Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Mucosolvan για καλυτερο σπερμα?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


καλα στο τελος θα με πιασουν τα γελια. ε λοιπον ναι αλλα οχι σιροπι αλλα τριμπον που ειναι για το κρυωμα βοηθαει το σπερμα στο υγρο που ειναι μεσα(το υγρο αυτο ειναι σαν βλενη ο οργανισμος αρραιωνει ολες τις βλενες πινοντας αυτο το αποφρακτικο πο το πινουμε εμεις οταν ειμαστε κρυωμενοι για να φυγουν τα φλεματα που ειναι κ αυτα βλενες)κ ετσι κολυμπαει πιο γρηγορα κ δεν φυλακιζεται γιατι μερικες φορες το σπερμα ειναι πιο πηκτο δεν ξερω αν καταλαβαινεις τι σου γραφω?

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που σε κανω να γελας...;) Παραθετω στο σαιτ ολα τα τρελλα που ειμαι τη τελευταια φορα εχθες ο ενδοκρινολογος. Ξερεις να μη τρελλαθω απο μονη μου... Να παρω και εσας μαζι για το δρομο..:cool:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα αλλά άν ποτέ επιβεβαιωθεί να μου το πείτε για να αρχίσω να φλομώνω τον καλό μου στα αντιβηχικά!!!:lol::lol::lol:

Πάντως πέρα από την πλάκα δεν έχω ακούσει κάτι και για να είμαι ειλικρινής το βρίσκω λίγο δύσκολο να ισχύει κάτι τέτοιο...

gETUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παντως Τζενη μου ο γιατρος μου ειπε ακριβως αυτο που λεει και η adh . Οτι βοηθαει το σπερμα ωστε να μην ειναι τοσο πηχτο και να κολυμπαει καλυτερα. Μαλιστα μου ελεγε οτι πως να κολυμπησεις μεσα στο γιαουρτι ειναι δυσκολο...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχα ναι ετσι εμενα μου ειχαι δωσει το τριμπον βιταμινη Ε καρνιτινη βιταμινη c κ νευρομπιον που ειναι συμλεγμα βιταμινων

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχα ναι ετσι να κανεις πεστου οτι οταν κοιμαται βηχει πολυ κ δεν αντεχεις αλο

μην τον τρελανεις ομως

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

Αχ πολυ μ'αρεσει ! Εμεις να τους τρελανουμε οχι αυτοι. Για τη καρνιτινη το εχω ακουσει και εγω. Κοριτσια για τα εμπλαστρα τι λετε? Με εχει φαει μια θεια μου οτι με αυτα εμεινε εγκυος και εγω καθε φορα γελαω και την απορριπτω... Λετε ????:-D:lol::P;)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μέχρι πόσο μπορεί να πιεί σε μια μέρα???Μη τον ξεκάνω κι όλας από υπερβολική δόση αντιβηχικού...Είπαμε να κάνουμε την δουλειά μας αλλά να έχει κι έναν πατέρα το παιδί μου να το μεγαλώσει!!!!

gETUp2.png
Link to comment
Share on other sites

και έπλαστρο και αντιβηχικό νομίζω ότι πάει πολύ...αχ! καημένε μου αντρούλη τι σου μελλε να πάθεις...

αλλά τι να κάνεις ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται...

gETUp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου αρεσετε!!χα χα !

οτι περναει απο το χερι μας το κανουμε!!

και εμας τρεμπον μας εδωσε. αλλα 3 την ημερα.

 

εαν ξερετε τιποτα αλλο στειλτε!!

επισης προτεινω βασιλικο πολτο, και βιταμινουλες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό το τρεμπόν κάνει και για τις μυαλγίες????Αν είναι να το βάλουμε να κερδίσουμε και κάτι ακόμη...

Εμένα πάντως ο γιατρός μου στην προηγούμενη ζωή του ήταν βασανιστής γιατί δεν εξηγείται αλλιώς το γεγονός ότι μου έδωσε να παίρνω μουρουνέλαιο (μπλιαχ....), χάθηκαν τα εμπλαστρα???

gETUp2.png
Link to comment
Share on other sites

ειναι σε μορφη σκονης!! και το εδωσε ο ουρολογος στον αντρα μου. διαλυετε σε νερο η' σε χυμο!! φυσικα πρεπει να ρωτησετε πρωτα ουρολογο, η' γυναικολογο.

 

συγνωμη αλλα ουτε εγω καταλαβα αυτο με το εμπλαστρο!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...