Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δερματολογος στη Θεσσαλονικη


kwstas

Recommended Posts

Γεια σας! Ειμαι νεος στο φορουμ.. Ειμαι 23 χρονων κ μου εχουν βγει σπυρακια στα χερια κ στην πλατη .. οχι πολλα ουτε μεγαλα αλλα ειναι περιεργο...

 

Ετσι ειπα να ρωτησω μηπως ξερει καποιος καποιον πολυ καλο δερματολογο στην θεσσαλονικη.. Θελω να ειναι πολυ καλος γιατι ξερω περιπτωσεις φιλων που εχουν παει σε 2-3 και παλι δεν ειδαν καμια βελτιωση..

Αν καποια/ος εχει ψαξει το θεμα παρακαλω ας με ενημερωσει.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

του πρώτου 272348 πριν καιρό επαιρνε 50 ευρώ, τελευταία δεν πηγα και δεν ξέρω. Του δεύτερου βρες στο χρυσό οδηγό

 

ok nina σε ευχατιστω πολυ για τον χρονο σου ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

  • 5 χρόνια μετά...
On 7/11/2017 at 2:46 PM, stellap9 said:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,ΨΑΧΝΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ 2 Κ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 0!

 

On 7/11/2017 at 2:46 PM, stellap9 said:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,ΨΑΧΝΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ 2 Κ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 0!

Καλημέρα.Είσαι από Θεσσαλονίκη μάλλον απ'ότι κατάλαβα έτσι?Εγώ επειδή έχω σμηγματορροική δερματίτιδα δύο σχεδόν χρόνια δε μπορούσα να βρω θεραπεία και δερματολόγο καλό.Μέχρι που μια φίλη μου μου σύστησε την κα.Κωστράκη Παλαπανίδη Ολυμπία,στη καλαμαριά έχει το ιατρείο της.Είναι καταπληκτική.Επιτέλους με τη θεραπεία της ηρέμησα.Τρομερή γιατρός αλλά και πάνω απ'όλα άνθρωπος.Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...