Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕς ΜΕ ΘΕΜΑ ΝΕΡΑΙΔΕΣ-ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ


ΜΕΛΙΝΑ

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Γεια σας!Ειμαι και εγω μια μαμα που εχει τρελα με τις νεραιδες.Στις 22 Ιουνιου βαφτιζω την δευτερη κορουλα μου και εχω επιλεξει αυτο το θεμα για την βαφτιση.Ποιες νεραιδες εννοεις Μελινα?Αυτες με κωδικο Η009-32?Γιατι εγω εποικοινωνησα μαζι τους τηλεφωνικα και μου ειπαν πως κοστιζουν 2.30Ε ετοιμες με κουφετα και τουλια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέμε τον ίδιο κωδικό γιατί στο μηνυμά σου μου γράφεις άλλο. Είσαι σίγουρη ότι είναι οι μεγάλες μεταλλικές με τις φούστες? Γιατί στον κωδικό που μου έγραψες είναι άλλες. Πάντως εαν λέμε τις ίδιες(τσέκαρε πάλι τον κωδικό) και είναι 2,30 είναι καλή η τιμή οπότε καλά έκανες και τις παρήγγειλες. Από που τις πήρες?

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τις ιδιες λεμε, με τα πορτοκαλι φορεματα που κρατανε αντι για ραβδακι με αστερακι, ραβδακι με μανταλακι,για να βαζεις φωτο και σημειωσεις.Ισως εκανα λαθος τον κωδικο.Δεν τις αγορασα ακομη,τηλεφωνησα στον ΠΑΡΙΣΗ και μου ειπαν πως οι μπομπονιερες γενικα ξεκινουν απο 1.30 μεχρι και 2.00Ε και μολις την ρωτησα για τις μετταλικες νεραιδουλες μου ειπε 2.30Ε.Εσενα σου ειπε 3.50Ε?Οσο θελουν λενε τελικα....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Γεια σας

Είμαι καινούργια στην παρέα σας..

Σας παρακαλώ Θέλω να βρω on line κ να αγοράσω νεραιδουλες που να έχουν μανταλάκι για φωτογραφίες για να φτιάξω μπομπονιέρες της ανιψουλας μου...της νεραιδουλας μου .. αν γνωρίζεται κανένα site παρακαλώ ενημερώστε με

Ευχαριστω J

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol: Πηγες???? Μονο πηγες η πηρες κιολας? :lol::lol::lol:

γιατι γι κ εγω πηγα... κ μαλιστα αφου του ειχα παραγγειλει πριν 3 μηνες της μπομπονιερες μου... κ οταν πηγα να της παρω,που με ειχε διαβεβαιωσει τηλεφωνικα οτι της ειχε εκει εφυγα με αδεια χερια...

Γιατι κατι μεταλλικες νεραιδες που ειχα παραγγειλει κ που κατα τα λεγομενα του την προηγουμενη βδομαδα που του ειχα ξαναπει οτι θα παω ηταν σε "μια κουτα μπροστα του αλλα δεν ειχε χρονο να την ανοιξει τωρα" δεν υπηρχαν καν στο μαγαζι γιατι κατα τα μετεπειτα λεγομενα του ηταν σε μια αποθηκη μακρυα κ δεν ειχε προλαβει να τα φερει κ θα μου τα στειλει αυτος την παρασκευη (την Μ. Παρασκευη του χρονου εννοουσε μαλλον γιατι απο τοτε εχουν περασει 4 παρασκευες κ τιποτα) κ τα ημερολογια που ειχα παραγγειλει κ "ειχε παρα πολλα" δεν ειχε γιατι τα ειχε πουλησει... κ μεχρι τον Αυγουστο σιγουρα θα ξαναφερει..:lol::lol::lol:

 

Και αυτο δεν το επαθα μονο εγω... αλλα παρα πολλες κοπελες απο δω... Αμα κανεις μια βολτα στα θεματα θα δεςι να γινεται συχνα συζητηση για τον συγκεκριμενο..

Και ναι οντως εχει απο τις καλυτερες τιμες στην αγορα (σχετικο ειναι αυτο βεβαια γιατι γλιτωνεις 10 ευρω το πολυ αλλα τα καις σε βενζινα να πας αν μενεις μακρυα οπως εγω) αλλα μετα θες κ ενα σεβαστο ποσο στον ψυχιατρο οταν 2 μερες πριν τη βαφτιση σου λεει οτι δεν τα εχει ετοιμα κ δεν υπαρχουν...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Τουλαχιστον απο εκει που πηρα τις δικες μου πληρωσα 5λεπτα (τοσο ηταν η διαφορα) παραπανω τη μια αλλα παρηγγειλα τριτη απογευμα (μετα την ηττα που εφαγα με τον τυπο ) κ παρασκευη πρωι μου χτυπησε ο κουριερ την πορτα.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

προτινα σε μια φιλη τον ελξις γιατι ειχε πολυ καλες τιμες! αλλα της το τονισα!!!

αν τα θες στην ωρα τους θα πας 2-3 μηνες πριν και θα του πεις ψεμματα για την ημερομηνια! Θα του πεις οτι η βαφτιση ειναι 1 μηνα νωριτερα!!

 

"ελα μωρε..." μου ειπε.. "σιγα μην του πω ψεμματα του ανθρωπου" !

 

πηγε! εντυπωσιαστηκε απο τις τιμες... εκανε την παραγγελια! Της ειπε να την παρει την Δευτερα τάδε του μηνος να της πει ποτε θα παει. Τον πηρε, της ειπε πάρε με σε 2 ωρες. Τον πηρε. Της ειπε παρε με αυριο. Τον πηρε. δεν το σηκωνε... Την άλλη μερα τον πηρε. Δεν το σηκωνε... Την πεμπτη τον πηρε. Δεν το σηκωνε... Την παρασκευη τον πηρε. Δεν το σηκωνε!!!

Το σαββατο (1 εβδομαδα πριν τη βαφτιση) πήγε σε άλλο μαγαζι και αγορασε μπομπονιερες! Ετσι, λοιπόν εκεινη "τον πηρε" και τον ελξις "τον πηρε και τον σηκωσε".

Μετα απο 2-3 μερες .. φανταστειτε τι εγινε.... Την πηρε εκεινος να της πει οτι μολις φτασαν τα πραγματα της! Του ειπε : "επειδη δεν μπορω να μιλησω αυτη τη στιγμη, θα σε παρω σε 5 λεπτα." Δεν τον ξαναπηρε ΠΟΤΕ!! αλλα ουτε κι εκεινος!!!

Link to comment
Share on other sites

αα...

μετα απο αρκετες μερες η φιλεναδα μου θυμηθηκε οτι οταν ηταν στο μαγαζι του, της εκανε εντυπωση το τηλεφωνο που χτυπουσε συνεχως αλλα δεν απαντουσε κανεις....

 

αλλα ... κατοπιν εορτης!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!θα βαπτισω την μπεμπουλα μου στις 4 σεπτεμβρη!!!!θα ειναι 10 μηνων!!!το ονομα της ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ!!!θα ηθελα ο στολισμος που θα κανω να ειναι με ζαχαρωτα γλειφειτζουρια κ.α.εχετε καμια ιδεα??καποιο μαγαζι με οικονομικα πραγματα????ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

προτινα σε μια φιλη τον ελξις γιατι ειχε πολυ καλες τιμες! αλλα της το τονισα!!!

αν τα θες στην ωρα τους θα πας 2-3 μηνες πριν και θα του πεις ψεμματα για την ημερομηνια! Θα του πεις οτι η βαφτιση ειναι 1 μηνα νωριτερα!!

 

"ελα μωρε..." μου ειπε.. "σιγα μην του πω ψεμματα του ανθρωπου" !

 

πηγε! εντυπωσιαστηκε απο τις τιμες... εκανε την παραγγελια! Της ειπε να την παρει την Δευτερα τάδε του μηνος να της πει ποτε θα παει. Τον πηρε, της ειπε πάρε με σε 2 ωρες. Τον πηρε. Της ειπε παρε με αυριο. Τον πηρε. δεν το σηκωνε... Την άλλη μερα τον πηρε. Δεν το σηκωνε... Την πεμπτη τον πηρε. Δεν το σηκωνε... Την παρασκευη τον πηρε. Δεν το σηκωνε!!!

Το σαββατο (1 εβδομαδα πριν τη βαφτιση) πήγε σε άλλο μαγαζι και αγορασε μπομπονιερες! Ετσι, λοιπόν εκεινη "τον πηρε" και τον ελξις "τον πηρε και τον σηκωσε".

Μετα απο 2-3 μερες .. φανταστειτε τι εγινε.... Την πηρε εκεινος να της πει οτι μολις φτασαν τα πραγματα της! Του ειπε : "επειδη δεν μπορω να μιλησω αυτη τη στιγμη, θα σε παρω σε 5 λεπτα." Δεν τον ξαναπηρε ΠΟΤΕ!! αλλα ουτε κι εκεινος!!!

 

:lol: :lol: :lol:

τρελοκόριτσο η φίλη σου σαν εσένα, Βικούλα! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλάααααααααααα...φοβερό...

Έχετε πλάκα εσείς οι 2...

 

"θα σε πάρω σε 5 και δεν πήρε ποτέ...!!!!!!!!!!"

 

Κορυφαιο...!!!!!!!!!!!

Αχαμπάριαστος ομως ο τυπάκος...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Και ναι οντως εχει απο τις καλυτερες τιμες στην αγορα (σχετικο ειναι αυτο βεβαια γιατι γλιτωνεις 10 ευρω το πολυ αλλα τα καις σε βενζινα να πας αν μενεις μακρυα οπως εγω) αλλα μετα θες κ ενα σεβαστο ποσο στον ψυχιατρο οταν 2 μερες πριν τη βαφτιση σου λεει οτι δεν τα εχει ετοιμα κ δεν υπαρχουν...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

:lol::lol::lol::lol:

Μια μέρα ταλεπορειας που θέλω να ξεχάσω!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα. Έχω αρχίσει να σχεδιάζω τη βάφτιση για τη μικρή μου νεραιδούλα και φυσικά το θέμα θα είναι τι άλλο; Νεράιδες! Το πρόβλημά μου είναι ότι μου αρέσουν πολύ οι νεράιδες από το neraidorama αλλά είναι πανάκριβες. Έχει πάρει καμία από κει μπομπονιέρες για να μου πει αν κάνουν καλύτερη τιμή από αυτή που λένε στο site;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...