Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ-ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΙΣΗ


Virginia

Recommended Posts

O δικος μας φωτογραφος μας χρεωσε 500 ? το ψηφιακο αλμπουμ, 100 ? ενα μικροτερο ψηφιακο για τον κουμπαρο, και 400 ? για τη βιντεοσκοπηση και φωτογραφηση της βαφτισης (και 2 dvd). Χρεωνει επιπλεον 1,80 ? για τις φωτο 13x15.

Εχει διαφορα πακετα που περιλαμβανουν και εκτυπωση φωτογραφιων. Γενικα παντως ειναι ακριβοι.

Σε καποιον αλλον που ρωτησαμε πριν λιγες μερες (γιατι με τον φωτογραφο που αναφερω παραπανω δεν μειναμε 100 % ευχαριστημενοι)

οι τιμες ειναι ακομα υψηλοτερες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 429
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχει πολλή σημασία να ρωτήσετε αν οι φωτογραφίες στο CD που δίνει είναι οι πρωτότυπες ή δείγματα. Τα δείγματα που έδωσε σε εμάς ήταν χαμηλή ανάλυση και με τη φίρμα του πάνω στη φωτογραφία, οπότε για να τυπώσω αλλού σκάναρα.

Link to comment
Share on other sites

εγώ και την φωτογράφιση του γάμου και της βάπτισης της έκανα στον ίδιο .

 

Έμεινα πολύ ευχαριστημένη - οι τιμές είναι λογικές αλλά οχι και φτηνες.

 

Η δουλεία του κορίτσια είναι καταπληκτική.

 

Πήγα στο όλα του γάμου εύκολα.

 

Κανει ωραία δουλειά και στο ψηφιακο album

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κανένα προς βορειοανατολικά καλό ξέρετε?

 

 

Οχι επειδη ειναι φιλοι μου αλλα αυτη η ομαδα κανουν καλλιτεχνικη δουλεια και ειναι επαγγελματιες του χωρου χωρις να χρεωνουν φυκια για μεταξωτες κορδελες.Ασε που σε χαλαρωνουν στο μυστηριο και δεν φωναζουν -αγκαλιασε τη νυφουλααα- που εχω ακουσει ανα καιρους. 210 2838639 mygreatday.gr. Θα με θυμηθεις

JBePp2.png?qDX8aAa3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι επειδη ειναι φιλοι μου αλλα αυτη η ομαδα κανουν καλλιτεχνικη δουλεια και ειναι επαγγελματιες του χωρου χωρις να χρεωνουν φυκια για μεταξωτες κορδελες.Ασε που σε χαλαρωνουν στο μυστηριο και δεν φωναζουν -αγκαλιασε τη νυφουλααα- που εχω ακουσει ανα καιρους. 210 2838639 mygreatday.gr. Θα με θυμηθεις

 

Γεια σου φιλεναδα!Κορίτσια επειδη δουλευω με μια ομαδα που καλυπτουμε μυστηρια και κανω καλλιτεχνικη φωτογραφηση και ψηφιακα αλμπουμ ΠΡΟΣΕΞΤΕ!!!

Οσα ζευγαρια ερχονται για βαφτιση και δεν τους ειχαμε κανει το γαμο ειναι 90% καμμενοι απο φτηνους φωτογραφους.Δινεις τοσα λεφτα για διακοσμηση και νυφικα και βαφτιστικα και της παναγιας τα ματια και στο τελος ο οικονομικος φωτογραφος δεν τα τραβηξε καν η δεν βλεπονται οι φωτος. Με τιμη 500Ευρω βιντεο και φωτογραφιση ειναι σχεδον βεβαιο οτι κατι θα ειναι ερασιτεχνικο. Μονο ο επαγγελματιας μοντερ που θα κανει ενα αστερατο βιντεακι για να εχεις μια ζωη να δειχνεις θελει γυρω στα 300 ευρω. Προσεξτε πολυ γιατι οι στιγμες δεν ξαναγυρνανε για να τις ξανατραβηξουν

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ mamaritsa, εμείς στο γάμο δώσαμε νομίζω γύρω στα 1400€, όχι ψηφιακό με τυπωμένο εξώφυλλο (με 250 φωτογραφίες), βιβλίο contact, βίντεο, 4 dvd, 1 μεγ. φωτογραφία 35χ40?, όλες τις φωτογραφίες σε cd σε υψηλή ανάλυση, και 100 φωτογραφίες 13χ18 νομίζω.

Είναι φοβερή φωτογράφος, πολύ χαλαρή και γλυκιά και οι φωτογραφίες της είναι πολύ καλλιτεχνικές χωρίς πολύ ρετούς και φωτομοντάζ όπως κάνουν άλλοι που αλλάζουν εντελώς την εικόνα. Όσοι έχουν δεί φωτο έχουν τρελλαθεί και ήδη έχει πάει στο γάμο 2 φίλων μου και στης κουμπάρας μου τη βάφτιση. Τη προτείνω ανεπιφύλακτα!

Για βάφτιση είναι 900€ το ψηφιακό και 1200 ή 1300€ το ψηφιακό, και περιλαμβάνει όλα τα παραπάνω με 50 εξτρά φωτογραφίες και 30σέλιδο άλμπουμ για κουμπάρους. Είναι ευέλικτη ως προς τις φωτογραφίες ας πούμε οτι κάποιος έχει 2 κουμπάρους, όχι ζευγάρια, θα κάνει 2 άλμπουμ για νονούς χωρίς εξτρά φωτο. Όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm για στοιχεία.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω την άποψη σας για το εξής:

Για τη βάφτιση του μικρού βρήκα ένα φωτογράφο που κια καλή προσφορά μου έκανε, και καταπληκτικές φωτογραφίες βγάζει. Ειλικρινά, τόσο όμορφες φωτό δεν έχω ξαναδεί.!

Αλλά.......... τα βίντεο είναι ψιλοχάλια! Δλδ είναι απλά βίντεο, χωρις τίποτα ιδιαίτερο, αν και σε κάθε βάφτιση έχει δύο cameramen, δε λέει τίποτα.

¨Ελεγα λοιπόν να τον κλείσω μόνο για τη φωτογράφιση.

Ο άντρας μου επιμένει να τα κανονίσω όλα από τον ίδιο κ ότι δεν πειράζει, μας ενδιαφέρουν περισσότερο οι φωτό.

Από την άλλη, έχουμε έναν πολύ καλό φίλο cameraman που κάνει και βαφτίσεις και σε μία κουβέντα που είχαμε (για τη βιντεοσκόπηση της βάφτισης του πρώτου μας που δε μείναμε καθόλου ευχαριστημένοι) μας είπε να μην ανησυχούμε θα μας αναλάβει. Μας έφερε και δείγματα της δουλειάς του και όντως είναι πολύ καλός.

τι να κάνω λοιπόν?

Να κλείσω τον τύπο που σας έλεγα και για τα δύο παρότι η βιντεοσκόπησή του δε μου αρέσει? και με κίνδυνο ο φίλος μας να παρεξηγηθεί (παρότι δεν του είπαμε ποτέ το οκ και μάλιστα επιμείναμε ότι τον θέλουμε για καλεσμένο και όχι να ρθει στη βάφτιση για δουλειά)

 

Η΄να πάρω τον φίλο για την κάμερα και τον άλλο για τη φωτογράφιση?

Λέτε να μη συνεργαστούν καλά όπως λέει ο άντρας μου?

ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Link to comment
Share on other sites

Αν ο φιλος καμεραμαν ειναι καλλιτεχνης σιγουρα θα συνεργαζεται με αξιολογο φωτογραφο ρωτα τον κ ζητα να δεις δειγμα δουλειας.

Αν οχι εγω θα επαιρνα το φωτογραφο που θελω κ τον καμεραμαν που θελω κ ειμαι κ σιγουρη για τη δουλεια του.

Μας εχουν φερει απειρα καμμενα βιντεο να συνεφερουμε κ μαλιστα πληρωνουν κ οσο οσο. Εχουμε επαναφερει βαφτιση χωρις ηχο!!!!!!!!!(ειχαμε ηχο απο αλλο μωρακι με ιδιο ονομα ιδια εκκλησια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απλα σιγουρεψου οτι θα ρθει ο φωτογραφος που θελεις γιατι συνηθως στελνουν αλλον κ ζητα του να συνεργαστει κ να μην ειναι κομπλεξικος.

με το καλο και καλοφωτιστο το μωρακι σου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
συμφωνώ mamaritsa, εμείς στο γάμο δώσαμε νομίζω γύρω στα 1400?, όχι ψηφιακό με τυπωμένο εξώφυλλο (με 250 φωτογραφίες), βιβλίο contact, βίντεο, 4 dvd, 1 μεγ. φωτογραφία 35χ40?, όλες τις φωτογραφίες σε cd σε υψηλή ανάλυση, και 100 φωτογραφίες 13χ18 νομίζω.

Είναι φοβερή φωτογράφος, πολύ χαλαρή και γλυκιά και οι φωτογραφίες της είναι πολύ καλλιτεχνικές χωρίς πολύ ρετούς και φωτομοντάζ όπως κάνουν άλλοι που αλλάζουν εντελώς την εικόνα. Όσοι έχουν δεί φωτο έχουν τρελλαθεί και ήδη έχει πάει στο γάμο 2 φίλων μου και στης κουμπάρας μου τη βάφτιση. Τη προτείνω ανεπιφύλακτα!

Για βάφτιση είναι 900? το ψηφιακό και 1200 ή 1300? το ψηφιακό, και περιλαμβάνει όλα τα παραπάνω με 50 εξτρά φωτογραφίες και 30σέλιδο άλμπουμ για κουμπάρους. Είναι ευέλικτη ως προς τις φωτογραφίες ας πούμε οτι κάποιος έχει 2 κουμπάρους, όχι ζευγάρια, θα κάνει 2 άλμπουμ για νονούς χωρίς εξτρά φωτο. Όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm για στοιχεία.

 

Θα ήθελα να μου στείλεις τα στοιχεία της σε παρακαλώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θέλω την άποψη σας για το εξής:

Για τη βάφτιση του μικρού βρήκα ένα φωτογράφο που κια καλή προσφορά μου έκανε, και καταπληκτικές φωτογραφίες βγάζει. Ειλικρινά, τόσο όμορφες φωτό δεν έχω ξαναδεί.!

Αλλά.......... τα βίντεο είναι ψιλοχάλια! Δλδ είναι απλά βίντεο, χωρις τίποτα ιδιαίτερο, αν και σε κάθε βάφτιση έχει δύο cameramen, δε λέει τίποτα.

¨Ελεγα λοιπόν να τον κλείσω μόνο για τη φωτογράφιση.

Ο άντρας μου επιμένει να τα κανονίσω όλα από τον ίδιο κ ότι δεν πειράζει, μας ενδιαφέρουν περισσότερο οι φωτό.

Από την άλλη, έχουμε έναν πολύ καλό φίλο cameraman που κάνει και βαφτίσεις και σε μία κουβέντα που είχαμε (για τη βιντεοσκόπηση της βάφτισης του πρώτου μας που δε μείναμε καθόλου ευχαριστημένοι) μας είπε να μην ανησυχούμε θα μας αναλάβει. Μας έφερε και δείγματα της δουλειάς του και όντως είναι πολύ καλός.

τι να κάνω λοιπόν?

Να κλείσω τον τύπο που σας έλεγα και για τα δύο παρότι η βιντεοσκόπησή του δε μου αρέσει? και με κίνδυνο ο φίλος μας να παρεξηγηθεί (παρότι δεν του είπαμε ποτέ το οκ και μάλιστα επιμείναμε ότι τον θέλουμε για καλεσμένο και όχι να ρθει στη βάφτιση για δουλειά)

 

Η΄να πάρω τον φίλο για την κάμερα και τον άλλο για τη φωτογράφιση?

Λέτε να μη συνεργαστούν καλά όπως λέει ο άντρας μου?

ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

 

 

το καλυτερο ειναι να ζητησεις απ το φιλο σου εαν εχει και καποιο φωτογραφο που συνεργαζεται (που σιγουρα θα εχει ) γιατι συνηθως πανε διδυμο και μπορουν να συννεργαστουν καλυτερα...τωρα να βαλεις δυο αγνωστους να συνεργαστουν σαφως μεν θα το κανουν εαν ειναι επαγγελματιες αλλα ειναι δυσκολο λιγο να συνονιστουν...(καταλαβαινεις τι εννοω?) ..τωρα αυτο που λες για το βιντεο??δηλ τι ιδιαιτερο θα ηθελες να κανει καποιος???ενα βιντεο απλο δεν ειναι στη βαφτιση??σαν τι να κανουν δηλ??ρωταω γιατι απλα εχω αυτη την απορια μη με παρεξηγεις...

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

εγώ έμιενα σούπερ ευχαριστημένη πριν 2 χρόνια με την φωτογ΄ραφο και την έκλεισα και φέτος. Εκπληκτική δουλειά τράβηξε περίπου 1000 ψηφιακές από ις οποίες διάλεξα και μου έφτιαξε ένα άλμπουμ εκπληκτικό τεράστιο ψηφιακό με πολλές σελίδες. Κάλυψε και την δεξίωση με το ίδιο ποσό και μου στοίχισε 500 ευρώ. Τώρα δνε ξέρω εαν έχει αλλάξει κάτι. Βίντεο δεν τράβηξα γιατί κοστίζει πολλά και στο γάμο μήπως το έχω δεί το άλμπουμ βλέπω. Αγόρασα μια υπερσύγχρονη ψηφικαή κάμερα και τράβηξε βίντεο όλη την τελετή ο αδελφός μου. Πάντως έμεινα φοβερά ευχαριστημένη Η κυρία αυτή έρχεται σπίτι με ραντεβού και φέρνει δουλειά της. Οποια ενδιαφέρεται να στείλω πμ το κινητό της.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

2022100

 

νομιζω γυρω στα 600 με ψηφιακο αλμπουμ αλλα δεν ξερω αν περιλαμβανει βιντεοσκοπιση σε κεντρο.

 

(στο λεω γιατι η κοπελα που μου ειπε αυτη την τιμη δεν ειχε κανει τραπεζι μετα..)

 

το νούμερο παραπάνω είναι το τηλ. του? όνομα?

και κάτι άσχετο , τι είναι το ψηφιακό άλμπουμ, μα καλά τόσο πίσω έχω μείνει, το video εννοείτε? ή τις φωτογραφίες σε cd σε καλή ανάλυση?

1FdQp2.png
Link to comment
Share on other sites

το νούμερο παραπάνω είναι το τηλ. του? όνομα?

και κάτι άσχετο , τι είναι το ψηφιακό άλμπουμ, μα καλά τόσο πίσω έχω μείνει, το video εννοείτε? ή τις φωτογραφίες σε cd σε καλή ανάλυση?

ΨΑΧΝΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ?ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ....ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...Κ DVD...1 ΜΕΓΑΛΟ ΨΗΦΙΑΚΟ 30 ΣΑΛΟΝΙΑ,2 ΜΙΚΡΑ ΙΔΙΑ,1ΑΦΙΣΑ,5DVD ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΚΤΛ 600 ΕΥΡΩ Κ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΨΑΧΝΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ?ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ....ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...Κ DVD...1 ΜΕΓΑΛΟ ΨΗΦΙΑΚΟ 30 ΣΑΛΟΝΙΑ,2 ΜΙΚΡΑ ΙΔΙΑ,1ΑΦΙΣΑ,5DVD ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΚΤΛ 600 ΕΥΡΩ Κ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ...

 

στειλε μου κ μενα στοιχεια!

Link to comment
Share on other sites

στειλε μου κ μενα στοιχεια!

 

Χωρις να θελω να σε αμφισβητησω και επειδη ειναι η δουλεια μου, αυτη η τιμη δεν γινεται να υπαρχει γιατι τοτε ο ανθρωπος κανει εθελοντισμο. Στειλε μου κιεμενα το τηλεφωνο να δω δουλεια του για συνεργασια !!!

Γραψε με περισσοτερη λεπτομερεια αν μπορεις. Τι εννοεις 5 dvd? Μονταρισμενο επεξεργασμενο βιντεο σε 5 κοπιες?Τι εννοεις ψηφιακο? Μηπως ειναι εκτυπωμενες συνθεσεις δεμενες σε βιβλιο? Η τιμη που γραφεις δεν φτανει ουτε για εκτυπωση 3 αυθεντικων ψηφιακων αλμπουμ . Και εχει σημασια να ειναι πραγματικη η ψηφιακη εκτυπωση γιατι ειναι αθανατη, δε φθιρεται ποτε.

Link to comment
Share on other sites

το νούμερο παραπάνω είναι το τηλ. του? όνομα?

και κάτι άσχετο , τι είναι το ψηφιακό άλμπουμ, μα καλά τόσο πίσω έχω μείνει, το video εννοείτε? ή τις φωτογραφίες σε cd σε καλή ανάλυση?

 

Tο ψηφιακο αλμπουμ ειναι εκτυπωση συνθεσης πολλων φωτογραφιων σε πολυ χοντρο φωτογραφικο χαρτι δεμενο σε βιβλιο. Ειναι οτι καλυτερο υπαρχει σε ποιοτητα και διαχρονικοτητα μιας και αντεχει σχεδον τα παντα για παντα !!Συνηθως τα φωτογραφεια χρησιμοποιουν ετοιμα templates για ταχυτητα στο αποτελεσμα. Αλλιως χρειαζεται ωρες επεξεργασιας για τη δημιουργια μοναδικης συνθεσης. Εμενα μου παιρνει 20 ωρες να κανω 20 σαλονια ( 40 σελιδες). Ομως ειναι ενα πανεμορφο ντοκουμεντο ...Οποιος σας ζητησει κατω απο 200 ευρω για ενα μεγαλο μεγεθος σας πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μήπως έχει καμμιά σας να μου συστήσει κάποιον φωτογράφο με λογικές τιμές για την βάπτιση του γιου μου γιατί μου ζητάνε τρελλά χρήματα για ψηφιακά αλμπουμ
Eμεις πληρωσαμε 600 ευρω για ψηφιακο αλμπουμ,dvd,και το cd με το αρχειο των φωτογραφιων απο οπου επανεκτυπωσαμε οσες θελαμε μονοι μας.Μειναμε πολυ ευχαριστημενοι.Εκτος απο το οτι μερικοι ζητανε οτι θελουν βρισκω και απαραδεκτο το θεμα να μην σου δινουν το αρχειο και να πληρωνεις πανακριβα τις επανεκτυπωσεις.
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να σε αμφισβητησω και επειδη ειναι η δουλεια μου, αυτη η τιμη δεν γινεται να υπαρχει γιατι τοτε ο ανθρωπος κανει εθελοντισμο. Στειλε μου κιεμενα το τηλεφωνο να δω δουλεια του για συνεργασια !!!

Γραψε με περισσοτερη λεπτομερεια αν μπορεις. Τι εννοεις 5 dvd? Μονταρισμενο επεξεργασμενο βιντεο σε 5 κοπιες?Τι εννοεις ψηφιακο? Μηπως ειναι εκτυπωμενες συνθεσεις δεμενες σε βιβλιο? Η τιμη που γραφεις δεν φτανει ουτε για εκτυπωση 3 αυθεντικων ψηφιακων αλμπουμ . Και εχει σημασια να ειναι πραγματικη η ψηφιακη εκτυπωση γιατι ειναι αθανατη, δε φθιρεται ποτε.

 

στειλε καμια πληροφορια για τη δουλεια σου..

Link to comment
Share on other sites

Eμεις πληρωσαμε 600 ευρω για ψηφιακο αλμπουμ,dvd,και το cd με το αρχειο των φωτογραφιων απο οπου επανεκτυπωσαμε οσες θελαμε μονοι μας.Μειναμε πολυ ευχαριστημενοι.Εκτος απο το οτι μερικοι ζητανε οτι θελουν βρισκω και απαραδεκτο το θεμα να μην σου δινουν το αρχειο και να πληρωνεις πανακριβα τις επανεκτυπωσεις.

 

 

Ιταλιανα αν μπορειςγραψε ακριβως τι πληρωσες με αυτα τα χρηματα . Αν ειναι τιμη μαζι με την καλυψη φωτογραφισης και βιντεοσκοπησης και μονταζ μαλλον το ψηφιακο σου δεν ειναι ψηφιακο. Εκτος αν εκτυπωνουν στο Μπαγκλαντες...Προσεξτε κοριτσια να ειναι πολυ χοντρο το φυλλο του ψηφιακου

 

Συμφωνω απολυτα με τα δικαιωματα του αρχειου και ας ειμαι φωτογραφος. Να μην εχω μια φωτογραφια απο τη βαπτιση να στειλω με email , να βαλω στο desctop βρε αδερφε ! Ειναι τραγικο...και δεν το καταλαβα ποτε

Link to comment
Share on other sites

ΨΑΧΝΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ?ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ....ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...Κ DVD...1 ΜΕΓΑΛΟ ΨΗΦΙΑΚΟ 30 ΣΑΛΟΝΙΑ,2 ΜΙΚΡΑ ΙΔΙΑ,1ΑΦΙΣΑ,5DVD ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΚΤΛ 600 ΕΥΡΩ Κ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ...

xrysa3w μπορεις να μου στειλεις κ μενα τα στοιχεια σε p.m.???ευχαριστω!!! :D

Link to comment
Share on other sites

εγώ έμιενα σούπερ ευχαριστημένη πριν 2 χρόνια με την φωτογ΄ραφο και την έκλεισα και φέτος. Εκπληκτική δουλειά τράβηξε περίπου 1000 ψηφιακές από ις οποίες διάλεξα και μου έφτιαξε ένα άλμπουμ εκπληκτικό τεράστιο ψηφιακό με πολλές σελίδες. Κάλυψε και την δεξίωση με το ίδιο ποσό και μου στοίχισε 500 ευρώ. Τώρα δνε ξέρω εαν έχει αλλάξει κάτι. Βίντεο δεν τράβηξα γιατί κοστίζει πολλά και στο γάμο μήπως το έχω δεί το άλμπουμ βλέπω. Αγόρασα μια υπερσύγχρονη ψηφικαή κάμερα και τράβηξε βίντεο όλη την τελετή ο αδελφός μου. Πάντως έμεινα φοβερά ευχαριστημένη Η κυρία αυτή έρχεται σπίτι με ραντεβού και φέρνει δουλειά της. Οποια ενδιαφέρεται να στείλω πμ το κινητό της.

Μελίνα μπορείς να μου το στείλεις;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...