Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΑΠΕΙΛΟΥΜΕΝΗ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΙΚΑ


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια.

υπαρχει πιθανοτητα να παρω επαπειλουμενη και θελω να ξερω τι χρηματα θα παρω απο το ΙΚΑ. επισης τα ενσυμα διαφοροποιουνται ή ειναι οπως οταν εργαζομαστε κανονικα. ελπιζω να μην χρειαστει να τη παρω αλλα τουλαχιστον να ξερω τι με περιμενει....

 

 

τα χρηματα της αναρρωτικης ειναι αναλογα τι μικτο μισθο παιρνεις.ενσημα οσο θα εισαι σε αναρρωτικη δεν θα παρεις.

 

υ.γ μονο τον πρωτο μηνα θα σου κολλησουν ενσημα που θα πληρωθεις και απο τον εργοδοτη και απο το ικα.αν συνεχιστει περα απο τον 1 μηνα δεν θα σου κολλανε ενσημα.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Διαφημίσεις


Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επαναφερω το θεμα καθως εχω καποιες αποριες.

Θα παρω αναρωτικη αδεια λογω ισχυρων πονων στη μεση που με ταλαιπωρουν. Αυτο που δεν ξερω ειναι με πιο τροπο θα πληρωνομαι απο το ικα και πως. Εψαξα στο ιντερνετ αλλα δεν βρηκα κατι ουσιαστκο. Επισης για να πληρωθω απο το ικα τι χαρτια πρεπει να προσκομισω?

Ευχαριστω παρα πολυ για την προσοχη σας. Ελπιζω σε καποια απαντηση ειμαι μπερδεμενη:confused:

Link to comment
Share on other sites

Επαναφερω το θεμα καθως εχω καποιες αποριες.

Θα παρω αναρωτικη αδεια λογω ισχυρων πονων στη μεση που με ταλαιπωρουν. Αυτο που δεν ξερω ειναι με πιο τροπο θα πληρωνομαι απο το ικα και πως. Εψαξα στο ιντερνετ αλλα δεν βρηκα κατι ουσιαστκο. Επισης για να πληρωθω απο το ικα τι χαρτια πρεπει να προσκομισω?

Ευχαριστω παρα πολυ για την προσοχη σας. Ελπιζω σε καποια απαντηση ειμαι μπερδεμενη:confused:

 

 

διαβασε εδω

 

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=69202

 

 

και εαν εχεις ακομα αποριες εδω ειμαστε!;)

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

διαβασε εδω

 

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=69202

 

 

και εαν εχεις ακομα αποριες εδω ειμαστε!;)

 

Ευχαριστω για τον λινκ! Η βεβαιωση εργοδοτη τι ακριβως θα αναφερει ομως?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω για τον λινκ! Η βεβαιωση εργοδοτη τι ακριβως θα αναφερει ομως?

 

την βεβαιωση του εργοδοτη θα σου την δωσει το ικα,ειναι μια ετοιμη φορμα,εκεινος απλα θα συμπληρωσει αυτα που πρεπει!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

γεια σας ειμαι καινουργια στο φορουμ ειμαι στην 25η εβδομαδα,εχω 15 μερες αδεια και σε λιγες μερες θα μου δωσει ο γιατρος μου 1 μηνα αδεια οπου θα περασω απο επιτροπη απ'οτι ξερω.τι διαδικασια θα πρεπει να ακολουθησω??:?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...