Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΜΠΕΙΡΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΙ ΙΝΟΜΥΩΜΑ ΜΕ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ


doukissa

Recommended Posts

Καλησπέρα.Πρίν 7 χρόνια έκανα λαπαροσκοπική αφαίρεση ινομυώματος στη θεσσαλονίκη στον Πάντο.Όλα πήγαν καλά.Βέβαια η επέμβαση κράτησε πολύ και πόνος μετά υπήρχε.Δυστυχώς μετά απο 3 μόλις μήνες απο την επέμβαση βρέθηκαν άλλα 2 μικρά τότε ινομυώματα που στη συνέχεια έγιναν 3.Αυτή τη στιγμή είναι όλα τους αρκετά μεγαλύτερα και μάλλον πάω για δεύτερη επέμβαση.Τότε η επέμβαση κόστισε 3 χιλιάρικα.Αυτά τα χρήματα δεν υπάρχουν πλέον.Ξέρει κάποιος κάποιον καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο;Εγώ είμαι απο Λάρισα αλλα και οπουδήποτε να ξέρει κάποιος κάποιον καλό γιατρό θα μου ήταν πολύ χρήσιμο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!Πρίν απο 7 χρόνια έκανα λαπαροσκοπική αφαίρεση ινομυώματος στη Θεσσαλονίκη στον κ.Πάντο.Όλα πήγαν καλά παρά το τεράστιο άγχος μου.Δυστυχώς μόλις 3 μήνες μετά βρέθηκαν άλλα 2 μικρά που στη συνέχεια έγιναν 3.Τώρα είναι αρκετά μεγαλύτερα και μάλλον πάω για δεύτερη επέμβαση.Τότε μου κόστισε 3 χιλιάρικα που τώρα δυστυχώς δεν υπάρχουν.Ξέρει κανείς κάποιον καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο;είμαι απο Λάρισα αλλά και οπουδήποτε να γνωρίζετε κάποιον θα μου είναι πολύ χρήσιμο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΕΧΩ ΥΠΕΡΠΛΑΣΤΙΚΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ 1.7ΧΙΛ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΟΥ ΚΙΝΔΙΝΟΥ ΛΟΙΜΩΞΗ ΣΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΥΝΙΚΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟΞΕΣΗ,ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 25ΧΡ.ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΟΧΙ ΑΠΟΞΕΣΗ,ΕΠΕΙΔΗ ΤΗ ΦΟΒΑΜΑΙ,ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

αγαπητη Rania_85 δεν πειράζουμε κατι απο τα οργανα αναπαραγωγης μας ιδιαιτερα αν δεν εχεις κανει παιδια και φυσικα θέλεις να κάνεις.Εκτός αν έχεις έντονη αιμοραγία και αφόρητους πόνους.η κολποσκοπηση δεν θα σε βοηθούσε?παρε και τη γνώμη δευτερου γιατρου πριν ξεκινησεις για νυστερια και "ιστοριες" τετοιου τύπου.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν θα μπορούσατε να μου συστήσετε γυναικολόγους στην Αθήνα οι οποιοί έχουν ειδίκευση στα ινομυώματα και την λαπαροσκοπική χειρουργική. Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζετε τους εξής γυναικολόγους ειδικευμένους σε επεμβατικές λαπαροσκοπήσεις (στην περίπτωσή μου αφαίρεση ινομυώματος): Γιώργος Πιστοφίδης, Ιωάννης Δημητριάδης και Θεολόγος Δημητριάδης. Εάν τους γνωρίζετε, ποιές είναι οι εμπειρίες σας?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Μαρία999 είπε:
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζετε τους εξής γυναικολόγους ειδικευμένους σε επεμβατικές λαπαροσκοπήσεις (στην περίπτωσή μου αφαίρεση ινομυώματος): Γιώργος Πιστοφίδης, Ιωάννης Δημητριάδης και Θεολόγος Δημητριάδης. Εάν τους γνωρίζετε, ποιές είναι οι εμπειρίες σας?

Ευχαριστώ.

 

Kαλησπέρα κ απο εμένα

 

Ο ιατρός μου είναι στο team του κ.Πιστοφίδη κ πρόσφατα χειρούργησε λαπαροσκοπικά την αδερφή μου στον Λευκό Σταυρο΄. Όλα πήγαν πολυ καλά, η αδερφή μου έμεινε απόλυτα ικανοποιημένη.

Ο ίδιος ιατρός ξεγέννησε κ εμένα. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kαλησπέρα κ απο εμένα

 

Ο ιατρός μου είναι στο team του κ.Πιστοφίδη κ πρόσφατα χειρούργησε λαπαροσκοπικά την αδερφή μου στον Λευκό Σταυρο΄. Όλα πήγαν πολυ καλά, η αδερφή μου έμεινε απόλυτα ικανοποιημένη.

Ο ίδιος ιατρός ξεγέννησε κ εμένα. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα

Αν θες πληροφορίες ( νοσοκομειο κτλ), πες μου. :lol:

 

Καλησπέρα και μένα,

 

Με ενδιαφέρει εάν γνωρίζει κάποια/ος γιατρό για αφαίρεση ινομυώματος σε δημόσιο νοσοκομείο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
filip είπε:
Καλησπέρα και μένα,

 

Με ενδιαφέρει εάν γνωρίζει κάποια/ος γιατρό για αφαίρεση ινομυώματος σε δημόσιο νοσοκομείο.

 

Καλησπέρα,

 

Δεν ξέρω αν ψάχνεις ακόμα, αλλά αν ενδιαφέρεσαι, μπορείς να απευθυνθείς στο Αρεταίειο. Εκεί είναι ο γιατρός μου, Νικόλαος Βλάχος, αναπληρωτής καθηγητής. Με εγχείρησε τον Απρίλιο στο Λητώ, για αφαίρεση 18 ινμομυωμάτων με ανοιχτό χειρουργείο. Είναι καταπληκτικός γιατρός και φοβερός άνθρωπος. Γνωρίζω ότι είναι εξαιρετικός και στην λαπαροσκόπηση.   μπορείς να τα βρεις στο google.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπερα σας,

νεο μελος στο φορουμ και θα ηθελα παρακαλω οποια εχει εμπειρια απο τον κ. Βλαχο να με ενημερωσει ωστε να ρωτησω 1-2 πραγματα που με ενδιαφερουν

Σας ευχαριστω πολυ και συγχαρητηρια για τη δουλεια που κανετε στο φορουμ αυτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...