Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ PREGNYL


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕΑΚΑΡΠΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ CLOMIPHENE ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ CYCLACUR.ΤΗΝ 13η ΚΑΙ 14η ΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ 2 ΕΝΕΣΕΙΣ PREGNYL ΜΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 24 ΩΡΩΝ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ,ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΙΚΡΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ Ή ΚΙΝΟΥΜΑΙ ΠΟΛΥ.ΞΕΡΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ;ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΘΕΤΙΚΟ;(ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΑΙΡΝΩ UTROGESTAN KAI CYCLACUR ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΛΕΙΝΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ).

ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΒΑΣΑΝΟ.ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ολα αυτα κουκλα μου ειναι συμπτωματα που προκαλουνται απο την προγεστερονη (utrogestan). υπομονη και σε μια βδομαδα θα ξερεις.. απλα να προσεχεις γιατι αν τελικα υπαρξει εγκυμοσυνη θα πρεπει να εχεις το νου σου.. καλη επιτυχια και σου ευχομαι να εχεις θετικα αποτελεσματα.... καλο κουραγιο και υπομονη

Link to comment
Share on other sites

Όντως ειναι τα συμπτώματα της προγεστερόνης...αλλά κανείς δεν ξέρει τι γίνεται εκεί μέσα...το θέμα ειναι να μην κουράζεσαι πολυ, και σε μια εβδομάδα εύχομαι να έχεις μια τέλεια τεράαααστια και θετική χοριακή!

74kwp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΤΑΝ ΛΕΤΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ;ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΑΛΛΑ ΕΝΔΟΚΟΛΠΙΚΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΜΗΝΟΡΥΣΣΙΑΚΟΥ ΣΥΝΔΡΟΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ,ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Η προγεστερόνη μπορεί να προκαλέσει καθυστέρηση...αλλά δεν γνωρίζω αν μπορεί να προκαλέσει και την κατάργηση των συμπτωμάτων του προεμμηνορυσσιακού (σε εμένα δυο φορες που την έπαιρνα δεν συνέβη...την τρίτη που την διανύω τώρα συνέβη και η αλήθεια ειναι οτι μου δίνει ελπίδες...αλλά κρατάω και μικρό καλάθι).

Εγω είχα τις προηγούμενες φορές και πρήξιμο στο στήθος, και φούσκωμα αλλά όταν τα πονάκια ήρθαν..ήρθε και η περίοδος. Αυτά ειπαμε τις δύο προηγούμενες φορές. Αυτή την φορά ούτε πρησμένο ιδιαίτερα στήθος έχω, πονάκια είχα λίγα...και δεν ακολούθησε προς το παρόν αίμα, ούτε καφέ υγρα οπως τις άλλες φορες. Περιμένουμε και θα δούμε...σε λίγες μέρες δεν θα υπάρχει πια μυστήριο.

74kwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...