΧΩΡΑΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ.

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΦΙΛΤΡΟΥ ΝΕΡΟΥ ΚΑΙ ΗΕΡΑ.ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΚΟΥΛΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΗΕΡΑ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΡΟΙ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΣΚΟΥΠΑ ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ.ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 4-5 ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 1936 ΕΙΝΑΙ ΤΟ RAINBOW,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 2.450 ΕΥΡΩ.ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΤΕΝΤΑΡΙΣΜΕΝΟ ΓΙΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ.ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ROBOCLEAN ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ 2007 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 2008 ΤΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΙ ΣΤΟ WALDORF ΤΗΣ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 1.698 ΕΥΡΩ.ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η HULLA ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΤΕ ΣΤΗ ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 1.950 ΕΥΡΩ.ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ PRO AQUA ,ΙΤΑΛΙΚΟ 1.850 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΞΤΡΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΥ ΥΨΗΛΟΤΕΡΑ,ΚΑΙ ΤΕΛΛΟΣ ΤΟ RITELLO TO ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΛΙΒΑΝΕΖΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ MADE IN CHINA(ΚΙΝΕΖΙΚΟ) ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 1.700 ΕΥΡΩ.ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΧΟΥΝ ΚΑΔΟ ΝΕΡΟΥ ΠΟΥ ΦΙΛΤΡΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΕΣ ΚΑΙ HEPA,ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ(ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ,ΑΡΩΜΑΤΙΣΜΑ,ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ,ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΓΡΑΣΙΑΣ ΚΤΛ),ΤΙΝΑΓΜΑ ΧΑΛΙΩΝ,ΜΟΚΕΤΩΝ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΠΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟ ΑΚΑΡΕΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΝΙΓΟΥΝ ΣΤΟ ΝΕΡΟ,ΠΛΥΣΙΜΟ ΧΑΛΙΩΝ ΚΤΛ.

ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΣΚΟΥΠΕΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΕΣ,Η MAGESTIC AΠΟ TH FILTER QWEEN 1.998 EYΡΩ, ΚΑΙ Η ΚΙΡΒΥ 2.700 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΩΛΗΣΗΣ ΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΣΚΟΥΠΕΣ.

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΘΕΩΡΩ ΚΟΙΝΕΣ ΣΚΟΥΠΕΣ ,

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ 100% ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ.

ΑΦΗΝΩ ΣΕ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΧΩΡΑΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ.

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ.

 

Ευχαριστώ πολύ!Ήσουν ιδιαίτερα κατατοπιστική(φαίνεται να το έχεις "σπουδάσει" το αντικείμενο:wink:).τώρα που ξεμπερδεύτηκα κάπως αρχίζει η εκστρατεία να πείσω τον αντρούλη μου!(Πολλά τα χρήματα κ δύσκολο μου φαίνεται)Thanks κ πάλι!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/TnbEp3.png[/IMG][/URL]
[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/nZOup3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...