Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΡΑΧΗΛΗΤΙΔΑ-ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ-ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


Recommended Posts

Καλησπερα! Προκειται για την ξεδερφη μου η οποια ειναι 23 εβδομαδων κ περιμενει το πρωτο της μωρακι.Σημερα αρχισε να αιμορραγει απο τον κολπο, την ειδε ο γιατρος και της ειπε οτι ο τραχηλος της βρισκεται σε αθλια κατασταση. Οτι ειναι δηλαδη σαν μια μεγαλη πληγη που αιμορραγει κ αυτο μαλλον οφειλεται σε τραχηλητιδα που μαλλον ειχε πριν μεινει εγκυος κ με τα κολπικα υποθετα που εβαζε σ ολη την εγκυμοσυνη χειροτερεψαν τον τραχηλο.

Ο γιατρος που την ειδε σημερα δεν ξερει καλα το ιστορικο της γιατι την ανελαβε πριν μια εβδομαδα μολις! Τωρα την εστειλε στο Ιπποκρατειο κ αναστατωθηκαμε. Δεν ξερουμε καν ποσο σοβαρο μπορει να ειναι...

i55Ip3?r=1285530151
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κοπέλα μου και εύχομαι να πανε όλα καλά με την ξαδέρφη σου !! μπορώ να σου στείλω με πμ τα στοιχεία του γιατρού μου που είναι και στο ιπποκράτειο και να την εξυπηρετήσει..... ειναι πολύ καλός πραγματικά ! πες μου εάν σε ενδιαφέρει.... περιμένω νέα σου !

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως η αιμορραγια σταματησε κ το μωρακι δεν κινδυνευει!!! Τελικα ποσους κινδυνους κρυβει μια εγκυμοσυνη? Η ξαδερφη μου νοσηλευεται ακομη στο Ιπποκρατειο για να δουν πως θα εξελιχθει το προβλημα.Την παρακολουθει απ οτι μου ειπε ο διευθυντης της κλινικης, ο Αγοραστος.

i55Ip3?r=1285530151
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...