Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΙΚΑΙΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΕΧΩ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 20 ΜΗΝΩΝ ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ....

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΡΗΝΑΤΕ Κ ΤΙΜΟΥΛΕΣ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πριν 4 χρόνια έστελνα την κόρη μου στο Ναννώ..δεν θυμαμαι τις τιμές, αλλα σίγουρα τώρα θα εχουν αλλάξει..Ήταν ελαφρώς ακριβός, αλλά ήμουν ευχαριστημένη γιατί ήταν επαγγελματίες. Μικρές λεπτομέρειες που πρόσεχαν , όπως ενημέρωση γονιών οταν επροκειτο να καθυστερήσουνε με το σχολικό- με επαιρνε τηλ. η συνοδηγος κ με ειδοποιούσε οτι θα ειχαν καθυστερηση 5 λεπτών για παραδειγμα, ενημέρωση σε περιπτωση σεισμών και άλλα...

 

Δεν ξέρω αλλους απο Νικαια, πλεον στελνω τη μικρή μου στο Χαιδάρι(επειδή την παραλαμβάνει η γιαγια που μένει εκει κοντα) κ ειμαι πολύ ευχαριστημένη

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...