Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τιμες Ιδιωτικων Παιδικων Σταθμων


Recommended Posts

Μου κανει εντυπωση τα ποσά που γράφετε γιατι εγω σε 2 σταθμους στη Γλυφάδα που ρώτησα το κοστος ειναι 600 με μισό σχολικό,ή 580 μέχρι το μεσημέρι.Δεν εχω δει πουθενά 350 ευρω.Επεσα στην περίπτωσή?

 

Έμενα γλυφάδα, και είχα ρωτήσει. Καλή τιμή έχει η Εριέττα (κάτω γλυφάδα) αν δεν κάνω λάθος και άλλο ένα στην άνω Γλυφάδα η Διάπλαση Χίου 49 - Γλυφάδα 210.89.47.039

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ismeni

    ismeni 6 δημοσιεύσεις

  • ol_ko

    ol_ko 5 δημοσιεύσεις

  • Ekabn

    Ekabn 4 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 4 δημοσιεύσεις

καλημερα. και εγω γραφω πρωτη φορα.

Στην περιοχη Δάσος-Χαϊδαρι υπαρχουν αρκετοι ποαιδικοι σταθμοι και ολοι οσοι εχω ρωτησει κυμαινονται από 5000 εως 6000€. πέρυσι έστειλα τον μικρό μου σtο "σπιτάκι στο δάσος" που ειναι πολυ κοντά στο σπίτι μου, αλλά λόγω ανωτερας βίας μετα από 1 μήνα διακόψαμε. όσο πηγε πάντως έμεινα ευχαριστημένη. Φέτος (θα είναι 3μιση ετών όταν θα πάει τον Σεπτέμβριο)δεν ξέρω αν θα τον στείλω πάλι εκεί ή σε κάποιον άλλο όπου με 300 ευρω παραπάνω καλύπτει μια μεγάλη γκάμα δραστηριοτήτων. Δεν ειναι θέμα χρημάτων φυσικά, τα 300 ευρώ, αλλά θέμα κατεύθυνσης. ...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα!Μηπως γνωριζει κανεις τιμες απο βρεφονηπιακους σταθμους στην Αλεξανδρουπολη???εχω ενα αγορακι 8 μηνων και λογω κρισης λεω να κοιταξω για ημιαπασχοληση τις πρωινες ωρες...

img
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΤΕΓΗ "

/ Εργατική Παιδική Στέγη Ελληνικής Βιομηχανίας,

Π. Τσαλδάρη 21, 12134 Περιστέρι,

τηλ.: 210 5711015

 

200 ΕΥΡΩ / ΜΗΝΑ (*12 ΜΗΝΕΣ = 2400) και ειμαι πολυ-πολυ ευχαριστημενη και απο το προσωπικο και απο τους χωρους.

rPs2p2.png
Link to comment
Share on other sites

παντως κοιταξα τς ημερομηνιες κ τα ποσα για 2 χρονια πριν ειναι εξωφρενικα πολλα...φανταζομαι οτι για να δινεται 400 κ 450 ευρω τα περεχουν σχεδον ολα!!!πολυ ακριβα μ φαινονται!!εγω δινω 300 ευρω με σχολικο χ12 μηνες κ 150 ευρω εγγραφη για γραφικη υλη,μωρομαντηλα κρεμες κ τετοια..ειμαι ικανοποιημενη απο τ ποσο που δινω..μονο που αν συνεχισουν αυτε τς περικοπες στς μισ8ους μας δεν ξερω τι 8α κανω..πφφφφφφφφφ..:?:|

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

ρε παιδιά είναι πολλά τα χρήματα..... δηλαδή εγω που απο 5-6 μηνών πρέπει να το πάω σε βρεφονηπιακό σταθμό πόσα θα πληρώνω??????κ με αυτές τις μειώσεις που μας κάνουν δεν μπορούμε να τα βγάζουμε πέρα..... απίστευτο λέμε.... μα καλά κ με όλες αυτές τις μειώσεις μισθών, αυτοί δεν ρίχνουν κ λίγο τις τιμές τους????

ntRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Κορυδαλλό που έχουμε κοιτάξει δύο κυμάινονται από 280 έως 350 με το σχολικό. Αντε χωρίς το σχολικό να ειναι μείον 20-40. Αυτό που με καίει και δεν εχω μάθει ειναι ο τρόπος πληρωμής γιατι αν πρέπει να τα σκάσω εξ' αρχής έστω και τα μισά ούτε για πλάκα! Καλύτερα να πάει κατευθείαν νήπιο!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.ΣΤΕΛΝΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΚΡΑΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΕΣΠΑ...3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ Κ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΙΠΟΤΑ....ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΣΠΑ......ΡΩΤΗΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ..ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΑ ΗΜΙΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Κ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΟΡΙΑ Κ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΑΝΕΡΓΗ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΝΕ Κ ΕΧΩ ΓΛΥΤΩΣΕΙ........ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΟΣΟ ΣΤΟΙΧΙΖΟΥΝ Κ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΠΕΙ 490 ΓΙΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ.....ΤΟΣΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕΟΥΤΕ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΜΟΥ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....Α,ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ(ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΕΠΑΡΧΙΑ ),ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΣΟΥ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΟΣΟ.....ΑΥΤΑ.......ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΜΕΝΩ ΓΕΡΑΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ, 15 ΜΗΝΩΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ...Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ, ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟΣ....470 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΗ ΤΙΜΗ . ΟΠΟΤΕ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΣΤΑΘΜΟ.... ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΅ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ¨ ΚΑΙ ΓΙΑ ΅ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ΅. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...