Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟ-ΚΡΗΤΗ??


efi2812

Recommended Posts

Μανούλες θέλω τη βοηθειά σας!! Το καλοκαιρι εχουμε ενα γαμο στον αγιο νικολαο κρήτης και σκεφτομαστε να συνδιάσουμε τις φετινες μας διακοπες παραλληλα με το γάμο. έχετε να μας προτείνετε κάποιο καλο ξενοδοχείο ή ενοικιαζόμενα δωμάτια? επίσης σκεφτόμαστε μήπως συμφέρει καλύτερα all inclusive hotel με πισίνα κλπ για να το ευχαριστηθούμε και εμεις και η τριχρονη κόρη μας αλλά και η πονεμένη τσέπη μας!!! μήπως έχει πάρει πουθενά το μάτι σας καμια καλή προσφορα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα,δεν έχω πάει εγώ,αλλά η αδελφή μου τον περασμένο Ιούλιο για τον ίδιο λόγο, και είχε μείνει πολύ ευχαριστημένη.Είναι το alantha apartments,και οι τιμές ξεκινάνε από 22 ευρώ αν θυμάμαι καλά.Έχει πισίνα,δωμάτιο παιχνιδιού,αίθουσα μπιλιάρδου κτλ...

 

http://www.apartmentsalantha.com/

Οι τέσσερις θησαυροί μου:Βασιλενια,Λιλιανα,Μαριος και Νεκτάριος!

Link to comment
Share on other sites

Ακούγεται σε καλό σημείο το ξενοδοχείο και για μπάνιο, στην οικογενειακή παραλία στο Αμμούδι και για βόλτα στο κέντρο της πόλης το βράδυ. Τιμή δεν νομίζω να βρεις εύκολα καλύτερη. Και μια βολτίτσα για μπάνιο στη δημόσια πλαζ στην Ελούντα, αξίζει νομίζω... Είναι οικογενειακά. Βέβαια, ααααν έχετε όρεξη και χρόνο να ξεμακρύνετε.

 

Αν έχετε όρεξη για εκδρομές, να σας πουν οι ντόποιοι σε ποια μέρη τρώνε σε κάτι χωριά παράξενα. Επίσης, αξίζει να πάτε πιο πέρα προς Ηράκλειο μονοήμερη στο ενυδρείο και στο γυρισμό απογευματάκι στο Star Beach στη Χερσόνησο, που είναι νεροτσουλήθρες για παιδιά όπου πληρώνεις ό,τι καταναλώσεις στα εστιατόρια και επίσης σε διπλανό χώρο έχει fun που δεν περιγράφεται, υπάρχουν βίντεο στο youtube, αλλά δεν το περιγράφουν πλήρως. Βέβαια το απόγευμα είναι πιο ήσυχα, σχετικά.

 

Αλλά και μόνο στο Αμμούδι πρωί - μεσημέρι φαγητό εκεί στην παραλία και βόλτα το βράδυ εκεί γύρω στη "λίμνη" να κάνετε, θα χαλαρώσετε, πιστεύω. Προς αποφυγή το φαγητό στη λίμνη, είναι εντελώς τουριστικό. Προτιμήστε κάτι μαγαζιά πάνω στην παραλία της Κιτροπλατείας, που θα τα δείτε γεμάτα με ντόπιους.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντησεις σας.

Mutty το alantha απο οτι βλέπω στη σελίδα που παραθέτεις ουτε καν πλησιαζει τα 22 ευρώ που λεσ!!!!!! Ριξε κι εσι μια ματια! Πολύ ωραίο δε λέω αλλα δεν εχει κάτω απο 85 τη βραδυα για ιουλιο:(. Για ρωτα βρε κοριτσακι την αδερφη σου να μας πει, μηπως το βρουμε φτηνότερα!!!

Καμια κρητικοπουλα δεν εχουμε εδω???????????

Link to comment
Share on other sites

85?/άτομο εννοείς?Γιατί και η αδελφή μου λέει αυτό (που σου είπα πιο κατω),και στο greekhotels που πάτησα για να βεβαιώθω αυτό ελεγε.Την ιστοσελίδα δεν την περιεργαστηκα για να σου πω την αλήθεια.Γιατί δεν παίρνεις ενα τηλέφωνο να σου πούνε τι ισχύει?

Οι τέσσερις θησαυροί μου:Βασιλενια,Λιλιανα,Μαριος και Νεκτάριος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για πακετα all inclusive ή ημιδιατροφης κτλ, ψαξτε καλυτερα προσφορες - πακετα απο ταξιδιωτικα γραφεια. ειναι τωρα η εποχη που λογικα θα αρχισουν τις διαφημιστικες καταχωρισεις στον τυπο (κυριακατικο συνηθως). απευθειας αν παρεις στα ξενοδοχεια, σου λενε τιμες απιαστες.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...