Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τηλεοραση


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ LAPTOP Η Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ?:confused:

 

 

UBxhp3.png

 

τιποτε απο τα δυο για τα μωρα και τα μικρα παιδια! !!!!

εχω εναν μικρο πριγγηπα στην αγκαλια μου...

Link to comment
Share on other sites

Μη παρκάρετε τα παιδιά στη τηλεόραση. Αν δεν μπορείτε να ασχοληθείτε άμεσα μαζί τους (να τα "παίξετε") δώστε τους δραστηριότητες - στο πάτωμα, στο μπαλκόνι, οπουδήποτε.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

και εγώ δεν την αφήνω να δει τηλεόραση.

η αλήθεια είναι πως όταν δεν μπορώ να την απασχολήσω με τίποτα τα απογεύματα, βλέπουμε μαζί στο λαπτοπ κανένα επεισόδιο από το Baby einstein που της αρέσει και κολλάει κανένα τέταρτο, με μενα μαζί να της εξηγώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω γενικα ειμαι κατα της τηλεορασης σαν λυση να απασχολισεις το παιδι σου για ωρες,ουτε και το παιδι την θελει πολυ μονο αν εχει κατι ενδιαφερον γι'αυτην και παλι πανω απο 5 λεπτα δεν καθεται.Συνηθως της βαζω απο τον υπολογιστη κανα βιντεο με αλογα,τρενα,σκυλια,μωρα κτλ με αυτα τρελαινεται,να δει 2-3 και την παιρνω οσο οσο να της φυγει η περιεργια.Και οταν παμε καπου ταξιδι η ειμαστε εξω οπου πρεπει να κανει ησυχια της βαζω τα δικα μας βιντεο απο το κινητο για λιγο να ηρεμησει

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...