Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΡΟΥΧΑ...ΓΡΑΜΜΗ ΑΛΦΑ...ΑΠΟ ΠΟΥ???


Recommended Posts

Αν και απο ότι έχω δει υπάρχουν αντίστοιχα θέματα για ρούχα εγκυμοσύνης, θα ήθελα όμως να ρωτήσω αν ξέρετε, έχετε δει σε κάποιο κατάστημα καμιά φουστίτσα σε γραμμή Α με λαστίχο, κανένα παντελονάκι φαρδουλό με λάστιχο και τπτ μπλουζοφορέματα καλοκαιρινά... Σκέφτομαι το Σάββατο να πάω Αθήνα να δω τι παίζει..αλλά δεν ξέρω πού να κινηθώ; Ένα κατ/μα H&M (αν το λέω σωστά) στην Σταδίου έχει τέτοια; Από τιμές γνωρίζετε; Γιατί θέλω αρκετά αφού έχω και ένα ψιλοκόλλημα και δεν μπορώ να φοράω σε μια εβδομάδα 2 φορές το ίδιο ρούχο (αυτό είναι κάτι που το είχα ανέκαθεν..δυστυχώς...δεν αλλάζει..είναι θέμα ψυχολογίας) Εν τω μεταξύ, τα μπλουζοφορέματα ή φορέματα τα θέλω σε γραμμή Α και αυτά..αφού η περιφέρεια μου, σε ότι αφορά την διάμετρο της, έχει γίνει εφάμιλλη της πλατείας Συντάγματος..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν και απο ότι έχω δει υπάρχουν αντίστοιχα θέματα για ρούχα εγκυμοσύνης, θα ήθελα όμως να ρωτήσω αν ξέρετε, έχετε δει σε κάποιο κατάστημα καμιά φουστίτσα σε γραμμή Α με λαστίχο, κανένα παντελονάκι φαρδουλό με λάστιχο και τπτ μπλουζοφορέματα καλοκαιρινά... Σκέφτομαι το Σάββατο να πάω Αθήνα να δω τι παίζει..αλλά δεν ξέρω πού να κινηθώ; Ένα κατ/μα H&M (αν το λέω σωστά) στην Σταδίου έχει τέτοια; Από τιμές γνωρίζετε; Γιατί θέλω αρκετά αφού έχω και ένα ψιλοκόλλημα και δεν μπορώ να φοράω σε μια εβδομάδα 2 φορές το ίδιο ρούχο (αυτό είναι κάτι που το είχα ανέκαθεν..δυστυχώς...δεν αλλάζει..είναι θέμα ψυχολογίας) Εν τω μεταξύ, τα μπλουζοφορέματα ή φορέματα τα θέλω σε γραμμή Α και αυτά..αφού η περιφέρεια μου, σε ότι αφορά την διάμετρο της, έχει γίνει εφάμιλλη της πλατείας Συντάγματος..

 

Πάντως το H&M στην Γερμανία έχει πολλές φούστες με λάστιχο και μπλουζοφορέματα κι ότι άλλο θέλει η ψυχή σου. Εγώ αγόρασα πολλά από κεί :wink:

Τώρα το τι γίνετε στην Αθήνα δεν ξέρω...

Πάντως εδώ στην Θεσσαλονίκη άνοιξε πρόσφατα H&M αλλά δυστυχώς δεν έχει ρούχα εγκυμοσύνης...στην Αθήνα πάντως έχει...κι οι τιμές καθόλου τσουχτερές...

θα βρείς μπλουζίτσες από 10? στα κανονικά ρούχα...στα της εγκυμοσύνης δεν ξέρω...θα σου πούνε καλύτερα τα κορίτσια από Αθήνα!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

αφού η περιφέρεια μου, σε ότι αφορά την διάμετρο της, έχει γίνει εφάμιλλη της πλατείας Συντάγματος..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που πηγα στα H&M στο Αvenue που μονο εκει εχει και ρουχα εγκυμοσυνης δε μ'αρεσε κατι ιδιαιτερο εκτος απο κατι παντελονακια τζην που απ'οτι ειδα δεν ξερω τι παιζει με νουμερα.

Τα περισσοτερα που ειχε εμπαινα εγω εις διπλουν, ασε που απο ποικιλια δεν ελεγε τιποτα.

Εγω πιστευω πως θα βρεις να παρεις σιγουρα φουστανακια που τα φοραν οι κανονικες γυναικες :P:P

ποσα κιλα εισαι?? εγω παντως πηρα ενα φουστανακι με 20 ευρω απο κει., οχι εγκυμοσυνης και ειναι μια χαρα .. σαν ρασο βεβαια μου φαινεται αλλα τι να κανω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αλλοι 3 μηνες υπομονη και μετα σκληρη γυμναστικη για να επανελθουμε στα φυσιολογικα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να αποτανθείς στα καταστήματα Motherland (έχουν σε διάφορα σημεία στην Αθήνα, και έχουν και site). Τα ρούχα τους είναι σχετικά οικονομικά (κάτι ανάμεσα σε Η&Μ και Omor/Formes) και οι γραμμές τους αρκετά καλές. Νομίζω θα βρεις φούστες όπως τις περιγράφεις. Έχουν και πρατήριο στη Δάφνη, εγώ αγόρασα από κει 3 παντελόνια και τα έχω ευχαριστηθεί πολύ. Φιλική συμβουλή πάντως να αγοράζεις τα ρούχα λίγα λίγα, γιατί το σώμα σου μπορεί να τροποποιηθεί πολύ. Μπορεί πχ να κάνεις γρήγορα μεγάλη κοιλιά, ή πολύ αργότερα, κι αυτό θα καθορίσει πολύ τα νούμερα. Έτσι βέβαια θα ευχαριστιέσαι και περισσότερο τα ψώνια :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπορείς να αποτανθείς στα καταστήματα Motherland (έχουν σε διάφορα σημεία στην Αθήνα, και έχουν και site). Τα ρούχα τους είναι σχετικά οικονομικά (κάτι ανάμεσα σε Η&Μ και Omor/Formes) και οι γραμμές τους αρκετά καλές. Νομίζω θα βρεις φούστες όπως τις περιγράφεις. Έχουν και πρατήριο στη Δάφνη, εγώ αγόρασα από κει 3 παντελόνια και τα έχω ευχαριστηθεί πολύ. Φιλική συμβουλή πάντως να αγοράζεις τα ρούχα λίγα λίγα, γιατί το σώμα σου μπορεί να τροποποιηθεί πολύ. Μπορεί πχ να κάνεις γρήγορα μεγάλη κοιλιά, ή πολύ αργότερα, κι αυτό θα καθορίσει πολύ τα νούμερα. Έτσι βέβαια θα ευχαριστιέσαι και περισσότερο τα ψώνια :D

 

Εγώ πάντως κορίτσια ότι ρούχα εγκυμοσύνης άρχισα να φοράω από τον 4ο μήνα μου κάνουνε και σήμερα ακόμη...και φοράω και πολλά δικά μου μπλουζάκια ακόμη που φορούσα προ εγκυμοσύνης και μιά χαρά...έτσι δεν χρειάστηκε να δώσω του κόσμου τα λεφτά :wink:

 

Πάντως τα ρούχα απο H&M τα χάρηκα πολύ, αλλά όπως προείπα τα πήρα από Γερμανία που έχει απίστευτη ποικιλία :wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως κορίτσια ότι ρούχα εγκυμοσύνης άρχισα να φοράω από τον 4ο μήνα μου κάνουνε και σήμερα ακόμη...και φοράω και πολλά δικά μου μπλουζάκια ακόμη που φορούσα προ εγκυμοσύνης και μιά χαρά...έτσι δεν χρειάστηκε να δώσω του κόσμου τα λεφτά :wink:

 

Πάντως τα ρούχα απο H&M τα χάρηκα πολύ, αλλά όπως προείπα τα πήρα από Γερμανία που έχει απίστευτη ποικιλία :wink:

 

Εγώ πάλι έχω ήδη καταργήσει ρούχα που πήρα στην αρχή γιατί η κοιλιά μου δείχνει σαν να είμαι 6 μηνών και βάλε (ειδικά οι μπλούζες και οι πυτζάμες είναι ένα θέμα). Τα παντελόνια όμως του Motherland πιστεύω θα με βγάλουν όλο το καλοκαίρι (ή τουλάχιστον έτσι εύχομαι)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευτυχώς τα φοράω όλα ακόμη...και τις πυτζάμες μου και τα μπλουζάκια μου που ήταν λίγο μακρυά...τα κοντά βέβαια όχι τώρα πια γιατι σηκώνονται πάνω από την κοιλιά :lol:

Αλλά γενικά πρέπει να έχω μικρή κοιλίτσα εν συγκρίσει με άλλες...ετσι μου λενε τουλάχιστον

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευτυχώς τα φοράω όλα ακόμη...και τις πυτζάμες μου και τα μπλουζάκια μου που ήταν λίγο μακρυά...τα κοντά βέβαια όχι τώρα πια γιατι σηκώνονται πάνω από την κοιλιά :lol:

Αλλά γενικά πρέπει να έχω μικρή κοιλίτσα εν συγκρίσει με άλλες...ετσι μου λενε τουλάχιστον

 

Σε σχέση με μένα σίγουρα :D:D

Link to comment
Share on other sites

εγώ παί εχω βολευετι τα ουχαλακι απο το ΖΑΡΑ το οποίο έχει κι για μανούλες ειδική σειρα. όχι και την τρελή πικοιλία βεβαια, αλλά κανενα πατελονακι ή τζινακι οπως και πουκαμισακια θα βρειτε ανετα.. αλλά σαν τα ελαστικα ρούχα βρε απιδί μου τιποτα... φουσκωνεις και ανοίγουν και αυτά μαζί σου... ξεφουσκώνεις, μπαίνουν και αυτά ... χιχιχι!!!

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήρα από Η&Μ στη Θεσσαλονίκη ένα φορεματάκι πουα με σφηκοφωλιά στο στήθος μόλις 14 ευρώ. Επίσης πήρα μπλούζες και παντελόνια που η γραμμή τους επιτρέπει να φορεθούν και εκτός εγκυμοσύνης επίσης μου κάνουν κάποια από τα κανονικά μου ρούχα. Και ένα μόνο παντελόνι εγκυμοσύνης από μπενετον. Το μόνο που ελπίζω είναι να μου κάνουν και τους δύο τελευταίους μήνες. Πάντως εγώ πάντα ονειρευόμουν τον εαυτό μου έγκυο με καφτάνια και σανδάλια. Ε΄λπίζω να βρω κάτι τέτοιο

W7hT.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα απο 78κιλά (1,80 ύψος) και τώρα είμαι 88. Η κοιλιά μου δεν είναι τεράστια...η περιφέρεια όπως όμως προανέφερα είναι .... περιφέρεια Νομού Αττικής.. Γι'αυτό θέλω ρουχαλάκια ως επι το πλείστον μπλουζοφορέματα και φούστες σε άλφα γραμμή ...για να μην σας πω σε γραμμή Πυραμίδας...τελείως αντισκοινο.. Δεν ξέρω όμως που θα βρω...Τα παντελόνια δεν τα πολυθέλω..δεν νομίζω πως με κολακεύουν στην παρούσα φάση...ελεφαντίασης..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μέσα στο καλοκαίρι με την κοιλιά στο στόμα δεν υπάρχει περίπτωση να φοράω παντελόνια. Ετσι λοιπόν έχω προμηθευτεί μερικά ριχτά φορεματάκια (οχι εγκυμοσύνης απλά large size) ,μια φουστά Benetton (εγκυμοσύνης ) 45 ευρώ, και μερικά μπλουζάκια ΖΑΡΑ 10 ευρώ το καθένα, και τέλος. Απο Ιούλιο μόνο με μαγιώ...!! Αν δε με μαζέψει η GREENPEΑCE νομίζοντας οτι βρήκε τη φάλαινα Ορκα στην Αθήνα, το σώσαμε... :lol::lol::lol::shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μέσα στο καλοκαίρι με την κοιλιά στο στόμα δεν υπάρχει περίπτωση να φοράω παντελόνια. Ετσι λοιπόν έχω προμηθευτεί μερικά ριχτά φορεματάκια (οχι εγκυμοσύνης απλά large size) ,μια φουστά Benetton (εγκυμοσύνης ) 45 ευρώ, και μερικά μπλουζάκια ΖΑΡΑ 10 ευρώ το καθένα, και τέλος. Απο Ιούλιο μόνο με μαγιώ...!! Αν δε με μαζέψει η GREENPEΑCE νομίζοντας οτι βρήκε τη φάλαινα Ορκα στην Αθήνα, το σώσαμε... :lol::lol::lol::shock::shock::shock:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ένας ακόμη λόγος που δεν θα εμφανιστώ στην παραλία φέτος... θα με πανε μέσα για προσβολή δημοσίας αιδούς έτσι και βγω με μαγιώ...άσε που τι μαγιώ να βάλω..καμιά βερμούδα του συζύγου;;;; :oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήρα από Η&Μ στη Θεσσαλονίκη ένα φορεματάκι πουα με σφηκοφωλιά στο στήθος μόλις 14 ευρώ.

 

Που έχει Η&Μ στη Θεσσαλονίκη; Πήγες πρόσφατα; Έχει τίποτα καλό;

 

Στην Αγίας Σοφίας κάτω από την Τσιμισκή. Απογοητεύτηκα λίγο γιατίπερίμενα μεγαλύτερη ποικιλία όπως στο εξωτερικό. Από τιμές όμως είναι φανταστικό. Ιδίως αν στα κανονικά σου φοράς μικρά νούμερα εκεί θα βρεις τέλεια φορεματάκια σε λίγο μεγαλύτερο νούμερο .Εδώ βρήκα εγώ που είμαι ΧL

W7hT.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ Έλενα… Να ʽσαι καλά!!!

Δεν ήξερα ότι υπάρχει αυτό το μαγαζί. Για κάποια αλλά ήξερα που όταν τα επισκέφτηκα διαπίστωσα ότι το ένα είχε κλείσει και το άλλο ήταν στα πρόθυρα και δε θα έφερνε άλλα ρούχα. Κάποια άλλα που επισκέφτηκα δε μπορώ να πω ότι με ικανοποίησαν και το λητώ είναι πολύ μακριά για μένα.

Γιʼ αυτό από ρούχα εγκυμοσύνης, έχω πάρει μόνο μια σαλοπέτα και όλα τα υπόλοιπα τα έχω πάρει από το Berscka σε L. Αλλά και αυτά αρχίζουν να μη μου κάνουν. Τώρα που έφτιαξε ο καιρός και φούσκωσα και εγώ κι άλλο θα πάω να το δω αυτό το μαγαζί…

0sShp3.png

 

PGnvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το Η&Μ στο κέντρο της Αθήνας, δεν έχει την σειρά εγκυμοσύνης (απ'ότι μου είπαν οι πωλήτριες του Η&Μ στο Αvenue ) Στο Avenue έχει εγκυμοσύνης σε καλές τιμές, όχι τρελή ποικιλία βέβαια... αλλά μπορέι αν είσαι τυχερή να βρείς ορισμένα βολικά κομμάτια (ακόμα και στα μη εγκυμοσύνης)!!! Καλά ψωνιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω βολευτηκα μια χαρα με ρουχα απο το Mothercare, πιστευω εχει ωραια ρουχαλακια που με κανουν να αισθανομαι ομορφα εστω και τωρα που μεγαλωσε αρκετα η κοιλια μου. Επισης βρηκα 2 πολυ ομορφα φορεματακια που δεν ειναι εγκυμοσυνης αλλα ειναι οτι πρεπει. Θελω καποια στιγμη να δω και τι εχουν στα Motherland.

binvp2.png ZVLBp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ Έλενα… Να ʽσαι καλά!!!

 

Γιʼ αυτό από ρούχα εγκυμοσύνης, έχω πάρει μόνο μια σαλοπέτα και όλα τα υπόλοιπα τα έχω πάρει από το Berscka σε L. Αλλά και αυτά αρχίζουν να μη μου κάνουν. Τώρα που έφτιαξε ο καιρός και φούσκωσα και εγώ κι άλλο θα πάω να το δω αυτό το μαγαζί…

kai egw apo to berska exw parei 2-3 mplouzakia me 5 eyrw to ena se l kai mou kanoun akoma kai ena panteloni yfasmatino me 20 eyrw alla kanena foremataki den exw brei akoma ..prepei na ksanapaw mpas kai brw tpt allo akoma

pBpMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πήγα εχθές πρώτη φορά στο H&M που άνοιξε στην Αγ.Σοφίας(Θεσσαλονίκη)

 

Έχει αρκετά χαριτωμένα ρούχα για εμάς και πάρα πολύ καλές τιμές.

Πήρα διάφορα,αλλά θα σας πω για ένα φουστανάκι με ράντα,σφηγκοφωλιά στο στήθος (έτσι δε λέγεται αυτό το σουρωμένο?) και μετά ριχτό σε γραμμή άλφα.Έκανε 14,90,ήταν σε μάυρο με μικρά σχεδιάκια σαν πουά.Το είχε και σε φούξια.

Είναι πολύ κολακευτικό για εμάς γιατί είναι λεπτό στη μέση και άνετο στην κοιλιά και πολύ δροσερό.

έχει κι άλλα σχέδια εμπριμέ κλπ

Και το σημαντικό,δεν είναι εγκυμοσύνης και θα μπορώ να το φοράω και το επόμενο καλοκαίρι!

Link to comment
Share on other sites

Πήγα εχθές πρώτη φορά στο H&M που άνοιξε στην Αγ.Σοφίας(Θεσσαλονίκη)

 

Έχει αρκετά χαριτωμένα ρούχα για εμάς και πάρα πολύ καλές τιμές.

Πήρα διάφορα,αλλά θα σας πω για ένα φουστανάκι με ράντα,σφηγκοφωλιά στο στήθος (έτσι δε λέγεται αυτό το σουρωμένο?) και μετά ριχτό σε γραμμή άλφα.Έκανε 14,90,ήταν σε μάυρο με μικρά σχεδιάκια σαν πουά.Το είχε και σε φούξια.

Είναι πολύ κολακευτικό για εμάς γιατί είναι λεπτό στη μέση και άνετο στην κοιλιά και πολύ δροσερό.

έχει κι άλλα σχέδια εμπριμέ κλπ

Και το σημαντικό,δεν είναι εγκυμοσύνης και θα μπορώ να το φοράω και το επόμενο καλοκαίρι!

το ιδιο φουστανακι,μαυρο με πουα ψωνισα κι εγω πριν δυο εβδομαδες στα Η&Μ της οδου σταδιου στην αθηνα.κριμα που δεν ειχε xl σε φουξια.πολυ μου αρεσε.πηρα και αλλο ενα με λουλουδακια μπεζοκιτρινο.και τα δυο 29 ευρω.

μου φαινεται φετος ολες οι εγκυες θα φοραμε τα ιδια πουα φουστανακια.καπου θα συναντηθουμε :D .εδω λανσαρουμε μοδα,οχι αστεια! :wink:

πηγα και πηρα κατι ωραια μακο μπλουζακια απο κινεζικα στη ζηνωνος,ισα ισα να μου βγαλουν ενα καλοκαιρι.ωραιοτατα.και ανετα,ουτε ξεβαφουν ουτε τιποτα.

εδω στο ΛΗΤΩ που πηγα τον μαρτιο για παντελονια,χρυσοπληρωσα 50ε παρακαλω :twisted: μια παντελονα-κολαν λεπτη βαμβακερη και ηταν made in turkey.(δεν εχω κατι με τα εργοστασια της τουρκιας.)τι σημαινει αυτο?οτι ξεχειλωσε με το πρωτο πλυσιμο,και εκανε "γονατα" με το που την πρωτοφορεσα.αισχος!δεν ξανα χρυσοπληρωνω τιποτα σε ρουχα εγκυμοσυνης.τουλαχιστον πηρα 6 μπλουζες απο τα κινεζικα,και εδωσα 26 ευρω.ηξερα τι πληρωσα.

και μη μου πειτε για τα χημικα που βαφουν τα ρουχα,εδω τρωγαμε ποσα χρονια ορυκτελαιο! :twisted::twisted:

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια θέλω επιεγόντως ρούχα

δε με χωράει τίποτα

αλλά το θέμα είναι ότι ο γιατρός μου είπε να μην πολυπερπατάω και δεν έχω την άνεση να κατεβώ αγορά και να ψάχνω.....

 

μπορεί καμμία να μου πεί που θα βρώ σίγουρα κάτι που να φοριέται για εγκυμοσύνη, π.χ. μου είπαν να ΄πάω στα Λητώ

εδώ Θεσσαλονίκη που αλλού μπορώ να πάω????????

Έχουμε Mothercare ή οτιδήποτε με ρούχα εγκυμοσύνης?

 

κι αν ναι, που είναι αυτά ?

γιατί είμαι εκτός πόλης

Link to comment
Share on other sites

Στα Λητώ στη Μοναστηρίου θα βρεις μεγάλη ποικιλία οπότε είναι καλή ιδέα αφού δεν μπορείς να γυρίσεις στην αγορά.

Επίσης αν πας Βενιζέλου έχει Mothercare,παραδίπλα Prenatal,απέναντι Chicco και λίιιγο πιο πάνω Mamma Nattura.

Όλα μαζεμένα σε ένα δρόμο.

Θα σου πρότεινα πάντως να δεις και στο Zara στην Τσιμισκή,όπως και στα H&M στην Αγ.Σοφίας για να μη σου φύγουν ένα σωρό λεφτά!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...