Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ μαιευτήρια γυναικολόγοι κλινικές


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 618
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

"Επίσης , το τελευταίο βράδυ πριν αναχωρήσω , η συγκάτοικος αποφάσισε ότι θέλει να της φέρνουν το μωρό και το βράδυ στη μία και στις πέντε το πρωϊ κι ας μην είχε κατεβάσει γάλα ακόμη και δημιουργήθηκε θέμα γιατί εγώ ήθελα να ΚΟΙΜΗΘΩ το τελευταίο βράδυ (όσο γίνεται) διότι από την επόμενη μέρα που θα πήγαινα σπίτι ...αντίο ύπνε (όπως και έγινε).Τελικά μεσολάβησε η προϊσταμένη του ορόφου,η οποία πρότεινε ευγενικά να μεταφερθώ σε άλλο δωμάτιο για το τελευτάιο βράδυ ,πράγμα που αρνήθηκα και αντιπρότεινα να μεταφερθεί η συγκάτοικος αλλού και μάλιστα ίσως σε θάλαμο που είχαν ζητήσει το ίδιο πράγμα."

 

Λυπαμαι αλλα θα διαφωνησω μαζι σου,απο τη στιγμη που διαλεξες να εισαι σε δικλινο αυτα θα επρεπε να τα περιμενεις,η κοπελα ειχε καθε δικαιωμα να θηλαζει το μωρο της οποτε θελει

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα,

Γέννησα τον Απρίλιο στη Γενική επείδή μόνο εκεί ξεγεννά η γιατρός μου. Είναι μια πολύ καθαρή κλινική αλλά ίσως επείδή ήταν λίγο πριν το Πάσχα κια ήταν full δεν υπήρχε καθολου καλή εξυπηρέτηση. Απο το πιο απλό την κουβέρτα που ζητούσα απο την πρώτη μέρα και μου την έφεραν την τρίτη μέρα επειδή έκανε παραπονα η μητέρα μου κα μια φίλη, μέχρι τον καθετήρα που δεν μου άλλαζαν παρόλο που το ζητούσα με αποτέλεσμα να πάθω ουρολοίμωξη που με ταλαιπώρησε 50 μέρες μετά τον τοκετό!!! Επισης στο θέμα του θηλασμού δεν ηταν καθόλου μα καθόλου βοηθητικές!!!! Απο την πρώτη μέρα μου είπαν οτι "δεν κάνουν οι θηλές μου", τι να σημαίνει άραγε αυτό??? Γενικά η εξυπηρέτηση των μαιών απαράδεκτη!!!!!!!

Σε επομενο τοκετό πολύ δύσκολα θα ξαναπάω

Link to comment
Share on other sites

εγω θα γεννησω στο Γενεσις, λεω να παρω δικλινο. Μου ειπαν οτι εχει δικλινο Α' και δικλινο Β'. Το Β' μου ειπαν οτι ηταν τετρακλινο που το χωρισαν στη μεση και δεν εχει καλη ηχομονωση. Ειναι ομως πιο φθηνο. Εχει καποια μανουλα εμπειρια απο το Α' και το Β' . Αν ειναι σχεδον το ιδιο, γιατι να πληρωσω παραπανω????

 

εχει διαφορα το α με το β.

λοιπον καταρχην οντως το β ητανε 4κλινο και ειναι χωρισμενο πλεον σε 2 δικλινα με γυψοσανιδα, οποτε απο ηχομονωση χαλια.

στο α διαλεγεις απο μενου φαγητο(νομιζω κανα 2 επιλογες) και εχει και δικια σου θεση παρκιγκ με κλειδακι.

παντως εγω ειχα δηλωσει β τελικα δεν ειχε και μπηκα προχειρα σε τρικλινο τελικα...

το μεσημερι πηγανε να με μεταφερουνε στο δωματιο που ειχα ζητησει αλλα επειδη στο 3κλινο ημουνα παραθυρο και μπροστα τηλεοραση και μια χαρα εμεινα εκει...

τελικα ητανε μια χαρα και το τρικλινο αλλα στην επομενη θα προτιμουσα 2κλινο ή μονοκλινο...εχεις την ησυχια σου πως να το κανουμε..ευτωχως ειχα τελεια γεννα και ημουνα συνεχεια στην βολτουλα και με κοσμο οποτε...

οι καθαριστριες περνουσανε 2φορες την μερα και ητανε παντα πεντακαθαρα ολα και το μπανιο.. οι μαιες μια χαρα και εμενα τουλαχιστον με βοηθησανε με το θηλασμο μιας που φοβομουνα ακομα και μερια να αλλαξω τομωρο μην παθει τιποτα!!!!

βεβαια τωρα που το σκεφτομαι θα μπορουσανε να κανουνε και δειξουνε παραπανω αλλα...

α!! και ο παιδιατρος ο νεος που εχει ειναι....οτι ειπε για τον θηλασμο μπαρουφες!!!!!!!

καθε τριωρο αυστηρα γιατι δεν χωνευει το μωρο πιο νωρις...μονο 10 λεπτα απο το καθε στηθος..και αλλλαααααααα πολλαααααααααααα χαζαααααααααααααααααααααααααααααα

 

επισης θα συμφωνησω με την σαυροπιγκουινα!!!!

και εγω πηρα το μωρο τελευταιο βραδυ για να δω πως ειναι μην μου ερθει αποτομο στο σπιτι..δεν ενοχληθηκε καμια κοπελα..αλλωστε για τον ιδιο λογο ειμασταν ολες εκει!!!

φιλια γιωτακι!!!!!

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια... θα γεννησω στο ιπποκρατειο τελος δεκεμβρη και ηθελα να ρωτησω αν ξερει καμια τι χρειαζεται να εχω μαζι μου εκτος απο τα βασικα... και εαν σου δινουν τιποτα απο εκει..... ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
Εχει γεννηση καποια κοπελα στην ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ. πρωην Γαληνος;

Αν ναι θα ηθελα πληροφοριες.

 

 

Γέννησα πριν απο 39 ημέρες στην Βιοκλινική και έιμαι πολύ ευχαριστημένη.

Τι θα ήθελες να μάθεις για το οικονομικό ή για κάτι άλο;

http://as1ce6u0g410010MzQzfDAwMDY0MjJsfHdlIGFyZSB0b2dldGhlcg.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,και εγω θα γεννησω σε δυο εβδομαδες στη βιοκλινικη.οτι πληροφοριες μπορεις να μας πεις θα ειναι χρησιμες.κυριως για τα δωματια τις επισκεψεις και τον θηλασμο.σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το καλό με την Βιοκλινική είναι το οτι σε σχέση με άλλες κλινικές δεν είναι πολύ μεγάλη και δεν έχει πάρα πολύ κόσμο. Το περιβάλλον πολύ φιλικό, οι μαίες επίσης πολύ φιλικές. Εγω επέλεξα το πρόγραμα των 2 ημερών, γέννησα Παρασκευή μεσημέρη και Κυριακή μεσημέρη είμασταν σπίτι μας. Της πρώτες 2 μέρες ήρθε στο σπίτι μας μια μαία, όπου εξετάζει το μωρό για ίκτερο, το ζηγίζη, βοηθάει στον θηλασμο κ,α.

Για τα επισκεπτήρια οταν γενούσα ήταν οι δικοί μου ήδη εκειπέρα και φύγαν κατα της 9:00 δεν είπαν τίποτα, την επόμενη μέρα είμουν μόνη στο δωμάτιο ήρθε μονο ο άντρας εννοείτε πως δεν είπαν τίποτα. Το φαγητό ήταν λίγο μπλιάχ:-(.

Για το δίκλινο 630, επισκληρίδιος 150, παιδίατρος 100 και για την μαία 30 την ημέρα.

Με το καλό σε όσες περημένετε................

http://as1ce6u0g410010MzQzfDAwMDY0MjJsfHdlIGFyZSB0b2dldGhlcg.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΓΕΝΝΕΣΙΣ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ... ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ, ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΕΚΕΙ, ANGELIA ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ

 

:roll: :roll: :roll:

 

Κ ΕΓΩ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΕΝΗΣΑ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ. ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΝΗ. ΦΑΓΗΤΟ -SUPER,ΑΠΟ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ Κ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΑΝΤΕΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το καλό με την Βιοκλινική είναι το οτι σε σχέση με άλλες κλινικές δεν είναι πολύ μεγάλη και δεν έχει πάρα πολύ κόσμο. Το περιβάλλον πολύ φιλικό, οι μαίες επίσης πολύ φιλικές. Εγω επέλεξα το πρόγραμα των 2 ημερών, γέννησα Παρασκευή μεσημέρη και Κυριακή μεσημέρη είμασταν σπίτι μας. Της πρώτες 2 μέρες ήρθε στο σπίτι μας μια μαία, όπου εξετάζει το μωρό για ίκτερο, το ζηγίζη, βοηθάει στον θηλασμο κ,α.

Για τα επισκεπτήρια οταν γενούσα ήταν οι δικοί μου ήδη εκειπέρα και φύγαν κατα της 9:00 δεν είπαν τίποτα, την επόμενη μέρα είμουν μόνη στο δωμάτιο ήρθε μονο ο άντρας εννοείτε πως δεν είπαν τίποτα. Το φαγητό ήταν λίγο μπλιάχ:-(.

Για το δίκλινο 630, επισκληρίδιος 150, παιδίατρος 100 και για την μαία 30 την ημέρα.

Με το καλό σε όσες περημένετε................

 

Να το χαίρεσαι το μωρό σου! Κι εγώ εκεί θα γεννήσω για άλλους τους λόγους που αναφέρεις πιο πάνω. Θα ήθελα να μάθω αν σου ήταν εύκολο να γυρίσεις σπίτι σε δυο μέρες -κούραση, δυνάμεις-.

Το μωρό στο δίκλινο το είχες μαζί σου; Και αφού έφυγε η συγκάτοικος -σωστα δεν κατάλαβα;- μπορούσε κάποιος να μείνει μαζί σου το βράδυ;

Τέλος υπάρχει κάτι άλλο που θα ήταν καλό να γνωρίζουμε πριν πάμε να γεννήσουμε εκεί; -εκτός από το ότι πρέπει να πάμε ταπεράκι με δικό μας φαγητό ;)

jp0Lp3.pngA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να το χαίρεσαι το μωρό σου! Κι εγώ εκεί θα γεννήσω για άλλους τους λόγους που αναφέρεις πιο πάνω. Θα ήθελα να μάθω αν σου ήταν εύκολο να γυρίσεις σπίτι σε δυο μέρες -κούραση, δυνάμεις-.

Το μωρό στο δίκλινο το είχες μαζί σου; Και αφού έφυγε η συγκάτοικος -σωστα δεν κατάλαβα;- μπορούσε κάποιος να μείνει μαζί σου το βράδυ;

Τέλος υπάρχει κάτι άλλο που θα ήταν καλό να γνωρίζουμε πριν πάμε να γεννήσουμε εκεί; -εκτός από το ότι πρέπει να πάμε ταπεράκι με δικό μας φαγητό ;)

 

γεννησα κι εγω πριν μι αβδομαδα στη βιοκλινικη,αλλα εμεινα 5 μερες κανονικα,εκανα καισαρικη κ δεν ηξερα οτι μπορω να το εκμεταλλευτω..συμφωνω σε ολα,ειδικα το προσωπικο εξυπηρετικοτατο!!!!αλλα εμενα το φαγητο μου αρεσε μια χαρα μου φανηκε!

πληρωσαμε 1630 στην κλινικη,220 αναισθησιολογο και 200 παιδιατρο!εχω διδυμα γιαυτο οι παραπανω γιατροι πηραν περισοοτερα μαλλον..

Link to comment
Share on other sites

γεννησα κι εγω πριν μι αβδομαδα στη βιοκλινικη,αλλα εμεινα 5 μερες κανονικα,εκανα καισαρικη κ δεν ηξερα οτι μπορω να το εκμεταλλευτω..συμφωνω σε ολα,ειδικα το προσωπικο εξυπηρετικοτατο!!!!αλλα εμενα το φαγητο μου αρεσε μια χαρα μου φανηκε!

πληρωσαμε 1630 στην κλινικη,220 αναισθησιολογο και 200 παιδιατρο!εχω διδυμα γιαυτο οι παραπανω γιατροι πηραν περισοοτερα μαλλον..

 

Είμαι σχεδόν σίγουρη πως μπορείς να εκμεταλλευτείς το πρόγραμμα αυτό, μόνο αν έχεις γεννήσει με Φ.Τ και όλα είναι καλά και με τη μαμά και με το μωρό... Έπρεπε να το έχω αναφέρει!

Εντάξει λοιπόν, με το ταπεράκι...βλέποντας και κάνοντας! :D;)

Έχω και μια απορία... Η σύνδεση με καρδιοτοκογράφο και ο λεγόμενος "καλλωπισμός" (!) είναι θέμα γιατρού ή κλινικής; Εσείς στη βιοκλινική τί εμπειρία έχετε;

jp0Lp3.pngA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεννησα κι εγω πριν μι αβδομαδα στη βιοκλινικη,αλλα εμεινα 5 μερες κανονικα,εκανα καισαρικη κ δεν ηξερα οτι μπορω να το εκμεταλλευτω..συμφωνω σε ολα,ειδικα το προσωπικο εξυπηρετικοτατο!!!!αλλα εμενα το φαγητο μου αρεσε μια χαρα μου φανηκε!

πληρωσαμε 1630 στην κλινικη,220 αναισθησιολογο και 200 παιδιατρο!εχω διδυμα γιαυτο οι παραπανω γιατροι πηραν περισοοτερα μαλλον..

 

Να σου ζησουν τα μωρακια σου!

 

Ιωαννα ειναι θεμα κλινικης.Στη Βιοκλινικη γινεται κανονικα ξυρισμα,κλισμα κλπ.Μονο στο θεμα του καρδιοτοκογραφου ειναι χαλαροι αφου δεν εισαι συνεχεια καθηλωμενη στο κρεβατι αλλα στο τοποθετουν ανα τακτα διαστηματα και τον υπολοιπο χρονο μπορεις να περπατας στο διαδρομο ή στο δωματιο σου.

Link to comment
Share on other sites

Γεννησα κ εγω την προηγουμενη δευτερα στο ΓΕΝΕΣΙΣ,ημουν σε 2κλινο Α,εμεινα ευχαριστημενη απο ολα,απ τις μαιες,απ τις νασοκομες,καθαριοτητα,φαγητο,συμπεριφορα κ γενικα ηταν ολα υπεροχα,αν κανω 2 παιδακι παλι ΓΕΝΕΣΙΣ θα επιλεξω:P:p:p:grin::-D:grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεννησα κι εγω πριν μι αβδομαδα στη βιοκλινικη,αλλα εμεινα 5 μερες κανονικα,εκανα καισαρικη κ δεν ηξερα οτι μπορω να το εκμεταλλευτω..συμφωνω σε ολα,ειδικα το προσωπικο εξυπηρετικοτατο!!!!αλλα εμενα το φαγητο μου αρεσε μια χαρα μου φανηκε!

πληρωσαμε 1630 στην κλινικη,220 αναισθησιολογο και 200 παιδιατρο!εχω διδυμα γιαυτο οι παραπανω γιατροι πηραν περισοοτερα μαλλον..

 

σε τι δωματιο εμεινες? με το θηλασμο ηταν φιλικοι? και εγω καισαρικη θα κανω εκει. να σου ζησουν τα μωρα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Στη Βιοκλινικη τα δωματια ειναι δικλινα ή τρικλινα; Ειναι ελλαστικοι με τις επισκέψεις; Τιμη για κ.τ ξερει καποια. Επισεις φανταζομαι οτι θα υπαρχει προβλημα παρκινγκ, πως το βολευαται.

Στο θηλασμο βοηθησε η μαια;

Link to comment
Share on other sites

Η Βιοκλινικη εχει μονοκλινα,δικλινα,τρικλινα.Το επισκεπτηριο ειναι ελευθερο καθολη τη διαρκεια της ημερας (ακομη κι οταν εχεις το μωρο) και δεν εχει μπραβους.Το παρκινγκ το βολευεις με 2-3 ιδιωτικα που εχει εκει γυρω.Αν κανεις ΦΤ και μεινεις λιγες μερες,δεν ειναι και τοσο μεγαλο προβλημα.Αν κανεις ΚΤ και μεινεις παραπανω,και παλι καλυπτεσαι απο την μεγαλη διαφορα στην τιμη της κλινικης σε σχεση με τις υπολοιπες.Για τιμες ομως για ΚΤ δεν ξερω να σου πω.Στο θηλασμο αν εισαι πρωταρα, μπορεις να ζητησεις λιγη παραπανω βοηθεια.Αλλιως η μαια θα σου δειξει τα βασικα, εκτος κι αν οπως ειπα κανεις ΦΤ και φυγεις στις 2 μερες, οποτε ερχεται μετα η μαια στο σπιτι οποτε μπορει να σου δειξει περισσοτερα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

καλησπερα και καλη χρονια!

εδω και 5 χρονια για τον ετησιο ελεγχο (τεστ ΠΑΠ κλπ) επισκεπτομαι την κα Τανγκου στην Μητροπολεως. τη γνωριζει καμια σας?

ηθελα να ακουσω αποψεις απο κοπέλες που την είχαν-έχουν γιατρο κατα την εγκυμοσυνη τους.

(εχω θεσει και σε αλλο τοπικ το ερωτημα μου αλλα μαλλον δεν εγινε αντιληπτο...)

ZOrwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γέννησα πριν 2 μήνες στο Διαβαλκανικό - και το πρώτο μου παιδάκι εκεί πριν 4 χρόνια - και όλα ήταν σούπερ. Το προσωπικό στην Αίθουσα Τοκετών; δεν έχω λόγια. Όλες ήταν υπέροχες. Ήμουν πολύ φοβισμένη, αλλά μου στάθηκαν λες και ήταν συγγενείς μου. Και στο Μαιευτικό επίσης όλες οι μαίες εξυπηρετικότατες. Το φαγητό πολύ ωραίο και κάτι μερίδες τεράστιες.......!... Οι νεογνολόγοι, τα πάντα πολύ ωραία. Το επισκεπτήριο τηρούνταν και δεν αλώνιζαν όπως ήθελαν οι επισκέπτες. Όλα ήταν πολύ καθαρά και το περιβάλλον ξενοδοχειακό. Και τρίτο παιδάκι αν κάνω εκεί θα πάω στάνταρ! :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλη χρονια!

εδω και 5 χρονια για τον ετησιο ελεγχο (τεστ ΠΑΠ κλπ) επισκεπτομαι την κα Τανγκου στην Μητροπολεως. τη γνωριζει καμια σας?

ηθελα να ακουσω αποψεις απο κοπέλες που την είχαν-έχουν γιατρο κατα την εγκυμοσυνη τους.

(εχω θεσει και σε αλλο τοπικ το ερωτημα μου αλλα μαλλον δεν εγινε αντιληπτο...)

καλησπερα nano,την κυρια τανγκου την ξερω απο ενα κομμωτηριο που δουλευα κ την ειχε μετα κ η φιλη μου που δουλευαμε μαζι,εχω ακουσει πολυ καλα λογια,ειναι ανθρωπος πρωτα απ ολα κ μετα ολα τ αλλα,η φιλη μου εμεινε πολυ ευχαριστημενη,ελπιζω να βοηθησα λιγο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα nano,την κυρια τανγκου την ξερω απο ενα κομμωτηριο που δουλευα κ την ειχε μετα κ η φιλη μου που δουλευαμε μαζι,εχω ακουσει πολυ καλα λογια,ειναι ανθρωπος πρωτα απ ολα κ μετα ολα τ αλλα,η φιλη μου εμεινε πολυ ευχαριστημενη,ελπιζω να βοηθησα λιγο

 

 

σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση. ειμαι πολυ ευχαριστημενη μαζι της γιατι οντως ειναι πανω απ'ολα ανθρωπος. πολυ ηρεμη και παντα διαθεσιμη. δεν γνωριζω ομως καμια κοπελα που να την ειχε σε γεννα....

ZOrwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Την κυρία Τάγκου την είχα εγώ και πριν 4 μήνες γέννησα ένα κοριτσάκι με καισαρική!Είναι εξαίρετη γιατρός και της χρωστάω τη ζωή του παιδιού μου!Οι συμβουλές της με βοήθησαν να καταταλάβω οτι κάτι δν πήγαινε καλά εκείνο το βράδυ κι ευτυχώς έτρεξα και με καισαρική προλάβαμε την μπέμπα.Δν θέλω ούτε να σκέφτομαι τι θα γινόταν αν δεν μου έλεγε κάποια πράγματα κ δν πήγαινα εγκαιρα!Επίσης το γεγονός ότι δν παίρνει παραπάνω χρήματα για καισαρική δν σε κάνει καχύποπτη απέναντι της!

Με το καλό όλα και μην ανησυχείς καθόλου για τη γιατρό...

Link to comment
Share on other sites

Την κυρία Τάγκου την είχα εγώ και πριν 4 μήνες γέννησα ένα κοριτσάκι με καισαρική!Είναι εξαίρετη γιατρός και της χρωστάω τη ζωή του παιδιού μου!Οι συμβουλές της με βοήθησαν να καταταλάβω οτι κάτι δν πήγαινε καλά εκείνο το βράδυ κι ευτυχώς έτρεξα και με καισαρική προλάβαμε την μπέμπα.Δν θέλω ούτε να σκέφτομαι τι θα γινόταν αν δεν μου έλεγε κάποια πράγματα κ δν πήγαινα εγκαιρα!Επίσης το γεγονός ότι δν παίρνει παραπάνω χρήματα για καισαρική δν σε κάνει καχύποπτη απέναντι της!

Με το καλό όλα και μην ανησυχείς καθόλου για τη γιατρό...

 

sofie να σου ζησει η ζουζουνα σου! τελικα πηγαμε σημερα στη κ. Ταγκου 1ο ραντεβου και αποφασισα: δεν την αλλαζω με τιποτα!

 

σημερα ειδαμε το σπορο μας! ειμαστε 4 ολοκληρα χιλιοστα και η καρδια μας χτυπαει σε ρυθμο ροκ!!!!

ZOrwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ!Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να χαρείτε όσο το δυνατόν περισσότερο αυτές τις συγκινητικές στιγμές!Είναι απίστευτο συναίσθημα να ακούς την καρδούλα του!:-)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...