Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΕΣ ΣΤΟΛΕΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Αν και παρακολουθώ καιρό το Forum είπα απο σήμερα να γραφτώ και να μοιραστώ μαζί σας ενα πολυ πρακτίκό site Που βρήκα και μπορεί να φανεί χρήσιμο σε πολλούς.

 

είναι το www.MySeason.gr

 

Πρόκειται για online κατάστημα με εποχιακά είδη.

 

Αυτή την περίοδο έχει αποκριάτικες στολές για παίδιά (και για μεγάλους) . Οι τιμές ειναι χαμηλές αλλα το βασικό είναι οτι αποστέλλει τις στολές στην πόρτα σας με courier και ειναι και δωρεάν.

 

Είμαι απο επαρχία και μου ήρθε η στολές σε 2 μέρες απο τότε που την παράγγειλα.

 

Στο συνιστώ τυφλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


υπαρχει σχετικο θεμα με αγορες ισως εκει να ταιριαζει να το βαλεις , επίσης εκει θα βρεις και αλλα οn-line μαγαζια με πιο χαμηλες τιμες ;)

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Αν και παρακολουθώ καιρό το Forum είπα απο σήμερα να γραφτώ και να μοιραστώ μαζί σας ενα πολυ πρακτίκό site Που βρήκα και μπορεί να φανεί χρήσιμο σε πολλούς.

 

είναι το www.MySeason.gr

 

Πρόκειται για online κατάστημα με εποχιακά είδη.

 

Αυτή την περίοδο έχει αποκριάτικες στολές για παίδιά (και για μεγάλους) . Οι τιμές ειναι χαμηλές αλλα το βασικό είναι οτι αποστέλλει τις στολές στην πόρτα σας με courier και ειναι και δωρεάν.

 

Είμαι απο επαρχία και μου ήρθε η στολές σε 2 μέρες απο τότε που την παράγγειλα.

 

Στο συνιστώ τυφλά!

 

 

καλα πανακριβο!!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Αν και παρακολουθώ καιρό το Forum είπα απο σήμερα να γραφτώ και να μοιραστώ μαζί σας ενα πολυ πρακτίκό site Που βρήκα και μπορεί να φανεί χρήσιμο σε πολλούς.

 

είναι το www.MySeason.gr

 

Πρόκειται για online κατάστημα με εποχιακά είδη.

 

Αυτή την περίοδο έχει αποκριάτικες στολές για παίδιά (και για μεγάλους) . Οι τιμές ειναι χαμηλές αλλα το βασικό είναι οτι αποστέλλει τις στολές στην πόρτα σας με courier και ειναι και δωρεάν.

 

Είμαι απο επαρχία και μου ήρθε η στολές σε 2 μέρες απο τότε που την παράγγειλα.

 

Στο συνιστώ τυφλά!

 

 

Συμφωνω απολυτα μαζι σου παραγγειλα και εγω πολυ καλη εξηπυρετηση!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια, σοκαρίστηκα ελαφρώς και τονίζω ότι δεν θα με έλεγε κανείς και σεμνότυφη.:confused:

Μπήκα να δω για την κόρη μου τώρα στο εν λόγω site και βλέπω στην κατηγορία παιδικές στολες Από 6 έως 14 Ετών :

http://www.myseason.gr/product_info.php?cPath=59_99_103&products_id=6826

http://www.myseason.gr/product_info.php?cPath=59_99_103&products_id=984

http://www.myseason.gr/product_info.php?cPath=59_99_103&products_id=5742

:confused::confused:

Και δεν με ενόχλησαν μόνο οι στολές ως στολές αλλά και η αισθητική της φωτογράφησης....:evil:

.....δε νομίζω τάκη....

Link to comment
Share on other sites

aκριβες ειναι !

πολυ δεν το λες αλλα στους καιρους που ζουμε ειναι ακριβες!

εγω πηρα απο τα τζαμπο κοκκινοσκουφιτσα για την κορη μου 19 ευρω και εδω αν ειδα καλα την εχει 26

τα ματια σου η ζωη μας ολη

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ας ειναι καλα τα Jumbo....με όλα τα στραβα τους.

 

Το εχω ξαναπει....αν δεν υπηρχαν τα jumbo...πολλα παιδακια θα κυκλοφορουσαν ξυπολητα σημερα.

(Τροπον τεινα)

Link to comment
Share on other sites

Ας ειναι καλα τα Jumbo....με όλα τα στραβα τους.

 

Το εχω ξαναπει....αν δεν υπηρχαν τα jumbo...πολλα παιδακια θα κυκλοφορουσαν ξυπολητα σημερα.

(Τροπον τεινα)

 

 

δεν ανεχομαι την εκμεταλευση , προτιμω να ψωνισω απο το τζαμπο παρα να το χρυσοπληρωνω ... και καποια στιγμη θα ξυπνησει ο κόσμος και θα μεινουν με τα ..εμπορευματα στο χερι :))

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Ντροπη ρε παιδια.ειναι αυτες φωτογραφιες??ε ρε ξηλωμα που θελουν μερικοι.....τωρα να μπω στο safeinternet??

ο αστερης μας, ηρθε στη ζωη 29/10/07!!!!

η τοσοδουλα μας,ηρθε στη ζωη 14/11/09!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντροπη ρε παιδια.ειναι αυτες φωτογραφιες??ε ρε ξηλωμα που θελουν μερικοι.....τωρα να μπω στο safeinternet??

 

αν ειναι δυνατόν:evil::evil::evil:

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Εγω χθες πήρα από το νικκο μαρκετ στολή spiderman για 4 ετων παιδακι με 6 ευρώ. Το καρφουρ την είχε 25 με την διαφορά ότι εκεινη ειχε μυς φουσκωτους με υαλοβαμβακα. Για μια φορά που θα φορεθεί καλά ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Όμορφες στολές βρήκα στο carnival.com.gr. Για τις μέρες αυτές έχουν ανοίξει πρατήριο στη Νέα Χαλκηδόνα. Όμορφες στολές ελληνικής κατασκευής (για όποιον έχει αυτό σημασία) και σε αρκετά καλές τιμές. Τη στολή της Χιονούλας (κωδ. 4109) την αγόρασα 20 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...