Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πλακετα wafer sos που μπορω να βρω????


Recommended Posts

κοριτσια ψαχνω πλακετα wafer για να στολισω την γεννεθλια τουρτα της κορης μου θελω απο ελλαδα να παρω διοτι ειχα αγορασει περυσι απο εβαυ κ δεν εμεινα καθολου ευχαρηστημενη καθος εχω μικρο προβλημα αγγλικων κ δεν θελω να μπαινω στην διαδικασια να μεταφραζω ολα τα κειμενα κ γενικα θελω τετοια πλακετα οπως οταν αγοραζω ετοιμη τουρτα απο ζαχαροπλαστειο να τρωγεται ευχαρηστα κ οχι να αφηνει πικρα στο στομα..οποτε θελω κ να ρωτησω κ καποια πραγματα απο εκει που θα το αγορασω οποτε ελληνικο . ξερει καμια αν υπαρχει καποιο μαγαζη η ζαχαροπλαστειο που να πουλαει πλακετες καιγομαι το θελω για 1 μαρτιου.....

βρηκα αυτο αλλα ειχαι χαλκιδα http://mpakris.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=76&Itemid=62 :|

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα στη Βουλιαγμένης ύψος αγ Δημητρίου-Ηλιούπολης υπάρχει ένα κατάστημα με είδη ζαχαροπλαστικής ονόματι Σοφρωνας ... κάνε εκεί μια ερώτηση..... δυστυχώς δεν έχω το τηλέφωνο τους ή την διεύθυνση με αριθμό..:oops: μακάρι να σε βοήθησα λίγο....

JzE3p3.png

qzlPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όνομα εταιρείας : ΣΟΦΡΩΝΑ Ε.Π.Ε.

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ/ΕΣ : Π. Σοφρωνά, Κ. Σοφρωνάς

Διεύθυνση : Λεωφ. Βουλιαγμένης 358, 17342 Αγιος Δημήτριος

Τηλέφωνο : 210-9961054, 210-9958511

Fax : 210-9958511

JzE3p3.png

qzlPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όνομα εταιρείας : ΣΟΦΡΩΝΑ Ε.Π.Ε.

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ/ΕΣ : Π. Σοφρωνά, Κ. Σοφρωνάς

Διεύθυνση : Λεωφ. Βουλιαγμένης 358, 17342 Αγιος Δημήτριος

Τηλέφωνο : 210-9961054, 210-9958511

Fax : 210-9958511

σε ε,υχαριστηστω πολυ θα καλεσω κ εδω να μαθω λεπτομεριες,

 

Καλημέρα. Εγώ παίρνω από εδώ:

http://www.pandecor.gr/greek/index.htm

 

σε ευχαριστω πολυ το ειχα δει κ εγω ειναι κ διπλα μου σχετικα μπορεις να μου πεις παραπανω λεπτομιεριες αν δεν σου κανει κοποσ δινουν απο ενα τεμαχιο κ πως περνεις τηλ η περνας απο εκει κατευθειαν? η ποιοτητα ειναι καλη τρωγεται κ τιμουλες πανω κατω ετσι για να υπολογισω ....

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κοντά μένω. Λοιπόν είναι μέχρι τις 4 ανοιχτά και η παράσταση έχει γύρω στα 3 ευρω. Επίσης έχει πολλά πολλά άλλα μπιχλιμπίδια για τούρτες. Έχει πάρα πολλά σχέδια (διαλέγεις από βιβλίο και στα φέρνει από πίσω. Την πρώτη φορά που πήγα μου είχαν πει ότι δεν δίνουν λιανική αλλά παρόλο αυτά με εξυπηρέτησαν. Όλες τις υπόλοιπες φορές δεν μου έλεγαν τίποτα και αγόραζα κανονικά ότι ήθελα. Συνήθως παίρνω γύρω στις 4-5 παραστάσεις και πηγαίνω από εκεί χωρίς τηλέφωνο. Οι παραστάσεις τρώγονται και είναι αυτές που προμηθεύονται τα περισσότερα ζαχαροπλαστεία.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κοντά μένω. Λοιπόν είναι μέχρι τις 4 ανοιχτά και η παράσταση έχει γύρω στα 3 ευρω. Επίσης έχει πολλά πολλά άλλα μπιχλιμπίδια για τούρτες. Έχει πάρα πολλά σχέδια (διαλέγεις από βιβλίο και στα φέρνει από πίσω. Την πρώτη φορά που πήγα μου είχαν πει ότι δεν δίνουν λιανική αλλά παρόλο αυτά με εξυπηρέτησαν. Όλες τις υπόλοιπες φορές δεν μου έλεγαν τίποτα και αγόραζα κανονικά ότι ήθελα. Συνήθως παίρνω γύρω στις 4-5 παραστάσεις και πηγαίνω από εκεί χωρίς τηλέφωνο. Οι παραστάσεις τρώγονται και είναι αυτές που προμηθεύονται τα περισσότερα ζαχαροπλαστεία.

ΑΧ σε ευχαριστω πολυ θα παω οπως δηποτε απο εβδομαδα να παρω κ εγω 2-3 ετσι κ αλλιως θελω μια για το παιδικο μια για το σπιτι κ μια για δοκιμη οποτε σουπερ!!! ευχαριστω πολυ ολες........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...