Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλε τι λες!παει να μου παρει την αποκλειστικοτητα η κοπελα!εμεις εδω εχουμε συνηθως δεκαπενθημερες προσφορες οποτε δηλ βγαλουν φυλαδια τα αβ ατλαντικ και βεροπουλος!οτι βλεπω παντως θα το γραφω!πηρα χτες ωραια φετα αγροτισσα 5,90 το κιλο!πηρα απο το λιντλ ωραιο στεφανι ανοιξιατικο για την πορτα και πασχαλινο τραπεζομαντιλο και λαμπαδες!παντως η κοπελα δικιο εχει που λεει οτι πρεπει να τα ψαχνεις ολα!και γω το κανω!επισης εχει προσφορα το ατλαντικ αχλαδια 1,56 και αγγουρια 0,33 λεπτα!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας κορίτσια για την πρωτοβουλία σας να ανοίξετε το θέμα αυτό! Γιατι την εποχή που διανύουμε όλες μας πανω κάτω ψάχνουμε τις προσφορές. Θα μου πεις είναι λίγα ευρώ ... αλλά φασούλι το φασούλι γεμίζει το σακούλι! :D:D

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον δεν ξερω ,αν το γραφω σε σωστο τοπικ,αλλα ειπα να το αναφερω.Διαβασα σ'ενα περιοδικο οτι ανοιξε Marks & Spencer Outlet στην Αργυρουπολη ( Βουλιαγμενης 591/Δευτερα-Παρασκευη 09.00-21.00,Σαββατο 09.00-20.00),με τιμες σκανδαλο,ετσι λεει.

36fZp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και συνεχιζω!στο βεροπουλο πριν λιγο ειδα:2 κρεμες νουνου φαριν λακτε με δωρο εκπεδευτικο μπιμπερο-ποτηρακι της κικο!ειπα να μου το κρατησουν να το παρω αυριο!σας το εχω πει οτι ο βεροπουλος ειναι ακριβως κατω απο τη δουλεια μου?καλο ε?επισης με 3 προιοντα εβρη ντει(σερβιετες σερβιετακια)δωρο υπεροχο μπουκαλι νερου χρωματιστο +4 ιδια ποτηρια!

Link to comment
Share on other sites

εγω πρεπει νασταματησω να αγοραζω πανες γι ακανα διμηνο :lol:

 

εχω γεμισει τη μιση ντουλαπα!

ειπαμε 2 αλλα το ξεφτιλησα, πανε ολα τα κουπονια

να τοξερα οτι θα εβγαζε το carefure θα κραταγα και κανενα στην ακρη

 

σημερα περασα απο lidl και πηρα δοκιμαστικα μια απο τις πανες του

την ειχε 6,7 νομιζω, καλη τιμη σχετικα αλλα αν εχεις και κουπονακι 2,5 απο λιμπερο σχεδον τα ιδια ερχεται τελικα, ετσι νομιζω

αλλα τον βασιλη τον ειδα κοκκινο, τωρα δ πιστευω με τη μια να τον πειραξε, θα τον ξανατσεκαρω

 

ειμαι η γατα και μολις.....τελειωσα :lol:

 

αντε να κανω και λιγη πλακα γιατι μου βγαλανε την πιστη ολο το απογευμα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πηρα κ εγω της κρεμες που λεει η elachl με το ποτηρακι με 6,17 απο ενα τοπικο σουπερ μαρκετ σε ενα αλλο ειχε 6,35 το ιδιο πακετο, εσεις ποσο το πηρατε αν πηρε καποια αλλη?? Πολυ παιζουν οι τιμες κ δεν μου αρεσει, εχουμε καταντησει να τρεχουμε για προσφορες... :shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

πωλινα επειδη με ρωτησες εγω το πηρα 5,70!μεγαλη διαφορα.καλα κανω εγω και τα ψαχνω ολα!απο χτες κυκλοφορει φυλαδιο βεροπουλου.εχει προσφορα σε μπειμπιλινο -15%και δωρο παιδικη σκηνη!γαλατα νουνου οι οχταδες προσφορα!νουτριτσια κρεμες με δωρο φρουταπουρα!νεοματ σκονη -25%.λεβαντες ραιντ με υπεροχο δωρο!χαρτι υγειας σοφτεξ γκιγα και δωρο 12 μπυρες!ξυλοκαρβουνα για το πασχα 10 κιλα 7,90!νεσκαφε με δωρο 2 νερα κορπη!2 μαλαματινες με δωρο εξαδα νερα ηβη!παιδια ολη μερα θα γραφω!αναζητηστε το φυλαδιο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αναζητηστε το φυλαδιο!

 

Καλημέρα, μπορείτε να βρείτε τα φυλλάδια των βερόπουλος, αβ και carrefour από τα αντίστοιχα sites τους.

Επίσης, εγώ ανακάλυψα έναν τρόπο να επωφελούμαι διπλά από τους πόντους που δίνουν τα σούπερ, έχοντας όχι μόνο την κάρτα μέλους τους αλλά και την αντίστοιχη πιστωτική τους κάρτα, π.χ. ab visa της εθνικής από τα αβ (3% επιστροφή), dynamic από alpha bank και simply από εμπορική sta carrefour. Και το σημαντικό δεν έχουν ετήσια συνδρομή οι κάρτες αυτές. Άρκεί βέβαια να πληρώνετε ΟΛΟΚΛΗΡΟ το ποσό όταν σας έρχετε ο λογαριασμός μέσα στην προθεσμία για να μην έχετε τόκους.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

στο σαιτ του βεροπουλου δεν το βγαζει.και εγραφη που ειχα κανει δεν εβγαζε το φυλαδιο παρα μονο ημερησιες προσφορες που δεν ξερω κατα ποσο ηταν ενημερωμενη σωστα η σελιδα!

Link to comment
Share on other sites

στο σαιτ του βεροπουλου δεν το βγαζει.και εγραφη που ειχα κανει δεν εβγαζε το φυλαδιο παρα μονο ημερησιες προσφορες που δεν ξερω κατα ποσο ηταν ενημερωμενη σωστα η σελιδα!

 

Πριν λίγο μπήκα και είδα το φυλλάδιο στο veropoulos.gr, βέβαια δεν αναφέρει την έκπτωση στις πάνες.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

Θα γραψω κατι ασχετο αλλα μονο εδω μπορει να γνωριζεται τι γινεται, πηγα εχθες στα κου-κου κ μολις εφτασα στο ταμειο ηταν μια κυρια πιο μπροστα απο εμενα κ εβγαλε μια καρτα κου-κου κ της κανανε εκπτωση 10ε, μετα ρωτησε την πωλήτρια πως παιρνεις ποντους κ της ειπε καθε ευρω κ ποντος, βιαζομουνα κ δε ρωτησα αν μπορω κ εγω να βγαλω καρτα για εχω εκπτωση, εσεις εχετε καρτα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα γραψω κατι ασχετο αλλα μονο εδω μπορει να γνωριζεται τι γινεται, πηγα εχθες στα κου-κου κ μολις εφτασα στο ταμειο ηταν μια κυρια πιο μπροστα απο εμενα κ εβγαλε μια καρτα κου-κου κ της κανανε εκπτωση 10ε, μετα ρωτησε την πωλήτρια πως παιρνεις ποντους κ της ειπε καθε ευρω κ ποντος, βιαζομουνα κ δε ρωτησα αν μπορω κ εγω να βγαλω καρτα για εχω εκπτωση, εσεις εχετε καρτα??

 

Πιθανώς θα είχε την κάρτα bonus visa της alpha bank με την οποία εάν έχεις 1000 πόντους και ψωνίσεις 40 ευρώ στα κουκου σου κάνει έκπτωση 10 ευρώ, για 2000 πόντους 20 ευρώ και πάει λέγοντας. Έχω αυτή την κάρτα και μαζεμένους πόντους αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμα στα κου-κου μάλλον τον επόμενο μήνα και θα σου πω.

Για να την βγάλεις πάς σε κατάστημα της αλφα με ταυτότητα και εκκαθαριστικό.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

Θα γραψω κατι ασχετο αλλα μονο εδω μπορει να γνωριζεται τι γινεται, πηγα εχθες στα κου-κου κ μολις εφτασα στο ταμειο ηταν μια κυρια πιο μπροστα απο εμενα κ εβγαλε μια καρτα κου-κου κ της κανανε εκπτωση 10ε, μετα ρωτησε την πωλήτρια πως παιρνεις ποντους κ της ειπε καθε ευρω κ ποντος, βιαζομουνα κ δε ρωτησα αν μπορω κ εγω να βγαλω καρτα για εχω εκπτωση, εσεις εχετε καρτα??

 

Πιθανώς θα είχε την κάρτα bonus visa της alpha bank με την οποία εάν έχεις 1000 πόντους και ψωνίσεις 40 ευρώ στα κουκου σου κάνει έκπτωση 10 ευρώ, για 2000 πόντους 20 ευρώ και πάει λέγοντας. Έχω αυτή την κάρτα και μαζεμένους πόντους αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει ακόμα στα κου-κου μάλλον τον επόμενο μήνα και θα σου πω.

Για να την βγάλεις πάς σε κατάστημα της αλφα με ταυτότητα και εκκαθαριστικό.

 

Αν δεν κανω λαθος ειναι μια καρτα του "Κου-κου" που μαζευεις ποντους(οπως τυο Carrefour)

Νομιζω οτι την δινουν δωρεαν και αν σε ενα "Χ" χρονικο διαστημα μαζεψεις ενα ποσο σου κανουν μετα την εκπτωση

 

Ελπιζω να μην λεω μπαρουφες αλλα νομιζω οτι ειναι ετσι :P

4

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ.

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΤΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗ elachl.

ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΗ , ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ.

 

ΩΣ ΕΠΙΤΙΜΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΤΗ ΧΡΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΕΔΡΟ .

 

ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ?

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΧΡΟΝΟΣ Π.Χ. ΚΑΙ Μ.Χ.

ΠΡΟ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ TON ΧΡΗΣΤΟ.

ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κια καλη εβδομαδα!τι εγινε ρε παιδια!εγω προεδρος!τι τιμη ειναι αυτη!λοιπον η καρτα κου-κου δεν ειναι πιστωτικη ειναι ποντων!με 300 ποντους παιρνεις δωροεπιταγη 10 ευρω!εγω εχω κανει 2 φορες εξαργυρωση!στο καλοκαιρινο καροτσι και στο ποδηλατο μας!την βγαζεις αμεσως αλλα πρεπει να τη ζητησεις γιατι δεν στο λενε οι ζαλισμενες υπαληλοι!χα χα!θα επανελθω!τωρα πνιγομαι!φιλακια!

Link to comment
Share on other sites

αγαπητη μου φιλη αυτο που λες μαλλον ειναι για τα μπειμπι φλεξ1ο βεροπουλος στα μπειμπιλινο εχει -15%εκπτωση και δωρο παιδικη σκηνη!στο θεμα μας τωρα!βγηκε νεο εντυπο αβ βασιλοπουλος!θα σας πω αναφορικα με τα βρεφικα προιοντα!τα υπολοιπα θα τα δειτε μονες σας!παμπερς μεγαλα πακετα -2ευρω και δωρο μωρομαντηλα!γταλα νεστλε χαρτινο με 10 ποντους στην καρτα αβ!επισης τσουρεκι και αυγο σοκολατενιο με διαγωνισμο αβ!τα ιδιωτικης ετικετας ειναι φθηνοτερα!

ευχαριστω

με τιμη

η προεδρος

Link to comment
Share on other sites

αγαπητη μου φιλη αυτο που λες μαλλον ειναι για τα μπειμπι φλεξ1ο βεροπουλος στα μπειμπιλινο εχει -15%εκπτωση και δωρο παιδικη σκηνη!στο θεμα μας τωρα!βγηκε νεο εντυπο αβ βασιλοπουλος!θα σας πω αναφορικα με τα βρεφικα προιοντα!τα υπολοιπα θα τα δειτε μονες σας!παμπερς μεγαλα πακετα -2ευρω και δωρο μωρομαντηλα!γταλα νεστλε χαρτινο με 10 ποντους στην καρτα αβ!επισης τσουρεκι και αυγο σοκολατενιο με διαγωνισμο αβ!τα ιδιωτικης ετικετας ειναι φθηνοτερα!

ευχαριστω

με τιμη

η προεδρος

Link to comment
Share on other sites

κυρια προεδρίνα :D ...

 

εμείς πήραμε και τις πάνες με την έκπτωση και τη σκηνούλα και τα baby flex...απλά είπα να ενημερώσω και γι'αυτή την προσφορά.....

if you want to make the world a better place, take a look at yourself and make that change!!!570057guwilak9ki.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα εκανες αγαπητη μου!χρειαζομαι και μελη διηκητικου συμβουλιου!και μενα μου εδωσε ο αδερφος μου λεφτα να παρω τα μπειμπι λινο με τη σκηνη αλλα δεν τα ειχαν φερει ακομα και θα παω σημερα να δω!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...