Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

http://www.carrefour.gr/ibm_temp/c_15-07-09_II/images_big/DETERGENTS_PERSONAL_CARE_Page_3.jpg

 

ελπίζω να το έβαλα σωστά. Ολο το φυλλάδιο υπάρχει στο site του carrefour.

Δυστυχως δε φαινεται φωτο της πισινας.

 

Επίσης σήμερα απο το σκλαβενίτη του Αγ.Ελευθερίου πηρα με babylino μια μικρη βαρκούλα. Νομίζω ότι θα ισχυει σε όλα τα καταστηματα του. Και τα παμπερς ειχε τα πορτοκαλι και τα τζαμπο -20%.

 

Ο γαλαξίας με τα πορτοκαλί παμπερς ειναι στα σεπολια ακριβως στο μετρο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα babylino και το χειμωνα με -15% στο βεροπουλο με οποιαδήποτε συσκευασία έδιναν δωρο μια παιδικη σκηνη. Δυστυχως δε την προλαβα.

 

Αυτη η βαρκουλα που πηρα ειναι για πάνω απο 3 ετων. Καλή φαινεται. Την πισινούλα δεν την είδα αλλά μάλλον για μεγάλα παιδιά θα έιναι.

 

Νέο φυλλάδιο my market.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Τυχερουλες εσεις που μενετε Αθηνα!

Εμεις εδω στην Επαρχια τιποτα!!!

Δεν εχουμε outlet!!!

Και ειμαι φανατικη του mothercare γμτ!!!!

Γιατί δεν παραγγέλνεις από το αγγλικό τότε on line; www.mothercare.com

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα συστηνω αγορες απο ΗΠΑ,συγκεκριμενα eastbay.com

 

http://www.eastbay.com/searchresults/microsite:Eastbay4Kids/keyword:sale/?supercat=microsite&&cm=GLOBAL%20SEARCH:%20PRODUCT%20NUMBER%20SEARCH

 

Πληρωνετε και 3? με την παραλαβη (τελειωνειακα εξοδα).

Κρατηστε την παραγγελια κατω απο 500Ε και δεν θα εχετε αλλη εξτρα χρεωση.

 

Εγω παιρνω τα παντα απο αυτο το site (υπαρχει και για γυναικες και για αντρες,και για παιδια) και ειμαι 100% ευχαριστημενος

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια. καμοια καλη λυση για παιδικα παπουτσια?

 

Εγώ πήρα για τα παιδιά πολύ καλά παπούτσια από το carrefour προχτές, και δε τους φαίνονται ότι είναι φτηνα! 9,95 το ζευγάρι, (παπουτσοπέδιλα που ήθελα, για το σχολείο, της θάλασσας πιο φτηνά) πήγα όμως τη πρώτη μέρα τών εκπτώσεων και βρήκα, ρίξε μια ματιά μπορεί να βρείς. Τώρα τους πήρα από 2 ζευγάρια για του χρόνου, για φέτος τους είχα πάρει όταν αρχές του καλοκαιριού τα είχε βάλει -30%, 14,ευρώ τότε, το είχα γράψει στο τόπικ. Βέβαια τώρα στις εκπτώσεις θα βρείς και στα crocodilino γύρω στα 30-40 ευρώ, εξαρτάται τι ζητάς. Πάντως τη μάρκα πληρώνεις (τα παθα κα τα μαθα).

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...