Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φτηνα υφασματα


irev

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Αν ξέρει κάποια κανένα μαγαζί και στα νότια προάστια,θα με διευκόλυνε πολύ.Δεν θέλω ποσότητα,οπότε δεν θα σκάσω για 2-3 ευρώ παραπάνω.

Αρκεί να έχει υφάσματα με ωραία σχέδια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπαρχει και ενα καταστημα στη Νικιου 22 στον 2 οροφο. Πηρα γαζα, τουλια και δαντελες περιπου 52 μετρα συνολικα και πληρωσα 35,5 ευρω με μειωμενη τιμη στο ταμειο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εννοεις θα κατέβεις Αθήνα? Αν ναι τότε πήγαινε μόνη σου με το μετρό!!!

 

 

Πιο πιθανό είναι να πετάξω!!!Δεν με αφήνει να κάνω βήμα μόνη μου όταν έρχομαι,γιατί έχει λέει την ευθύνη μου.Είμαι και μικρή βλέπεις,36 χρονών!!!:lol::lol::lol::lol:

Γι'αυτό ψάχνω κάτι στα νότια προάστια,μέχρι Νέο Κόσμο το πολύ.

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως για την πληροφορία.Θα μου φανεί χρήσιμη,όταν μετακομίσω μόνιμα.:D;)

Link to comment
Share on other sites

Πιο πιθανό είναι να πετάξω!!!Δεν με αφήνει να κάνω βήμα μόνη μου όταν έρχομαι,γιατί έχει λέει την ευθύνη μου.Είμαι και μικρή βλέπεις,36 χρονών!!!:lol::lol::lol::lol:

Γι'αυτό ψάχνω κάτι στα νότια προάστια,μέχρι Νέο Κόσμο το πολύ.

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως για την πληροφορία.Θα μου φανεί χρήσιμη,όταν μετακομίσω μόνιμα.:D;)

 

 

κρίμα πάντως γιατι στο Ν. Κόσμο έμενα πολλά χρόνια και όλα τα υφασματάδικα είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

κρίμα πάντως γιατι στο Ν. Κόσμο έμενα πολλά χρόνια και όλα τα υφασματάδικα είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!!!

 

 

Δεν θέλω καμιά φοβερή ποσότητα,αρκεί να βρω αυτό που ψάχνω.Για να καταλάβεις,θέλω υφάσματα σαν αυτά που κάνουν μπομπονιέρες τσαντάκια-καπελάκια-παπουτσάκια...δηλαδή σε παλ χρώματα,με μικρά λουλουδάκια.Δεν βρήκα εδώ στην περιοχή μου.Θα κοιτάξω πάντως,μήπως και τον ψήσω,αλλά και στο κέντρο της Αθήνας δεν είναι να μπλέκεις με αυτοκίνητο βρε παιδί μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστινα στον Ν κόσμο που θα μένεις κάθε Σαββατο στην γέφυρα πίσω απο το ΙΚΑ μαζευονται οι Ρωσοι και έχουν και αυτοι καταπληκτικά υφασματα και σε ωραιες τιμές!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και ενα καταστημα στη Νικιου 22 στον 2 οροφο. Πηρα γαζα, τουλια και δαντελες περιπου 52 μετρα συνολικα και πληρωσα 35,5 ευρω με μειωμενη τιμη στο ταμειο

 

ευχαριστώ!

θα πάω καμιά βολτα...

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω για τη βοηθεια

να σας πω οτι τελικα με το που μπηκα στη Ρομβης ηταν ενα μαγαζακι με φοδρες (οχι υφασματα) και πηαρ με 3 ευρω/μετρο

Μια χαρα θα ναι

Κατω στο πατωμα θα της βαλω αλλωστε, σιγα μην καταλαβει κανεις και το ειδος του υφασματος

aaK3p3.png FCDMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χριστινα στον Ν κόσμο που θα μένεις κάθε Σαββατο στην γέφυρα πίσω απο το ΙΚΑ μαζευονται οι Ρωσοι και έχουν και αυτοι καταπληκτικά υφασματα και σε ωραιες τιμές!!!

 

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!Θα πάω σίγουρα!:D

Link to comment
Share on other sites

Μες το μυαλό μου είστε; Ψάχνω γάζα τιρκουάζ σε χαμηλή τιμή γιατί θα χρειαστώ αρκετή! Για πείτε που μπορώ να βρω;

 

στο κατάστημα στη νικίου 22, πήρα γάζα τιρκουάζ με 1Ε!!

Link to comment
Share on other sites

στο κατάστημα στη νικίου 22, πήρα γάζα τιρκουάζ με 1Ε!!

 

Μήπως πήρε το μάτι σου τίποτα υφάσματα σε ρομαντικά σχέδια και χρώματα???Ένα πράγμα σαν το μικρό σπίτι στο λιβάδι,ας πούμε!!:lol:

Να μην πηγαίνω άδικα.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω γάζα τιρκουάζ σε χαμηλή τιμή γιατί θα χρειαστώ αρκετή! Για πείτε που μπορώ να βρω;

 

 

Σου κάνει η στενή για ράνερ ή θέλεις την κανονική-φαρδιά? Εγώ είχα πάρει από την Αθηναϊδος στενή (με φάρδος 50 εκ.) 0.60 ευρώ το μέτρο. Η κανονική (με διπλό φάρδος δηλ 1.5 μ.) ξεκινούσε από 1 ευρώ, 1.20, 1.50, ανάλογα την ποιότητα. Και στο Μαμμωνά στη Ρόμβης νομίζω γύρω στο 1.50 είχε.

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...