Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κορίτσια ποιόν γιατρό έχετε ;


Recommended Posts


Διαφημίσεις


καλημέρα elenikafou ο γιατρός μου είναι εξαιρετικός και βλέπω ότι είσαι στην αναζήτηση γυναικολόγου λέγεται ******* Λάζαρος και είμαι απόλυτα ικανοποιημένη και ευχαριστημένη

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλους!θα ήθελα να σας ρωτησω αν ξέρει καμιά πληροφορίεσ για τον γυναικολόγο Μάργαρη.Είναι ΄μαιευτήρας στο Μητέρα.Ευχαριστώ!

 

 

MPOUKLITSA είναι ο γιατρός μου ο συγκεκριμένος.Τι ακριβώς θέλεις να μάθεις?αν μπορω να σε βοηθησω...

Link to comment
Share on other sites

εμένα και στα τρία μου γλυκά παιδάκια με γέννησε με φυσιολογικό τοκετό η κα. Αρμελίδου Ελίνα. Ήταν η ωραιώτερη εμπειρία της ζωής μου!!! Και οφείλω να ομολογήσω ότι δεν θα ήταν εάν δεν είχα δίπλα μου την ήρεμη, με σιγουριά και γαλήν γιατρό μου, που μου υπενθύμισε ότι έτσι όπως ήμουν αγχωμένη θα έχανα τη μαγικότερη μέρα της ζωής μου:P:):P!!!Και ευτυχώς ο Θεός μου τη χάρισε εις τριπλούν!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

σουπερ τριο η συγκεκριμένη γιατρός ειναι εξαιρετική, αν και δεν ειναι γιατρός μου, αυτη μου εκανε όλες τις βασικές εξετάσεις, αυχενική, β' επιπεδου, τροφοβλάστη! ειναι παρα πολυ καλή..μακάρι να την ειχα γιατρο μου, ο τρόπος που μιλάει, ο τρόπος που σε καθυσυχάζει, ο τρόπος που βλέπει το μωρό σου μέσα στην εξέταση, είναι ηρεμη, είναι μητέρα 3 παιδιών και η ίδια!

Θα ήθελα να μου πεις με ποιο τρόπο γέννησες?

ειναι υπερ του φυσιολογικού τοκετού ή οχι? η εξαρταται απο την περίπτωση?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ενδιαφέρομαι για γιατρό καλό να απευθυνθώ.αν έχετε να μου προτείνετε κάποιον που εμπιστεύεστε απόλυτα θα ήθελα να με ενημερώσετε (δήμόσιο ή ιδιωτικό δεν έχω πρόβλημα)

Link to comment
Share on other sites

Νταφόπουλος Κωνσταντίνος. Στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο Λάρισας. Επίκουρος καθηγητής Πανεπιστημίου και θεωρώ ότι είναι η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσα να κάνω. Είναι κορυφή!!! Χαρη σ αυτόν κυοφορώ ακόμη τη μπουμπού μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εβίτα καλημέρα είσαι ευχαριστημένη από το γιατρό σου ;μπορείς να μου δώσεις περισσότερα στοιχεία;

και θα ήθελα και στοχεία για την αρμελίδου αν μπορείτε;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μήπως έχει καμιά σας τον Φυτρόπουλο Θεόδωρο? Έχει ιατρείο στο Χαλάνδρι. Πώς είναι σαν άνθρωπος και με ποιο νοσοκομείο - μαιευτήριο συνεργάζεται?

Ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια,

 

Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Μετακομίζω στο Ηρακλειο και θα ήθελα τα φώτα σας για γυναικολόγο. Ξέρετε αν υπάρχει κάποιος γυναικολόγος που να γνωρίζει όμως και απο αυτοάνοσα νοσήματα? Όπως καταλαβαίνετε είμαι ιδιαίτερη περίπτωση!

 

 

Ευχαριστώ πολύ

zl9Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός μου είναι ο Γουλής Δημήτρης στην Θεσσαλονίκη.

Δεν έχω λόγια για αυτόν τον άνθρωπο και το πόσο με στηρίζει.

Ειλικρινά είναι πάνω από όλα άνθρωπος και εξαίρετος επιστήμονας!

ΘΕΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,

Τώρα έχω τον Δασκαλάκη Γεώργιο - νοσοκομείο Αλεξάνδρα.

Στο πρώτο μου παιδί είχα τον Χριστόδουλο Παπανικόπουλο (νομίζω είναι στο Γαία)-επίσης πολύ καλός γιατρός

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Τώρα έχω τον Δασκαλάκη Γεώργιο - νοσοκομείο Αλεξάνδρα.

Στο πρώτο μου παιδί είχα τον Χριστόδουλο Παπανικόπουλο (νομίζω είναι στο Γαία)-επίσης πολύ καλός γιατρός

 

 

Και ο Δασκαλάκης φυσικά πολύ καλός γιατρός και συμπαθητικός άνθρωπος!

Link to comment
Share on other sites

MPOUKLITSA είναι ο γιατρός μου ο συγκεκριμένος.Τι ακριβώς θέλεις να μάθεις?αν μπορω να σε βοηθησω...

basika tha hthela na mathw an eisai euxaristhmenh me ton giatro. einai mia filh egkuos kai ksekinise na phgainei ston sugkekrimeno alla kapou to psaxnei . esu exeis gennhsei?ola phgan kala?

oson afora to oikonomiko?giati plhrwnetai se kathe episkepsh enw oi perissoteroi giatroi den pairnoun xrhmata stis episkepseis . apla prospathw na sulleksw o,ti plhroforia mporw mesw forum na ths pw.euxaristw polu

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Είμαι καινούριο σχετικά μέλος και μιας και ψάχνω κι εγώ για γιατρό από τότε που χάσαμε τον Τάκη μας, θα ήθελα αν μπορείτε να με πληροφορήσετε για τον κ. Ευάγγελο Δεδούλη και τον κ. Κολοκυθά στο Ιασώ. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

πού έχει ιατρείο?

Κοριτσάκι μου τώρα το είδα το μήνυμα σου, αν ενδιαφέρεσαι ακόμα και δεν βρήκες γιατρό στειλε μου pm. Το ιατρείο του πάντως είναι στη Φειδιππιδου 6 στην Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...