Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στα ΑΒ υπάρχει ένα μπλοκάκι με πόντους για αρκετά προιόντα. Ενδεικτικά αναφέρω ότι με 2 πάμπερς οικονομική συσκευασία παίρνεις με το κουπόνι 200 πόντους, δηλ. 6 ευρώ, δηλ. έκπτωση 3 ευρώ /πακέτο.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, σχετικά με τους πόντους από την οικολογική τσάντα του Μαρινόπουλου, πήγε χθες ο άνδρας μου και διαβάσε κάποια επιστολή στο κατάστημα, ότι διακόπτουν το πρόγραμμα γιατί δεν πέτυχαν τον σκοπό τους να μειώσουν τις πλαστικές σακούλες και ότι οι καταναλωτές χρησιμοποιούσαν την οικολογική τσάντα μόνο για κερδοσκοπικούς λόγους και όχι για την προστασία του περιβάλλοντος. Πάντως και εγω χτύπησα 500 πόντους συνολικά.

ΡΑΦΑΗΛ - 4/2/2009

Link to comment
Share on other sites

Αντι να κανουν αυτο θα μπορουσαν να πουν οτι για να περασεις τους ποντους εισαι αναγκασμενος να βαλεις τα ψωνια σου μονο σε τετοια τσαντα και να μην παρεις καθολου πλαστικες.. Εγω παντως χρησιμοποιω τις τσαντες του σκλαβενιτη στανταρ και ας μην εχουν ποντους.. (εκτος αν τυχει να περασω να παρω 1-2 πραγματα και δεν τις εχω μαζι μου. μαλιστα τωρα βγαλανε κατι πολυ σουπερ απο το ιδιο ανθεκτικο υλικο αλλα σε διαφορα χρωματα (κοκκινη, γαλαζια, λαχανι) Πηρα χτες μια για τα κουβαδακια στην παραλια.. μεχρι στιγμης τα βαζαμε σε αυτη που ειχαν μοιρασει πριν καιρο για την ανακυκλωση αλλα αυτη τωρα ειναι πολυ μεγαλυτερη. και γενικα τις χρησιμοποιω για πολλες χρησεις..

 

Επισης ο Σκλαβενιτης εχει προσφορα τα παμπερς -5 ευρω (τις κουτες τις μωβ ολα τα νουμερα)

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αφου διαφημισανε μεχρι τελος αυγουστου επρεπε να το κανουν μεχρι τοτε.τι δεν ηταν ικανοποιημενοι και μπουρδες ειναι αυτα.δεν λενε καλυτερα οτι πηρε χαμπαρι ο κοσμος την προσφορα και επεσε με τα μουτρα.λογικο ειναι.παντως κακως κοψανε την ενεργεια στη μεση.δεν χτυπαει καλα στον καταναλωτη...

Link to comment
Share on other sites

Για όσες μένουν νότια προάστια και μάλιστα προς Βάρη έχει ανοίξει ο Σκλαβενίτης στη Βάρη και έχει πάρα πολλές προσφορές. Ειδικά στα απορρυπαντικά έχει ένα + ένα δώρο(π.χ Planet απορυπαντικό πλυντηρίου στα 19,00 ευρώ και παίρνεις άλλο ένα δώρο).

Στη nutricia την κρέμα έχει κουπόνι έκπτωσης 1 ευρώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου έδωσαν και εμένα μπλοκάκι με πόντους, πιστεύω ότι στο AB φτάνεις τους 200 πόντους πολύ εύκολα, εγώ πέρνω πολύ συχνά δωροεπιταγή με 6 ευρώ κάποιες φορές και 2 μαζί. Αν δείτε το φυλλάδιο που έχει θα καταλάβετε. Με την τσάντα που έχει όμως σου δίνει μόνο 1 πόντο κάθε φορά που περνάς με αυτήν.

Link to comment
Share on other sites

To planet ομως για τα ρουχα εχει ενα προβλημα σαν απορρυπαντικο.. δεν καθαριζει.. και το μαλακτικο δεν μαλακωνει. Το πηρα και γω καποια στιγμη που το ειχαν προσφορα και θεωρω οτι πεταξα τα λεφτακια μου.. Ετυχε πολλες φορες να πλυνω ενα ρουχο δυο και τρεις φορες μεχρι να καθαρισει. ημουν αναγκασμενη σε καθε πλυση να χρησιμοποιω ενισχυτικο vanish . Επλενα τα λευκα στους 90 που παντα τα επλενα στους 60. Δεν το πεταξα μονο και μονο επειδη λυπομουν τα λεφτα μου. Αναγκαστικα πολλες φορες να βαλω προπλυση (που δεν ειχα βαλει ποτε μου) και να πλενω χρωματιστα στους 60 για να καθαρισουν (ειδικα ρουχα του μικρου).

τεσπα μονο οικονομικο και οικολογικο δεν ειναι.. Μπορει να μην ειναι καθαυτου τοσο βλαπτικο για το περιβαλλον οσο τα αλλα αλλα την ενεργεια που καταναλωνουμε πλενοντας σε μεγαλυτερες θερμοκρασιες και με περισσοτερες πλυσεις δεν την μετραμε?

Και για να διευκρινησω και κατι , εγω δεν υπαρχει περιπτωση να κατσω να τριψω λεκε στο χερι πρωτα και μετα να το βαλω στο πλυντηριο γιατι μια φιλη μου μου ειπε οτι τα τριβει πρωτα μετα τα βαζει στο πλυντηριο και ειναι ευχαριστημενη με το συγκεκριμενο) Οχι φιλεναδες.. δεν το εχασα ακομα..smiley-laughing010.gif

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

λογο εκμεταλευσης σταματησαν τις σακουλες μου ειπαν εμενα γιατι παιρνανε 2 -3 και χτυπουσαν καθημερινα απο 100 ποντους στην καθε μια κοινως δεν τους συμφερε

 

Και γω εχω 4 τσαντες απ΄ το Σκλαβενιτη και καθε φορα που παω για τα ψωνια του 15ημερου τις παιρνω ολες μαζι.. Πως θα χωρεσω ενα καροτσι πραγματα μεσα σε μια σακουλα? Ουτε παιζει να βαω απορρυπαντικο μαζι με τροφιμο πες οτι ανοιγει καποιο. Οποτε και για λιγα πραγματα να παω παιρνω τουλαχιστον 2 σακουλες ωστε να τα βαλω ξεχωριστα. και αν θελω και παμπερ παιρνω και τριτη γιατι με μια συσκευασια παει γεμισε η σακουλα...

κακως την βαλανε εξ αρχης την προσφορα.. ηταν μουφα.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα'χω παρει με το carrefour-Μαρινοπουλος τοσο καιρο ψωνιζω απο'κει

κι ενα δωρο δεν μου κανανε......

Ασε που κανουνε λαδιες με τους ποντους!!!

Μεχρι πριν λιγο καιρο αναλογα με το τι ψωνιζες επαιρνες 20,40,80,200 ποντους!

Απο τον Ιανουαριο μεχρι πριν 3 μηνες πηρα 5 επιταγες των 5 ευρω.

Ενω ψωνιζοντας καθημερινα εδω και 3 μηνες εχω μονο 397 ποντους.

Ελεος!!!

Θα αρχισω να παω στον Γαλαξια ή στον Βασιλοπουλο μου φαινεται πως εχουν καλυτερες προσφορες!!!

Πλυεθνικες τι περιμενεις???

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα.αν σας ενδιαφερει για τα πλανετ εχει στο ατλαντικ με ενα πλανετ σκονη η δυο υγρα δωρο πολυ ωραια πετσετα θαλασσης.

ειπα αν τους περισεψει καμια να μου τη δωσουνε.για να δουμε..πετσετες εχουμε ενα σωρο απλα μου αρεσουν αυτα τα συλεκτικα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω τα'χω παρει με το carrefour-Μαρινοπουλος τοσο καιρο ψωνιζω απο'κει

κι ενα δωρο δεν μου κανανε......

Ασε που κανουνε λαδιες με τους ποντους!!!

Μεχρι πριν λιγο καιρο αναλογα με το τι ψωνιζες επαιρνες 20,40,80,200 ποντους!

Απο τον Ιανουαριο μεχρι πριν 3 μηνες πηρα 5 επιταγες των 5 ευρω.

Ενω ψωνιζοντας καθημερινα εδω και 3 μηνες εχω μονο 397 ποντους.

Ελεος!!!

Θα αρχισω να παω στον Γαλαξια ή στον Βασιλοπουλο μου φαινεται πως εχουν καλυτερες προσφορες!!!

Πλυεθνικες τι περιμενεις???

 

Στη πασχαμάνια κάποιες φορές οι πασχαλίτσες δεν έμπαιναν στην κάρτα. Την τρίτη φορά που έγινε αυτό παραπονέθηκα, σημείωσαν την απόδειξη μου, την κάρτα μου και η υπεύθυνη έστειλε mail στα κεντρικά. Οι πασχαλίτσες πέρασαν όλες και πήγα και τις προηγούμενες αποδείξεις. Μπορεί να γίνεται το ίδιο και για τους πόντους τώρα.

 

Δε μπορώ να καταλάβω όμως πως σε ορισμένα σούπερ πάντα γίνονται λάθη εις βάρος μας και σε μερικά δε γίνονται ποτέ....

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως προχτες πηρτα καροτσακι παιδικο απο το βεροπουλο 2,60.το ειχα ξαναπαρει 6,00 ευρω σε αλλα χρωματα ακριβως το ιδιο.μαλλον εγινε λαθος για καλο μου αυτη τη φορα!χα χα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.και στο βεροπουλο και στο ατλαντικ εχουν στικερ -4 ευρω και -20%εκπτωση.αλλα δεν τα εχω παρει ποτε.εντωμεταξυ δεν τα εχουν φερει ακομα εδω.αν τα φερουν θα παρω μια κουτα εχω και κουπονι-2ευρω αν το παρουν θαναι καλα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια!

Προχθές ανακάλυψα ότι υπάρχει ένα outlet στον Μπενρουμπή. Όλα τα προϊόντα του ομίλου (izzy, pyrex, curver, www.home.com, κλπ) με 50%!!!

Πήγα με όλο τον ενθουσιασμό μου χθες και ανακάλυψα ότι έχουν τελειώσει τα περισσότερα. Δεν βρήκα τίποτα που να με ενδιαφέρει. Παρόλ'αυτά πολύς κόσμος έφευγε από κει με γεμάτα καρότσια!

 

Bρήκα εκεί διάφορα είδη για το μπάνιο, κεριά, μερικά τηγάνια/κατσαρολάκια/φόρμες/ταψάκια, ποτήρια νερού/κρασιού, σερβίτσια, ανεμιστήρες, ζυγαριές, μαχαιροπήρουνα, μερικά τραπεζομάντηλα και κάποια είδη διακόσμησης.

Πήρα 2 λεκανίτσες curver και 2 μεταλλικούς δίσκους για καφέ/φαγητό, όλα αυτά στο συνολικό ποσό των ...... 2,20 ευρώ!

Δε βρήκα αυτά που ήθελα, αλλά εσείς μπορεί να βρείτε πράγματα που σας ενδιαφέρουν.

Το κακό είναι ότι τελειώνει αύριο...:(. Τους ρώτησα αν θα ξανακάνουν και πότε, και δεν ήξεραν να μου πουν. Ο χώρος είναι πολύ οργανωμένος άρα σίγουρα θα ξαναγίνει.

Ωράριο: καθημερινές 9:00-20:00, Σάββατο 9:00-16:00.

Δ/νση: Αγ. Θωμά 27, Μαρούσι (πίσω από το Cosmopolis)

Με τα παιδιά μου, ξαναγεννιέμαι...

bUwEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα στα παμπερς ειναι σε ολα τα σουπερ μαρκετ (τα ειδα κι εγω κοντα στο εξοχικο) Ειναι προσφορα της εταιριας οχι του καταστηματος.

Απλα τα μικρα σουπερ μαρκετ δεν φερνουν τις Τζαμπο & Mega συσκευασιες. Εχουν νομιζω συμβαση μονο τα μεγαλα σουπερ μαρκετ να φερνουν τετοια.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα την προηγούμενη παρασκευή είδα σε ένα μαγαζί σετάκια με 5? και 10? και απο περιέργεια είπα να δώ τι είδους ρουχαλάκια είναι πήρα δοκιμαστικά στον μικρό μου 2 σετάκια και τελικά είναι πάρα πολύ καλά για όποιες μανούλες ενδιαφέρονται είναι στην Αγία Παρασκευή απέναντι απο το εμπορικό Ηλιοτρόπιο.

CpRXp3.pngO4JWp3.png
Link to comment
Share on other sites

xazomama τα outlet έχουν όλο το χρόνο εκπτώσεις; Μήπως από Δευτέρα δεν είναι 50% αλλά μικρότερη η έκπτωση;

 

Aυτό δεν το ξέρω, αν και να πω την αλήθεια, το outlet φαινόταν για μόνιμο.

Υπάρχει ένα τηλέφωνο, το 210 6156400, μπορείς να πάρεις και να ρωτήσεις.

Και αν μάθεις κάτι, πες μας κι εμάς!

Με τα παιδιά μου, ξαναγεννιέμαι...

bUwEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...