Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

απο που εισαι?

 

Είμαι από Κομοτηνή και μένω Κομοτηνή αλλά έρχομαι κάθε μήνα Θεσ/νίκη στον γιατρό μου...έχω ζήσει Θεσ/νίκη στο παρελθόν...

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Θα τον επισκεφτώ!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Για τα κοριτσια απο Κρητη,μοιρασε φυλλαδια ο Χαλκιαδακης που ισχυουν απο 08/02 εως 28/02 και εχει σουπερ τιμες σε Pambers Jumbo activefit

Ψαχνω να βρω το φυλλαδιο μολις το εντοποισω θα περασω τιμες

Δεχονται και κουπονια

Το βρηκα τελικα κατω απο μια στιβα εφημεριδες

Pambers ActiveFit JumboPack 17,69 και δεχονται κουπονια

Lenor 1,5λιτρα 3,45

Persil gel baby ή kids 8,89

Fairy ultra 1,1 λιτρα 1,99

Fabuloso 1000+750δωρο 2,30

 

Εχει κι αλλα πολλa

τα souper market αυτα ανηκουν στον ομιλο Spar,μηπως ισχυουν και στον Βεροπουλο;;;

4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον,τα προιοντα του βασιλαγα τα εχει κ σε αλλα σουπερμαρκετ μεσα στην πολη,μοιραζουν κατα καιρους φυλλαδια στον Ευοσμο,εαν θυμαμαι καλα εχει και ενα στο Κορδελιο,κουτοχορτο δεν τρωω ξερω τι θα πει πολυεθνικη και οτι οι τιμες διαφερουν στο εξωτερικο (οπως σε ολα τα προιοντα αλλωστε) αλλα τις δοκιμασα και ηταν διαφορετικες,αυτο το λεω απο την προσωπικη μου εμπειρια,δεν ειμαι ειδικος αλλωστε επι του θεματος...

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοιταξε, εγω τα παμπερς ακτιβ φιτ που χρησημοποιω δεν εχω δει διαφορα. Βασιλαγα πρέπει να εχει και δυτικα πιθανον εκει που ειπες. προϊντα του βασιλαγα τα εχω δει και σε παντοπωλεια της γειτονιας μου κτο, αλλα τις τιμες των προιντων αυτων αρκετα πιο υψηλες.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια βρήκα το site του Βασίλαγα και δεν αναφέρει πουθενά στα καταστήματα αυτό στο Μεσημέρι..Γιατί; Μήπως το γράφει αλλιώς; Για δείτε κι εσείς στο link που σας δίνω να μου πείτε ποιο είναι;

 

http://3bmarkets.com/vass/index.php?option=com_weblinks&view=categories&Itemid=48

 

Ευχαριστώ..

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούσα να καταλάβω ότι αφορά το ίδιο κατάστημα γιατί δεν γνωρίζω από περιοχές της Χαλκιδικής.

Ευχαριστώ πολύ πολύ!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο που αναφερω ειναι αποθηκη χονδρικου εμποριου και μαλλον γιαυτο δεν το αναφερει στα άλλα καταστηματα. αν πας στο σαιτ "εταιρία" αναφερει ότι πρόκειται για cash & carry που βρίσκεται στο κατω σχολαρι και αυτη ειναι η ακριβης διευθυνση. αλλα βρισκεται στο δρομο του Μεσημεριου οπως προανεφερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτο που αναφερω ειναι αποθηκη χονδρικου εμποριου και μαλλον γιαυτο δεν το αναφερει στα άλλα καταστηματα. αν πας στο σαιτ "εταιρία" αναφερει ότι πρόκειται για cash & carry που βρίσκεται στο κατω σχολαρι και αυτη ειναι η ακριβης διευθυνση. αλλα βρισκεται στο δρομο του Μεσημεριου οπως προανεφερα.

 

Άρα αυτό στο Κ. Σχολάρι δεν είναι το ίδιο με αυτό στο Λάκωμα...

Μπορούμε όμως να ψωνίσουμε κανονικά και από την αποθήκη χονδρικής σαν πελάτες λιανικής;

Προφανώς γιαυτό είναι και πιο φθηνό από τα άλλα καταστήματα...

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα δεν ειναι το ιδιο. και οντος γιαυτο οι τιμες του ειναι ακομα πιο χαμηλες επειδη προκειται για αποθηκη χονδικου εμποριου. κοριτσια ετσι μου ερχεται να σας αναφερω ενα ενα τα προιοντα για να καταλαβεται ποση μεγαλη διαφορα εχουν απο τα αλλα σουπερ μαρκετ. αξιζει να το επισκεφθειτε,τι αλλο να πω, τον εκανα καλη διαφημηση!

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα δεν ειναι το ιδιο. και οντος γιαυτο οι τιμες του ειναι ακομα πιο χαμηλες επειδη προκειται για αποθηκη χονδικου εμποριου. κοριτσια ετσι μου ερχεται να σας αναφερω ενα ενα τα προιοντα για να καταλαβεται ποση μεγαλη διαφορα εχουν απο τα αλλα σουπερ μαρκετ. αξιζει να το επισκεφθειτε,τι αλλο να πω, τον εκανα καλη διαφημηση!

 

Καλά κάνεις και μας τα λες!!!

Τελευταία ερώτηση γιατί σε έχω πρήξει...

Πόση ώρα είναι με το αυτοκίνητο από την ανατολική περιφερειακή, που θα βγω για Χαλκιδική στο ύψος των Carrefour-Ster cinemas μέχρι τον Βασίλαγα;

 

Σε τι ποσότητες ψωνίζεις; Μεγάλες ή κανονικές συσκευασίες; Είναι δηλ. κάτι σαν τα Makro που πρέπει κάποια πράγματα να τα πάρεις αναγκαστικά σε μεγάλες ποσότητες;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

κοιταξε,αν μενεις δυτικα πρεπει να εχει και την ιδια αποθηκη χονρικου εμποριου και στο καλοχωρι (δεν γνωριζω ομως λεπτομεριες). αν μενεις ανατολικα απο τα στερ σινεμα ειναι περιπου μιση ωρα το πολυ. αν θελεις να ψωνισεις απορρυπαντικα πλυντηριου, καφε φιλτρου, παμπερς, χαρτι υγειας, χαρτοπετσες, ταμπλετες πλυντηριου πιατων, εμφιαλωμενα νερα και αρκετα αλλα που δεν θυμαμαι απεξω, αξιζει να τον επισκεφτεις

Link to comment
Share on other sites

κοιταξε,αν μενεις δυτικα πρεπει να εχει και την ιδια αποθηκη χονρικου εμποριου και στο καλοχωρι (δεν γνωριζω ομως λεπτομεριες). αν μενεις ανατολικα απο τα στερ σινεμα ειναι περιπου μιση ωρα το πολυ. αν θελεις να ψωνισεις απορρυπαντικα πλυντηριου, καφε φιλτρου, παμπερς, χαρτι υγειας, χαρτοπετσες, ταμπλετες πλυντηριου πιατων, εμφιαλωμενα νερα και αρκετα αλλα που δεν θυμαμαι απεξω, αξιζει να τον επισκεφτεις

 

Μένω Κομοτηνή οπότε όταν έρθω Θεσ/νίκη στον γιατρό μου σκέφτομαι να πάω...με βολεύει όμως ανατολικά γιατί ξέρουμε και πιο καλά τους δρόμους...και γιατί προτιμώ να επιστρέφω από ανατολική περιφερειακή...

 

Ευχαριστώ πολύ πολύ πάντως για τις συμβουλές σου! Να είσαι καλά.

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...