Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ


elachl

Recommended Posts

καλησπερα!!να σε ρωτησω κι εγω κατι?για ηρακλειο απο πειραια,τι με συμφερει?για βραδινο δρομολογιο θελω,2 ενηλικες,1 παιδι, 1 βρεφος και 1 τουτου.με συμφερει θεσεις στο σαλονι ή καμπινα δικλινη,γιατι για τετρακλιμη δεν νομιζω να συμφερει.μου παν οτι οι μινωικες κανουν κατι εκπτωσεις με μια καρτα αλλα στο σαιτ τους δεν βρηκα κατι.ξερεις?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 231
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα.ζηταω συγνωμη απο τις 3 κοπελες που δεν μπορεσα να απαντησω εγκαιρως..ειχα παρα πολυ δουλεια και φετος και ξεχαστηκα..συγνωμη .οτιδηποτε αλλο θελετε τωρα που χαλαρωσαμε ρωτηστε..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Καλησπέρα! Να σε ρωτήσω κι εγω κάτι;

Για Χανιά από Πειραιά,τι με συμφέρει; Θέλω εισιτήρια με μετ επιστροφή. Για βραδινο δρομολόγιο, 4 ενήλικες, 1 παιδί 3,5 ετών, 1 βρέφος και 1 αυτοκίνητο (πες μου ξεχωριστά την τιμή του αυτοκινήτου). Με συμφέρει θέσεις στο σαλόνι (και να πάρω τα καρότσια των παιδιών για να κοιμηθούν), καμπίνα δίκλινη (για τα παιδιά) και θέσεις στο σαλόνι για τους υπολοίπους; ή τετράκλινη και θέσεις στο σαλόνι για τους υπολοίπους; Ξέρεις αν κάνουν καθόλου εκπτώσεις στα εισιτήρια λόγω ανεργίας; ή με καμιά κάρτα; Ενδιαφέρομαι για την μεγάλη Πέμπτη βράδυ.

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

καλημερα στη Μυτιληνη

θελω να ρωτησω αφου εισαι η πλεον αρμοδια πως να ερθουμε,τι συμφερει και ποτε Μυτιληνη το Σεπτεμβρη

θελουμε να προσκυνησουμε στον Αγιο Ραφαηλ που τοσο αγαπαμε και στο Μανταμαδο στον Αρχαγγελο

συμφερει αεροπορικως?

με πλοιο εχει και fast ferries?

και που να μεινουμε?

η μικρη ειναι 2 ετων

λεμε για 4ημερο

και τι να δουμε?αξιοθεατα

πηγαμε διακοπες 11 μερες Μεσσηνια τον Ιουλιοεπομενως δεν ειμαστε για πολλα εξοδα

πιο πολυ να προσκυνησουμε θελω και μηπως δουμε και την Ηγουμενη

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

καμια βοηθεια για μυτιλήνη?

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...