Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ


Recommended Posts

Καλησπερα και απο μενα! Θα ηθελα τη βοηθεια σας. Διαβασα για τον Βασιλη Αθανασιου και το κεντρο εξωσωματικης Αθηνων. Σκεφτομαι τον Ιανουαριο να αρχισω κι εγω το τρεξιμο μιας και μπεμπε αλλιως δεν βλεπω να ερχεται:cry::cry::cry::cry::cry:!!

Θα ηθελα αν καποιες τον ξερετε και εχετε εμπειρια απο το κεντρο να με βοηθησετε. Οποια πληροφορια θα μου ηταν χρησιμη για να καταληξω αν τελικα θα παω σαυτο το κεντρο.

Επισης σαλπιγγογραφια στο Μητερα ή στο Λητω? Ποιο προτεινετε και ποσο πληρωσατε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για το μονο που μπορω να βοηθησω ειναι για τη σαλπιγγογραφια . Εγω την εκανα στο Λητω πριν απο 1,5 χρονο περιπου κ αν θυμαμαι καλα ειχα πληρωσει 120 ευρω .

Καλη επιτυχια σε ολα σου ευχομαι !

Live like it is heaven on earth ..!

S8vKp2.png?0fKsGsow

 

bcHCp3.png?2xpjfQKo

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΑΙΝΑΣ...(Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΤΗΣ ΠΕΓΚΗΣ ΖΗΝΑ?) ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ Κ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΞΕΚΑΘΑΡΑ, ΣΩΣΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ..

Link to comment
Share on other sites

Λαινας, πρωτη φορα ακουω γιαυτον. antaspil καθε αποψη ειναι ευπροσδεκτη, σ'ευχαριστω. Θα ψαξω και γιαυτον.

Κοιτα, επειδη εχω ακουσει αρκετα για τους μεγαλογιατρους, ψαχνομαι "απο θεση" για καποιον οχι και τοσο διαφημιζομενο, να ειναι ανθρωπος πρωτα απολα, να μπορω να συνεννοηθω μαζι του και οχι με οποιον λαχει απο το κεντρο, να εξαντλησουμε μαζι ολα τα περιθωρια και να θελει μια ακομα επιτυχια για να ανεβει ακομα πιο ψηλακαι να με κοιταει στα ματια οταν παω στο γραφειο του και οχι στο πορτοφολι μου!

Link to comment
Share on other sites

Λαινας, πρωτη φορα ακουω γιαυτον. antaspil καθε αποψη ειναι ευπροσδεκτη, σ'ευχαριστω. Θα ψαξω και γιαυτον.

Κοιτα, επειδη εχω ακουσει αρκετα για τους μεγαλογιατρους, ψαχνομαι "απο θεση" για καποιον οχι και τοσο διαφημιζομενο, να ειναι ανθρωπος πρωτα απολα, να μπορω να συνεννοηθω μαζι του και οχι με οποιον λαχει απο το κεντρο, να εξαντλησουμε μαζι ολα τα περιθωρια και να θελει μια ακομα επιτυχια για να ανεβει ακομα πιο ψηλακαι να με κοιταει στα ματια οταν παω στο γραφειο του και οχι στο πορτοφολι μου!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΨΑΞΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΡΥΦΩΝ ΛΑΙΝΑΣ...ΣΟΥ ΕΙΠΑ Κ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΠΕΓΚΗ ΖΗΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ..(ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ Η ΑΜΟΙΡΗ ΣΕ ΑΛΛΑ ΚΕΝΤΡΑ ,ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ.. Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΟΛΓΟΘΑ 15 Κ 20 ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ..ΕΔΩ ΟΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ 3 ΕΑΝ ΣΤΗΝ 3 ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ...... Κ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΑΛΛΟΙ ΕΠΕΡΝΑΝ ΤΟ ΩΑΡΙΑ ΤΗΣ Κ ΤΑ ΠΟΥΛΑΓΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΗΣ....ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΟΣΕΞΕ Κ ΨΑΞΕ ΤΟ ΠΟΛΥ..ΤΟΤΕ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΜΩΣ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Κ ΟΧΙ ΑΝΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ Κ ΦΤΑΝΕΙΣ ΤΙΣ 10 ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ Κ ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ..ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ Κ ΤΟ ΙΚΑ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..:P

Link to comment
Share on other sites

Αχ ποσο δικιο εχεις για την εκμεταλλευση που μας κανουν! Τουλαχιστον τωρα απο το net μπορουμε να ενημερωθουμε για καποια πραγματα αλλα παλι δεν φτανει μιας και φανταζομαι θα τα παρουσιαζουν τοσο φυσιολογικα που θα βρισκονται μπλεγμενες οι κοπελες χωρις να το καταλαβουν!

Θα το ψαξω και για τον Λαινα. Σ'ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ ποσο δικιο εχεις για την εκμεταλλευση που μας κανουν! Τουλαχιστον τωρα απο το net μπορουμε να ενημερωθουμε για καποια πραγματα αλλα παλι δεν φτανει μιας και φανταζομαι θα τα παρουσιαζουν τοσο φυσιολογικα που θα βρισκονται μπλεγμενες οι κοπελες χωρις να το καταλαβουν!

Θα το ψαξω και για τον Λαινα. Σ'ευχαριστω!

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

kalhspera kai an exeis kanei kalh epituxia!!!!ton k.Basili A8anasiou ton gnwrizw polu kala kai nomizw oti den uparxei kaluteros gunaikologos kai kalutero kentro apo to diko tou!!!ekana ekswswmatikh sto kentro tou mono mia kai monadikh kai epiasa me thn prwth....einai An8rwpos gia mena....koitaei polu kala to problhma tou zeugariou kai meta ksekinaei to otidhpote....den nomizw na vre8ei zeugari kai na mhn milhsei gia ta kalutera logia gia ton kurio A8anasiou....sou euxomai ta kalutera pantws!!!!!kai gia ton giatro auton an epilekseis den 8a to metanoiwseis......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα.

Είμαι κενουργια στην σελίδα αυτή αλλά όταν μπορώ την διαβάζω...

Ήθελα να μιλήσω για τον κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ. Είναι ο καλύτερος γιατρός αλλά και πάνω απ` όλα άνθρωπος που υπάρχει και τον ευχαριστώ για όλα όσα έχει κάνει για μένα αλλά και για την οικογένειά μου. Τον συστήνω ανεπιφύλαχτα.

Όλο το προσωπικό του ειναι άψογο και σε αντιμετωπίζουν πάνω απ` όλα σαν άνθρωπο και όχι σαν ένα πορτοφόλι γεμάτο με λεφτά.........

Τους αγαπώ όλοθς πολύ και τους ευχαριστώ ακόμα περισσότερο....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...