Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

catering Θεσσαλονικη οικονομικο


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια

χρειαζομαι την βοηθεια σας τον Ιουνιο θα βαφτισουμε την μπεμπα μας και ειπαμε μιας και μπαινουμε στο χορο να χορεψουμε και τον χορο του Ησαια. λογο ομως οικονομικης δυσκολιας θελουμε να κανουμε catering εξω απο την εκκλησια. θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε καποιον οικονομικο και λεγοντας οικονομικο εννοω σιγουρα κατω απο 10 ευρω γιατι βρηκα και μαγαζι με αν ηθελα με 10 ευρω το ατομο αλλα δεν τα εχω αυτα τα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αλεξουδας πολυ καλος και πολυ οικονομικος !! εγω εκανα εκει γισ τη βαφτηση της μικρης μου με 7,90 το ατομο περσι το καλοκαιρι και ειχε 10 ειδη κρυων 6 ειδη γλυκων αναψυκτικα νερα και μπυρα αφθονη και πολυ νοστημα!! φερνουν τραπεζια καρεκλες με στολισμο δεν στα χρεωνουν α! και ειχε και γουελκαμ τρινκ μωλις βγαιναμε απο το μυστηριο πραγματικα παρα πολυ καλο ! δες το θα με θυμηθεις

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια

τελικα με μια μικρη ερευνα αγορας που εκανα μεχρι τωρα ο πιο φτηνος που βρηκα ειναι ειναι το πανοραμα μεχρι τωρα με πολυ φαι οπως ειδα στην προσφορα του

μετα ερχεται ο χουτος που και αυτος εχει πολυ φαι αλλα πιο ακριβος

θα σας εχω νεοτερα απο δευτερα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια

μεχρι σημερα εχω παρει πολλες προσφορες.

μπορω να πω πως ο σαμιωτακης ηταν ο φτηνοτερος 6 + φπα αλλα απο φαι δεν μπορω να πω οτι εχει και πολλα πραγματα.

θα ξαναμιλησω και με το πανοραμα μηπως κατεβασει την τιμη χωρις να βγαλουμε κατι. το ψαχνω ακομη απλως επειδη ψαχνω και για σπιτι ετοιμαζω και την γαμο βαφτιση μας εχω πολυ τρεξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...