Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πως να κατεβασω παιδικα βιντεο και τραγουδια απο το internet


Recommended Posts

βρε κοριτσια σος !! πως να κατεβασω απο το internet παιδικα βιντεο και τραγουδια για τα μικρα μου ??? ολο το μεσημερι εγκαθιστω προγραμματα, μετα κολλανε, αλλα δεν παιζουν....ελεος :mad::-x:-x:-x

ποιο προγραμμα ειναι αξιοπιστο να το εγκαταστησω και να κατεβαζω ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξεκινα απο τα απλα

 

πηγαινε στο youtube και κατεβασε απο κει

 

κατω απο το βιντεο θα σου βγαλει ενα κουμπι download και απο κει κατεβαζεις

Ερασιτέχνες έχτισαν την Κιβωτό. Επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Το ποιο ευκολο ειναι απο το youtube και πιο βολυκο κατα την γνωμη μου γιατι τα βλεπεις παραλληλα και διαλεγεις ενω σε σαιτ δεν εχεις αυτη τη δυνατοτητα.Θα πας στο google και θα γραψεις στην αναζητηση download youtube downloader,θα σου βγαλει αρκετα εσυ κατεβασε οποιο σε βολευει,αν δεν σαρεσει το σβηνεις και πας σε αλλο,μονο δες να ειναι δωρεαν για να μην στο κοψει μετα απο δυο βδομαδες.Μετα διαλεγεις το βιντεακι που θελεις,κανεις αντιγραφη το λινκ πανω,το κολλας στο προγραμμα και κατεβασμα.Πολυ ευκολο και απλο!Τωρα απο σαιτ δεν μπορω να σου πω καμια γνωμη γιατι εχω να μπω παααρα πολυ καιρο γιατι θελει και ωρα να ασχοληθεις.Ελπιζω να βοηθησα!!!Για οτι αλλο θελεις στειλε μου πμ!

aRjHp3.pngiD6Np3.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια σος !! πως να κατεβασω απο το internet παιδικα βιντεο και τραγουδια για τα μικρα μου ??? ολο το μεσημερι εγκαθιστω προγραμματα, μετα κολλανε, αλλα δεν παιζουν....ελεος :mad::-x:-x:-x

ποιο προγραμμα ειναι αξιοπιστο να το εγκαταστησω και να κατεβαζω ?

 

βήμα 1ο : πάς στο google γράφεις bittorrent download program το κατεβάζεις και κάνεις εγκατάσταση

βήμα 2ο : πάς στο google γράφεις το τραγουδάκι που θες Και δίπλα την λέξη torret πχ zoyzoynia torrent και σου βγάζει λίστα με διάφορα torrents

https://www.google.gr/#hl=el&sclient=psy-ab&q=ZOUZOYNIA+TORRENT&oq=ZOUZOYNIA+TORRENT&gs_l=hp.3..0i13l3j0i13i30.764.9304.0.9544.23.19.3.0.0.0.662.4649.0j6j8j0j1j2.17.0...0.0...1c.1.HM-LLE75jtk&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=325d19b105739022&bpcl=35466521&biw=1024&bih=677

βημα 3 πας σε ποιο θες και κάνεις διπλο κλικ για να κατεβάσεις το τι θες

http://kat.ph/search/%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%B1%20%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B1%20%CF%84%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%85%CE%B4%CE%B9%CE%B1%202011/

 

τα τορεντ που χρησιμοποιώ εγώ είναι το kickass, pirates, isotorrent.

 

μια άλλη λύση είναι να κατεβάσεις το youtube downloader Πάλι απο το google

το κάνεις εγκατάσταση και το ανοίγεις

πας στο youtube και αντιγράφεις την διεύθηνση και την περνάς στο πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...