Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Ισως αυτα που ζητάω να είναι πολλά αλλά θέλω έναν γυναικολόγο που όταν του λέω ότι έχω προβλημα ή ότι θέλω να κάνω παιδί βοηθησε με να με ακούει και να μου εξηγεί για ποιους λόγους γίνεται ή δεν γίνεται. Εχω 1 χρόνο που έχω κάνει παλλίνδρομη και δεν μου κάνει ούτε μία εξέταση. Δεν με ακούει καν που της λέω ότι δεν έχω άλλη υπομονή και δεν μπορω να την βρω.

Πραγματικά πιστεύω ότι είναι πολύ καλή επιστήμονας και μακάρι να συχέχιζα μαζί της αλλά κουραστηκα να περιμένω και αφού αυτή δεν με βοηθαέι θα ψαξω κάποιον που ίσως να μπορεί να με ακούσει. Μια έρευνα θα κάνω απλώς για να μου φύγουν οι υποψίες που έχω ή όχι.[/quo

 

γεια σου

καταρχην εχω μια γνωστη σαν εσενα που πηγαινε σε γνωστο γιατρο στη θεσσαλονικη και 4 χρονια δεν την ελεγε γιατι δεν μπορει να πιασει παιδι μετα 4 χρονια τωρα αλλαξε γιατρο και πηγε στον δικο μου και τις τα εξηγησε ολα.εγω σου προτεινω να τον δοκιμασεις διοτι εμενα μου σταθηκε πολυ διπλα στην εγκυμοσυνη και εκτος αυτου ειναι πολυ κατα τον φαρμακων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας εγω εχω τη ΒΑΤΣΗ ΘΩΜΑΗ και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημένη και απο θέμα άμεσης ανταποκρισης αλλα και συμπεριφορας.Είναι αξιόλογος άνθρωπος.

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας εγω εχω τη ΒΑΤΣΗ ΘΩΜΑΗ και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημένη και απο θέμα άμεσης ανταποκρισης αλλα και συμπεριφορας.Είναι αξιόλογος άνθρωπος.
Κι εγω αυτην εχω,ειναι εγγυηση!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μενα εγω πηγαινω στον τερζόπουλο στη βογατσικού τον ξέρει κάποια απο εσας??και εμεις ξεκινήσαμε για παιδάκι και εχουμε κάποια προβλήματα εγω εχω χαμηλή προγεστερόνη γιαυτό σας ρωτάω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας ! Είμαι καινουρια και ... καπως μονη σε αυτο το ταξίδι της εγκυμοσύνης. Η μητέρα μου και η αδερφή μου ειναι μακρια. Ξέρει αλήθεια καμια σας τον γυναικολογο Βαμβακα Αγγελο στην Θεσ/νικη?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω στην ελενη τσιβελεκιδου παω εδω και 2 χρονια,εχω παει σε πολλους γιατρους ,και αν και η ελενη ειανι λιγο αποτομη ,αυτο που ειναι θα σου το πει ,δεν κρυβει τιποτα,ειναι εξαιρετικη επιστημονας,σε μενα ηταν 17 ωρες ,ο μικρος μου εβγαινε στο πλαι, και με τιποτα δεν μου εκανε καισαρικη ,αν και εγω ειχα πανικοβληθει.ειναι και ενα παραπανω ποντια (τεμετερον δηλαδη),και ριχνω πολυ γελιο μαζι τησ οταν παω. και η μαια που εχει μεσα η θαλια ειναι πολυ καλη.την συνηστω ανεπιφυλακτα.

322829.png
Link to comment
Share on other sites

Ο δικός μου γυναικολόγος λέγεται ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ έχει ιατρείο στη Τσιμισκή και συνεργάζεται με τη ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ τον ξέρει καμία από εσάς ? Θελώ να μου πείτε τη γνώμη σας γιατί η απόψη μου για τον συγκεκριμένο γιατρό είναι λίγο μπερδεμένη.

Μάθε να ακούς το παιδί σου απο αυτά μαθαίνουμε και γινόμαστε καλύτεροι γονείς

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εμενα ο γιατρος μου τελευταίες μερες πριν γεννησω επαθε κατι πολυ σοβαρο κ με ξεγεννησε ενας συνεργατης του...επαθα φρικη οταν μου ειπε οτι δεν γινεται να αναλαβει την γεννα,αλλα ηταν διπλα μου κατα την διαρκεια κ μου κρατουσε το χερι.Ο συνεργατης του ονομαζεται Τυμπανιδης Γιαννης,Μητροπολεως,ειναι νεος,πολυ γλυκος,πολυ επεξηγηματικος,δεν θεωρει καμια ερωτηση ή απορια γελοια ή αστεία κ το παιδακι μου κι εμενα μας φερθηκε σουπερ στον τοκετο.Αφηστε που χωρις να του το ζητησω μου εκοψε κ λιγη κοιλιτσα οπως πληροφορηθηκα!!!Ειναι σιγουρα στο Γενεσις,ειναι κ επιστημονικος συνεργατης στο Παπαγεωργιου..αυτα!

ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΟΥ!!!!

 

url=http://lilypie.com].png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο δικός μου γυναικολόγος λέγεται ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ έχει ιατρείο στη Τσιμισκή και συνεργάζεται με τη ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ τον ξέρει καμία από εσάς ? Θελώ να μου πείτε τη γνώμη σας γιατί η απόψη μου για τον συγκεκριμένο γιατρό είναι λίγο μπερδεμένη.

 

 

Ξέρεις αν είναι και στο σταθμό Μάνας και Παιδιού στην Τριανδρία?Γιατί αν είναι ερχόμουν σε επαφή μαζί του όταν ήμουν έγκυος και μου έγραφε τα χάπια της εγκυμοσύνης.

ΜΠΕΜΠΟΥΛΕΣ

Link to comment
Share on other sites

[

Ξέρεις αν είναι και στο σταθμό Μάνας και Παιδιού στην Τριανδρία?Γιατί αν είναι ερχόμουν σε επαφή μαζί του όταν ήμουν έγκυος και μου έγραφε τα χάπια της εγκυμοσύνης.

 

ΛΙΝΟΥΛΑ Δυστυχώς δεν γνωρίζω αν ο συγκεκριμένος είναι και στο Σταθμό Μάνας και Παιδιού στη Τριάνδρια Νομίζω όμως οτι η γυναικά του που είναι παιδιάτρος έχει ιατρείο στη Τριανδρία αρα θα μπορούσε. Πάντως Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου!!!

Μάθε να ακούς το παιδί σου απο αυτά μαθαίνουμε και γινόμαστε καλύτεροι γονείς

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εμενα ο γιατρος μου τελευταίες μερες πριν γεννησω επαθε κατι πολυ σοβαρο κ με ξεγεννησε ενας συνεργατης του...επαθα φρικη οταν μου ειπε οτι δεν γινεται να αναλαβει την γεννα,αλλα ηταν διπλα μου κατα την διαρκεια κ μου κρατουσε το χερι.Ο συνεργατης του ονομαζεται Τυμπανιδης Γιαννης,Μητροπολεως,ειναι νεος,πολυ γλυκος,πολυ επεξηγηματικος,δεν θεωρει καμια ερωτηση ή απορια γελοια ή αστεία κ το παιδακι μου κι εμενα μας φερθηκε σουπερ στον τοκετο.Αφηστε που χωρις να του το ζητησω μου εκοψε κ λιγη κοιλιτσα οπως πληροφορηθηκα!!!Ειναι σιγουρα στο Γενεσις,ειναι κ επιστημονικος συνεργατης στο Παπαγεωργιου..αυτα!

 

καλησπερα μανουλα του γιωργου.να σου ζησει ο γιος σου.απο οτι καταλαβα

πρεπει να ξεκινησαμε με τον ιδιο γιατρο και να καταληξαμε στον ιδιο.εγω ειχα αρχικα γιατρο τον.Μ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ αλλα για λογους υγειας με παρεπεμψε στον ΤΥΜΠΑΝΙΔΗ.χαιρομαι που μαθαινω πως ειναι καλος γιατι και εγω ειμαι τωρα στον ογδοο και αρχικα αφου δεν τον γνωριζα ειχα καποιες αμφιβολιες ομως με παρακολουθει εδω και 3μηνες και πραγματικα ειναι πολυ καλος.ελπιζω οπως λες να ειναι το ιδιο και στη γεννα.αν εχεις κατι παραπανω να μου πεις θα το εκτιμουσα πολυ. :D

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΣΑΤΙΣΤΗΚΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ Β ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ!ΜΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΕ ΠΟΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ?ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Dido καλημερα

εγω εχω τον Στεργουδα Μακη και ειναι στο ιπποκρατιο

ειμαι πολυ ευχαριστημενη αν θελεις στειλε μου πμ να σου δωδω το κινητο του να κλεισεις ραντεβου να πας

H3Otp3.pngfxwfyd91vycpqaes.png
Link to comment
Share on other sites

ASTEROYLA ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΣΕ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΠΗΡΕΣ.ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΟ.ΠΟΥ ΔΕΧΕΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΠΟΙΑ Η ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εμενα ο γιατρος μου τελευταίες μερες πριν γεννησω επαθε κατι πολυ σοβαρο κ με ξεγεννησε ενας συνεργατης του...επαθα φρικη οταν μου ειπε οτι δεν γινεται να αναλαβει την γεννα,αλλα ηταν διπλα μου κατα την διαρκεια κ μου κρατουσε το χερι.Ο συνεργατης του ονομαζεται Τυμπανιδης Γιαννης,Μητροπολεως...

 

καλησπερα μανουλα του γιωργου.να σου ζησει ο γιος σου.απο οτι καταλαβα

πρεπει να ξεκινησαμε με τον ιδιο γιατρο και να καταληξαμε στον ιδιο.εγω ειχα αρχικα γιατρο τον.Μ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ....... :D

 

 

Καλησπέρα κοριτσάκια και απο μένα! Ίδια περίπτωση και γω! Αρχικά πήγαινα στον ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ και ΜΟΝΑΔΙΚΟ κ. Μόσχο Παπαδόπουλο, αλλά για τους γνωστούς λόγους με παρέπεμψε στον κ. Τυμπανίδη. Από την πρώτη στιγμή μου φάνηκε ιδιαίτερα συμπαθής και άνετος, χωρίς να σε αγχώνει για το οτιδήποτε και πάντα με το χαμόγελο στο στόμα! Άσε που και όποτε τον έχω πάρει τηλέφωνο είναι πολύ κατατοπιστικός και βοηθάει.

Τώρα περιμένω να γεννήσω, χαίρομαι που διάβασα μια καλή εμπειρία και εύχομαι ύστερα από λίγο καιρό να έχω να αφηγηθώ και εγώ μία.

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

Grafistria και εγω τον Χ'Ιωακειμείδη έχω. Είναι πολύ ηρεμός και έχει παραγολουθήσει μία φίλη μου και στα δυο της παιδία. Θα γεννήσω τον Μάιο στο Γεννεσης αλλα να σου πώ την αμαρτία μου φοβάμαι. Οχι τον γιατρό γιατι είναι πολύ καλός αλλά για το νοσοκμείο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ΠΕΖΗ.χαρηκα πολυ που εχουμε τον ιδιο γιατρο.οντως ειναι ετσι οπως τα λες.ποτε με το καλο εσυ?εγω ειμαι τωρα στην 32η εβδομαδα.εχετε συζητησει καθολου με το γιατρο για τον τοκετο.σε εχει συμβουλευσει?εγω ακομη τιποτα περα απο το που θα γεννησω και το οτι μου πε μην ανησυχεις για τιποτα.θελω να κανω μια συζητηση μαζι του αλλα σε λιγο καιρο λεω μην ειναι νωρις.παντως αν ξερεις κατι περισοτερο θα ηθελα πολυ να μαθω.π.χ τη σταση του απεναντι στην επισκληριδιο και σε αλλα αν σου χει πει. :P

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ΠΕΖΗ.χαρηκα πολυ που εχουμε τον ιδιο γιατρο.οντως ειναι ετσι οπως τα λες.ποτε με το καλο εσυ?εγω ειμαι τωρα στην 32η εβδομαδα.εχετε συζητησει καθολου με το γιατρο για τον τοκετο.σε εχει συμβουλευσει?εγω ακομη τιποτα περα απο το που θα γεννησω και το οτι μου πε μην ανησυχεις για τιποτα.θελω να κανω μια συζητηση μαζι του αλλα σε λιγο καιρο λεω μην ειναι νωρις.παντως αν ξερεις κατι περισοτερο θα ηθελα πολυ να μαθω.π.χ τη σταση του απεναντι στην επισκληριδιο και σε αλλα αν σου χει πει. :P

 

STEFLI μου για να πω την αλήθεια δεν έχω ρωτήσει για την επισκληρίδιο τίποτα, γιατί να σου πω ότι το θεωρώ αυτονόητο ότι θα την κάνω. Τον ρωτησαμε για την παρουσία του άντρα μου την ώρα του τοκετού μέσα στην αίθουσα, είπε ότι είναι μια εμπειρία που αξίζει κάποιος να τη ζήσει και γενικά τον ενθάρρυνε να βρίσκεται μαζί μου (περιέγραψε τις συνθήκες κ.λ.π.). Απλά δε θέλω να ρωτάω πολλά πραγματα για τον τοκετό , για λόγους ψυχολογίας βασικά, αλλά σε γενικές γραμμές τον πάω πολύ, είναι πολύ καθησυχαστικός και πιστευώ ότι το ίδιο τρυφερός και γελαστός θα είναι και στη γέννα. Όταν γεννήσω θα παραθέσω την εμπειρία μου.

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΤΡΑΙΑΝΟ?ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΙΑΤΡΕΙΟ!ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ PLEASE!

 

Τον Τραιανό τον είχα γιατρό για δυόμιση χρόνια περίπου. Είχα ακούσει πολύ καλά λόγια και μάλιστα από φίλη μου που την ξεγένησε στο Ιπποκράτειο, δίχως να είναι ο προσωπικός την γιατρός, στην εξέταση του είναι πολύ ¨μαλακός¨και ευγενικός και γενικά έχει καλή φήμη.Τώρα θα μου πεις γιατί τον άλλαξα. Είναι θέμα χαρακτήρα και χημείας ασθενή γιατρού. Απλά ο συγκεκριμένος γιατρός έχει το πιο σοβαρό στυλ, είναι μετρημένος στις κουβέντες και έτσι μου ήταν δύσκολο να αναπτύξω οικειοτητα μαζί του για κουβέντα. Δήλαδη καθαρά για λόγους επικοινωνίας επέλξα τον έπόμενο γιατρό μου. Πάντως δοκίμασε τον..

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...