Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

YAHOO εμαιλ λογαριασμοί


Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

 

εάν είσαστε κάτοχοι διεύθυνσης email @yahoo.gr

 

θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να

αλλάξετε το εμαιλ σας μέσα απο το προφίλ σας,

 

(αριστερά στο πορτοκαλί πλαίσιο)

 

 

ή κάνετε αίτημα, στο εμαιλ administrator(at)parents.gr

(όπου (at) αντικταστήστε με @)

να γίνει αλλαγή του email σας,

 

σε εμαιλ διαφορετικού παροχου.

 

Για διευκόλυνση των εργασιών των διαχειριστών στο μέλλον δεν θα γίνονται δεκτές διευθύνσεις με κατάληξη

 

yahoo.gr

 

καθώς διαρκώς δημιουργείται πρόβλημα (απο την εταιρεία yahoo) με την αποστολή και επιστροφή εμαιλ και ειδοποιήσεων απο το σύστημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

  • 1 month later...
Δεν καταλαβαίνω καθόλου τι πρέπει νακάνω :mad::mad::mad:

 

Αγαπητέ admin δώσε μου αναλυτικότερες οδηγίες... είμαι παντελώς στόκος σ' αυτά :?:?:?

 

 

Θα συμφωνησω...εξηγηστε μου παρακαλω και εμενα!

Δηλαδη (αν καταλαβα καλα ) εγω που εχω yahoo email πρεπει να το απενεργοποιησω για το parents και να βρω αλλη εταιρεια;;;;

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πραγματικά, τελικά υπάρχει πρόβλημα η όχι?

 

Εχω mailbox στο yahoo.gr, και δεν θέλω να αλλάξω, γιατί έτσι δεν θα το παρακολουθώ. Επειδή στη δουλειά έχουν μπλοκάρει το site του parents χρησιμοποιώ το Mail μου για να ενημερώνομαι. Οπότε με ενδιαφέρει το θέμα :?

Link to comment
Share on other sites

admin επιβεβαίωσε ή όχι, και εγώ δεν ξέρω τι να κάνω, ή μάλλον δεν ξέρω ο άντρας μου μου φτιάχνει το λογαριασμό, οπότε θα θελα να ξέρω, ευχαριστώ

4 asteria..... ta paidia mou!

3-2003, 7-2004, 12-2009, 6-2011

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω καθόλου τι πρέπει νακάνω :mad::mad::mad:

 

Αγαπητέ admin δώσε μου αναλυτικότερες οδηγίες... είμαι παντελώς στόκος σ' αυτά :?:?:?

 

Και'γω θελω πληροφοριες... :roll:

Τι να κανω :?:

Ψιλομπερδευτηκα... :?

 

Γλυκιές μου πεταλουδίτσες...

Link to comment
Share on other sites

αγαπητέ admin μάλλον έχεις πολλή δουλειά και δεν μας απαντάς! Βλέπεις πέσαμε πολλά τζιμάνια του ιντερνετ μαζεμένα και δε μας προλαβαίνεις...

 

Ερώτηση 1: αυτό που μας ζητάς να κάνουμε, το οποίο εγώ δεν έχω καταλάβει τι είναι ευθύνεται για το ότι εδώ και μήνες ενώ εχω πμ, έβλεπα άδειο το κουτάκι μου και δεν το άνοιγα, με αποτέλεσμα να εχω μια ντανα αδιάβαστα πμ????

Αγόρια μου είστε οι λατρείες μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αγαπητέ admin μάλλον έχεις πολλή δουλειά και δεν μας απαντάς! Βλέπεις πέσαμε πολλά τζιμάνια του ιντερνετ μαζεμένα και δε μας προλαβαίνεις...

 

Ερώτηση 1: αυτό που μας ζητάς να κάνουμε, το οποίο εγώ δεν έχω καταλάβει τι είναι ευθύνεται για το ότι εδώ και μήνες ενώ εχω πμ, έβλεπα άδειο το κουτάκι μου και δεν το άνοιγα, με αποτέλεσμα να εχω μια ντανα αδιάβαστα πμ????

 

Επειδή συμβαίνει αυτό ακριβώς και σε μένα, έκανα το εξής και πέτυχε!

Δημιούργησα καινούριο e-mail, σε άλλη εταιρεία (π.χ.gmail.com).

Πέρασα το καινούριο e-mail στο profile μου, με τον καινούριο κωδικό πρόσβασης, και πάτησα Υποβολή.

Μετά μπήκα στο e-mail ξανά και έκανα ενεργοποίηση του νέου λογαριασμού.Όλη η αλληλογραφία που είχα από πριν παραμένει.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και γω στο προφίλ μου yahoo email αλλά ξέχασα τον κωδικό μου και δεν μπορώ να το αλλάξω. Το έχω αποθηκευμένο και μπαίνω αυτόματα κάθε φορά. Πως να το χειριστώ?

Dwnjp2.png

O ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4/4/09

Link to comment
Share on other sites

Δημιούργησε καινούριο e-mail,σε άλλη εταιρεία,με νέο κωδικό πρόσβασης.

 

Πήγαινε στο προφίλ, βάλε το καινούριο e-mail,συμπλήρωσε το πεδίο ΝΕΟΣ ΚΩΔΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ, με τον καινούριο κωδικό πρόσβασης.

 

Και έτσι θα μπαίνεις στο parents.

Link to comment
Share on other sites

ταρατατζούμ, τα κατάφερα! Ας είναι καλά η βίλλυ.

Μπήκα google, δημιούργησα λογαριασμό μέιλ,μετά πίσω στο προφίλ του parents, αλλάζω το μειλ στο προφίλ και εντάξει.

Ουφ, χτες μ'επιασε ένα άγχος ότι δε θα μπορέσω να ξανασυνδεθώ :shock::shock::shock:

Αγόρια μου είστε οι λατρείες μας!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...