Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

IAΣΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΙΜΕΣ


cristina.

Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Τιμές για καισαρική

4κλινο 1793

2κλινο 2582

1κλινο 2740

Στισ τιμές συμπεριλαμβάνονται αναισθησιολόγος, παιδίατρος, εξετάσεις μωρού και μητέρας.Δυστιχώς δε ρώτησα για 3κλινο! σε φτ οι τιμές πέφτουν και και μένει μόνο η αμοιβή γιατρού.

FX0Cp3.pnga%3E
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

καλησπέρα κορίτσια!οι τιμές αυτές ισχύουν ακόμη??? Εχει γεννήσει κάποια άλλη κοπέλα πιο πρόσφατα τώρα που ακρίβυναν οι τιμές και στα δημόσια? δν ξέρω πλεον κατά πόσο μας συμφέρει να πάμε σε δημόσιο πλέον, μιας και δν δίνουν ούτε το επίδομα τοκετου αν γεννήσεις σε δημόσιο απ'ότι λένε!! το ΙΑΣΩ εχει και τμήμα νεογνών που σημαίνει ότι δν θα πάνε αλλού το μπεμπάκι έτσι και προκύψει κάτι, άρα προσφέρει την ίδια ασφάλεια με το νοσοκομείο!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!οι τιμές αυτές ισχύουν ακόμη??? Εχει γεννήσει κάποια άλλη κοπέλα πιο πρόσφατα τώρα που ακρίβυναν οι τιμές και στα δημόσια? δν ξέρω πλεον κατά πόσο μας συμφέρει να πάμε σε δημόσιο πλέον, μιας και δν δίνουν ούτε το επίδομα τοκετου αν γεννήσεις σε δημόσιο απ'ότι λένε!! το ΙΑΣΩ εχει και τμήμα νεογνών που σημαίνει ότι δν θα πάνε αλλού το μπεμπάκι έτσι και προκύψει κάτι, άρα προσφέρει την ίδια ασφάλεια με το νοσοκομείο!!!

Καλημέρα! Εχεις δίκιο οσο αναφορά τις τιμές , εγω πρόκειτε να γεννήσω σε 2 εβδομάδες στο Πανεπιστιμιακό Λάρισας και καταλάβαίνεις πως μου ήρθε η αλλαγή των τιμών... εδώ που έφτασα δεν μπορώ να κάνω αλλιώς!

Εχθές ρώτησα στον ΟΑΕΕ που είμαι ασφαλισμένη και μου είπαν ότι δικαιούμαι κανονικά το επίδομα τοκετού.

Οσο αναφορά τη μονάδα νεογνών στο Ιασώ- αχρείαστη να είναι για όλες μας- χρεώνεται εξτρά στο Ιασώ το ξέρω απο μια γνωστή μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπερα σε ολες τις ενδιαφερομενες. Τηλεφωνησα την προηγουμενη εβδομαδα στο Ιασω καθως σκεπευω να γεννησω εκει τελη Ιουλιου και οι τιμες που πηρα (για καισαρικη-4 βραδια,ιδιωτικες τιμες,οχι ΕΟΠΥΥ) ηταν οι εξης

3κλινο--> 1750 το δωματιο (περιλαμβανονται εξετασεις επιτοκου, καρδιοτοκογραφος, επιπλεον 150 αναισθησιολογος, 120 εξετασεις μωρου)

2κλινο--> 2500 το δωματιο μετις αντιστοιχες χρεωσεις που εγραψα παραπανω

Για μονοκλινο δεν μπορω να σας διαφωτισω, διοτι δεν ρωτησα καν :D

Σημειωση: μου ειπαν οτι για καισαρικη-ραντεβου (οπως η δικη μου περιπτωση), κανοντας εισαγωγη απο το προηγουμενο βραδυ, δεν το χρεωνεσαι . Να και κατι καλο...

 

με το καλο σε ολες μας λοιπον!

LQvip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...