Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πάρτυ με θέμα "φραουλίτσα"


Recommended Posts

vre koritsakia mipws kserei kamia sas kapoio zaxaroplasteio sta notia proastia poy na kanei wraies paidikes toyrtes gia party?????????

 

εγω στο βυρωνα ειχα βρει τουρτα με τη φραουλίτσα, στο ζαχαροπλαστέιο ΤΣΙΡΟΣ

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αρουδάκι,

Όλα τα ζαχαροπλαστεία κάνουν τούρτες για παιδικά πάρτυ, αλλά εγώ θα σου σύστηνα το Karavan γιατί έχει φοβερή ποιότητα και ποικιλία σχεδίων. Επίσης καλές τούρτες έχει και η Δέσποινα, μόνο που το παρακάνει λίγο με τις τιμές.

βετα:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ismeni καλημερα που ακριβως ειναι το ζαχαροπλαστειο ΤΣΙΡΟΣ γιατι δεν ξερω και θελω να κανω και εγω παρτυ με φραουλιτσα
Link to comment
Share on other sites

ismeni καλημερα που ακριβως ειναι το ζαχαροπλαστειο ΤΣΙΡΟΣ γιατι δεν ξερω και θελω να κανω και εγω παρτυ με φραουλιτσα

 

είναι στον βύρωνα στην οδό ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΝ 9

2107652232

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπερα μανουλες!!Σε λιγες μερες η κορη μου η Αλεξανδρα κλεινει τα 4 και θα κανουμε παρτυ με θεμα την φραουλιτσα.Ψαχνω καμια ιδεα για το προσκλητηριο καθως και για το κειμενο που θα περιεχει.Θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια σας!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ(ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΛΙΓΟ ΝΟΜΙΖΩ)..

 

ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΟΥ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΣΩ

ΤΟΥΡΤΑ ΘΑ ΦΑΜΕ ΝΟΣΤΙΜΗ

ΠΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ!

 

 

ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΑ ΚΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ

ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΝΑ ΣΒΗΣΩ

ΚΑΙ ΣΑΝ ΦΡΑΟΥΛΟΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ!

 

 

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΑΛΩ

ΣΤΟ ΣΠΊΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ

ΤΑ ΦΕΤΙΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ!

 

ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑΣ ΣΤΟ GOOGLE ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΥΠΩΣΑ ΣΕ ΧΑΡΤΟΝΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ THS ΠΛΕΥΡΑ ΤΥΠΩΣΑ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

prosklhsh2.pngΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ

CAM00133.jpg ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΥΛΙΞΑ

party2.bmpΤΑ ΧΩΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΑ :P

party3.bmpΚΑΙ Ο ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΜΕ ΔΙΑΔΟΡΑ ΖΑΧΑΡΩΤΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΑΣ !!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...