Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γυναικολογοι χανια ???


Recommended Posts

γεια σας,

ψαχνω για εναν καλο γυναικολογο στο νομο χανιων. ειμαι 19 χρονων και ειναι η πρωτη φορα που θα παω και εχω ηδη αργησει. αυτο που με ενδιαφερει ειναι οτι θελω να ειναι εκτος απο καλος επιστημονας να ειναι και πολυ ευγενικοσ ηρεμος και αναλυτικος. Δηλαδη να μπορω να τον εμπιστευτω και να ειμαι ανετη. εσεις ξερετε καποιον ? εχετε καποια εμπειρια ?αναφερομαι σε γονεις αλλα και εφηβες φυσικα

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


γεια σας,

ψαχνω για εναν καλο γυναικολογο στο νομο χανιων. ειμαι 19 χρονων και ειναι η πρωτη φορα που θα παω και εχω ηδη αργησει. αυτο που με ενδιαφερει ειναι οτι θελω να ειναι εκτος απο καλος επιστημονας να ειναι και πολυ ευγενικοσ ηρεμος και αναλυτικος. Δηλαδη να μπορω να τον εμπιστευτω και να ειμαι ανετη. εσεις ξερετε καποιον ? εχετε καποια εμπειρια ?αναφερομαι σε γονεις αλλα και εφηβες φυσικα

ευχαριστω

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΑΝΙΕΡΗ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΑΝ ΘΕΣ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΕΠΠΕς

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου προτέινω τον Κ. Μαρινάκη Γιάννη! Ενα θα σου πώ.. οταν πηγα σ'αυτόν ήμουν σε πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση.. μιλήσαμε και ένιωσα τόσο ήρεμη και τόσο σίγουρη! Κατάφερε να με καθυσηχάσει και να με κάνει να νιώσω και πάλι σιγουριά!

Του χρωστάω πολλά του γιατρού μου!! Εχει πραγματικά μεγάλη σημασία να έχεις εμπιστοσύνη στο γυναικολόγο σου!

foxfoxsvi20130319_2_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΑΝΙΕΡΗ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΑΝ ΘΕΣ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΕΠΠΕς

 

Ο Πεπές δεν έχει ασθενείς.Μόνο για εξετάσεις δέχεται άτομα. Τον είχα ρωτήσει για να τον συστήσω σε μια φίλη μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας,

ψαχνω για εναν καλο γυναικολογο στο νομο χανιων. ειμαι 19 χρονων και ειναι η πρωτη φορα που θα παω και εχω ηδη αργησει. αυτο που με ενδιαφερει ειναι οτι θελω να ειναι εκτος απο καλος επιστημονας να ειναι και πολυ ευγενικοσ ηρεμος και αναλυτικος. Δηλαδη να μπορω να τον εμπιστευτω και να ειμαι ανετη. εσεις ξερετε καποιον ? εχετε καποια εμπειρια ?αναφερομαι σε γονεις αλλα και εφηβες φυσικα

ευχαριστω

ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΝΩ ΕΙΝΑΙ Η ΣΟΛΙΝΔΑΚΗ

ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

καλησπερα κοριτσια και καλο μηνα σε ολες!!

ειμαι καινουρια στο φορουμ και δεν ξερω να το χρησιμοποιω αλλα θα ηθελα να σας ρωτησω αν ξερετε κανενα καλο γυναικολογο στα χανια γιατι ειμαι στο ψαξιμο!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια και καλο μηνα σε ολες!!

ειμαι καινουρια στο φορουμ και δεν ξερω να το χρησιμοποιω αλλα θα ηθελα να σας ρωτησω αν ξερετε κανενα καλο γυναικολογο στα χανια γιατι ειμαι στο ψαξιμο!!

 

Εγώ έχω τον Μαρινάκη από τα 18 μου. Αυτός με βοήθησε και απέκτησα τα διδυμάκια μου. Είναι πολύ ήρεμος άνθρωπος και καθόλου αγχωτικός.

Γενικά στα Χανιά έχουμε πολύ καλούς γυναικολόγους πάντως και ιδιωτικά και στο νοσοκομείο.:P

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...