Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΙΜΑ ΣΤΗΝ 7η ΕΒΔΟΜΑΔΑ


Recommended Posts

ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ. ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΑΛΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ. ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΚΑΦΕ?

 

Την πρώτη μέρα που είδα ήταν καφέ και την επόμενη κατακόκκινο. Από εκείνη τη μέρα παίρνω τα χάπια και έιναι πάλι καφέ.

t4Esp3.png qIf3p3.png

Στις 18-12-2010 ήρθε στη ζωή το τρίτο Αστεράκι μας!!! Η μπουμπού μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την πρώτη μέρα που είδα ήταν καφέ και την επόμενη κατακόκκινο. Από εκείνη τη μέρα παίρνω τα χάπια και έιναι πάλι καφέ.

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΓΙ' ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ. ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΠΟΙΟ "ILLA TEST". ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ? ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ Η ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη μέρα που είδα ήταν καφέ και την επόμενη κατακόκκινο. Από εκείνη τη μέρα παίρνω τα χάπια και έιναι πάλι καφέ.

ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΟ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΡΟΗ

Link to comment
Share on other sites

[
[/quote

Η χοριακη μου αυξηθηκε απο 1100 σε 2580 (μετα απο 10 μερες) αλλα και παλι ειναι χαμηλη για 45 μερες μετα την περιοδο. Τωρα περιμενω την καινουρια γιατι τα συμπτωματα που εχω δειχνουν δυστυχως αποβολη...

ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ?

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ. ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΠΕΒΑΛΑ ΕΙΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΟΡΗΓΗΣΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΓΙΑ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙς 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΙΣ 21.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΟ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΡΟΗ

 

Όχι, πόνους δεν είχα. Τώρα όμως ώρες ώρες νοιώθω την κοιλιά μου βαριά. Δεν ξέρω αν είναι απ'τα χάπια.

t4Esp3.png qIf3p3.png

Στις 18-12-2010 ήρθε στη ζωή το τρίτο Αστεράκι μας!!! Η μπουμπού μας!

Link to comment
Share on other sites

Ραπουνζέλ κοριτσάκι μου,

 

Στον προηγούμενο υπέρηχο που κάνατε είπες ότι όλα πήγαν καλά.. ακούσατε και καρδούλα. Αποκόλληση δεν είδε ο γιατρός; τι σου είπε; από που μπορεί να προέρχεται το αίμα;

 

Δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά η πτώση της χοριακής δεν είναι καλό σημάδι..

 

Ενημέρωσέ μας τι έγινε στον υπέρηχο σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ο υπερηχος εδειξε αποκολληση... αυριο θα προχωρησω σε αποξεση για πληρη καθαρισμο. Στον προηγουμενο υπερηχο ηταν οντως ολα καλα και δεν ειχε καθολου αποκολληση. Τωρα τι να πω λιγες ωρες μετα απο αυτο ειχα αιμα περιοδου... Ευτυχως εχω μια κορη 4 ετων που με βοηθαει να το ξεπερασω!

Ευχομαι ευχαριστα νεα απο ολες τις αλλες κοπελες!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ. ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ... ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ...

t4Esp3.png qIf3p3.png

Στις 18-12-2010 ήρθε στη ζωή το τρίτο Αστεράκι μας!!! Η μπουμπού μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ραπουνζέλ κοριτσάκι μου,

 

Το έχω ζήσει κι εγώ αυτό πολύ πρόσφατα και προσπαθώ να το ξεπεράσω..

 

Με το καλό να αναρρώσεις, να γίνεις πάλι γερή και δυνατή και όλα θα βρουν το δρόμο τους..

 

Τη μια στιγμή όλα καλά και την άλλη... μαύρα... και το ανάποδο...είναι απίστευτο...

 

Σε φιλώ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...