Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΙΣΧΙΟ!!!


Recommended Posts

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • 9 months later...

kalhspera koritsia..eimai sthn 35 evdomada kai ypoferw apo ponous sto aristero mou isxio,den mporw na perpathsw ypoferw..to bradi de pou paw na xaplosw einai to xirotero mou kathe fora pou thelw na allaxw pleyro ypoferw..o giatros mou lei oti einai fusiologiko kai oti piezei to mwro,egw omws exw mia sunexh anisixia...

Link to comment
Share on other sites

kalhspera koritsia..eimai sthn 35 evdomada kai ypoferw apo ponous sto aristero mou isxio,den mporw na perpathsw ypoferw..to bradi de pou paw na xaplosw einai to xirotero mou kathe fora pou thelw na allaxw pleyro ypoferw..o giatros mou lei oti einai fusiologiko kai oti piezei to mwro,egw omws exw mia sunexh anisixia...

 

 

Καλησπέρα, πότε ξεκίνησε ο πόνος σ' εσένα;Είμαιστη 18η κι υποφέρω εδώ και 2 βδομάδες στο αριστερό ισχύο, δε μπορώ να περπατήσω και να κοιμηθώ...ο γιατρός μου είπε φυσιολογικό είναι. Είσαι προς το τέλος της εγκυμοσύνης οπότε υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πότε ξεκίνησε ο πόνος σ' εσένα;Είμαιστη 18η κι υποφέρω εδώ και 2 βδομάδες στο αριστερό ισχύο, δε μπορώ να περπατήσω και να κοιμηθώ...ο γιατρός μου είπε φυσιολογικό είναι. Είσαι προς το τέλος της εγκυμοσύνης οπότε υπομονή...

κ εγς τα ιδια κοριτσια αν κ εμενα ειναι το δεξι κ ειμαι 35 εβδομαδα,κ εμενα φυσολογικο λεει γιατι ειμαι κ ξαπλα κ οποτε σηκωνομαι ποναει....υπομονη αυτο ειναι το λιγοτερο...μετα θα πεταμε....με το καλο τα μωρακια μας:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα ιδια κ εγω κοριτσια..ειμαι 21 βδομαδων κ ποναω δεξια πιο πολυ αλλα με πιανει κ με αφηνει...αν με πιασει ομως ποναει ολη η μεση μεχρι ουριτσα ,δεξι γοφο κ δεξι ποδι..να κατσω ποναω,να περπατησω ποναω...τα νευρα μου!!!!!!!απο 18 βδ αρχισανε τα κολπα

Link to comment
Share on other sites

Ειχα κι εγω μια απο τα ιδια στην 2η εγκυμοσυνη και ειχα βρει στο ιντερνετ οτι μαλλον το μωρο πιεζει καποιο νευρο στη μεση και χτυπαει και το ποδι.μεγαλη ταλαιπωρια για μηνες!!!αφου ειχα αρχισει να πιστευω οτι θα μου μεινει κουσουρι και μετα τη γεννα...! Αλλα τελικα ολα ενταξει,με το που βγηκε ο ζουζουνος ημουν σαν καινουρια,σαν να μην ειχα ποτε προβλημα!οποτε υπομονη κοριτσια,τα καλυτερα ερχονται!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...