Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

BABY SWIMMING στην Θεσσαλονίκη?


Recommended Posts

Καλησπέρα.Το Σεπτέμβριο θα ξεκινήσουμε κολυμβητήριο με τον μικρό μου και στην Θεσσαλονίκη από τέτοια προγράμματα μπόρεσα να βρω μόνο στο γήπεδο του ΠΑΟΚ στην Τούμπα. Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει και κάπου αλλού γιατί μένω ανατολικά και δεν βολεύει και πολύ.

 

Υ. Γ. Υπάρχουν αδιάβροχες πάνες?[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 128
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα. Για Θεσσαλονίκη δεν ξέρω γιατι την πάω στο ΟΑΚΑ. Για πάνες υπάρχουν οι libero που είναι για αυτή την περίπτωση. Βάζεις και το μαγιό απο πάνω και όλα οκ. Καλά έχουν απίστευτη πλάκα στην πισίνα. Θα είσαι και εσύ μέσα;

Link to comment
Share on other sites

Ωχ γιατί αυτό; σε μας θέλανε απο γυναικολόγο,δερματολόγο, παθολόγο. Και φυσικά απο παιδίατρο. Ρώτησε αν ο καθαρισμός γίνετε με όζον ή με χλώριο. Η παιδίατρος μου είπε να αποφεύγω το χλώριο.

Link to comment
Share on other sites

Aυτό εννοείται. Ή εγώ ή ο μπαμπάς του. Tο κακό είναι όμως ότι δεν ζητάνε χαρτί από γιατρό απ' τους γονείς. [/img]

 

Vasiliki η Λίτσα έχει πολλες πληροφορίες να σουδώσει για το συγκεκριμένω θέμα, Αναζήτησε τα άρθρα της

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εμεις που πηγαμε στο κολυμβητηριο του Αλιμου ζητησας χαρτι από απιδιατρο για το μωρο και από δερματολογο και ακαρδιολογο για μενα..

Τελικα δεν γραφτηκαμε γιατι ειχε τμημα μονο στις 10 παρα τεταρτο το βραδυ και στις 2.30 το μεσημερι... Και δεν βολευε ουτε το ενα ουτε το άλλο..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν βρηκα αλλο τοπικ με αυτο το θεμα..

αλλα ενδιαφερομαι και εγω..

ξερω οτι μονο στον ΠΑΟΚ εχει τμηματα..αλλα απο ποσο τα παιρνουν και για ποσο καιρο?

ποιος ξερει περισσοτερα??????????

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΕΓΩ

μολις προχθες καταφερα να γραψω το Δημητρη.

Πηγαμε στο δημοτικο κολυμβητηριο Πετρουπολης ωστοσο αφου τον εγραψα ειδα οτι υπαρχουν γυρω γυρω διαφοροι γυμναστικοι συλλογοι που ενδεχομενως να με εξυπηρετουσαν περισσοτερο στις μερες και τις ωρες.

Αν καποιος ειναι στην περιοχη και τον ενδιαφερει χρειαζεται χαρτι παιδιατρου που να αναφερει πανω οτι προκειται για κολυμβηση ειναι 20 ευρω το μηνα και 15 η εγγραφη οι ωρες και οι μερες ειναι λιγο προβλημα γιατι λογω καλοκαιριου εχουν κλεισει ολα τα τμηματα.Ειναι ψηλα στην οδο Ελαιων.

Επισης θα γραψω στο τοπικ για τις καταγγελιες αφου ομως παρω πρωτα τηλεφωνο στο Δημο γιατι ειχα ενα ατυχημα το οποιο θα μπορουσε να συμβει σε χειροτερη μορφη σε καποιο παιδι....

2eaW.jpg.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

IRINI ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΣΤΑ ΛΙΟΣΙΑ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΜΩΡΑ(Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ).

ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ?

22/5/2007....

12/01/2009...

η ζωη μου!

Link to comment
Share on other sites

Aν η Θεσ/νίκη δεν πρόκειται να κάνει άλλη συνάντηση μας βλέπω να γνωριζόμαστε στο κολυμβητήριο του ΠΑΟΚ.

Απ΄ότι γνωρίζω είναι το μόνο που έχει το συγκεκριμένο πρόγραμμα. :D [/u]

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Α,καλα θα το ψαξω εγω για Θεσσαλονικη και μεσα στην βδομαδα θα σας εχω νεα..

ελπιζω ν ατ αδεχτουν τα μικρα μας γιατι ολη η Θεσσαλονικη εχει ενα κολυμβητηριο για baby swimming.απαραδεκτο οπως παντα ...

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΣΤΟ ΚΟΛΥΜΒΥΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΕΙΤΑΙ ΧΛΩΡΙΟ...ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥ ΠΑΟΚ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ 50 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ

Link to comment
Share on other sites

οκ γήπεδο Τούμπας 30 ευρώ η εγγραφή και 50 ευρώ το μήνα χρειάζεται χαρτί από γιατρό και τα μαθήματα είναι Δευτέρα- Τετάρτη στις 10.45πμ ή Σάββατο-Κυριακή !700 και 1100 η ώρα αντίστοιχα η διάρκεια είναι ως τέλη Ιουνίου.

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κορίτσια!

Επέστρεψα απο τις διακοπες μου και βλέπω ότι ενδιαφερεστε για baby swimming.

Μην ψαχνετε άδικα στην θεσσαλονίκη έχει μόνο ο ΠΑΟΚ!

το θέμα έχει συζητηθεί εδώ

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=85

Αναγράφω τις εμπειριες μου.

Ειναι η τεταρτη χρονιά που ακολοθουμε το προγραμμα.

Μπορώ να λύσω όλες τις αποριες σας!

Περιμένω φιλάκια! :wink::wink::wink::wink:

Περιττο να αναφερω ότι το λατρεύω!!!!

g07Lp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Εχει και στο κολυμβητήριο της περαίας. Ειχα ενδιαφερθει πέρισυ και είχα μιλήσει και μαζί τους. Δέχονται από 6 μηνών. Εγω δεν μπόρεσα να πάω γιατί θα έπρεπε να πηγαινοέρχομαι Σέρρες- Θεσσαλονίκη 2 φορές την ενδομάδα.

.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 10 months later...

Καλημέρα.. Η κόρη μου είναι 6,5 μηνών και θέλω να την γράψω στο baby swimming. Μίλησα με το γήπεδο του ΠΑΟΚ και μου είπαν ότι είναι μέχρι τέλος Ιουνίου. Αξίζει να την πάω για 1,5 μήνα; Θα ήθελα να μου πείτε τι χρειάζεται να έχω εγώ και το μωρό.

Υπάρχει και αλλού που μπορώ να την πάω;;; Κάτι διάβασα για την Περαία αλλά δεν βρίσκω τηλ. αν το έχει κάποια θα με βοηθούσε.

Και κάτι ακόμη η παιδίατρος μου είπε ότι καλό είναι να πάω να δώ πρώτα τις συνθήκες που γίνονται τα μαθήματα. Αν είναι καθαρά πόσα άτομα μπαίνουν μέσα κτλ.

Όποια πηγαίνει εκεί και μπορεί να μου απαντήσει θα το εκτιμούσα.... Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω την βοήθειά σας. Μου είπαν ότι υπάρχει πάνα της Libero που είναι αδιάβροχη για πισίνα. Ξέρετε αν ισχύει και ποια είναι αυτή;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 5 εβδομάδες μετά...

Υπάρχει και αλλού που μπορώ να την πάω;;; Κάτι διάβασα για την Περαία αλλά δεν βρίσκω τηλ.

Στη Περαία πήγα χθες (25/11/2009).

ΔΕΝ έχει τμήματα για μικρά παιδιά.

Πρέπει να είναι τουλάχιστον 4 ετών.:-(

Πληροφοριακά το site είναι: http://www.kappa2000.gr/

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...