Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γνωμηη για το Sani resort..


korinaki

Recommended Posts

Εχει παει καμμια κοπελα σε αυτο το ξενοδοχειο για διακοπες?Ειναι στο πρωτο ποδι της χαλκιδικης και ειναι ξενοδοχειακο συγκροτημα..Το εχω δει στο ιντερνετ και μου φανηκε πολυ καλο..http://www.saniresort.gr

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


'Εχω πάει και στο προτείνω ανεπιφύλακτα!

Φαντάσου μια μικρή πόλη, σε μία εξαιρετική τοποθεσία με όλες τις παροχές ενός resort: ιδιωτική μαρίνα με μαγαζιά, εστιατόρια, μπαράκια κλπ. και ένα καταπληκτικό spa (δοκιμασμένο!).

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειναι πολυ ομορφα.. :D Απο τις φωτο που ειδα εχω ξετρελαθει με το μερος και το ξενοδοχειο!Γραφει οτι μπροστα απο το ξενοδοχειο εχει μια τεραστια παραλια..Ειναι καθαρη η θαλασσα εκει?Μπορουμε να κανουμε μπανιο?Εχει αμμο?(Γιατι το βοτσαλο δεν το πολυπροτιμω)..Ρωταω γιατι πολλα ξενοδοχεια που ειναι μπροστα στην θαλασσα νε μεν λενε πως μπορεις να κανεις μπανιο αλλα πολλες φορες δεν ειναι ακριβως οπως τα λενε..Μου εχει τυχει γι αυτο το λεω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μονο αμμο.καθολου πετρα και η θαλασσα ειναι πολυ ρηχη ιδανικη για παιδια :D:D:D:D
Δηλ δεν θα χρειαζεται να πηγαινουμε σε αλλες παραλιες εκτος του ξενοδοχειου ε?Ειναι βασικο για μας να ειναι ολα κοντα για να μην εχουμε σχεδον καθολου μετακινησεις,για να ξεκουραστουμε (οσο γινεται βεβαια μ ενα παιδι,αν κι εγω περιμενω πως και πως να κανουμε διακοπες με τον μικρο)! :D
Link to comment
Share on other sites

οχι για ποιο λογο να πατε σε αλλη παραλια,στο σανυ ερχονται για μπανιο απο αλλου και σεις που θα μενετε εκει !!!!ανεπιφυλακτα στο συνιστω ας απαντησει και καμμια αλλη να ακουσουμε τη γνωμη της,παντως εμεις με 2 παιδια,εξαχρονο και διχρονο την εχουμε καταβρει σ αυτο το μερος!

line_flow_rose_beg_16_time_1035867600_text_.gifline_flow_blue_beg_boy_time_1170219600_text_.gif
Link to comment
Share on other sites

Ζενια μου,σε ποιο απο τα ξενοδοχεια που εχει το resort πατε εσεις?Ποιο ειναι πιο καλο?Το sani beach hotel η' τo sani beach club?Απο τιμες τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

και στα δυο ειναι τελεια!!οι τιμες αλλαζουν αναλογα με την περιοδο που θα πας ποσο νωριτερα θα κλεισεις ποσο καιρο θα μεινετε κλπ.Γιατι δεν παιρνεις ενα τηλ να στα πουνε αναλυτικα???παντως η μαρινα του σαννυ θα σου κλεψει την καρδια!! :Dαντε ..και ισως και να συναντηθουμε εκει :lol:

line_flow_rose_beg_16_time_1035867600_text_.gifline_flow_blue_beg_boy_time_1170219600_text_.gif
Link to comment
Share on other sites

korinaki, είνια τέλειο το ξενοδοχειακό συγκρότημα... σίγουρα να πάτε και είναι kids friendly, και εννοώ ότι είναι ένα χωριό όπου μπορείτε να κάνετε βόλτες, αγορές, να φάτε να πιείτε και φυσικά να κάνετε μπάνιο είτε στην θάλασσα είτε στις πισίνες. Το beach hotel είναι πιο οικονομικό αλλά σίγουρα οι τιμές παίζουν ανάλογα με την περίοδο. Συμφωνώ με την ζένια να επικοινωνήσεις με την υπηρεσία κρατήσεων και θα σε ενημερώσουν κατάλληλα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας!! :D Αχ, σχεδον καθε μερα μπαινω στο site του sani resort και δεν χορταινω να βλεπω τις φωτο με την πανεμορφη παραλια,τα γαλαζοπρασινα νερα και την χρυσαφενια αμμο με τις ξαπλωστρες και τις ομπρελες,τα εκπληκτικα δωματια,το απιθανο spa,τα εστιατορια,την μαρινα,το τελειο τοπιο..Και να σκεφτητε οτι δεν ειμαι και πολυ φαν των καλοκαιρινων διακοπων με την θαλασσα και τον ηλιο αλλα πραγματικα με αυτο το resort εχουν αλλαξει οι προτιμησεις μου και μου φαινεται οτι θα θελω συνεχεια να πηγαινουμε εκει για διακοπες! :D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν υπαρχει συγκεκριμενη περιοδος συνηθως ιουλιο ,εξαρταται απο το ποτε μπορει ο αντρας μου με τη δουλεια του,αλλα θα μου πεις ποτε θα πας εσυ και εγω θα το κανονισω ,αμα δεν ταιριαξουν οι ημερομηνιες μας παλι θα ερθουμε εστω και αυθημερον να γνωριστουμε,για μας απο θεσσαλονικη ειναι πολυ κοντα :)

line_flow_rose_beg_16_time_1035867600_text_.gifline_flow_blue_beg_boy_time_1170219600_text_.gif
Link to comment
Share on other sites

λοιπον θελω την γνωμη σας πηρα τηλεφωνο να ρωτησω για την πρωτη βδομαδα του Ιουλιου και μου ειπαν τα εξης :

 

:arrow: στο sani resort hotel για 6 διανυκτερευσεις στην junior suite με πρωινο και γευμα 1.160 ευρω

 

:arrow: στο sani resort club για 5 διανυκτερευσεις σε δικλινο μπανγκαλοου με all inclusive (πρωινο,φαγητο,αναψυκτικα,παγωτα .....γενικα οτι φαμε και οτι πιουμε αυτες της 5 μερες και οσο θελουμε) 1.560 ευρω.

 

πιο με συμφερει ?

εσεις που εχετε παει ηδη και ισως τα γνωριζετε και σαν δωματια και σαν παροχες με το πρωτο χανω πολλαα σε σχεση με το δευτερο η με το πρωτο νομιζετε οτι αυτη την διαφορα που προκειπτει θα την δωσω ουτως η αλλος?

 

θα ειμαστε εγω και ο συζηγος μου και ο μικρος μας.

και κατι τελευταιο υπαρχουν δραστηριοτητες για 2 χρονων παιδι και αν ναι γνωριζετε ποιες και σε τι τιμες περιπου ειναι ?

 

 

σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σταυρουλα προτιμησε το δευτερο, θαχετε και ιδιωτικη πισινα :lol: οσο για τη διαφορα ,περιπου στα ιδια ερχονται πιστεψε με,οι παροχες ειναι πολυ καλες και νομιζω θα σε καλυψουν απολυτα :wink:

line_flow_rose_beg_16_time_1035867600_text_.gifline_flow_blue_beg_boy_time_1170219600_text_.gif
Link to comment
Share on other sites

Σταυρουλα με συγχωρεις που δεν σου απαντησα :oops: θα περασεις πολυ ωραια στο σανυ,υπαρχουνε αρκετες δραστηριοτητες για τα παιδακια μας κανουν και χαπενιγκς διαφορετικα καθε φορα,οσο για πισινα εννοω οτι επειδη υπαρχουν σε διαφορετικα μερη καποιες ωρες θα την απολαμβανετε μονοι σας οικογενειακως :lol::lol:

line_flow_rose_beg_16_time_1035867600_text_.gifline_flow_blue_beg_boy_time_1170219600_text_.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Παντως κοριτσια για τοσο καταπληκτικο ξενοδοχειακο συγκροτημα οι τιμες του ειναι πολυ καλες!!!Ποσο εχω μετανιωσει που πηγαμε στην Κερκυρα το καλοκαιρι που μας περασε...Σ ενα πανακριβο ξενοδοχειο,με ωραια θεα μεν,οχι τοσο καθαρο οσο θα πρεπε(ειδα διαφορα που με "ξενισαν)και γενικα δεν νομιζω οτι αξιζε τα χρηματα που δωσαμε :( ..Μου αρεσει πολυ στο Sani resort oτι εχεις την παραλια(και τι παραλια!) με το που βγαινεις απο το ξενοδοχειο γιατι οταν εχεις και παιδι μαζι,νομιζω οτι ειναι καλυτερα ν αποφευγεις τις καθημερινες μετακινησεις..Ειναι πιο ξεκουραστα με την παραλια στα ποδια σου.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Korinaki δεω ξερω αν εχεις ξαναερθει στην Χαλκιδικη παντως θα ξετρελαθεις με τις παραλιες που ειναι σχεδον ολες με αμμο, και οσο και να μην θελεις να μετακινηθεις καλο ειναι να γυρισεις για να δεις και αλλα μερη. Επισης πολυ ωραιο ειναι και το ΜELITON του PORTO CARRA στο οποιο πηγαινουμε εμεις και εχει το + οτι ο Μαρμαρας (χωριο) ειναι διπλα.

iz6mqfx4psjhl3bk.png

cf7d8aac48.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πολύ καλό το Sanibeach, απο τα καλύτερα της Χαλκιδικής ... θα περάσετε τέλεια!!!

Η Χαλκιδική πιστεύω είναι το ιδανικό μέρος για διακοπες με μωρά παιδιά και ειδικά σε τέτοια ξενοδοχεία που σου προσφέρουν τα πάντα πραγματικά ξεκουράζεσαι!

 

Εμείς πήγαμε πέρυσι στο Lagomandra Βeach Hotel και περάσαμε τέλεια ... Και φέτος πάλι για Χαλκιδική το βλέπω με τα δυο μωρά ... μπορεί να τα πούμε στο Sani λοιπόν!!!

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
το ξενοδοχειο ειναι ενα απο τα καλυτερα που υπαρχουν στην Χαλκιδικη

αν οχι το καλυτερο

Θα συμφωνήσω αλλά καλύτερο είναι το Danai beach Resort!!!:wink: (Και πανάκριβο βέβαια..)

Aso4p2.pngplWtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...