Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΙΔΕΕΣ/ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ


vicky1976

Recommended Posts

Oταν εψαχνα για τη βαφτιση τα υλικα,δεν ειχα βρει ποιο φτηνα.Και ειδικα στο veryniceday,απο οπου ειχα παρει τα πουγκια και τις παραμανες για τις μπομπονιερες, νομιζω οτι ηταν ακριβοτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα κατεβω μεθαυριο Χανια οπου και θα γινει η βαπτιση μου, και θα ρωτησω εκει για τα κουτια να δω τιμες.Παντως και εγω θεωρω οτι για να κανεις μονη σου προσκληση-κουτι δενειναι ακριβο.Στις μερες μας για να παρεις μια προσκληση που να ειναι εντυπωσιακη θελεις τουλαχιστον 2?.Και η προσκληση-κουτι ειναι κατι ωραιο.

Link to comment
Share on other sites

Θα κατεβω μεθαυριο Χανια οπου και θα γινει η βαπτιση μου, και θα ρωτησω εκει για τα κουτια να δω τιμες.Παντως και εγω θεωρω οτι για να κανεις μονη σου προσκληση-κουτι δενειναι ακριβο.Στις μερες μας για να παρεις μια προσκληση που να ειναι εντυπωσιακη θελεις τουλαχιστον 2?.Και η προσκληση-κουτι ειναι κατι ωραιο.

ειμαι απο τα χανια και κατω απο 1 ευρω δεν υπηρχε προσκληση που να ειναι εντυπωσιακη.Βρισκεις και με .75 αλλα ειναι απλες και ολες αυτες οι στενομακρες που τις εχω βαρεθει πια .Οσες μου αρεσαν εμενα ειχαν 1,50 και πανω οποτε εκατσα και τις εκανα μονη μου το κοστος ,50 τα υλικα χωρις την εκτυπωση ,σε καμια 10 αρια μερες θα σας τις βαλω να τις δειτε.

α και κατι αλλο να ειχεις υποψην σου οτι στα χανια υπαρχει εν αμικρο θεμα με τα υλικα .κατι πραγματα που ηθελα μου ειπαν απο 20 αυγουστου και μετα

Link to comment
Share on other sites

Bebebo δε θα τα παρω τωρα απλα θα δω τις τιμες.Θα παω στο μαγαζι που ειναι πριν την Πυροσβεστικη που εχει καποια υλικα για να φτιαξεις μονη σου μπομπο και προσκλησεις.Εκει θα δω για τα κουτια και απο ακει παιρνω γενικως κορδελες.

Link to comment
Share on other sites

Bebebo δε θα τα παρω τωρα απλα θα δω τις τιμες.Θα παω στο μαγαζι που ειναι πριν την Πυροσβεστικη που εχει καποια υλικα για να φτιαξεις μονη σου μπομπο και προσκλησεις.Εκει θα δω για τα κουτια και απο ακει παιρνω γενικως κορδελες.

 

thn ξερω την κοπελα ,εχει ωραια πραγματακια κοιτα και σε μαγαζια με συσκευασιες ειναι κυριως στην κυδωνιας ειναι αρκετα (δηλαδη 2-3)και εχουν και εκει διαφορα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

[thn ξερω την κοπελα ,εχει ωραια πραγματακια κοιτα και σε μαγαζια με συσκευασιες ειναι κυριως στην κυδωνιας ειναι αρκετα (δηλαδη 2-3)και εχουν και εκει διαφορα ]

Tα ξερω εκει τα μαγαζια αλλα νομιζω αυτη στην Πυροσβεστικη ειναι πιο φτηνη

Link to comment
Share on other sites

Να ερθετε ρε κορες... Γιατι ακομα κ αν τα κανονισω ολα θα εχω ενα θεμα για το ποιος θα τα στεισει ολα αυτα στην εκκλησια.. ο μονος ανθρωπος που πιανει το χερι του στο σοι ειμαι εγω... τι να πρωτοκανω η ρημαδομανα...

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Να ερθετε ρε κορες... Γιατι ακομα κ αν τα κανονισω ολα θα εχω ενα θεμα για το ποιος θα τα στεισει ολα αυτα στην εκκλησια.. ο μονος ανθρωπος που πιανει το χερι του στο σοι ειμαι εγω... τι να πρωτοκανω η ρημαδομανα...

Ειναι λιγο δυσκολο.Μακαρι να ερχομουν, μ΄αρεσουν κατι τετοια.Αν ειναι πρωι η βαπτιση θελει πολυ τρεξιμο.Αν ειναι απογευμα εχεις λιγο χρονο.Δεν εχεις καποια καλη φιλη;Το στισημο ειναι μονο.Οι κατασκευες θα εχουν γινει.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...