Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ


ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ

Recommended Posts

Λοιπόν ξεκινάω λίστα ( και όσες πιστές -Πειραιώτισες και μη- προσέλθετε):

 

Παιδότος PLAYLAND (κάπου στην Πειραική , όταν αποφασίσει η αγαπητή μας ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ να μας δώσει μια Δ/νση θα χαρούμε τα μάλλα)

Κυριακή 2 Μαρτίου γύρω στιις 5-6 ή ώρα

 

1. ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ

2. zana1911

3. lenagr1

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 151
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν ξεκινάω λίστα ( και όσες πιστές -Πειραιώτισες και μη- προσέλθετε):

 

Παιδότος PLAYLAND (κάπου στην Πειραική , όταν αποφασίσει η αγαπητή μας ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ να μας δώσει μια Δ/νση θα χαρούμε τα μάλλα)

Κυριακή 2 Μαρτίου γύρω στιις 5-6 ή ώρα

 

1. ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ

2. zana1911

3. lenagr1

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ξεκινάω λίστα ( και όσες πιστές -Πειραιώτισες και μη- προσέλθετε):

 

Παιδότος PLAYLAND (κάπου στην Πειραική , όταν αποφασίσει η αγαπητή μας ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ να μας δώσει μια Δ/νση θα χαρούμε τα μάλλα)

Κυριακή 2 Μαρτίου γύρω στιις 5-6 ή ώρα

 

1. ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ

2. zana1911

3. lenagr1

4.ΑΓΓΕΛΙΚΗ

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκια μου πολύ χαίρομαι που βρήκατε έναν παιδότοπο κοντά μας ! Εγώ θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά δυστυχώς μου έχει προκύψει κάτι για Κυριακή . Παρολα αυτά ποτέ δεν ξέρεις ! Το καλό είναι ότι εμπιστέυεστε τον παιδότοπο , οπότε θα μπορέσουμε να συναντηθούμε και άλλες φορές ! :D

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκια μου πολύ χαίρομαι που βρήκατε έναν παιδότοπο κοντά μας ! Εγώ θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά δυστυχώς μου έχει προκύψει κάτι για Κυριακή . Παρολα αυτά ποτέ δεν ξέρεις ! Το καλό είναι ότι εμπιστέυεστε τον παιδότοπο , οπότε θα μπορέσουμε να συναντηθούμε και άλλες φορές ! :D

 

 

Η διευθυνση της PLAYLAND ΑΚΤΗ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 278-ΠΕΙΡΑΙΚΗ

τηλ:210-4186732,4539795 .....πελατισσα χρονια τωρα!! :wink:

 

Κ εγω μια απο τα ιδια οπως η Ελενα κοριτσια....αν αλλαξει κατι ομως θα ερθω οπωσδηποτε!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστούμε την καλή μας Φίλη Ντινάτ..... για την εισαγωγή της διεύθυνσης ...

 

Κορίτσια σημειώστε το στην Αντζέντα σας για 6 η ώρα το απόγευμα.

 

Αυτά να τα βλέπει και η φίλη μου η ΖΑΝΑ ότι επειδή μας έκανε παρατήρηση ότι αργήσαμε για την διεύθυνση. :D:D:D

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, μόλις πήρα και ρώτησα,

 

Την Κυριακή είναι κλειστός το απόγευμα είναι ανοιχτός όμως το πρωί απο της 11-3 το μεσημέρι τι λέτε αλλάζουμε την ώρα ή την μέρα.

 

 

:D:D:D

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστούμε την καλή μας Φίλη Ντινάτ..... για την εισαγωγή της διεύθυνσης ...

 

Κορίτσια σημειώστε το στην Αντζέντα σας για 6 η ώρα το απόγευμα.

 

Αυτά να τα βλέπει και η φίλη μου η ΖΑΝΑ ότι επειδή μας έκανε παρατήρηση ότι αργήσαμε για την διεύθυνση. :D:D:D

 

Παρακαλω...σιγα το κατορθωμα.....αλλα για να μην λεει η (πρωην) γειτονισσα ψηλη!!! :wink::wink::wink:

 

Για Κυριακη πρωι κατι μπορει να γινει.....θα σας ενημερωσω το Σαββατο..

Link to comment
Share on other sites

Σιγά την ψηλή.... 1 πόντο μου ρίχνει... και θαυμάζεται..

 

Τελος πάντων. :D:D Θα συννενοηθούμε μέχρι αύριο το απόγευμα γιατί δεν θα έχω πρόσβαση το Σαββατο στο Ιντερνετ, έχω μια εμπλοκή στο Κομπιούτερ μου από το σπίτι και θα φτιαχτεί από την Δευτέρα. :D

.png.png
Link to comment
Share on other sites

 

Παρακαλω...σιγα το κατορθωμα.....αλλα για να μην λεει η (πρωην) γειτονισσα ψηλη!!! :wink::wink::wink:

 

Για Κυριακη πρωι κατι μπορει να γινει.....θα σας ενημερωσω το Σαββατο..

 

Πρώην γειτόνισσα, δεν ξέρω αν σου λείπουμε, εγώ πάντως σώθηκα, 1 χρόνο την μουρμούραγα την μάνα μου μέχρι να την πείσω.

 

Όσο για σένα ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ που με συκοφαντείς αναίσχυντα :D:D:D , ότι και να λες θα εξακολουθήσεις να είσαι πιο κοντή από μένα.

Κι έχω και πιο μεγάλη μύτη από σένα (ζήλεια σου ψώρα σου)!!!! :lol:

 

Κατ' τάλλα συμφωνώ για Κυριακή πρωί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koρίτσια σκέφτομαι να τον ντύσω μασκαρά , θα ντύσει καμμιά άλλη το παιδάκι της ? Ετσι λόγω των ημερών και λόγω ότι δεν ξέρω αν θα μου δωθεί άλλη ευκαιρία ! Εσείς τι λέτε ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

 

 

Συμφωνώ να τους ντύσουμε,, Ελενα...

 

Οσο για σένα κα Ζάνα....... τι να πώ πρωί πρωί, κάτσε να πιώ καφέ και τα λέμε.

 

ΖΑΝΑ HELP ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ. :D

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν update:

 

1. ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ

2. zana1911

3. lenagr1

4.ΑΓΓΕΛΙΚΗ

5.iliana

6. ELENAK.

 

Περνάω και παίρνω την ΕΛΕΝΑ Κ., ας ντύσουμε και τα μικρά για χάζι πιο πολύ, και όσο για σένα ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ............. πόση ώρα κάνεις πια να πεις ένα καφέ :?:

 

Αργά τα ζα μου είσαι ρε φιλενάδα.........συντόμευε επιτέλους

 

 

Α! σε ποιό ύψος της Πειραική είναι ο παιδότοπος?

Link to comment
Share on other sites

Δίπλα στον ΣΤΑΥΡΟ.

 

Σε τρώει .....ο ..... πρωί πρωί......

 

Κάτσε να πάω να δουλέψω λίγο και θα τα πούμε. Στείλε πμ πως φτιάχνω αυτή την ρ.....λίστα. :evil::evil:

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, Ζανα το καλο ειναι οτι ηρθε κοντα η μαμα σου!!!

 

Λοιπον ο παιδοτοπος ειναι στο υψος του σταυρου στη Πειραικη κ ειναι μεταξυ Διασημου κ Τσακου (ψαροταβερνες).

Link to comment
Share on other sites

Α! ρε Ντινάκι αν δεν είχα και σένα και περίμενα από την Αρτεμούλα.......... (τα ευκόλως εννοοούμενα παραλείπονται).Δεν θα'ρθεις εσύ Ντινάκι μου?

 

Πήγαινε να δουλέψεις ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ και εγώ και ο κ.... μου σε περιμένουμε παραταύτα :D:D:D

 

Σου στέλνω πμ (ούτε μια λίστα της προκοπής δεν ξέρεις να φτιάχνεις πια... έλεος).

Link to comment
Share on other sites

Η διαγωγή μου δεν μου επιτρέπει να απαντήσω αναλογα.... Ζανα γκρρρρρρρ.. ( Θα σε δώ από κοντά.. ) το πμ που είναι, και μετά με κατηγορείς για αργοπορία........ :D:D:D Είπαμε είσαι κατα 1 πόντο πιο ψηλη αλλά όχι και ευκινητη εννοείται και στο μυαλο..... :twisted::D:D

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μάλιστααααααα..................είμαι η μισή στα κιλά από σένα και μιλάς κιόλας? :lol:

Τες πα θα λύσουμε τις διαφορές μας την Κυριακή το πρωί (όχι τίποτα άλλο μην νομίζουνε ότι τσακωνόμαστε και στ'αλήθεια).

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...