Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ


ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 151
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

απ'οτι βλεπω κοριτσια σημερα εχετε ξυπνησει με ορεξη για κουβεντα

Βλέπεις πολλούς έξυπνους άντρες με ηλίθιες γυναίκες, αλλά ποτέ μια έξυπνη γυναίκα με ηλίθιο άντρα.

Erica Jong,

Link to comment
Share on other sites

Η διαγωγή μου δεν μου επιτρέπει να απαντήσω αναλογα.... Ζανα γκρρρρρρρ.. ( Θα σε δώ από κοντά.. ) το πμ που είναι, και μετά με κατηγορείς για αργοπορία........ :D:D:D Είπαμε είσαι κατα 1 πόντο πιο ψηλη αλλά όχι και ευκινητη εννοείται και στο μυαλο..... :twisted::D:D

 

Να απαντησω εγω σε αυτο που την ξερω καλα....το μυαλο εννοω!!

Βλέπεις πολλούς έξυπνους άντρες με ηλίθιες γυναίκες, αλλά ποτέ μια έξυπνη γυναίκα με ηλίθιο άντρα.

Erica Jong,

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και η μισή... :D

 

Φυσικά και όχι η μισή, το 1/4 ήθελα να πω :lol::lol::lol:

Καντε κατι ρε κοριτσια να παχυνει ,γιατι τα κοκαλα δεν αρεσουν ουτε στους σκυλους...λολ...θελουν και λιγο κρεας επανω... :D:D:D:D:D

Βλέπεις πολλούς έξυπνους άντρες με ηλίθιες γυναίκες, αλλά ποτέ μια έξυπνη γυναίκα με ηλίθιο άντρα.

Erica Jong,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλέ μου άνθρωπε ! Εσύ πρέπει να την παχύνεις που την έχεις κάθε μέρα ! Μπούκωνε την καλέ μου ! :lol::lol: Αντε γιατί δεν το αντέχουμε εμείς να παχαίνουμε και αυτή να αδυνατίζει ! Πρέπει να υπάρχει ισσοροπία στην παρέα ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερα από τα γλυκά και τις σολολάτες που τρώω.......δεν γίνεται άλλο.

Αντί να τους πεις να χάσεις αυτός κα'να κιλό που έχει γίνει σαν να μην πω τι........

 

Μάλλον από τα νεύρα μου δεν παχαίνω.

 

 

Η Αρτεμούλα θα πει ότι έχει δουλειά και δεν απαντάει..........βολική δικαιολογία.

Link to comment
Share on other sites

Καλέ μου άνθρωπε ! Εσύ πρέπει να την παχύνεις που την έχεις κάθε μέρα ! Μπούκωνε την καλέ μου ! :lol::lol: Αντε γιατί δεν το αντέχουμε εμείς να παχαίνουμε και αυτή να αδυνατίζει ! Πρέπει να υπάρχει ισσοροπία στην παρέα ! :lol:

Ρε κοριτσι μου ,αν ηξερες τι γλυκα και σοκολατες περιδρομιαζει...θα παθαινες.!!!.Βρες μου εσυ ενα τροπο γιατι εγω τα εχω χαμενα..Με τοσα γλυκα θα επρεπε να ειναι τετραπαχη...και με το καθησιο στη δουλεια της θα επρεπε να μοιαζει με ......θαλασιος ελεφαντας... :?:?:?:x:x:x:x:x

Βλέπεις πολλούς έξυπνους άντρες με ηλίθιες γυναίκες, αλλά ποτέ μια έξυπνη γυναίκα με ηλίθιο άντρα.

Erica Jong,

Link to comment
Share on other sites

 

Μάλλον από τα νεύρα μου δεν παχαίνω.

 

 

 

Πες το αυτο ψεματα...οταν λεω εγω οτι δεν ειναι οργανικο αλλα ψυχοσωματικο...κανενας δεν ακουει.... :D:D:D

Βλέπεις πολλούς έξυπνους άντρες με ηλίθιες γυναίκες, αλλά ποτέ μια έξυπνη γυναίκα με ηλίθιο άντρα.

Erica Jong,

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσι μου ,αν ηξερες τι γλυκα και σοκολατες περιδρομιαζει...θα παθαινες.!!!.Βρες μου εσυ ενα τροπο γιατι εγω τα εχω χαμενα..Με τοσα γλυκα θα επρεπε να ειναι τετραπαχη...και με το καθησιο στη δουλεια της θα επρεπε να μοιαζει με ......θαλασιος ελεφαντας... :?:?:?:x:x:x:x:x

΄

Ενώ εσύ αγάπη μου κοντεύεις να τον φτάσεις τον θαλάσσιο ελέφαντα........... κάνε και λίγο δίαιτα παλληκάρι μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζανούλα , επειδή μάλλον σε τρώει πολύ αυτός ο κοκαλλιάρης κ........σου,

 

Καταρχήν ναι έχω δουλειά... δεύτερον εγώ είμαι μια γυναίκα με κανονικά κιλάκια προς το αδυνατο.. δεν ειμαι ΣΑΝ ΠΡΟΦΙΛ ΞΥΡΑΦΙΟΥ.... ( σε ξεκούφανα τώρα το ξέρω. χιχιχιχ ) και τρίτο και τελευταίο..έχεις βάλει και δικηγόρο υπεράσπισης? :?

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Ζανούλα , επειδή μάλλον σε τρώει πολύ αυτός ο κοκαλλιάρης κ........σου,

 

Καταρχήν ναι έχω δουλειά... δεύτερον εγώ είμαι μια γυναίκα με κανονικά κιλάκια προς το αδυνατο.. δεν ειμαι ΣΑΝ ΠΡΟΦΙΛ ΞΥΡΑΦΙΟΥ.... ( σε ξεκούφανα τώρα το ξέρω. χιχιχιχ ) και τρίτο και τελευταίο..έχεις βάλει και δικηγόρο υπεράσπισης? :?

 

Εγω λεω να ανεβητε σε μια ζυγαρια ,να σας κανουμε σε ολες λιπομετρηση και να βγαλουμε επιστημονικα αποτελεσματα ποια ειναι αδυνατη,νορμαλ η' παχια??Και να τα δημοσιευσουμε στην σελιδα του φορουμ ...ειναι καλη ιδεα και για ποστ αυτο....... :D:D:D:):):):):):?::?:

Βλέπεις πολλούς έξυπνους άντρες με ηλίθιες γυναίκες, αλλά ποτέ μια έξυπνη γυναίκα με ηλίθιο άντρα.

Erica Jong,

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε έχω λιώσει στο γέλιο από το πρωί..........

Ο ioannisp είναι ο σύζυγος καλέ, δεν μ ουφτάνει που τον έχω σπίτι, τον τρώω στη μάπα κι εδώ. :x

 

PS: Ο κ...... μου μπορεί να είναι κοκαλλιάρης αλλά έχει λάβει άψογες κριτικές, ΟΣΚΑΡ καλύτερου πρωτοεμφανιζόμενου κ.............

και επίσης τιμητικό ΟΣΚΑΡ για την πολύχρονη παραμονή του στο ίδιο ΥΨΟΣ και ΣΦΡΙΓΟΣ :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ζανάκι θα συνεχίσω σε λίγο έχω δουλίτσα, μπορείς να κάνεις μια ανανεωμένη λιστα.? :D:D:D

 

Εγώ να δείς αφού με ρωτούν στο γραφείο γιατί γελαω μόνη μου. :):)

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

PLAYLAND ΑΚΤΗ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 278-ΠΕΙΡΑΙΚΗ

τηλ:210-4186732,4539795

 

Γύρω στις 11 το πρωί (πάνω κάτω) και όσες μανούλες θέλουν ας φορέσουν τις αποκριάτικες στολές στα μικρά τους.

 

New update:

 

1. ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ

2. zana1911

3. lenagr1

4.ΑΓΓΕΛΙΚΗ

5.iliana

6. ELENAK.

 

Δεν είδα και άλλες συμμετοχές δηλαδή, ελπίζω να μην έκανα λάθος.

Link to comment
Share on other sites

 

PS: Ο κ...... μου μπορεί να είναι κοκαλλιάρης αλλά έχει λάβει άψογες κριτικές, ΟΣΚΑΡ καλύτερου πρωτοεμφανιζόμενου κ.............

και επίσης τιμητικό ΟΣΚΑΡ για την πολύχρονη παραμονή του στο ίδιο ΥΨΟΣ και ΣΦΡΙΓΟΣ :D:D:D

 

Εξαντλησατε ολα τα θεματα οποτε αρχισατε κ...συζητηση,παρτε και καποια μεζουρα να τους μετρησετε...υψος Χ πλατος Χ μηκος...σφριγηλος η' παρδαλος,στητος η' πεσμενος...και δημοσιευστε και τα αποτελεσματα!!! :D:D:D

Βλέπεις πολλούς έξυπνους άντρες με ηλίθιες γυναίκες, αλλά ποτέ μια έξυπνη γυναίκα με ηλίθιο άντρα.

Erica Jong,

Link to comment
Share on other sites

Α! ρε Ντινάκι αν δεν είχα και σένα και περίμενα από την Αρτεμούλα.......... (τα ευκόλως εννοοούμενα παραλείπονται).Δεν θα'ρθεις εσύ Ντινάκι μου?

 

Πήγαινε να δουλέψεις ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ και εγώ και ο κ.... μου σε περιμένουμε παραταύτα :D:D:D

 

Σου στέλνω πμ (ούτε μια λίστα της προκοπής δεν ξέρεις να φτιάχνεις πια... έλεος).

 

Θα προσπαθησω να ερθω...αλλα δεν μπαινω στη λιστα γιατι δεν ξερω ακομα.......αν ειναι θα με δειτε ξαφνικα!! :roll::wink:

Link to comment
Share on other sites

Σορυ κορες αλλα επειδη δεν προλαβαινω να τα διαβασω ολα .. διαβασα μερος και ωρα.. δεν διαβασα ημερομηνια.. την λεει καποια?

Ειχα διαβασει κατι για 2 Μαρτιου (μεθαυριο δηλαδη που εχω υπηρεσια :cry: ) αλλα δεν ξερω αν ισχυει γιατι βλέπω οτι ωρα αλλαξε.. λεγατε γι απογευμα

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Σορυ κορες αλλα επειδη δεν προλαβαινω να τα διαβασω ολα .. διαβασα μερος και ωρα.. δεν διαβασα ημερομηνια.. την λεει καποια?

Ειχα διαβασει κατι για 2 Μαρτιου (μεθαυριο δηλαδη που εχω υπηρεσια :cry: ) αλλα δεν ξερω αν ισχυει γιατι βλέπω οτι ωρα αλλαξε.. λεγατε γι απογευμα

 

ορίστε dora,

Κυριακή 2 Μαρτίου

PLAYLAND ΑΚΤΗ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 278-ΠΕΙΡΑΙΚΗ

τηλ:210-4186732,4539795

 

Γύρω στις 11 το πρωί (πάνω κάτω) και όσες μανούλες θέλουν ας φορέσουν τις αποκριάτικες στολές στα μικρά τους.

 

New update:

 

1. ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ

2. zana1911

3. lenagr1

4.ΑΓΓΕΛΙΚΗ

5.iliana

6. ELENAK.

 

θα χαρώ πολύ να έρθεις dora γιατί είμαστε και συνομήλικοι και με την Αγγελική το ίδιο, όχι βέβαια ότι έχω πρόβλημα με τις άλλες τις μαμάδες αλλά καταλαβαίνετε πως το εννοώ!! Σε παιδότοπο πρέπει να έχω την Εύα συνέχεια κοντά μου γιατί φοβάμαι λίγο τα μεγαλύτερα παιδιά πάνω στο παιχνίδι μην την σπρώξουν.

Link to comment
Share on other sites

ολα μια χαρα..τον παιδοτοπο τον ξερω αλλα εσας πώς θα σας γνωρίσω αφου δεν εχουμε ξανασυναντηθει ???(απ΄τις διαστάσεις που λέγατε δε νομιζω να εβγαλα συμπερασμα!!!!κατι πιο συγκεκριμένο???)

Link to comment
Share on other sites

Μην στεναχωριέσαι... θα δεις πολλες μαζεμενες και ολο και καποια θα αναγνωσισεις ή καποιο από τα μωρα.. Αλλωστε θα το καταλαβεις.. κανουμε μπαμ εμεις του φορουμ..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

λυπάμαι κορίτσια που δεν μπόρεσα να έρθω μαζί σας, αλλά δυστυχώς προσπάθησα να χαλαρώσω από ένα γερό hangover!!! Μετά από 2 1/2 χρόνια περίπου που είχα να βγω και να πιω ιδού το αποτέλεσμα :!::!::!:

Την μικρή την κράτησε η γιαγιά της -βλέπε πεθερά!!! και εμείς αξιωθήκαμε να πάμε για ποτό.

Αφήστε κορίτσια όλη μέρα χάλια και εγώ και ο σύζυγος. Το αποφάσισα υπάρχουν κάτι καλά μπαρ με τσάι :idea::idea: εκεί θα καταλήξουμε άντε και στην χειρότερη των περιπτώσεων και κανένα χαμομήλι.

Οπότε όπως καταλαβαίνετε δύσκολο να μετακινηθώ μετά. Ελπίζω σύντομα να κανονίσουμε πάλι κάτι και να έρθουμε με το Ευάκι μου.

Φιλιά,

Καληνύχτα

Link to comment
Share on other sites

Και ' γω δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω γιατί ο μικρός ήταν ακόμα λίγο άρρωστος και φοβήθηκα να τον πάω σε παιδότοπο ! Για πείτε εντυπώσεις ?

Πως τα περάσατε ? Ελπίζω να το επαναλάβουμε ! :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...