Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αποτελέσματα ΑΥΧΕΝΙΚΗ - PAPP A - ΦΥΛΟ ΜΩΡΟΥ (Σ)


Recommended Posts

καλημερα!!και στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, και τωρα την ημερα που εκανα αυχενικη μου πηραν κι αιμα.Τωρα για την αμνιοπαρακεντηση δες πρωτα τα αποτελεσματα της αυχενικης και θα σου πει η γιατρος σου μετα..βεβαια λογω ηλικιας ισως χρειαστει να κανεις..οτι σου πει η γιατρος σου..

 

zR43p3.png?AJ2bsaiJ

 

TLOwp3.png?AvuEF6Tk

 

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση, πραγματικά αυτή η αλλαγή γιατρού με έχει μπερδέψει! Θα κάνω την αυχενική και θα ρωτ΄σω το γιατρό που θα μου την κάνει αν πρέπει να κάνω το ΡΑΡ-Α και πόσο άμεσα. Έπειτα για την αμνιοπαρακέντηση βλέπουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Χθες εκανα αυχενικη, όλα καλα, και μου είπε ο γιατρός μου ότι δεν μπορεί να μου πει ξεκάθαρα για το φύλο αλλα μου έδωσε ποσοστό 70 για αγόρι και 30 για κορίτσι. Έχω ήδη δύο αγοράκια, να ελπίζω για κορίτσι? τι εμπειρία έχετε? Στα προηγούμενα δύο, σε άλλο γιατρο, μου το είχαν σίγουρα για αγόρι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, να ρώτήσω θα κάνω αυχενκή στο Παπαγεωργίου σε δεκαπέντε μέρες, και μου είπαν οτι κοστίζει 8,5 ευρώ!Ακουσα καλά????????????? Έχει κάνει καμία πρόσφατα? Στην κόρη μου είχα δώσει πριν 4 χρόνια ακριβώς 150 ευρώ στον Αθανασιάδη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, να ρώτήσω θα κάνω αυχενκή στο Παπαγεωργίου σε δεκαπέντε μέρες, και μου είπαν οτι κοστίζει 8,5 ευρώ!Ακουσα καλά????????????? Έχει κάνει καμία πρόσφατα? Στην κόρη μου είχα δώσει πριν 4 χρόνια ακριβώς 150 ευρώ στον Αθανασιάδη!

 

καλησπερα!!εκανα αυχενικη πριν μιαμιση βδομαδα, εδωσα 170 ευρω, μαζι με τις αιματολογικες. αρα μαλλον δεν ακουσες καλα..:P

ολα καλα να πανε ευχομαι!!

 

6SQDp3.png?EkCOfjP9

 

TLOwp3.png?AvuEF6Tk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.εγω αυριο θα παω να κανω αυχενικη και papp-a αλλα εχω τρομερο ανχος.με εχουν ανχωσει ολοι που ο καθενας λεει το μακρυ κ το κοντο του.ειμαι 26 ετων 12 εβδομαδων κ φοβαμαι τοοοσοοο πολυ για τα αποτελεσματα:-(:-(:-(:-(:-(.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ήρθε λοιπόν και η δικιά μου σειρά.Χθες έκανα αυχενική, όλα καλά και το μωράκι μου ζωηρούτσικο!!! Μας ρωτάει λοιπόν ο γιατρός:Το φύλο θέλετε να το μάθετε;Εννοείτε του λέμε.Αγόρι με επιφύλαξη μας λέει!Για να δούμε;Θα είναι ή θα μας τα γυρίσει πιο μετά;Πάντως ότι και να είναι δεν μας νοιάζει,μόνο να είναι καλά!Αλλά η αλήθεια είναι θα ήθελα να το σιγουρέψω...!!!

TA6yp3.png

Each day's a gift and not a given right...

Leave no stone unturned, leave your fears behind...

And try to take the path less traveled by...

That first step you take is the longest stride...

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε λοιπόν και η δικιά μου σειρά.Χθες έκανα αυχενική, όλα καλά και το μωράκι μου ζωηρούτσικο!!! Μας ρωτάει λοιπόν ο γιατρός:Το φύλο θέλετε να το μάθετε;Εννοείτε του λέμε.Αγόρι με επιφύλαξη μας λέει!Για να δούμε;Θα είναι ή θα μας τα γυρίσει πιο μετά;Πάντως ότι και να είναι δεν μας νοιάζει,μόνο να είναι καλά!Αλλά η αλήθεια είναι θα ήθελα να το σιγουρέψω...!!!

συγχαρητηρια και με το καλο να τον δεχτεις!εχουμε ξαναμιλησει εμεις.η αληθεια ειναι πως γενικα πεφτουν μεσα οι γιατροι με την αυχενικη.ειναι μια γραμμουλα που βλεπουν στα γεννητικα οργανα και αν ειναι ευθεια η καμπυλωτη ειναι αντιστοιχα κοριτσακι η αγορακι.σπανια γινεται λαθος ειδικα αν ειναι τα μηχανηματα τελευταιας τεχνολογιας που η γραμμουλα αυτη φαινεται πεντακαθαρα.σε μενα η τοτε εκτιμηση ηταν και σωστη.οποτε πιστευω οτι πρεπει να αρχισεις να ονειρευεσαι μπλε!αλλα και καθε φορα που θα πηγαινεις τωρα στον γιατρο σου θα το επιβεβαιωνεις πιστευω!με το καλο!

w7ENp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μόνο έχουμε μιλήσει...!!!???ήσουν ο 1ος άνθρωπος που με έκανε να πιστέψω ότι είμαι έγκυος και με καθησύχαζε!!!!Σε ευχαριστώ πολύ!Εσύ κοριτσάκι έχεις;Στην αυχενική το έμαθες και εσύ;

TA6yp3.png

Each day's a gift and not a given right...

Leave no stone unturned, leave your fears behind...

And try to take the path less traveled by...

That first step you take is the longest stride...

Link to comment
Share on other sites

σιγα,τι λες!αφου ηταν ολοφανερο τι ησουν εγκυουλα.ναι,στην αυχενικη το εμαθα κι εγω οτι ειναι κοριτσακι και σε καθε επισκεψη στο γιατρο το επιβεβαιωνα μεχρι και στο β επιπεδου που εκανα που εκει πια ηταν σιγουρο.αλλα σπανια κανουν λαθος.γιατι δεν ειναι οτι βλεπουν κατι το οποιο μπορει να μην ισχυει.ειναι αυτη η γραμμη που συνηθως αν εχει καλη θεση το μωρακι ειναι ολοφανερη.δεν ξερω αν την ειδες.να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να την απολαυσεις οσο μπορεις!!

w7ENp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χα,χα!!!Να είσαι καλά!Και εσύ καλή εγκυμοσύνη να έχεις!Δεν είδα κάτι στην αυχενική,όμως το σημαντικό είναι ότι είναι όλα καλά! :)

TA6yp3.png

Each day's a gift and not a given right...

Leave no stone unturned, leave your fears behind...

And try to take the path less traveled by...

That first step you take is the longest stride...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΟΠΥΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΕ. ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΓΙΑ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΕΝΤΡΑ. ΣΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

 

 

H PAPP-A ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΤΟ ΕΟΠΥΥ Η ΟΧΙ?
veMDp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΜΕΝΗ!ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 13 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΜΟΥ!ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 8ΜΗΝΟ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΘΕΩΡΗΣΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΑΝΑΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ,Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ 2 ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΑΛΛΑ ΤΟ PPAP A ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΝΤΑΟΥΝ ΧΑΛΙΑ 1/42!ΜΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ!Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΑΞΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΜΝΙΟ.ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!ΠΑΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΜΕΝΗ!ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 13 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΜΟΥ!ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 8ΜΗΝΟ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΘΕΩΡΗΣΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΑΝΑΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ,Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ 2 ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΑΛΛΑ ΤΟ PPAP A ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΝΤΑΟΥΝ ΧΑΛΙΑ 1/42!ΜΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ!Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΑΞΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΜΝΙΟ.ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!ΠΑΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....

 

Kακώς σε τρομοκράτησαν. Πιθανότητες μόνο σου δίνουν και η αυχενική και το papp-a. Από μόνη της η αυχενική διαφάνεια δε λέει κάτι, αν όλες οι υπόλοιπες ενδείξεις είναι φυσιολογικές. Μην αγχώνεσαι. Σου εύχομαι η αμνιοκέντηση να δείξει πως έχεις ένα απόλυτα υγιές μωράκι. Σαν διαδικασία δεν ειναι τίποτα, δεν πονάει καν. Και σε λίγες μέρες θα έχεις και τ΄αποτελέσματα και θα απολαύσεις το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου. Όσο για την παλίνδρομη, οι περισότερες γυναίκες έχουν βιώσει ανάλογη εμπειρία. Είσαι μόνο 29 ετών, έχεις όλο το χρόνο με το μέρος σου. Ηρέμησε και κάνε θετικές σκέψεις γιατί με το να στεναχωριέσαι, βλάπτεις το μωράκι σου.

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ 2 ΓΝΩΜΗ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ PPAP A.ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΜΝΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ 2 ΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΑΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΧΕΙΡΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΠΕΤΟΥΣΕ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ 2 ΓΝΩΜΗ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ PPAP A.ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΜΝΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ 2 ΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΑΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΧΕΙΡΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΠΕΤΟΥΣΕ!

 

πολυ καλα θα κανεις.ο πρωτος ο γιατρος ειναι μεσα στη λιστα των πιστοποιημενων https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=1

Link to comment
Share on other sites

OXI!ΖΩ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ!ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ!ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ.ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΑ?ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!

Υ.Γ.Ο 2ΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Link to comment
Share on other sites

OXI!ΖΩ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ!ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ!ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ.ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΑ?ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!

Υ.Γ.Ο 2ΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 

οποτε δεν υπαρχει θεμα να στεναχωριεσαι.μια και δεν ειναι πιστοποιημενος ειναι σαν να μη σου την εκανε την εξεταση.ελπιζω ο δευτερος που θα πας να ειναι μεσα στη λιστα.απο που εισαι? μεσα στη λίστα υπαρχουν αρκετοι γιατροι μπορει καποιος να ειναι στα μερη σου και να μην το ξερεις.π.χ.εγω ειμαι απο σερρες και υπαρχει γιατρος μεσα στη λιστα που ειναι στις σερρες.και εμεις μεχρι πριν 4 χρονια δεν ειχαμε.

Link to comment
Share on other sites

οσο για το papp A για να ειναι αξιοποιστο πρεπει να ειναι απο πιστοποιημενο εργαστηριο το γραφει στο χαρτι που σου εδωσαν αν ειναι ή οχι.και επειδη παιζουν ρολο οι μετρησεις του γιατρου και εφοσον δεν ειναι πιστοποιημενος δε ξερει να μετραει οποτε ουτε νουμερα εδωσε βγηκαν και οι μετρησεις των στατιστικών.περασε ενα καλο σαββατο χωρις κλαματα και πηγαινε σε ενα σοβαρο γιατρο και κεντρο να κανεις τη μετρηση.

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟ.Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ.ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΣΤΕΛΝΕ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΣΑ,ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΕΒΑΖΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΑΚΕΛΟ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ,ΟΥΤΕ ΕΓΡΑΨΕ ΕΝΑ "ΕΥΘΡΑΣΤΟΝ",ΟΥΤΕ ΤΟ ΤΥΛΙΞΕ ΜΕ ΚΑΤΙ...ΠΡΟΧΕΙΡΟΤΗΤΑ!ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ,ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΔΗ ΚΑΝΑΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ..ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΙΓΜΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΘΑΥΜΑΤΑ!ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ....ΑΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟ.Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ.ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΣΤΕΛΝΕ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΣΑ,ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΕΒΑΖΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΑΚΕΛΟ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ,ΟΥΤΕ ΕΓΡΑΨΕ ΕΝΑ "ΕΥΘΡΑΣΤΟΝ",ΟΥΤΕ ΤΟ ΤΥΛΙΞΕ ΜΕ ΚΑΤΙ...ΠΡΟΧΕΙΡΟΤΗΤΑ!ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ,ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΔΗ ΚΑΝΑΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ..ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΙΓΜΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΘΑΥΜΑΤΑ!ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ....ΑΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΑ!!!!!!

ολα θα πανε καλα θα το δεις!απλα κοιταξε να ειναι πιστοποιημενος ο γιατρος που θα σου την κανει!

Link to comment
Share on other sites

ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ 2Η ΓΝΩΜΗ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΞΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΥΣ.ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΟΤΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΙΣΕΙ.45 ΛΕΠΤΑ ΥΠΕΡΥΧΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΥΠΕΡΥΧΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΝΕΟ ΡΡΑΡ Α.ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ 2Η ΓΝΩΜΗ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΞΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΥΣ.ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΟΤΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΙΣΕΙ.45 ΛΕΠΤΑ ΥΠΕΡΥΧΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΥΠΕΡΥΧΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΝΕΟ ΡΡΑΡ Α.ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!

 

ειδες που δεν ηταν τιποτα?ηταν σαν να μην την εκανες .ξεχασε το.το ονομα του γιατρου ειναι μεσα στη λίστα?μηπως σου εδειξε ηταν πιστοποιηση για απλους υπερηχους και οχι για αυχενικη /β επιπεδου/doppler?θελει πολυ προσοχη ποιους εμπιστευομαστε!απολαυσε την εγκυμοσυνη σου γιατι εμτα θα τρεχεις στο λεω εγω με τρια

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...