Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καφε υγρα και ερωτικη επαφη


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ..ΑΡΚΕΤΑ ΑΓΧΩΜΕΝΗ.ΠΡΙΝ 4 ΕΒΟΜΑΔΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΓΙΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΥΝΕΒΕΙ.ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΓΙΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ UTROGESTAN ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΜΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.ΣΗΜΕΙΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΕΝΙΩΘΑ ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΑΛΛΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΑΝ Ο ΟΡΓΑΣΜΟΣ ΒΛΑΠΤΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΑΦΗΣ : ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΕΝΝΟΕΙ ΤΗΝ ΚΟΛΠΙΚΗ ΔΙΕΊΣΔΥΣΉ? ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? ΣΕ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ..ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειμαι στην 5η εβδομαδα της δευτερης εγκυμοσυνης κ ειχα τα ιδια καφε υγρα με εσενα οποτε παιρνω utrogestan. Σε αυτη οπως κ στην πρωτη εγκυμοσυνη η γιατρος μου ειπε καθολου ερωτικες επαφες στο πρωτο τριμηνο. Οταν την ειχα ρωτησει αυτο που ρωτας μου απαντησε πως απαγορευται "γενικα" η ερωτικη επαφη. Στο δευτερο τριμηνο που μας το επετρεψε η κοιλια ειχε αρχισει να φαινεται, εγω αγχωνομουν πολυ μηπως κανουμε κανενα κακο στο μωρακι οποτε καταλαβαινεις..... Οπως μου ειχε πει κ μια φιλη μου οι 9 μηνες χωρις σεξ παιρνανε, οι 40 μερες ομως μετα?????

65nOp2.png

scMHp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ.. ΠΙΣΤΕΨΑ ΠΩΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ..ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΣΑ ΖΕΥΓΑΡΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΟ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΗΠΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΗ... ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ..ΑΡΚΕΤΑ ΑΓΧΩΜΕΝΗ.ΠΡΙΝ 4 ΕΒΟΜΑΔΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΓΙΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΥΝΕΒΕΙ.ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΓΙΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ UTROGESTAN ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΜΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.ΣΗΜΕΙΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΕΝΙΩΘΑ ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΑΛΛΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΑΝ Ο ΟΡΓΑΣΜΟΣ ΒΛΑΠΤΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΑΦΗΣ : ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΕΝΝΟΕΙ ΤΗΝ ΚΟΛΠΙΚΗ ΔΙΕΊΣΔΥΣΉ? ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? ΣΕ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ..ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ..

 

 

Καλησπέρα !!

 

Συγνωμη κιόλας , αλλά τι άλλο μπορεί να εννοεί όταν σου λέει ΄καμία ερωτική επαφή ΄? έχεις δίκιο , που δεν θέλεις να χάσεις την επαφή , αλλά το μωράκι είναι πιο σημαντικό .......

 

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις !!!!!

2b590bac1c.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ.. ΠΙΣΤΕΨΑ ΠΩΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ..ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΣΑ ΖΕΥΓΑΡΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΟ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΗΠΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΗ... ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

 

Οντως είναι πολυ προστατευμένο το μωρό ...το θέμα είναι πως νιώθουμε εμείς κ οι σύζυγοι;)

 

Μην ανυσηχείς , σε λίγο θα κοιτάζετε μαζί την κοιλίτσα σου , που θα πετάγεται απο δω κι απο κει , με τις τούμπες που θα κάνει το μωράκι σας :P

2b590bac1c.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΗ,

ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ ΚΟΛΠΙΚΗ ΔΙΕΊΣΔΥΣΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΡΩΚΤΙΚΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ..

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑΜΠΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ

ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΔΙΑ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΛΠ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΟΡΓΑΣΜΟ..

ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ. ΑΝ Ο ΟΡΓΑΣΜΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΛΑΨΕΙ ΤΗΝ ΚΥΗΣΗ Η ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ. ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.

ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΩ ΓΙΑΝΑ ΜΑΘΩ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

Οντως είναι πολυ προστατευμένο το μωρό ...το θέμα είναι πως νιώθουμε εμείς κ οι σύζυγοι;)

 

Ακριβως αυτο.

Εχω ακουσει για πολλες κοπελες με πολυυυ ερωτικη επιθυμια στη διαρκεια της εγκυμοσυνης. Ε καμμια σχεση θα ελεγα.

Ειναι τοσο απιστευτα τα συναισθηματα κ το δεσιμο-τουλαχιστον στη δικη μου περιπτωση-που φερνει η εγκυμοσυνη κ μετα το μωρο που αν πραγματικα ειναι να μη "χαθειτε" δε θα συμβει. Περισσοτερο προσεξε μετα οταν γεννηθει το μωρο γιατι ειναι πολυ ευκολο να γινεις απλα "μαμα" κατι που δεν προτιμαει σιγουρα κανενας αντρας.

Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης!:P

65nOp2.png

scMHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οντως είναι πολυ προστατευμένο το μωρό ...το θέμα είναι πως νιώθουμε εμείς κ οι σύζυγοι;)

 

Μην ανυσηχείς , σε λίγο θα κοιτάζετε μαζί την κοιλίτσα σου , που θα πετάγεται απο δω κι απο κει , με τις τούμπες που θα κάνει το μωράκι σας :P

 

 

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ, ΙΣΩΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΩ ΚΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΗ,

ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ ΚΟΛΠΙΚΗ ΔΙΕΊΣΔΥΣΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΡΩΚΤΙΚΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ..

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑΜΠΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ

ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΔΙΑ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΛΠ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΟΡΓΑΣΜΟ..

ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ. ΑΝ Ο ΟΡΓΑΣΜΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΛΑΨΕΙ ΤΗΝ ΚΥΗΣΗ Η ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ. ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.

ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΩ ΓΙΑΝΑ ΜΑΘΩ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ..

 

αααχχχ.....δεν εννοούσα κάτι , απλά απόρησα . για το πρωκτικο που λες , δεν το σκεφτηκα καν , κι οχι γιατί είναι ταμπου.

τωρα για τον οργασμο , δεν εχω υπόψη μου να προκαλεί κάποιο πρόβλημα , εκτός απο τον τελευταίο καιρό ίσως ...

Κι εμένα το πρώτο μου είναι και όλες εχουμε διαφορες απορίες:P

Πάντως , εμείς που υποτίθεται εχουμε και το ΟΚ του γιατρού , θα ήθελα να σου πω οτι δεν μας είναι ιδιαίτερα ευκολο ....άβολο θα έλεγα...ειδικά τωρα που εχει μεγαλώσει κ η κοιλιά.

 

Κι εγω οταν λέω στον αντρα μου , οτι δεν θελω να αποξενωθούμε ,μου λεει οτι δεν προκειτια να γινει αυτό....

2b590bac1c.png
Link to comment
Share on other sites

baggi, αν τα καφέ υγρά που βλέπεις είναι από αποκόλληση, έστω και μικρή, καλό θα ήταν να αποφύγεις κάθε είδους σεξουαλικής επαφής που θα σε έφτανε σε οργασμό...

 

δεν είναι επίφοβη μόνο η διείσδυση, αλλά και οι συσπάσεις...

 

κατά τα άλλα, πραγματικά δε νομίζω ότι λίγες μέρες αποχής από το σεξ θα σε αποξενώσουν από τον σύζυγό σου...

;)

 

καλή εγκυμοσύνη να έχεις...!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακριβως αυτο.

Εχω ακουσει για πολλες κοπελες με πολυυυ ερωτικη επιθυμια στη διαρκεια της εγκυμοσυνης. Ε καμμια σχεση θα ελεγα.

Ειναι τοσο απιστευτα τα συναισθηματα κ το δεσιμο-τουλαχιστον στη δικη μου περιπτωση-που φερνει η εγκυμοσυνη κ μετα το μωρο που αν πραγματικα ειναι να μη "χαθειτε" δε θα συμβει. Περισσοτερο προσεξε μετα οταν γεννηθει το μωρο γιατι ειναι πολυ ευκολο να γινεις απλα "μαμα" κατι που δεν προτιμαει σιγουρα κανενας αντρας.

Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης!:P

 

μμμμ....κι εγω δεν θα το λεγα , οτι εχω ιδιαίτερη επιθυμία , εκτός απο κάποιες φορές. και συμφωνώ για το μετα 100%.

 

Τωρα μεταξύ σοβαρού κ αστείου , μου πετάει κατι ΄δεν θέλω να ενοχλήσω τον γιο μου΄:P

2b590bac1c.png
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι απαγορευται οτι προκαλει συσπασεις στην μητρα.. Μερικες φορες οι γιατροι μπορει να ειναι υπερβολικοι αλλα για αυτους προεχει η διατηρηση της εγκυμοσυνης...Λιγο υπομονη..

Link to comment
Share on other sites

αααχχχ.....δεν εννοούσα κάτι , απλά απόρησα . για το πρωκτικο που λες , δεν το σκεφτηκα καν , κι οχι γιατί είναι ταμπου.

τωρα για τον οργασμο , δεν εχω υπόψη μου να προκαλεί κάποιο πρόβλημα , εκτός απο τον τελευταίο καιρό ίσως ...

Κι εμένα το πρώτο μου είναι και όλες εχουμε διαφορες απορίες:P

Πάντως , εμείς που υποτίθεται εχουμε και το ΟΚ του γιατρού , θα ήθελα να σου πω οτι δεν μας είναι ιδιαίτερα ευκολο ....άβολο θα έλεγα...ειδικά τωρα που εχει μεγαλώσει κ η κοιλιά.

 

Κι εγω οταν λέω στον αντρα μου , οτι δεν θελω να αποξενωθούμε ,μου λεει οτι δεν προκειτια να γινει αυτό....

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ..ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΣΟ ΘΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΠΛΗΘΑΙΝΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι απαγορευται οτι προκαλει συσπασεις στην μητρα.. Μερικες φορες οι γιατροι μπορει να ειναι υπερβολικοι αλλα για αυτους προεχει η διατηρηση της εγκυμοσυνης...Λιγο υπομονη..

 

ναι , ναι έτσι είναι. κι εμενα μια μερα που πονουσα - στην 16η εβδομαδα- , μου ειπε να παρω outrogestan και οχι σεξ. Βέβαια , ο πόνος περασε σε μια ώρα κ

ήταν κολικός εντέρου . και φυσικα δεν συνέχισα τα ουτρο...

2b590bac1c.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ..ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΣΟ ΘΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΠΛΗΘΑΙΝΟΥΝ

 

Σ΄ευχαριστώ πολύ :P:p

2b590bac1c.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

baggi, αν τα καφέ υγρά που βλέπεις είναι από αποκόλληση, έστω και μικρή, καλό θα ήταν να αποφύγεις κάθε είδους σεξουαλικής επαφής που θα σε έφτανε σε οργασμό...

 

δεν είναι επίφοβη μόνο η διείσδυση, αλλά και οι συσπάσεις...

 

κατά τα άλλα, πραγματικά δε νομίζω ότι λίγες μέρες αποχής από το σεξ θα σε αποξενώσουν από τον σύζυγό σου...

;)

 

καλή εγκυμοσύνη να έχεις...!!!

 

ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΠΡΟΗΛΘΑΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ. Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ...ΧΑΧΑΧΑ ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΓΑΠΗΤΗ PROZAK ΑΝ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ... ΑΠΛΑ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...(ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ) ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ.. ΚΙ ΟΣΟ ΤΟ ΑΝΑΛΥΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΦΤΑΕΙ ΑΥΤΟ. ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ

Link to comment
Share on other sites

ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΠΡΟΗΛΘΑΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ. Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ...ΧΑΧΑΧΑ ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΓΑΠΗΤΗ PROZAK ΑΝ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ... ΑΠΛΑ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...(ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ) ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ.. ΚΙ ΟΣΟ ΤΟ ΑΝΑΛΥΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΦΤΑΕΙ ΑΥΤΟ. ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ

 

Κι εγω μπορώ να πω οτι τον πίεζα κιόλας...τωρα που η κοιλιά μου , αρχισε να κάνει πάνω-κατω ,απο τα καμώματα του μπέμπη....απλά καθομαι και την κοιτάω....χαχαχαχαχαχα

 

Κι όπως είπα ...δεν βολευόμαστε ...και ξενερώνουμε ολίγον ....κάποιες φορες

Και νομίζω οτι οι άντρες φοβούνται πιο πολυ.

2b590bac1c.png
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι απαγορευται οτι προκαλει συσπασεις στην μητρα.. Μερικες φορες οι γιατροι μπορει να ειναι υπερβολικοι αλλα για αυτους προεχει η διατηρηση της εγκυμοσυνης...Λιγο υπομονη..

 

 

ΕΠΙΣΗΣ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!! ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ (ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΡΓΕΙ)

Link to comment
Share on other sites

στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, που δυστυχώς τελείωσε νωρίς και άσχημα, δεν είχαμε καμμία επαφή για περίπου δύο μήνες... αυτό όμως μας έφερε πιο κοντά.. !!!! :wink:

 

πραγματικά σου εύχομαι να πάνε όλα καλα, και σε λίγες μέρες να μπορείς να χαρείς τον έρωτά σου με τον άντρα σου..!!!

:-P

Link to comment
Share on other sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΣΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ... ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΣΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΙ ΕΓΩ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΥΒΩ ΠΩΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΧΩΡΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!Φιλη baggi καλυτερα να την αποφυγεις την επαφη οπως σου ειπαν και τα κοριτσια πιο πανω και ο γιατρος σου βεβαια(που ξερει καλυτερα).

Ο οργασμος φερνει συσπασεις στη μητρα και μπορει να προκαλεσει εγκυμοσυνη δλδ αποβολη σε αυτη την περιπτωση!Οποτε προσεχε πολυ!

Εγω παντος στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα τρομερη ορεξη μετα το 3ο τριμηνο με μια τεραστια κοιλια ομως που ειχα που να μου κατσει

ο συζυγος:lol: Οι αντρες φοβουνται περισσοτερο απο εμας τελικα.

Biggp3.png

 

 

l2Czp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ MARIA-IL. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΣΥΓΚΛΙΝΟΥΝ..ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΜDAD ΚΑΠΟΥ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΙΚΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΙ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΤΟ FORUM.ΤΟΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΩ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΑΠΟ ΕΙΔΙΚΟ...ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΤΟ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΞΟΙΚΕΙΩΣΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτά κ γω είχα καφέ μετα απο μια πτώση μέσα στο σπίτι στην 9η εβδομάδα κ πήρα utrogestan.το σεξ το κοψαμε απο μόνοι μας τότε γρ φοβηθηκαμε κ το ξεχάσαμε κ για τους υπόλοιπους 9 μήνες +40 μέρες.αλλα όλα επανέρχονται καλή θέληση να υπάρχει....υπομονή δεν χάθηκε ο κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κι απο μενα!εγω ξερω οτι αλλεσ ειναι οι συσπασεις τις μητρας και αλλες του οργασμου αν μπεις στο ιντερνετ το λενε διαφοροι ειδικοι!για το σεχ εχει δικιο σιγουρα αν υπαρχει αποκολληση!τωρα για το αλλο δεν ειναι σιγουρο!ρωτα καποιον πιο εμπειρο και καλυτερα το γιατρο σου!

KLinp2.pngjvcQp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ ΡΩΤΗΣΑ ΕΝΑΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ!!! ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ Ο ΟΡΓΑΣΜΟΣ ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΥΩΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑΣ ΕΝΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΝ ΒΛΑΒΗ ΣΤΟ ΕΜΒΡΥΟ Η ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΗΣΗ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΑΥΤΗ.ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ. ΕΠΕΙΤΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΔΗΛ ΟΤΑΝ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΤΗΝ ΚΟΛΠΙΚΗ ΔΙΕΊΣΔΥΣΗ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ 90% ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΖΗΤΟΥΝ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΤΟΝΙΖΩ ΟΤΙ: ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΘΥΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΠΕΙΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΙΧΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΕΠΙΣΗΣ 2-3 ΗΜΕΡΩΝ..ΤΑ ΥΓΡΑ ΑΥΤΑ ΟΦΕΙΛΟΤΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΚΟΛΗΣΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΟΦΕΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...