Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ


Recommended Posts

Συγνωμη αλλα το γεγονος οτι το καροτσι το οποιο πηραμε, τελικα απο site στο ιντερνετ, ακριβως το ιδιο μοντελο το ειχαν στα Λητω 150 ευρω πιο ακριβα.....πως το εξηγεις????

 

....εγώ από το συνοικιακό πήρα κατά 700 ευρώ φθηνότερο το σετ κούνιας - συσταριέρας κλπ, από ότι το έδινε το Λητώ!!!!!!!!!!!

πριν 5,5 χρόνια!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

....εγώ από το συνοικιακό πήρα κατά 700 ευρώ φθηνότερο το σετ κούνιας - συσταριέρας κλπ, από ότι το έδινε το Λητώ!!!!!!!!!!!

πριν 5,5 χρόνια!

 

 

Φαντασου!!!!!!!!!!!:shock:..........παντως πραγματικα εαν δεν ψαχτεις και δεν εισαι ενημερωμενος πιανεσαι ευκολα κοροιδο!!!Ιδιως εμεις οι μελλουσες και πρωταρες μανουλες.....αστα!!!!Να ναι καλα το φορουμ και ολα τα κοριτσια εδω μεσα που μου ειχαν ανοιξει τα ματακια και το εψαξα πολυ το θεμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Φαντασου!!!!!!!!!!!:shock:..........παντως πραγματικα εαν δεν ψαχτεις και δεν εισαι ενημερωμενος πιανεσαι ευκολα κοροιδο!!

 

αυτό ισχύει σε όλους τους τομείς, όχι μόνο για το Λητώ και τα είδη μπεμπε!!!

 

Το 2002 που ετοιμαζόμασταν για τον γάμο, είχα κολλήσει σε μια συγκεκριμένη κρεββατοκάμαρα, λοιπόν (ενώ είχαμε ήδη ευρώ, οι περισσότεροι επιπλάδες μιλάγαν σε δρχ.) εγώ το μόνο που ήξερα ήταν ότι το συγκεκριμένο σχέδιο το κατασκεύαζε το τάδε εργοστάσιο στον Ασπρόπυργο, τίποτε άλλο!!!!

 

Λοιπόν την έβρισκα σε διάφορα μαγαζιά από 1.300.000 δρχ έως 850.000 δρχ.

 

Ένα Σάββατο μεσημεράκι, κάνουν κάτι έργα στον δρόμο που συνηθίζαμε να περνάμε, στον Ασπρόπυργο και πάμε απο έναν άλλο ........ και πέφτω μπροστά στο εργοστάσιο!!!!

 

Την αγοράσαμε 500.000 δρχ.!!!!!!!!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

αυτό ισχύει σε όλους τους τομείς, όχι μόνο για το Λητώ και τα είδη μπεμπε!!!

 

Το 2002 που ετοιμαζόμασταν για τον γάμο, είχα κολλήσει σε μια συγκεκριμένη κρεββατοκάμαρα, λοιπόν (ενώ είχαμε ήδη ευρώ, οι περισσότεροι επιπλάδες μιλάγαν σε δρχ.) εγώ το μόνο που ήξερα ήταν ότι το συγκεκριμένο σχέδιο το κατασκεύαζε το τάδε εργοστάσιο στον Ασπρόπυργο, τίποτε άλλο!!!!

 

Λοιπόν την έβρισκα σε διάφορα μαγαζιά από 1.300.000 δρχ έως 850.000 δρχ.

 

Ένα Σάββατο μεσημεράκι, κάνουν κάτι έργα στον δρόμο που συνηθίζαμε να περνάμε, στον Ασπρόπυργο και πάμε απο έναν άλλο ........ και πέφτω μπροστά στο εργοστάσιο!!!!

 

Την αγοράσαμε 500.000 δρχ.!!!!!!!!!!!

 

Πω πωωω........τρελη διαφορα!!!!:shock::shock:

Καλα εννοειτε οτι σε ολα τα ειδη συμβαινει αυτο!!!!Και εμεις με την τραπεζαρια μας ειχαμε βρει διαφορες!!!

Ενταξει...το κατανοω οτι θα πρεπει να βγαλει ο εμπορος ,αυτη ειναι η δουλεια του και απο αυτην ζει!!!Αλλα οχι και αισχροκερδιες....ειπαμε...αλλα μην το ξεφτιλιζουμε!!!!Επιχειρηση εχω κι εγω και καταλαβαινω.......αλλα ολα εχουν το οριο τους!!!!!!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εσυ εισαι η ασχετη η μαλλον το κοινο που λεγαμε του τζαμπο που αγωραζει ακκαταληλα προιοντα αρκει να ειναι φτηνα

 

Κούνα το κεφαλάκι σου δεξιά αριστερά,φέρε το μυαλό σου στη θέση του κ για να μην πω μάθετε,θα πω ας μάθουν πρώτα αυτοί οι κύριοι του Λητώ ότι οι νέες μανούλες,που δεν ξέρουν κάποια πράγματα,δεν είναι θύματα να τα κατακλέβουν,μερικές φορές με επικίνδυνο μάλιστα τρὀπο πουλώντας φίκια για μεταξωτές κορδέλες και μετά ξαναέλα να δεις ότι πρώτη εγώ θα τους δώσω τα εύσημα!:cool::cool::cool:

 

Και θα επίσης ότι στα Λητώ ΠΑΡΑΝΟΜΑ πωλούνται κάποια πράγματα καθώς δεν έχουν οδηγίες χρήσης στα Ελληνικά ενώ υποχρεούνται από το νόμο και αυτό το πρόσεξα με το περιστατικό που ανέφερα γιατί αφού την είπανε στον άντρα μου γιατί δεν διάβασε τις οδηγίες λέω ας τις διαβάσουμε αυτή τη φορά κ μάντεψτε ήταν μόνο στα αγγλικά....κ άμα δεν ξέρει η μανούλα Αγγλικά????Δεν θα μπορούσε ένα προϊόν λόγω κακού χηρισμού να αποτελέσει κίνδυνο για το παιδάκι???? :!::!::!::!:

sjCrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άννα δεν υπάρχει λόγος να χαλάς τη ζαχαρένια σου, υπάρχουν κάποια άτομα - προφανώς από το Λητώ - που μπαίνουν και γράφουν πόσο ευχαριστημένες μείνανε κλπ κλπ.

Συνήθως έχουν γραφτεί πρόσφατα και φυσικά έχουν λίγες δημοσιεύσεις - εννοείται μόνο στα συγκεκριμένα τόπικ!!!!!!!!!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Άννα δεν υπάρχει λόγος να χαλάς τη ζαχαρένια σου, υπάρχουν κάποια άτομα - προφανώς από το Λητώ - που μπαίνουν και γράφουν πόσο ευχαριστημένες μείνανε κλπ κλπ.

Συνήθως έχουν γραφτεί πρόσφατα και φυσικά έχουν λίγες δημοσιεύσεις - εννοείται μόνο στα συγκεκριμένα τόπικ!!!!!!!!!!!!

 

;);):rolleyes:......:mrgreen:........ειπα να μην το εγραφα απευθειας και το εχω πει εμεσα πιο πανω!!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Άννα δεν υπάρχει λόγος να χαλάς τη ζαχαρένια σου, υπάρχουν κάποια άτομα - προφανώς από το Λητώ - που μπαίνουν και γράφουν πόσο ευχαριστημένες μείνανε κλπ κλπ.

Συνήθως έχουν γραφτεί πρόσφατα και φυσικά έχουν λίγες δημοσιεύσεις - εννοείται μόνο στα συγκεκριμένα τόπικ!!!!!!!!!!!!

 

 

Καλέ σιγά που θα χαλαστώ...αν είδες κ εγώ την πήρα χαμπάρι από που μας έρχεται απλά μου έδωσε το πάτημα να πω κ άλλα :twisted::twisted::twisted:

sjCrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Προσεξτε με τα ΛΗΤΩ ΠΑΙΔΙΑ......πηραμε στρωμα απο εκει υποτιθεται απο φυσικο κοκοφοινικα, το οποιο οταν ηρθε σπιτι ΒΡΩΜΑΓΕ ΟΛΟΣ Ο ΤΟΠΟΣ ΧΗΜΙΚΑ.....και το πηγαμε πισω και πηραμε ενα κλασσικο της mothercare που δεν μυριζε τπτ. Και οταν το πηγαμε πισω ειχε το θρασσος αυτη να μας πει οτι ετσι μυριζει ο φυσικος κοκοφοινικας. Οταν μπηκα μεσα στο ιντερνετ δε, ανακαλυψα οτι κανενας ΦΥΣΙΚΟΣ κοκοφοινικας δεν μυριζει χημεια. Μυριζουν αυτοι που εχουν 80% χημεια και 20% επεξεργασμενο κοκοφοινικα και αυτα ειναι τα πιο κοινα στρωματα και τα πασαρουν για 100% φυσικα.......βρε αι στο διατανο. Που θα μου πουν οτι ειναι φυσικο κατι που μυριζει λες και βγηκε απο εργοστασιο παραγωγης χημικων.....σε περναν για ηλιθιο εκει μεσα. Αν δεν ξερετε τι θελετε μην πατε. Πηγα φοροντας sling στην μικρη και το βλεπει μια μελουσα μαμα και λεει 'τετοια γιατι δεν εχετε' και το ακουσα αν και γυρισε την πλατη της σε μενα η πωλητρια....'ξερετε αυτα δεν βολευουν, τα δικα μας ειναι πιο καλα' και μιλουσε για την πλαστικουρα που ειναι σκοτωμα για την μεση σου......

 

Αχ grecostrom θα ήταν το στρώμα (ξέρω οτι τα εχει και το ΛΗΤΩ) !!! Εγω το πήρα απο τα ΗΡΑ και ενω κατι είχα διαβάσει στο ιντερνετ για τα grecostrom και το είχα πει στη πωλήτρια , μου είπε οτι αυτά εχουν σε ολα τα κρεβάτια τους και δεν εχουν παρατηρήσει κάτι , ούτε κάποιος τους εχει παραπονεθεί . Οπότε το πήρα . Και οταν το ανοιξα σπίτι βρώμαγε χημεία μαζι με χόρτο . Με έπιασε πονοκέφαλος απο τη μυρωδιά . Τόσο δυνατή ήταν . Οπότε το έβγαλα στον ηλιο και το μαζευα το βράδυ για μια ολόκληρη βδομάδα . Ομως συνέχιζε να μυρίζει και ενημέρωσα το κατάστημα . Απο το κατάστημα ρώτησαν την εταιρεία και μου είπαν οτι είναι η επεξεργασία αντι-ακάρεα που μυρίζει και να το βγάλω στον ηλιο για μια βδομάδα . Τους είπα οτι το εχω κάνει ήδη και ετσι μου το αλλαξαν .

Πολλα καταστήματα βρεφικών δουλεύουν τα grecostrom δυστυχώς . Γιατί το έψαξα .

 

Ολα τα καταστήματα θέλουν να πουλήσουν . Αυτό δεν είναι κακό , αν ενημερώνουν σωστά . Αλλα απο την αλλη και εμείς ως καταναλωτές δεν πρέπει να εμπιστευόμαστε τον κάθε πωλητή τυφλά .

Μου εχουν πουλήσει παππούτσια που δεν μου έκαναν , ρούχα που δεν μου έκαναν , με την δικαιολογία οτι θα ανοίξει η φόρμα τους , ρούχα που δεν μου ταίριαζαν επειδή ''και καλά άρεσαν'' στην πωλήτρια και ντρεπόμουν να φύγω με άδεια χέρια . Και φυσικά και άχρηστα αντικείμενα . Μεγαλώνοντας όμως προσέχω περισσότερο και ντρέπομαι λιγότερο να φύγω με άδεια χέρια .

Αυτοι θέλουν να πουλήσουν ........... εμεις πρέπει να προσέχουμε ........... και να αντιδρούμε όπου πρέπει .............

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

:roll::roll:για να σασ λησω την παρεξηγηση το λητω δεν ειναι για τι κοινο του jumbo που το μονο που ξερει ειναι χαμηλες τημες αλλα δεν μπορει να καταλαβει οτι το rolex που πουλανε τα καταστηματα στην ομονεια με 25ευρο δεν ειναι το ιδια με τα καταστηματα που το πουλανε 5 και 6 χιλαδεσ και ασ φαινετε το ιδιο.

δεν μπορει τα λητω να ειναι νουμερο ενα στα βρεφικα τυχαια.

μακαρι να ανοιξουν και πατρα ενα ,

φιλακια και μην αρπαζεστε για χαζομαρες ...:lol::lol:

 

 

 

αυτο που γραφεις ειναι εντελως λαθος .οκ τα τζαμπο εχουν και δικα τους φτηνα προιοντα αλλα δεν συγκρινουν οι κοπελες αυτα τα προιοντα .

ΔΕΝ γινετε παιχνιδια και προιοντα πολυ γνωστων εταιριων να πωλουνται με πανω απο 10ε διαφορα απο τα Λητω .Προιοντα που υπαρχουν παντου απο δεκαδες αλλα μαγαζια (και παλι εννοω της ιδιας μαρκας ) να εχουν τεραστιες διαφορες στην τιμη .

εσυ απλα θελεις να υποβαθμισεις το θεμα σπροχνοντας το στο οποιος εχει πληρωνει ,μιλαμε παντα για την αποκλιση τιμων στις ιδιες επωνυμες μαρκες .

ylSkp1.pngrwLVp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άννα δεν υπάρχει λόγος να χαλάς τη ζαχαρένια σου, υπάρχουν κάποια άτομα - προφανώς από το Λητώ - που μπαίνουν και γράφουν πόσο ευχαριστημένες μείνανε κλπ κλπ.

Συνήθως έχουν γραφτεί πρόσφατα και φυσικά έχουν λίγες δημοσιεύσεις - εννοείται μόνο στα συγκεκριμένα τόπικ!!!!!!!!!!!!

δηλ οποιως γραψει οτι ειναι ευχαριστημενος σημενει οτι ειναι απο λητω

ολοι πρεπει να ειναι δυσαρεστημενοι απο εκει,πως ειναι νο1 στα βεφικα ειναι τυχαιο και σσυ πιστευης οτι καθονται απο τις εταιρειες πχ λητω τζαμπο και ασχολουνται με το φορυμ που το σιαβαζουνε και 1000 ατομα απλωσ εγω αφου το θετεται ετσι πιστευω οτι τα μικρα καταστηματα που σηγουρα δεν μπορει να κοντραρουν λητω ουτε για πλλακα ανοιγουν τετοια θεματα,νυχτομενοι δεν ειμαι για τισ τοιμεσ ιντερνετ ολλα ειναι πιο ακριβα στην ελλαδα και τα αυτικηνιτα εχουν ακομα πιο μεγαλεσ διαφορεσ

γιατι δεν το αγορασε η κοπελια απο γερμανια

απλωσ προτειμω να δωσω και 100 ε παραπανο αλλα προτα απολα να εχω εξυπηρετηση και αυριο μεθαυριο αν παθει κατι να εχω καπιον που θα το επισκευαση

Link to comment
Share on other sites

δηλ οποιως γραψει οτι ειναι ευχαριστημενος σημενει οτι ειναι απο λητω

ολοι πρεπει να ειναι δυσαρεστημενοι απο εκει,πως ειναι νο1 στα βεφικα ειναι τυχαιο και σσυ πιστευης οτι καθονται απο τις εταιρειες πχ λητω τζαμπο και ασχολουνται με το φορυμ που το σιαβαζουνε και 1000 ατομα απλωσ εγω αφου το θετεται ετσι πιστευω οτι τα μικρα καταστηματα που σηγουρα δεν μπορει να κοντραρουν λητω ουτε για πλλακα ανοιγουν τετοια θεματα,νυχτομενοι δεν ειμαι για τισ τοιμεσ ιντερνετ ολλα ειναι πιο ακριβα στην ελλαδα και τα αυτικηνιτα εχουν ακομα πιο μεγαλεσ διαφορεσ

γιατι δεν το αγορασε η κοπελια απο γερμανια

απλωσ προτειμω να δωσω και 100 ε παραπανο αλλα προτα απολα να εχω εξυπηρετηση και αυριο μεθαυριο αν παθει κατι να εχω καπιον που θα το επισκευαση

 

:roll:σορρυ αλλα πολλα γραφικά λαθη....δυσκολα διαβαζεται...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν εχω κανεναν μαγαζι. Απλα την εμπειρια μου κατεθεσα!!!

Τωρα αν εχεις εσυ παρωπιδες με γεια σου με χαρα σου. Πηγαινε και σκαστα οπου θελεις. Ο καθενας κοιταει την δικη του τσεπη.

Link to comment
Share on other sites

:roll:σορρυ αλλα πολλα γραφικά λαθη....δυσκολα διαβαζεται...

 

ειλικρινά ήμουν έτοιμη να στην πω!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

 

....αλλά τελευταία στιγμή διάβασα ότι γράφεις ΓΡΑΦΙΚΑ και όχι ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ!!!!!!!

 

....παρατηρώντας το καλύτερα και βλέποντας τα 4 προηγούμενα ποστ, φυσικά και το έχει κάνει επίτιδες!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll:

 

 

πάντως οφείλω να παραδεχτώ, ότι προχθές αγόρασα ένα θήλαστρο, από άλλο κατάστημα κατά 0,99 ακριβότερο από ότι το έχει το Λητώ στο site του!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

......το φορυμ που το σιαβαζουνε και 1000 ατομα απλωσ εγω αφου το θετεται ετσι πιστευω οτι τα μικρα καταστηματα που σηγουρα δεν μπορει να κοντραρουν λητω ουτε για πλλακα ανοιγουν τετοια θεματα,νυχτομενοι δεν ειμαι για τισ τοιμεσ ιντερνετ ολλα ειναι πιο ακριβα στην ελλαδα και τα αυτικηνιτα εχουν ακομα πιο μεγαλεσ διαφορεσ

γιατι δεν το αγορασε η κοπελια απο γερμανια

απλωσ προτειμω να δωσω και 100 ε παραπανο αλλα προτα απολα να εχω εξυπηρετηση και αυριο μεθαυριο αν παθει κατι να εχω καπιον που θα το επισκευαση ......

user_offline.gifreport.gif

Δεν διαφωνώ στο να δώσεις κάτι παραπάνω για καλύτερη ποιότητα, αν έχεις λεφτά. Ωστόσο αφού κι εσύ διαθέτεις χρήματα για υλικά αγαθά... δώσε και 100 ? να πάρεις το Λεξικό του Μπαμπινιώτη να δεις πώς γράφονται οι λέξεις, γιατί είναι αδύνατον να συνεννοηθείς με αυτήν την ανορθογραφία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παιδια καλησπερα διαβαζω εδω ολες τις εμπειριες σας και καπου εχουμε ψιλοτρομαξει να ειμαι ειλικρινης κι εγω κι ο αντρας μου. Ειμαι εγκυος και οπως καταλαβαινετε εχουμε ξεκινησει ερευνα αγορας για τα απαραιτητα του παιδιου μας. Με ολα αυτα που ακουμε ομως κατι μου λεει οτι μαλλον εκει δε πρεπει να παμε καθολου (ΛΗΤΩ). Αφου εχετε εμπειρια μηπως να μας προτεινατε κι εμας κανενα αλλο αξιοπιστο μαγαζι????

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

........ομως κατι μου λεει οτι μαλλον εκει δε πρεπει να παμε καθολου (ΛΗΤΩ). Αφου εχετε εμπειρια μηπως να μας προτεινατε κι εμας κανενα αλλο αξιοπιστο μαγαζι????

ευχαριστω

 

όχι φυσικά και θα πας στο ΛΗΤΩ, θα κοιτάξεις και την σελιδα του, ΟΜΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ μια έρευνα αγοράς!!!!! δεν θα αγοράσεις ότι χτυπιέται η πωλήτρια, ότι σου χρειάζεται οπωσδήποτε και στο τέλος δεν θα το χρησιμοποιήσεις καθόλου

πχ πουλάνε ένα αντικείμενο "σαν φούσκα" για να ξεβουλώνεις την μύτη του παιδιού, είναι πανάκριβο και άχρηστο, θα πάρεις το otrisalin από το φαρμακείο (άλλωστε και ο παιδίατρος σου αυτό θα σου συστήσει)!!!!!!!!

 

ή μια συγκεκριμένη μάρκα σουτιέν θηλασμού που πουλάει, εγώ προσωπικά τα καταβολεύτηκα, άλλες πάλι όχι, και στο ίντερνετ που τα έψαξα είχαν την ίδια τιμή παντού.

Αν πάρεις σουτιέν από το κατάστημα του Ιασώ, στις 15μέρες έχουν διαλύσει τα κλιπς του!!!!!!

 

την κρέμα για το σύγκαμα και το τζάμπο και το λητώ την έχουν ακριβότερα από το φαρμακείο της γειτονιάς σου!!!!!!!!!!

 

Μπορείς να κοιτάξεις τα συνοικιακά μαγαζιά, έχουν μακράν φθηνότερες τιμές και δίνουν και κανένα δωράκι, επίσης να δεις διάφορα σάιτ στο ιντερνετ (μια πληκτρολόγηση στο γουγλη και θα βρεις δεκάδες).

 

Τώρα να αρχίσω να σου λεω εγώ τα πήρα από τον Τρεχαγυρευόπουλο, η τάδε από τον Ξαπλόπουλο!!!!!!!

........εεεεεεεεεε θα βρούμε το μπελά μας, ευχαριστούμε δεν θέλουμε!!!!!!!!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχει πολλα site στο internet που μπωρεις να ριξεις μια πρωτη ματια

http://www.kidzware.gr/allegro_prosfores/prosfores.html

http://www.moroset.gr

http://www.mamyland.com

http://www.motherbaby.gr

http://www.babynet.gr

Ριξε μια ματια πρωτα στο internet. και εμεις αυτο κανουμε ακομα

Link to comment
Share on other sites

......το φορυμ που το σιαβαζουνε και 1000 ατομα απλωσ εγω αφου το θετεται ετσι πιστευω οτι τα μικρα καταστηματα που σηγουρα δεν μπορει να κοντραρουν λητω ουτε για πλλακα ανοιγουν τετοια θεματα,νυχτομενοι δεν ειμαι για τισ τοιμεσ ιντερνετ ολλα ειναι πιο ακριβα στην ελλαδα και τα αυτικηνιτα εχουν ακομα πιο μεγαλεσ διαφορεσ

γιατι δεν το αγορασε η κοπελια απο γερμανια

απλωσ προτειμω να δωσω και 100 ε παραπανο αλλα προτα απολα να εχω εξυπηρετηση και αυριο μεθαυριο αν παθει κατι να εχω καπιον που θα το επισκευαση ......

user_offline.gifreport.gif

Δεν διαφωνώ στο να δώσεις κάτι παραπάνω για καλύτερη ποιότητα, αν έχεις λεφτά. Ωστόσο αφού κι εσύ διαθέτεις χρήματα για υλικά αγαθά... δώσε και 100 ? να πάρεις το Λεξικό του Μπαμπινιώτη να δεις πώς γράφονται οι λέξεις, γιατί είναι αδύνατον να συνεννοηθείς με αυτήν την ανορθογραφία.

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΞΕΡΩ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ

ΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΠΟΥ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙς ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΕ Ο ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΗΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΠΕΛΑΤΗΣ ΝΑ ΚΑΝΙ ΟΧ

ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΙ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΘΕΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΨΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΞΕΡΩ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ

ΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΠΟΥ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙς ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΕ Ο ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΗΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΠΕΛΑΤΗΣ ΝΑ ΚΑΝΙ ΟΧ

ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΙ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΘΕΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΨΟΥΝ

 

Και μη χειρότερα.......... προφανώς σκέφτεσαι όπως γράφεις. Συνεννοείσαι γενικότερα με κανέναν γύρω σου? Ή η ανορθογραφία είναι από το πολύ ξύλο?

Link to comment
Share on other sites

δεν παμε καλα μωρε τι πινει κ δεν μας δινει μηπως ειναι καμια πωλητρια του λητω βρε παιδια καθεστε κ ασχολειστε μαζι τους το καταστημα ειναι χαλια απο τιμες εγω ολα τα αγορασα απο σαιτ του εξωτερικου κ εχουν κ εγγυηση κ γλυτωσα ενα σκασμο λεφτα ο καθενας ειναι ελευθερος να ψωνιζει απο οπου θελει εχουμε ελευθερη αγορα αλλα να μας κλεβουν σαν τα βλαχακια δεν το ανεχομαι συγνωμη για την εκφραση

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ στο να δώσεις κάτι παραπάνω για καλύτερη ποιότητα, αν έχεις λεφτά. Ωστόσο αφού κι εσύ διαθέτεις χρήματα για υλικά αγαθά... δώσε και 100 ? να πάρεις το Λεξικό του Μπαμπινιώτη να δεις πώς γράφονται οι λέξεις, γιατί είναι αδύνατον να συνεννοηθείς με αυτήν την ανορθογραφία.

 

Και μη χειρότερα.......... προφανώς σκέφτεσαι όπως γράφεις. Συνεννοείσαι γενικότερα με κανέναν γύρω σου? Ή η ανορθογραφία είναι από το πολύ ξύλο?

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη βρε κορίτσια....''πλακώνεστε'' για το ποιά γνωρίζει ορθογραφία ή για το ποιά έχει χρήματα να σκάσει 100 ευρώ παραπάνω ή για το ποιά πιάστηκε κορόΐδο;

Εάν κάποιος ξέρει ορθογραφία με γειά του και χαρά του. Εάν δεν ξέρει με γειά του και χαρά του επίσης. Εάν κάποιος θέλει να σκάσει 100 ευρώ παραπάνω για μια κούνια καλώς, εάν θέλει να σκάσει 100 ευρώ για τον Μπαμπινιώτη καλώς και πάλι... Το θέμα είναι να μην πιαστείς ''κώτσος'', άπαξ και πιάστηκες τελείωσε το θέμα. Το να πλακωνόμαστε μεταξύ μας δεν οφελεί.

Εγώ θέση δεν παίρνω, γιατί εμπειρία από το κατάστημα Λητώ δεν έχω. Δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα γενικά, αλλά προσωπική εμπειρία δεν έχω, απλά παρενέβη γιατί τόσος ντόρος για το τίποτα. Καλώς έκανε η κοπέλα και άνοιξε το πόστ και ενημερώνει για να μην πιαστούν κι άλλοι ''κώτσοι'', αλλά και το θέταρο του παραλόγου δεν αποδίδει θετικά αποτελέσματα. Σημασία έχει η ενημέρωση κι οχι ποιός γνωρίζει ορθογραφία ή όχι.

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΞΕΡΩ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ

ΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΠΟΥ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙς ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΕ Ο ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΗΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΠΕΛΑΤΗΣ ΝΑ ΚΑΝΙ ΟΧ

ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΙ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΘΕΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΨΟΥΝ

 

Thaumataki μάλλον δεν διάβασες αυτό, γι αυτό και κόλλησες με το θέμα της ορθογραφίας και μόνο... Και δεν έγινε και κανένας ντόρος...... αλλά το παραπάνω παραείναι προσβλητικό για την κοπέλα στην οποία απευθυνόταν, σιγά μην το αφήναμε και ασχολίαστο;)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εσυ εισαι η ασχετη η μαλλον το κοινο που λεγαμε του τζαμπο που αγωραζει ακκαταληλα προιοντα αρκει να ειναι φτηνα

 

Αναφερομαι σε σενα αν και υπηρχαν και αλλες κοπελες που ηταν με αντιστοιχο θεμα. Το οτι εχουμε προβλημα ΠΡΑΚΤΙΚΟ με ενα καταστημα δεν σημαινει οτι εσεις δεν πρεπει να ειστε ευχαριστημενες. Επιπλεον το οτι εγω βρηκα τον μπελα μου με το στρωμα στα ΛΗΤΩ δεν σημαινει οτι ψωνιζω απο τα jumbo στο παιδι μου. Τα mothercare τα εχεις ακουστα? .....τα Bambino Merino στο εξωτερικο στα οποια βεβαια δινεις 70 ευρω για μια πιτζαμα αλλα ειναι σαν μπαμπακι? Κατι τετοιο τα Λητω δεν εχουν. Μην κρινετε τοσο ανετα οτι οποιος δεν ψωνιζει απο τα ΛΗΤΩ ειναι λαθος. Υπαρχουν εκατονταδες καταστηματα για ΠΟΛΥ πιο γερα πορτοφολια με πολυ μεγαλυτερη ποιοτητα ρουχων εκει εξω. Το προβλημα σε μενα στα ΛΗΤΩ ηταν ενα. Το στρωμα. Φυσικα οταν μπαινεις προσπαθουν να σου πουλησουν φυκια για μεταξωτες. Εγω απλα δεν τις ακουω. Παω περνω αν θελω κατι και φευγω. Αλλα φιλη μου καλη οταν εχεις νεογεννητο και δεν ξερεις την τυφλα σου θα σε φορτωσουν ΟΤΙ βρουν και οσο πιο γρηγορα....αν εσυ θες να το κανεις ετσι καντο. Εγω προτειμω να δωσω 70 και 80 και 90 ευρω και να το παρω απο γερμανια το πιτζαμακι της παντως....... :| Οπως και στην τελικη δικαιωμα της διπλάνης μου ειναι να δωσει 5 και να το παρει απο το μαγαζι της γειτονιας. Δικαιωμα μου λοιπον να καταγγελω τα ΛΗΤΩ και επισης δικο σου να τα γουσταρεις.....σωστο?

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...