Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολογος στο Ελενα (Aλεξάτος)


drop_00

Recommended Posts

καλησπερα σας! :D

καλως ηρθα στην παρεα σας μανουλες!

ειμαι στην 29η εβδομαδα και τελευταιες εβδομαδες αλλαξα γιατρο και νοσοκομειο.εχω επιλεξει να γεννησω στο Ελενα.ο γυναικολογος που εχω βρει εκει λεγεται Αλεξατος και θα ηθελα να μαθω πληροφοριες. τον ειχε καποια απο σας ή εχει ακουσει κατι???

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια μηπως ειχε η εχει καμοια σας τον αλεξατο???

σοσ!!!!!!!!!!!!!!:cry::cry::cry::cry:

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

κανεις??????φαινετε πολυ καλος αλλα θα ηθελα γνωμες!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

κανεις??????φαινετε πολυ καλος αλλα θα ηθελα γνωμες!!

 

εχω την εντυπωση οτι τον ειχε η διπλανη μου στο μαιευτηριο. ειναι 40αρης συμπαθητικο ς χαμογελαστος;παντως μου εκανε πολυ καλη εντυπωση, αφου κ με μενα ασχοληθηκε ο ανθρωπος

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ συμπαθητικος αλλα μερικες φορες με κανει να νιωθω σαν χαζουλα!!ισως φταιει οτι ειμαι μικρη!παντως πηγα σε αυτον γιατι γεννησε η φιλη μου και επειδη εκανε το αγροτικο του στο χωριο μου!!!δεν τον ρωτησα αλλα πιθανοτατα ξερει και την μαμα μου!!ολοι μου λενε ποσο καλος ειναι τον εχω δει μονο 2 φορες και το εντελος κουφό την πρωτη φορα μου εβαλε ενα μιχανημα για να ακουσει την καρδια του μωρου και μου λεει ¨¨δυνατη καρδια,κοριτσι ειναι΄΄τρελαθηκα βρικε το φυλο του παιδιου μονο απο τον χτυπο της καρδιας του στο πρωτο ραντεβου χωρις υπεριχο!!!

τεσπα!!σε ευχαριστω παρα πολυ με ηρεμησες τωρα!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειναι πολυ συμπαθητικος αλλα μερικες φορες με κανει να νιωθω σαν χαζουλα!!ισως φταιει οτι ειμαι μικρη!παντως πηγα σε αυτον γιατι γεννησε η φιλη μου και επειδη εκανε το αγροτικο του στο χωριο μου!!!δεν τον ρωτησα αλλα πιθανοτατα ξερει και την μαμα μου!!ολοι μου λενε ποσο καλος ειναι τον εχω δει μονο 2 φορες και το εντελος κουφό την πρωτη φορα μου εβαλε ενα μιχανημα για να ακουσει την καρδια του μωρου και μου λεει ¨¨δυνατη καρδια,κοριτσι ειναι΄΄τρελαθηκα βρικε το φυλο του παιδιου μονο απο τον χτυπο της καρδιας του στο πρωτο ραντεβου χωρις υπεριχο!!!

τεσπα!!σε ευχαριστω παρα πολυ με ηρεμησες τωρα!!

μηπως θα μπορουσες να μου στειλεις τα στοιχεια του σε πμ?:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω γεννησα με τον αλεξατο γερασημο (μακη) πριν 8 μηνεσ

ειναι γυρω στα 60 πολυ καλος τελειος θα ελεγα , το μονο κακο ειναι οτι δεν δεινει κινητο ,,ραντευου κλεινεις στο τηλ που θα σου δωσει ,κ ειναι του σπιτιου του στο οποιο μπορεις να περνεις 3 φορες την εβδομαδα κ τις ωρεσ που θα σου πει... απο λεφτα ομως ειναι ο καλυτερος μπορω να πω,, θα σας πω οτι ο περισσοτερες που γεννησαμε στον αλεξατο δεν μασ πηρε λεφτα, του δωσαμε εμεις οτι θελαμε..

στην γεννα ειναι παρων μονο αυτος κ μια μαια, κ κατα της οδεινες ειναι παντα διπλα σου, μετα τον τοκετο ερχετε κ βλεπει καθημερινα εσενα κ το μωρο ,, ειναι παρα πολυ καλος !!! αξιζει να περιμενε στα ραντευου του !! :)

 

α ξεχασα να πω οτι δεν δινει εξετασεις αιματως κ τετοιες αναλογες εξετασεις που δεινουν οι αλλοι γυναικολογοι..

μονο τις βασικες κανει,, που γινοντε καθε 3μηνο

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

αν δεν τα εχεις βρει ακομα να μαθω εγω απο μια γνωστη μου που γεννησε μαζι του πριν 2 μηνες-εγω θα παω αττικο αλλα εαν δεν πηγαινα εκει σιγουρα μαζι του στο ελενα θα πηγαινα-τελικα προτιμησα αττικο...........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν δεν τα εχεις βρει ακομα να μαθω εγω απο μια γνωστη μου που γεννησε μαζι του πριν 2 μηνες-εγω θα παω αττικο αλλα εαν δεν πηγαινα εκει σιγουρα μαζι του στο ελενα θα πηγαινα-τελικα προτιμησα αττικο...........

 

 

γεια σου, tracy.. επειδη και γω σκεφτομαι το αττικο , μηπως θα μπορουσες να μου πεις για ποιον λογο το επελεξες ???

Link to comment
Share on other sites

ναι αμεσως κοριτσια~τα στοιχεια θα τα μαθω αμεσα για τον αλεξατο στο ελενα και θα στα δωσω ολι και κογιοτ το αττικο το διαλεξα για πολλους λογους!

-μενω κορινθο και μου ειναι κοντα

-ειναι απο τα δημοσια το πιο καινουργιο και το νοσοκομειο με τις καλυτερες κριτικες

-γεννησε η κουνιαδα μου και ειχα παει να το δω απο κοντα

-θα γλυτωσω λεφτα σε σχεση με ενα ιδιωτικο

-εχει καλη φημη στους γυναικολογους του

-και τελος οσους γιατρους ρωτησα ολοι μου ειπαν καλα λογια....

εχεις καποιον γυναικολογο??

Link to comment
Share on other sites

εχεις καποιον γυναικολογο??

 

 

μια γνωστη μου γεννησε πριν λιγο καιρο στο αττικο (νομιζω Ασημακης Παππας λεγοταν) και εχω ακουσει καλα λογια για τον Γραψα. Απογευματινα ραντ. δεν κανουν στο Αττικο (το γυναικ. τμημα) & ετσι εκλεισα ραντ. για Τριτη (31 Αυγουστου) πρωι, για να δω απο κοντα τι γινετε-συμβουλευτικο ραντεβου. (εχω ακουσει οτι τις Τριτες ειναι εκει ο Γραψας). θα σας πω εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΓΕΝΗΣΣΑ ΠΡΗΝ 4ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ

ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΤΟ..ΓΕΝΗΣΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΕΝΑ,,ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΥΤΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ,,ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 6 ΩΡΑ..ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΚΙΝ ΤΟΥ..ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΑ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ..ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 2102820518 ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 6-8μ.μ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι αμεσως κοριτσια~τα στοιχεια θα τα μαθω αμεσα για τον αλεξατο στο ελενα και θα στα δωσω ολι και κογιοτ το αττικο το διαλεξα για πολλους λογους!

-μενω κορινθο και μου ειναι κοντα

-ειναι απο τα δημοσια το πιο καινουργιο και το νοσοκομειο με τις καλυτερες κριτικες

-γεννησε η κουνιαδα μου και ειχα παει να το δω απο κοντα

-θα γλυτωσω λεφτα σε σχεση με ενα ιδιωτικο

-εχει καλη φημη στους γυναικολογους του

-και τελος οσους γιατρους ρωτησα ολοι μου ειπαν καλα λογια....

εχεις καποιον γυναικολογο??

 

gia mena leei xaxaxaa

oti thelete apo attiko rotiste tora pou gyrizei!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
μια γνωστη μου γεννησε πριν λιγο καιρο στο αττικο (νομιζω Ασημακης Παππας λεγοταν) και εχω ακουσει καλα λογια για τον Γραψα. Απογευματινα ραντ. δεν κανουν στο Αττικο (το γυναικ. τμημα) & ετσι εκλεισα ραντ. για Τριτη (31 Αυγουστου) πρωι, για να δω απο κοντα τι γινετε-συμβουλευτικο ραντεβου. (εχω ακουσει οτι τις Τριτες ειναι εκει ο Γραψας). θα σας πω εντυπωσεις

 

geia sou kogiot :P

 

psaxnw to tilefono tou Pappa, dld sto iatreio tou. Pira to Attiko alla then to gnorizoun, epsaksa sto internet alla then to vrika, mipos esy mporeis na mou to steileis?

 

Euxaristw!

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα κ εγω τα στοιχεια για το ιατρειο του ασημακη παππα

 

σας ευχαριστω πολυ

 

geia sou kogiot :P

 

psaxnw to tilefono tou Pappa, dld sto iatreio tou. Pira to Attiko alla then to gnorizoun, epsaksa sto internet alla then to vrika, mipos esy mporeis na mou to steileis?

 

Euxaristw!

 

γεια σας labrinia και tutaj

 

το τηλ. του παππα δεν το ξερω και απ'όσο γνωριζω η γνωστη μου που γεννησε με αυτον τον επισκεπτοταν στο νοσοκομειο.

ελπιζω καποια αλλη κοπελα να μπορει να σας βοηθησει περισσοτερο...sorry

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Κοριτσια καλησπερα. Σχετικα με τον Αλεξακο. Ξερετε αν εχει δικο του ιατρειο και παιρνει χρηματα; η εχει ιατρειο στο Ελενα μεσα και δεν παιρνει χρηματα για την επισκεψη; αναζητω γυναικολογο για την κουμπαρα μου για το δευτερο της μωρο. Η πρωτη γεννα ειχε γινει στο Μητερα και με ιδιωτικο γιατρο και οπως καταλαβαίνετε δυσκολα τα πραγματα για δευτερα γεννα στο Μητερα. Κανοντας αναζητηση για γυναικολογο με εντυπωσιασαν τα σχολια για τον Αλεξακο. Εχω βρει τηλεφωνα κτλ αλλα θελω και αλλες πληροφοριες. Μπορειτε να με βοηθησετε; Η αν εχετε καποιο καλο γιατρο στο Ελενα να μου προτεινετε.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας μανούλες!!!!!!

Λοιπόν πρίν λίγες μέρες γέννησα στο Ελενα ενα υπέροχο αγοράκι....γιατρός μου ο Αλεξάτος....

Απ οσο ξέρω δεν εχει γραφείο εξω....και στο ελενα δεχεται με ραντεβου...και το μονο που πληρώνεις είναι τα 5euro που κοβεις μπροστα στα ταμεια......

τι άλλο να σου πω....ειναι πολυ κουλ αν και 60αρης......δεν με αγχωσε καθολου με "μη" και "δεν".....δεν με τρελλανε στις εξετασεις...(σημαντικο)παρα μονο καθε τριμηνο τους υπερηχους.....και μια εξεταση αιματος καπου στον 8.....

και οταν εφτασε η ωρα......

σε μιση ωρα ηταν στο μαιευτηριο.....

μου ειπε 12:45 γεννας......κοιταξα το τεραστιο ρολοι πανω απο την πορτα αριστερα και φωναξα ΨΕΜΜΑΤΑ μου ειπες....ε τελικα αυτα τα 5 λεπτα ηταν τα πιο δυσκολα αλλα και τα πιο ομορφα στη ζωη μου....12:50 γεννησα....!!!!!!!!!σε λιγοτερο απο 2 ωρες κρατουσαμε το αντρακι μας....ταχυδακτυλουργος ο Αλεξατος.......δεν κανει επισκληριδιο(ετσι γραφεται?)!!!!!!!!

Αν και εβρισα απιστευτα εκεινο το βραδυ.....και φώναξα..... πολυ......τωρα δεν θυμαμαι τον πονο......!!!!

οτι αλλο θες ρωτα με.....!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΤΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΙΧΕς ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΚΧΑΡΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΝΩ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας! :D

 

καλως ηρθα στην παρεα σας μανουλες!

ειμαι στην 29η εβδομαδα και τελευταιες εβδομαδες αλλαξα γιατρο και νοσοκομειο.εχω επιλεξει να γεννησω στο Ελενα.ο γυναικολογος που εχω βρει εκει λεγεται Αλεξατος και θα ηθελα να μαθω πληροφοριες. τον ειχε καποια απο σας ή εχει ακουσει κατι???

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .ΗΜΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ 29 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΛΟς ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΑ ΖΑΚΧΑΡΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...